Pro-Praesidia

2011-2012
Praeses:Petra Truant
Penningmeester: Joris Dely
Secretaris: Brecht Monkerhey
Scriptor: Nele Marchand

2010-2011
Praeses:Petra Truant
Penningmeester: Joris Dely
Secretaris: Brecht Monkerhey
Scriptor: Nele Marchand

2009-2010
Praeses: Simon Truant
Vice-praeses: Nelleke Vanbeveren
Penningmeester: Pepijn Adriaen
Secretaris: Barbara De Pourcq
Cantor: Ellen Debeer
Zedenmeester: Petra Truant
Scriptor: Nele Marchand

2008-2009
Praeses:Pepijn Adriaen
Vice-praeses: Jozefien Segers
Penningmeester: Pieter (aka Poting) Dejonckheere
Secretaris: Barbara De Pourcq
Cantor: Jens Desender
Zedenmeester: Brecht Merlevede
Schachtentemmer: Simon Truant
Feestleider: Arne Pannecoucque

2007-2008
Praeses:Sylvie Bouton
Vice-praeses: Toon Ryon
Penningmeester: Arne Pannecoucque
Secretaris: Femke Calliau
Cantor: Brecht Merlevede
Zedenmeester: Barbara De Pourcq
Schachtentemmer: Jens Desender
Feestleider: Stijn Boeraeve

2006-2007
Praeses: Brecht Merlevede
Vice-praeses: Pepijn Adriaen
Penningmeester: Bart Dewulf
Secretaris: Katelijne Maes
Cantor: Kristof Heughebaert
Zedenmeester: Ben Vandelannoote
Schachtentemmer: Bouton Sylvie
Scriptor: Alien Vincent
Feestleider: Toon Ryon

2005-2006 (achtste lustrum)
Praeses: Bouthé Chris
Vice-praeses: Depover Inge
Penningmeester: Adriaen Pepijn
Secretaris: Vandenbruwaene Joke
Cantor: Kurt Creus
Zedenmeester: Thijs Deroo
Schachtentemmer: Dewulf Bart
Scriptor: Vandenbruwaene Nele
Feestleider: Bouton Sylvie

2004-2005
Praeses: Leupe Olivier
Secretaris: Depover Inge
Zedenmeester: Ryon Toon
Schachtentemmer: Adriaen Pepijn
Scriptor: Adriaen Thomas
Feestleider: Deroo Thijs

2003-2004
Praeses: Lobeau Domien
Penningmeester: Bouthé Chris
Secretaris: Allaeys Melanie
Zedenmeester: Reynaert Tommy
Schachtentemmer Leupe Olivier
Scriptor: Coutigny Annelies
Feestleider: Adriaen Thomas

2002-2003
Praeses: Berquin David
Vice-praeses: Reynaert Tommy
Penningmeester: Adriaen Thomas
Cantor: Reynaert Tommy
Zedenmeester: Deroo Thijs
Schachtentemmer: Bouthé Chris
Scriptor: Vankeirsbilck Nicolas
Feestleider: Deneckere Ludwig

2001-2002
Praeses: Vandermeulen Jan
Vice-praeses: Verbeke Tine
Penningmeester: Croquette Angelique
Secretaris: Derycke Sofie
Cantor: Adriaan Thomas
Zedenmeester: Berquin David
Schachtentemmer: Lobeau Domien
Scriptor: Dehaene Inge
Feestleider: Reinaert Tommy

2000-2001 (zevende lustrum)
Praeses: Destailleur Pascal
Vice-Praeses: Verbeke Tine
Penningmeester: Destailleur Chantal/Demyttenaere Katelijne
Secretaris: Dehaene Inge
Cantor: Vandermeulen Jan
Zedenmeester: Goethals Frank
Schachtentemmer: Deturck Stefan
Feestleider: Croquette Angelique
Scriptor: Butstraen Hans

1999-2000
Praeses: Caulier Lies
Vice-Praeses: Derycke Sofie
Penningmeester: Butstraen Geert
Secretaris: Butstraen Hans
Cantor: Goethals Frank
Zedenmeester: Leuwers Hendrik
Schachtentemmer: Liebert Kris
Feestleider: Destailleur Pascal

1998-1999
Praeses: Leicher Jan
Vice-Praeses: Butstraen Hans
Penningmeester: Vandenberghe Kris
Secretaris: Caulier Lies
Cantor: Marchand Pieter
Zedenmeester: Creus Pedro
Schachtentemmer: Desmyter Filip
Feestleider: Bril Christophe
Scriptor: Goethals Frank


1997-1998
Praeses: Destailleur Pascal
Vice-Praeses: Caulier Dries
Penningmeester: Butstraen Hans
Secretaris: Hardy Nathalie
Cantor: Delanote Wouter
Zedenmeester Leicher Jan
Schachtentemmer: Marchand Pieter
Sport en Cultuur: Butstraen Geert
Abactis en Klutterbuk: Bram Dehouck


1996-1997
Praeses: Lejeune David
Vice-Praeses: Creus Andy
Penningmeester: Hardy Nathalie
Aanstelling Marraintje Carmen Logie

1995-1996 (zesde lustrum)
Praeses: Hardy Frankie
Vice-Praeses: Lejeune John

1994-1995
Praeses: Lelieur Frankie


1993-1994
Praeses: Lobeau Kristof


1992-1993
Praeses: Maeckelberg Jan


1991-1992
Praeses: Van Bladel Trui
Aanstelling Parrain Guy Osteux

1990-1991 (vijfde lustrum)
Praeses: Vancayzeele Geert


1989-1990
Praeses: Marchand Wim


1988-1989
Praeses: Maerten Filip


1987-1988
Praeses: Bonnez Bertin
Aanstelling Marraine Dina Vroman

1986-1987
Praeses: De Leeuw Chris


1985-1986 (vierde lustrum)
Praeses: Dumon Alex


1984-1985
Praeses: Vandroemme Edwin


1983-1984
Praeses: Dejonckheere Luc


1982-1983
Praeses: Vandecasteele Filip
Stunt: Lady Diana

1981-1982
Praeses: Cleenewerck Luc


1980-1981 (derde lustrum)
Praeses: Schoonaert Bart


1979-1980
Praeses: Dehouck Damien


1978-1979
Praeses: Cauwelier Dirk


1977-1978
Praeses: Leys Johan
Aanstelling Parrain

1976-1977
Praeses: Pousseele Bertrand


1975-1976 (tweede lustrum)
Praeses: Devos Luc
Stunt: koordeloper

1974-1975
Praeses: Steenland Geet


1973-1974
Praeses: Leys Henk
Nieuwe Clubkleuren: groen, geel, rood

1972-1973
Praeses: Pousseele Bertin


1971-1972
Praeses: Timperman Fernand
organiseren van internationale carnavalstoet

1970-1971 (eerste lustrum)
Praeses: Dehouck Bernard
Maken van de Bladluis-mars

1969-1970
Praeses: Dehouck Manu - Deswarte Dimitri - Dehouck Manu


1968-1969
Praeses: Deswarte Dimitri - Vanbruwaene Yves


1967-1968
Praeses: Cauwelier Yvan
Aanstelling Marraine Antoinette en Parrain Netje

1966-1967
Praeses: Samyn Frans
Stunt: eerste steenlegging zwembad (20.11.1966)