België

Vlaamse Gemeenschap

Universiteiten

Evangelische Theologische Faculteit, Leuven

Faculteit voor Protestantse Godgeleerdheid, Etterbeek

Katholieke Universiteit Leuven, Leuven, Kortrijk, Brussel, Sint-Katelijne-Waver, Gent, Antwerpen, Diepenbeek, Geel, Brugge, Aalst, Lubbeek en Kortenberg

Orpheusinstituut, Gent

Prins Leopoldinstituut voor Tropische Geneeskunde, Antwerpen

Transnationale Universiteit Limburg, Diepenbeek en Hasselt

Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Mechelen en Turnhout

Universiteit Gent, Gent, Merelbeke, Kortrijk, Brugge, Oudenaarde en Oostende

Universiteit Hasselt, Hasselt en Diepenbeek

Vlerick Business School, Gent, Leuven en Sint-Joost-ten-Node
Vlerick-Handelsschool

Vrije Universiteit Brussel, Etterbeek, Jette, Anderlecht, Leuven, Diest en Oudergem

Erkende privé-universiteiten

Continental Theological Seminary, Sint-Pieters-Leeuw en Tubeke
Continentaal Theologisch Seminarie van de Pinkstergemeente

Europacollege / College of Europe / Collège d'Europe, Brugge

Flanders Business School, Antwerpen
Vlaamse Handelsschool

University of Kent, Etterbeek
Universiteit van Kent

Von Kármáninstituut voor Stromingsdynamica / Institut von Karman de dynamique des fluides / von Karman Institute for Fluid Dynamics, Sint-Genesius-Rode

Privébedrijven met academische opleidingen

Inno.com, Beerzel

Hogescholen

Artesis Plantijn Hogeschool, Antwerpen, Mechelen en Turnhout

Arteveldehogeschool, Gent

EHSAL Management School, Brussel

Erasmushogeschool Brussel, Brussel, Anderlecht, Jette, Etterbeek, Leuven en Diest

Fiscale Hogeschool, Brussel

Hogere Zeevaartschool / École supérieure de navigation, Antwerpen

Hoger Instituut voor Schone Kunsten, Gent

Hogeschool Gent, Gent, Aalst, Melle, Merelbeke, Lokeren en Dendermonde

Hogeschool Odisee, Brussel, Gent, Aalst, Sint-Niklaas, Dilbeek en Schaarbeek

Hogeschool PXL, Diepenbeek, Hasselt en Maasmechelen

Hogeschool Thomas More, Mechelen, Sint-Katelijne-Waver, Antwerpen, Geel, Turnhout, Lier, Vorselaar, Herentals en Sint-Niklaas

Hogeschool West-Vlaanderen, Brugge, Kortrijk en Oudenaarde

International Opera Academy, Gent
Internationale Opera-Academie

Karel de Grotehogeschool, Antwerpen

Katholieke Hogeschool Vives, Brugge, Oostende, Kortrijk, Roeselare en Torhout

Leuven University College of Arts, Schaarbeek, Vorst, Gent, Leuven en Genk
Leuvense Hogeschool voor de Kunsten

Posthogeschool voor Podiumkunsten, Sint-Jans-Molenbeek

University Colleges Leuven-Limburg, Leuven, Diepenbeek, Hasselt, Genk en Diest
Hogescholen Leuven-Limburg

Hoger beroepsonderwijs

BenedictusPoort, Gent

Busleyden-Atheneum, Mechelen, Jette en Leuven

Centrum voor Volwassenenonderwijs HBO5 Antwerpen - Verpleegkunde, Antwerpen

Hoger Diocesaan Godsdienstinstituut, Gent

Hoger Instituut voor Godsdienstwetenschappen Antwerpen, Antwerpen

Hoger Instituut voor Godsdienstwetenschappen Hasselt, Hasselt

Hoger Instituut voor Godsdienstwetenschappen Leuven, Leuven

Hoger Instituut voor Opvoedkunde Brussel, Sint-Agatha-Berchem

Hoger Instituut voor Opvoedkunde Hasselt, Hasselt en Diepenbeek

Hoger Instituut voor Opvoedkunde Leuven, Leuven

Hoger Instituut voor Opvoedkunde Nieuwland, Brussel

Hoger Instituut voor Opvoedkunde West-Vlaanderen, Brugge

Hoger Instituut voor Opvoedkundige Wetenschappen, Mechelen

Hoger Instituut voor Protestantse Godsdienstwetenschappen, Anderlecht

Hoger Instituut voor Verpleegkunde Sint-Elisabeth Turnhout, Turnhout

Instituut voor Bijbelse Vorming, Leuven

Instituut voor Verpleegkunde Ic Dien, Roeselare en Veurne

Instituut voor Verpleegkunde Sint-Vincentius, Gent, Eeklo, Oudenaarde, Zottegem en Ronse

Instituut voor Verpleegkunde ZoWe, Brugge en Oostende

Katholieke Hogere Beroepsopleiding Verpleegkunde Genk, Genk

Katholiek Hoger Instituut voor Opvoedkunde Dr. F. De Hovre, Gent

Koninklijke Beiaardschool Jef Denyn, Mechelen, Leuven, Roeselare en Peer

Oost-Vlaams Instituut voor Opvoedkundige Wetenschappen, Gent

Orthodox Theologisch Instituut Heilige Apostel Paulus, Gent

Pedagogisch Vormingsinstituut voor de Kempen, Turnhout

Provinciaal Instituut voor Verpleegkunde Hasselt, Hasselt

Rhizo School voor Verpleegkunde, Kortrijk, Ieper en Brugge

Sint-Aloysiusinstituut voor Verpleegkunde, Lier

Sint-Augustinusinstituut, Aalst en Geraardsbergen

Sint-Franciscusinstituut voor Verpleegkunde, Leuven

Sint-Guido-Instituut, Anderlecht

Sint-Norbertusinstituut voor Verpleegkunde, Duffel

Technisch Instituut Sint-Carolus, Sint-Niklaas

Vesaliusinstituut / Institut Vésalius, Brugge, Gent, Oostende, Ronse, Sint-Niklaas, Kortrijk, Deinze en Aalst

Vives HBO5 Verpleegkunde Waregem-Tielt, Waregem en Tielt

Vlaams Hoger Instituut voor Pedagogische Wetenschappen Jan Vercammen, Brugge

Vrij Technisch Instituut Hasselt, Hasselt en Neerpelt

Vrij Technisch Instituut Leuven – Centrum voor Volwassenenonderwijs, Leuven

Franse Gemeenschap

Universiteiten

Faculté universitaire de théologie protestante, Etterbeek
Universitaire Faculteit voor Protestantse Godgeleerdheid

Université catholique de Louvain, Ottignies-Louvain-la-Neuve, Sint-Lambrechts-Woluwe, Bergen, Sint-Gillis, Doornik, Elsene, Charleroi, Luik, Yvoir en Dinant
Katholieke Universiteit Leuven

Université de Liège, Luik, Gembloers, Aarlen en Charleroi
Universiteit Luik

Université de Mons, Bergen, Charleroi en Elsene
Universiteit Bergen

Université de Namur, Namen en Charleroi
Universiteit Namen

Université libre de Bruxelles, Brussel, Elsene, Anderlecht, Ukkel, Sint-Genesius-Rode, Charleroi, Bergen en Saint-Hubert
Vrije Universiteit Brussel

Université ouverte de la Fédération Wallonie-Bruxelles, Charleroi
Open Universiteit van de Waals-Brusselse Federatie

Université Saint-Louis à Bruxelles, Brussel en Elsene
Sint-Aloysiusuniversiteit Brussel

Hogescholen

Académie des beaux-arts et des arts décoratifs de Tournai, Doornik
Academie voor Schone en Decoratieve Kunsten van Doornik

Académie royale des beaux-arts de Bruxelles, Brussel
Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Brussel

Académie royale des beaux-arts de Liège, Luik
Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Luik

Conservatoire royal de musique de Bruxelles, Brussel en Elsene
Koninklijk Muziekconservatorium van Brussel

Conservatoire royal de musique de Liège, Luik
Koninklijk Muziekconservatorium van Luik

École nationale supérieure des arts visuels de La Cambre, Elsene
Nationale Hogeschool voor Beeldende Kunsten van Ter Kameren

École pratique des hautes études commerciales, Schaarbeek, Sint-Lambrechts-Woluwe en Ottignies-Louvain-la-Neuve
Praktijkschool voor Hogere Handelsstudies

École supérieure communale des arts de l'image "Le 75", Sint-Lambrechts-Woluwe
Gemeentelijke Hogeschool voor Beeldkunsten "De 75"

École supérieure des arts au Carré, Bergen
Kunsthogeschool op het Vierkant

École supérieure des arts du cirque, Anderlecht
Hogeschool voor Circuskunsten

Haute école Albert Jacquard, Namen en Sambreville
Albert Jacquardhogeschool

Haute École Bruxelles-Brabant, Brussel, Ukkel, Anderlecht, Elsene, Oudergem en Nijvel
Hogeschool Brussel-Brabant

Haute école Charlemagne, Luik, Gembloers, Verviers en Hoei
Karel de Grotehogeschool

Haute école de la province de Liège, Luik, Seraing, Verviers, Hoei en Theux
Hogeschool van de Provincie Luik

Haute école de la province de Namur, Namen en Ciney
Hogeschool van de Provincie Namen

Haute école de la ville de Liège, Luik
Stedelijke Hogeschool Luik

Haute école de Namur-Liège-Luxembourg, Namen, Aarlen, Seraing, Bastenaken, Virton en Marche-en-Famenne
Hogeschool Namen-Luik-Luxemburg

Haute école en Hainaut, Bergen en Doornik
Hogeschool Henegouwen

Haute école Francisco Ferrer, Brussel
Francisco Ferrerhogeschool

Haute école Galilée, Schaarbeek en Brussel
Galileïhogeschool

Haute école Léonard de Vinci, Sint-Lambrechts-Woluwe, Elsene, Sint-Gillis, Ukkel en Ottignies-Louvain-la-Neuve
Leonardo da Vincihogeschool

Haute école libre de Bruxelles Ilya Prigogine, Anderlecht en Vorst
Vrije Hogeschool van Brussel Ilya Prigogine

Haute école libre mosane, Luik, Verviers, Hoei, Ans en Theux
Vrije Hogeschool van het Maasland

Haute école Louvain en Hainaut, Bergen, Charleroi, Doornik, Moeskroen, La Louvière, 's-Gravenbrakel, Leuze-en-Hainaut, Fleurus, Gerpinnes en Ottignies-Louvain-la-Neuve
Leuvense Hogeschool in Henegouwen

Haute école Lucia de Brouckère, Anderlecht, Elsene en Geldenaken
Lucia de Brouckèrehogeschool

Haute école provinciale du Hainaut-Condorcet, Bergen, Charleroi, Doornik, Aat, Moeskroen, Morlanwelz en Saint-Ghislain
Provinciale Condorcethogeschool van Henegouwen

Haute école Robert Schuman, Libramont-Chévigny, Virton en Aarlen
Robert Schumanhogeschool

Institut catholique des hautes études commerciales / Institut supérieur de formation sociale et de communication, Sint-Lambrechts-Woluwe, Schaarbeek en Sint-Pieters-Woluwe
Katholiek Instituut voor Hogere Handelsstudies / Hoger Instituut voor Maatschappelijke Vorming en Communicatie

Institut des arts de diffusion, Ottignies-Louvain-la-Neuve
Instituut voor Omroeptechnieken

Institut national supérieur des arts du spectacle et des techniques de diffusion, Brussel
Nationaal Hoger Instituut voor Spektakelkunsten en Omroeptechnieken

Instituts supérieurs Saint-Luc, Sint-Gillis, Luik en Doornik
Hogere Instituten Sint-Lucas

Institut supérieur de musique et de pédagogique, Namen
Hoger Instituut voor Muziek en Opvoedkunde

Hoger onderwijs voor sociale promotie

Centre de formation pour les secteurs infirmier et de santé, Sint-Lambrechts-Woluwe
Vormingscentrum voor de Verpleegkunde- en Gezondheidssector

Centre de formation professionnelle des Femmes Prévoyantes Socialistes, Charleroi
Beroepsvormingscentrum van de Socialistische Vooruitziende Vrouwen

Centre d'enseignement supérieur de promotion sociale et de formation continue du Brabant-Wallon, Ottignies-Louvain-la-Neuve
Centrum voor Hoger Onderwijs voor Sociale Promotie en Permanente Vorming van Waals-Brabant

Centre d'enseignement supérieur pour adultes, Sint-Lambrechts-Woluwe en Charleroi
Centrum voor Hoger Onderwijs voor Volwassenen

Centre d'études supérieures d'optométrie appliquée, Sint-Jans-Molenbeek
Centrum voor Hogere Studies in de Toegepaste Optometrie

Collège technique des Aumôniers du travail, Charleroi
Technisch College van de Aalmoezeniers van de Arbeid

Collège technique Saint-Henri, Moeskroen
Technisch Sint-Hendrikscollege

Cours commerciaux et industriels de Couillet, Charleroi
Handels- en Nijverheidscursussen van Couillet

Cours de promotion sociale d'Uccle, Ukkel
Ukkelse Cursus voor Sociale Promotie

Cours de promotion sociale Saint-Luc, Luik
Sint-Lucascursus voor Sociale Promotie

Cours industriels, Brussel
Nijverheidscursussen

Cours pour éducateurs en fonction, Luik
Cursus voor opvoeders in functie

École d'arts et métiers, Erquelinnes
School voor Kunsten en Ambachten

École de commerce et d'informatique de la Ville de Liège, Luik
Stedelijke School voor Handel en Informatica van Luik

École de promotion sociale Saint-Luc, Sint-Gillis
Sint-Lucasschool voor Sociale Promotie

École industrielle, commerciale et de sauvetage, Sambreville
Nijverheids-, Handels- en Reddingsschool

École industrielle et commerciale d'Écaussines, Écaussinnes
Nijverheids- en Handelsschool van Écaussines

École industrielle et commerciale de la Ville de Namur, Namen
Stedelijke Nijverheids- en Handelsschool van Namen

École industrielle et commerciale de Saint-Ghislain, Saint-Ghislain
Nijverheids- en Handelsschool van Saint-Ghislain

École pratique des hautes études commerciales, Sint-Lambrechts-Woluwe
Praktische School voor Hogere Handelsstudies

École provinciale de promotion sociale de Mons-Borinage, Bergen, Boussu en Saint-Ghislain
Provinciale School voor Sociale Promotie van Bergen-Borinage

École supérieure de catéchèse, Brussel
Hogeschool voor de Katechese

École supérieure de comptabilité, Luik
Hogeschool voor Accountancy

École supérieure des affaires, Namen
Hogere Handelsschool

Enseignement de promotion et de formation continue de l'ULB et de la Chambre de Commerce et d'Industrie de Bruxelles, Elsene, Etterbeek, Brussel en Sint-Pieters-Woluwe
Promotieonderwijs en Permanente Vorming van de ULB en de Kamer voor Handel en Nijverheid van Brussel

Enseignement de promotion sociale d'Enghien, Edingen
Edings Onderwijs voor Sociale Promotie

Institut biblique belge, Brussel
Belgisch Bijbelinstituut

Institut de formation des cadres pour le développement, Elsene
Vormingsinstituut voor Ontwikkelingskaders

Institut de formation supérieure, Waver
Instituut voor Hogere Vorming

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française d'Arlon-Musson-Athus-Virton, Aarlen
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Aarlen, Musson, Athus en Virton

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française d'Ath, Aat
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Aat

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française de Dour, Dour
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Dour

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française de Libramont-Bertrix, Libramont-Chevigny
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Libramont en Bertrix

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française de Marche-en-Famenne, Marche-en-Famenne en Rochefort
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Marche-en-Famenne

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française de Mouscron-Comines, Moeskroen en Komen-Waasten
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Moeskroen en Komen

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française de Namur, Namen
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Namen

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française de Péruwelz, Péruwelz
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Péruwelz

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française de Saint-Georges-Anthisnes-Ouffet, Saint-Georges-sur-Meuse
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Saint-Georges-sur-Meuse, Anthisnes en Ouffet

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française de Tournai-Antoing-Templeuve, Doornik
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Doornik, Antoing en Templeuve

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française de Waremme, Borgworm
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Borgworm

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française d'Uccle, Ukkel
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Ukkel

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Fédération Wallonie-Bruxelles de Dison-Malmedy-Waimes-Welkenraedt, Dison
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Federatie Wallonië-Brussel in Dison, Malmedy, Weismes en Welkenraat

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Fédération Wallonie-Bruxelles de Fléron-Chênée, Luik
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Federatie Wallonië-Brussel in Fléron-Chênée

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Fédération Wallonie-Bruxelles de Morlanwelz, Morlanwelz
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Federatie Wallonië-Brussel in Morlanwelz

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Fédération Wallonie-Bruxelles de Thuin-Erquelinnes, Thuin
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Federatie Wallonië-Brussel in Thuin en Erquelinnes

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Fédération Wallonie-Bruxelles d'Evere-Laeken-Anderlecht, Evere en Anderlecht
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Federatie Wallonië-Brussel in Evere, Laken en Anderlecht

Institut de formation continuée de Jonfosse, Luik
Instituut voor Permanente Vorming van Jonfosse

Institut de rythmique Jaques-Dalcroze de Belgique, Sint-Gillis
Belgisch Jaques-Dalcroze-Instituut voor Ritmische Gymnastiek

Institut des carrières commerciales, Brussel
Instituut voor Handelsberoepen

Institut des langues modernes, Luik
Instituut voor Moderne Talen

Institut de technologie, Luik
Technologisch Instituut

Institut de théologie orthodoxe Apôtre Paul, Sint-Gillis
Apostel Paulusinstituut voor Orthodoxe Godgeleerdheid

Institut de théologie orthodoxe Saint-Jean-le-Théologien, Elsene
Sint-Johannes-de-Theolooginstituut voor Orthodoxe Godgeleerdheid

Institut international de catéchèse et de pastorale "Lumen Vitae", Elsene
Internationaal Instituut voor Katechese en Pastoraal "Lumen Vitae"

Institut Jean-Pierre Lallemand, Brussel
Jean-Pierre Lallemand-Instituut

Institut Machtens, Sint-Jans-Molebeneek
Machtensinstituut

Institut Paul Hankar, Brussel
Paul Hankarinstituut

Institut provincial de formation sociale, Namen
Provinciaal Instituut voor Maatschappelijke Vorming

Institut provincial d'enseignement commercial de promotion sociale de Verviers, Verviers
Provinciaal Instituut voor Handelsonderwijs voor Sociale Promotie van Verviers

Institut provincial d'enseignement de promotion sociale de Herstal, Herstal
Provinciaal Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van Herstal

Institut provincial d'enseignement de promotion sociale de Huy-Waremme, Hoei
Provinciaal Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van Hoei-Borgworm

Institut provincial d'enseignement de promotion sociale de Liège, Luik
Provinciaal Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van Luik

Institut provincial d'enseignement de promotion sociale de Wallonie picarde Tournai-Leuze, Doornik
Provinciaal Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van Picardisch-Wallonië Doornik-Leuze

Institut provincial d'enseignement de promotion sociale et de formation continuée, Nijvel, Waver en Ottignies-Louvain-la-Neuve
Provinciaal Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie en Permanente Vorming

Institut provincial d'enseignement supérieur de promotion sociale de Seraing, Seraing
Provinciaal Instituut voor Hoger Onderwijs voor Sociale Promotie van Seraing

Institut provincial d'enseignement technologique de promotion sociale de Verviers, Verviers
Provinciaal Instituut voor Technologisch Onderwijs voor Sociale Promotie van Verviers

Institut Reine Astrid, Bergen
Koningin Astridinstituut

Institut Roger Guilbert, Anderlecht
Roger Guilbertinstituut

Institut Roger Lambion, Anderlecht
Roger Lambioninstituut

Institut Saint-Laurent, Luik
Sint-Laurensinstituut

Institut supérieur européen Charles Péguy, Ottignies-Louvain-la-Neuve
Europees Hoger Instituut Charles Péguy

Institut supérieur de catéchèse et de pastorale, Luik
Hoger Instituut voor Katechese en Pastoraal

Institut supérieur de formation continue d'Etterbeek, Etterbeek
Etterbeeks Hoger Instituut voor Permanente Vorming

Institut supérieur de formation social et communication, Schaarbeek
Hoger Instituut voor Maatschappelijke Vorming en Communicatie

Institut supérieur de promotion sociale libre de Bruxelles Ilya Prigogine, Elsene
Vrij Hoger Ilya Prigogine-Instituut voor Sociale Promotie van Brussel

Institut supérieur des sciences religieuses, Paliseul
Hoger Instituut voor Godsdienstwetenschappen

Institut supérieur de théologie du diocèse de Tournai, Doornik, Bergen, Charleroi en Manage
Hoger Instituut voor Godgeleerdheid van het Bisdom Doornik

Institut supérieur d'urbanisme et de renovation urbaine, Sint-Gillis
Hoger Instituut voor Stedenbouw en Stadsvernieuwing

Institut supérieur Plus Oultre, Binche
Hoger Instituut Plus Ultra

Institut supérieur protestant de sciences réligieuses, Luik
Protestants Hoger Instituut voor Godsdienstwetenschappen

Institut technique de Namur, Namen
Technisch Instituut van Namen

Institut technique et agricole de la Province de Hainaut, Zinnik
Technisch en Landbouwinstituut van de Provincie Henegouwen

Institut technique supérieur Cardinal Mercier, Schaarbeek
Hoger Technisch Instituut Kardinaal Mercier

Université du travail, Charleroi
Arbeidshogeschool

Duitstalige Gemeenschap

Hogescholen

Autonome Hochschule in der deutschsprachigen Gemeinschaft, Eupen
Autonome Hogeschool in de Duitstalige Gemeenschap

Hoger beroepsonderwijs

Institut für Aus- und Weiterbildung des Mittelstandes, Eupen
Opleidings- en Vervolmakingsinstituut van de Middenstand

Federaal

Universiteiten

Benelux Universitair Centrum, Wijnegem

Faculteit voor Vergelijkende Godsdienstwetenschappen, Antwerpen

Instituut voor Gerechtelijke Opleiding / Institut de formation judiciaire, Brussel

Koninklijke Militaire School / École royale militaire, Brussel

Buitenlands geaccrediteerde universiteiten

Bhaktivedanta College, Durbuy
Bhaktivedantahogeschool

Brussels Business Institute, Sint-Lambrechts-Woluwe
Brussels Handelsinstituut

Faculté de formation théologique de Bruxelles, Brussel
Brusselse Faculteit voor Theologische Vorming

Flanders International College of Osteopathy, Antwerpen
Vlaamse Internationale Hogeschool voor Osteopathie

Institut d'études théologiques, Brussel
Instituut voor Theologische Studies

International Academy of Osteopathy, Gent
Internationale Academie voor Osteopathie

United Business Institutes, Brussel
Verenigd Handelsinstituten

United Nations University, Brugge
Universiteit van de Verenigde Naties

Universiteit Maastricht, Etterbeek

Niet-erkende privé-universiteiten

Belgische Faculteit voor Homeopathische Geneeskunde / Faculté belge pour la médecine homéopathique, Tervuren, Esneux, Oostende, Veurne, Antwerpen, Luik, Evere, Brussel en Hechtel-Eksel

European Institute for Advanced Studies in Management, Brussel
Europees Instituut voor Gevorderde Managementstudies

Fondation universitaire Mercure, Elsene
Universitaire Mercuriusstichting

International Management Institute, Machelen
Internationaal Instituut voor Bedrijfsbeheer

Islamitische Faculteit van Europa / Avrupa İslam Fakültesi, Gent

Université libre internationale de Bruxelles, Brussel
Internationale Vrije Universiteit van Brussel

Hogescholen

Koninklijk Hoger Instituut voor Landsverdediging / Institut royal supérieur de défense, Brussel

Koninklijk Militair Instituut voor Lichamelijke Opvoeding / Institut royal militaire d'éducation physique, Eupen

Buitenlands geaccrediteerde hogescholen

European Communication School, Brussel
Europese Communicatieschool

Fontys Hogescholen, Wetteren

Niet-erkende privéhogescholen

Belgian Flight School, Charleroi, Grâce-Hollogne, Namen en Genk
Belgische Luchtvaartschool

Ben Air Flight Academy, Antwerpen
Ben Air-Luchtvaartschool

CAE Oxford Aviation Academy, Steenokkerzeel
Oxford-Luchtvaartacademie van CAE

College of Advertising and Design, Brussel
Hogeschool voor Reclame en Design

Chambre belge des comptables, Brussel
Belgische Kamer van Rekenplichtigen

École internationale de théâtre Lassaad, Sint-Gillis
Internationale Lassaadschool voor Toneel

École supérieure de communication et de gestion, Elsene
Hogeschool voor Communicatie en Handel

École supérieure de journalisme, Brussel
Hogeschool voor Journalistiek

New Centre d'aviation générale, Charleroi
Nieuw Centrum voor Algemene Luchtvaart

Ostend Air College, Oostende
Oostendse Luchtvaarthogeschool

Performing Arts Research and Training Studios, Vorst
Onderzoeks- en trainingstudio's voor Uitvoerende Kunsten

Sutherland College of Osteopathic Medicine, Namen, Gembloers en Sint-Gillis
Sutherland-Hogeschool voor Osteopathische Geneeskunde

Université européenne d'écriture, Elsene
Europese Universiteit voor Schrijvers

Hoger beroepsonderwijs

Directie Opleiding van de Belgische politie / Direction de la Formation de la police belge, Brussel, Etterbeek, Vorst, Ranst, Gent, Genk, Asse, Brugge, Luik, Charleroi, Aarlen, Namen en Jurbeke

Theologische seminaries

Aartsbisschoppelijk Grootseminarie Johannes XIII, Leuven

Académie européenne de la culture et des sciences islamiques de Belgique, Anderlecht
Europese Academie voor Cultuur en Islamitische Wetenschappen in België

Agripo Abdijschool, Scherpenheuvel-Zichem, Mol, Grimbergen en Westerlo

Bisschoppelijk Grootseminarie Brugge, Brugge

Centre de formation pastorale de l'Église de Dieu, Sint-Jans-Molenbeek
Centrum voor Pastorale Vorming van de Kerk van God

Centre islamique et culturel de Belgique / Islamitisch en Cultureel Centrum van België, Brussel

Hoger Theologisch Instituut voor Joodse Wetenschappen, Antwerpen

Internationaal Missieseminarie Redemptoris Mater / Séminaire missionnaire international Redemptoris Mater, Brussel

International Institute Canon Triest, Gent
Internationaal Instituut Kanunnik Triest

Institut biblique de théologie pentecôtiste, Bergen
Bijbelinstituut voor Godgeleerdheid van de Pinksterkerk

Institut des études islamiques de Bruxelles, Sint-Jans-Molenbeek
Instituut voor Islamitische Studies Brussel

Institut de théologie inter-monastères, Ottignies-Louvain-la-Neuve
Theologisch Instituut voor Monniken

Institut supérieur de hautes études talmudiques, Brussel
Hoger Instituut voor Talmudstudie

Séminaire biblique de Bruxelles, Oudergem
Brussels Bijbelseminarie

Séminaire diocésain missionnaire international Redemptoris Mater, Namen
Internationaal Diocesaan Missieseminarie Redemptoris Mater

Séminaire épiscopal et Studium Notre-Dame de Namur, Namen
Bisschoppelijk Seminarie en Studium Onze-Lieve-Vrouw van Namen

Luxemburg

Universiteiten

Luxembourg Institute of Health, Luxemburg, Strassen en Esch-aan-de-Alzette
Luxemburgs Gezondheidsinstituut

Luxembourg Institute of Science and Technology, Esch-aan-de-Alzette
Luxemburgs Instituut voor Wetenschap en Technologie

Luxembourg Institute of Socio-Economic Research, Esch-aan-de-Alzette
Luxemburgs Instituut voor Sociaaleconomomisch Onderzoek

Université du Luxembourg / Universität Luxemburg, Esch-aan-de-Alzette en Luxemburg
Universiteit van Luxemburg

Privé-universiteiten

Brussels Business Institute, Wiltz
Brussels Handelsinstituut

Institut supérieur de l'économie / Hochschule der Wirtschaft, Luxemburg
Economische Hogeschool

Lunex University, Differdingen
Lunex-Universiteit

Luxembourg Lifelong Learning Center, Luxemburg
Luxemburgs Centrum voor Levenslang Leren

Luxembourg School of Religion and Society, Luxemburg
Luxemburgse School voor Godsdienst en Maatschappij

United Business Institutes, Wiltz
Verenigd Handelsinstituten

Internationaal geaccrediteerde universiteiten

European Institute of Public Administration / Institut européen d'administration publique, Luxemburg
Europees Instituut voor Openbaar Bestuur

Miami University Luxembourg, Differdingen
Miami-Universiteit van Luxemburg

Sacred Heart University Luxembourg, Luxemburg
Heilig Hartuniversiteit Luxemburg

Hoger beroepsonderwijs

Conservatoire de musique de la Ville d'Esch/Alzette / Konservatorium der Stadt Esch/Alzette, Esch-aan-de-Alzette
Muziekconservatorium van de Stad Esch-aan-de-Alzette

Conservatoire de musique de la Ville de Luxembourg / Konservatorium der Stadt Luxemburg, Luxemburg
Muziekconservatorium van de Stad Luxemburg

École de commerce et de gestion, Luxemburg
Handels- en Managementschool

Lycée classique d'Echternach, Echternach
Klassiek Lyceum van Echternach

Lycée classique de Diekirch, Diekirch
Klassiek Lyceum van Diekirch

Lycée du Nord, Wiltz
Lyceum van het Noorden

Lycée Josy Barthel, Mamer
Josy Barthellyceum

Lycée technique de Bonnevoie, Luxemburg
Technisch Lyceum van Bonnevoie

Lycée technique des arts et métiers, Luxemburg
Technisch Lyceum voor Kunst en Nijverheid

Lycée technique d'Esch-sur-Alzette, Esch-aan-de-Alzette
Technisch Lyceum van Esch-aan-de-Alzette

Lycée technique d'Ettelbruck, Ettelbrück
Technisch Lyceum van Ettelbrück

Lycée technique du Centre, Luxemburg
Technisch Lyceum van Midden-Luxemburg

Lycée technique pour professions de santé, Luxemburg
Technisch Lyceum voor Geneeskundige Beroepen

Privaat hoger beroepsonderwijs

École privée Grandjean, Luxemburg
Private Grandjeanschool

House of Training, Luxemburg
Opleidingshuis

Theologische seminaries

Grand Séminaire de Luxembourg Centre Jean XXIII / Priesterseminar Luxemburg, Luxemburg
Groot-Seminarie van Luxemburg

Séminaire missionaire Redemptoris Mater de Luxembourg, Luxemburg
Missieseminarie Redemptoris Mater Luxemburg

Nederland

Universiteiten

Erasmusuniversiteit Rotterdam, Rotterdam en Den Haag

Open Universiteit Nederland [afstandsonderwijs]

Protestantse Theologische Universiteit, Amsterdam en Groningen

Radbouduniversiteit Nijmegen, Nijmegen

Rijksuniversiteit Groningen / Ryksuniversiteit Grins, Groningen en Leeuwarden

Technische Universiteit Delft, Delft en Den Haag

Technische Universiteit Eindhoven, Eindhoven, Venlo en 's-Hertogenbosch

Theologische Universiteit Apeldoorn, Apeldoorn

Theologische Universiteit van de Gereformeerde Kerken, Kampen

Transnationale Universiteit Limburg, Maastricht

Universiteit Leiden, Leiden en Den Haag

Universiteit Maastricht, Maastricht, Utrecht, Groningen, Venlo en Sittard-Geleen

Universiteit Twente, Enschede, Leeuwarden, Franeker en Utrecht

Universiteit Utrecht, Utrecht en Middelburg

Universiteit van Amsterdam, Amsterdam

Universiteit van Tilburg, Tilburg en Utrecht

Universiteit voor Humanistiek, Utrecht

Vrije Universiteit Amsterdam, Amsterdam en Zwolle

Wageningen University, Wageningen en Leeuwarden
Universiteit Wageningen

Geaccrediteerde privé-universiteiten

Benelux Universitair Centrum, 's-Hertogenbosch

Maastricht School of Management, Maastricht
Maastrichtse Managementschool

Nederlandse School voor Onderwijsmanagement, Amsterdam

Netherlands Institute of International Relations Clingendael, Den Haag
Nederlands Clingendaelinstituut voor Internationale Betrekkingen

Nyenrode Business Universiteit, Breukelen, Amsterdam, Arnhem, Breda, Den Haag, Eindhoven, Rotterdam en Zwolle

Tyndale Theological Seminary, Haarlemmermeer
Theologisch Tyndaleseminarie

Via Vinci Academy, Breda, Goes, Zwolle en Almere
Via Vinci-Academie

Webster University, Leiden, Amsterdam, Utrecht, Eindhoven en Maastricht
Websteruniversiteit

Wetsus Academy, Leeuwarden
Wetsusacademie

Internationaal geaccrediteerde privé-universiteiten

European New University, Kerkrade
Europese Nieuwe Universiteit

Institute for Hydraulic Engineering, Delft
Instituut voor Waterbouwkunde

Intercultural Open University [afstandsonderwijs]
Interculturele Open Universiteit

International Baptist Theological Seminary of the European Baptist Federation, Amsterdam
Internationaal Baptistisch Theologisch Seminarie van de Europese Baptistenbond

LaSalle Business School Almere, Almere
LaSalle-Handelsschool Almere

Schouten & Nelissen University, Zaltbommel
Schouten- en Nelissenuniversiteit

The Hague Academy of International Law / Académie de droit international de La Haye, Den Haag
Haagse Academie voor Internationaal Recht

United Nations University, Maastricht
Universiteit van de Verenigde Naties

Niet-geaccrediteerde privé-universiteiten

Alhuraa Universiteit, Den Haag

Geert Grote-Universiteit, Kampen

Hogescholen

Aeres Hogeschool, Dronten, Wageningen en Almere

Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten, Amsterdam

ArtEZ Hogeschool voor de Kunsten, Enschede, Arnhem, Zwolle en Venlo

Avanshogeschool, Breda, Tilburg, 's-Hertogenbosch, Amsterdam en Roosendaal

Breda University of Applied Sciences, Breda
Hogeschool Breda

Christelijke Hogeschool De Driestar, Gouda

Christelijke Hogeschool Ede, Ede en Dordrecht

Christelijke Hogeschool Windesheim, Zwolle, Almere, Utrecht, Amsterdam, Enschede, Leeuwarden en Groningen

Codarts – Hogeschool voor de Kunsten, Rotterdam

Design Academy Eindhoven, Eindhoven

Fontyshogescholen, Amsterdam, Eindhoven, 's-Hertogenbosch, Venlo, Tilburg, Sittard-Geleen, Meierijstad, Bergen op Zoom, Utrecht, Maastricht, Rotterdam, Nijmegen en Helmond

Gereformeerde Hogeschool Viaa, Zwolle

Gerrit Rietveldacademie, Amsterdam

Haagse Hogeschool, Den Haag, Delft en Zoetermeer

Hanzehogeschool Groningen, Groningen, Leeuwarden, Assen en Amsterdam

Hogere Agrarische School Den Bosch, 's-Hertogenbosch en Venlo

Hogeschool De Kempel, Helmond

Hogeschool der Kunsten Den Haag, Den Haag

Hogeschool Inholland, Rotterdam, Den Haag, Delft, Amsterdam, Dordrecht, Diemen, Amstelveen, Haarlem, Groningen en Alkmaar

Hogeschool Leiden, Leiden

Hogeschool Marnixacademie, Utrecht, Helmond en Zwolle

Hogeschool Rotterdam, Rotterdam

Hogeschool Utrecht, Utrecht, Amersfoort, Rheden, Zwolle, Groningen, Valkenburg aan de Geul, Amsterdam, Enschede, Middelburg, Den Haag en Capelle aan den IJssel

Hogeschool van Amsterdam, Amsterdam

Hogeschool van Arnhem en Nijmegen, Arnhem en Nijmegen

Hogeschool Van Hall-Larenstein, Leeuwarden en Rheden

Hogeschool voor de Kunsten Utrecht, Utrecht, Hilversum en Amersfoort

Hogeschool Zeeland, Vlissingen, Middelburg en Roosendaal

Hogeschool Zuyd, Maastricht, Heerlen en Sittard-Geleen

Hotelschool Den Haag, Den Haag en Amsterdam

Interconfessionele Pedagogische Academie voor het Basisonderwijs Alkmaar/Amsterdam, Alkmaar en Amsterdam

Iselinge-Hogeschool, Doetinchem

Katholieke Pedagogische Academie voor het Basisonderwijs Zwolle, Zwolle

Nederlandse Defensieacademie, Breda, Den Helder en Den Haag

Nederlandse Politieacademie, Apeldoorn

NHL Stenden Hogeschool / NHL Stenden Hegeskoalle, Leeuwarden, Emmen, Groningen, Assen, Meppel, Terschelling, Zwolle en Amsterdam

Rijksakademie van Beeldende Kunsten, Amsterdam

Saxionhogeschool, Enschede, Deventer en Apeldoorn

Thomas More Hogeschool, Rotterdam

Privéhogescholen

ABC Hogeschool, Dordrecht

Actuarieel Instituut, Utrecht

Alba-Academie, Veldhoven

Amsterdam School of Real Estate, Amsterdam
Amsterdamse School voor Vastgoed

Artemis Academie, Amsterdam

Business School Nederland, Buren
Handelsschool Nederland

Business School Notenboom, Eindhoven, Hilversum en Maastricht
Handelsschool Notenboom

Capabel Hogeschool, Utrecht, Rotterdam, Amsterdam, Eindhoven en Zwolle

Centrum voor Humanistische Vorming, Utrecht

EuroCollege Hogeschool, Rotterdam

Europort Business School, Rotterdam en Amsterdam
Handelsschool van de Europoort

Hogeschool Dirksen, Arnhem, Utrecht en Tilburg

Hogeschool Drechtsteden, Dordrecht

Hogeschool E3 ICT, Maastricht

Hogeschool Markus Verbeek / Praehep, Alkmaar, Almere, Amersfoort, Amsterdam, Eindhoven, Enschede, Groningen, Haarlem, Leeuwarden, Nijmegen, Rheden, Rijswijk, Rotterdam, Sittard-Geleen, Spijkenisse, Staphorst, Utrecht, Zoetermeer en Zwolle

Hogeschool NCOI, Hilversum, Eindhoven, Rotterdam, Zwolle, Amsterdam, Groningen, Maastricht, Arnhem en Den Haag

Hogeschool NHA [afstandsonderwijs]

Hogeschool NOVI, Utrecht, Den Haag, Eindhoven, Enschede en Assen

Hogeschool NTI, Voorschoten

Hogeschool PBNA, Zwijndrecht

Hogeschool Pro Education, Amsterdam, Eindhoven, Arnhem, Groningen en Rotterdam

Hogeschool Saxion Next, Deventer, Hengelo, Zwolle, Dordrecht, Amsterdam en Utrecht

Hogeschool Schoevers, Houten, Almere, Amsterdam, Arnhem, Breda, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Rotterdam, Utrecht en Zwolle

Hogeschool SOD Next, Woerden, Etten-Leur, Zwolle en Groningen

Hogeschool Toeristische Informatieopleiding, Hengelo, Rotterdam, Utrecht, Eindhoven en Amsterdam

Hogeschool voor Fysiotherapie Thim van der Laan, Nieuwegein

Hogeschool voor Modemanagement TMO, Utrechtse Heuvelrug

Hogeschool voor Pedagogisch en Sociaal-Agogisch Onderwijs Groningen, Groningen

Hogeschool Wittenborg, Apeldoorn

Instituut voor Autobranche en Management, Utrechtse Heuvelrug

Instituut voor Psychosynthese, Utrecht, Heusden en Soest

Instituut voor Sociale en Bedrijfswetenschappen, Zaltbommel, Almere, Smallingerland, Heerenveen, Leeuwarden, Arnhem, Doetinchem, Groningen, Heerlen, Maastricht, Roermond, Sittard-Geleen, Venlo, Breda, Eindhoven, Amsterdam, Alkmaar, Almelo, Enschede, Zwolle, Amersfoort, Utrecht, Capelle aan den IJssel, Den Haag en Rotterdam

Instituut voor Tolken en Vertalen, Utrecht en Amsterdam

Intercollege Business School, Amsterdam, Utrecht en Rotterdam

International Academy of Osteopathy, Maasdonk
Internationale Academie voor Osteopathie

Islamitische Universiteit Rotterdam, Rotterdam

Islamitische Universiteit van Europa, Rotterdam en Amsterdam

Landelijk Expertisecentrum Sociale Interventie, Utrecht

Leidse Onderwijsinstellingen [afstandsonderwijs]

Lucia Marthas Institute for Performing Arts, Amsterdam en Groningen
Lucia Marthasinstituut voor Podiumkunsten

Nederlands Instituut voor Financieel-Economische en Administratieve Opleidingen, Leiden

New School for Information Services, Amsterdam
Nieuwe School voor Informatiediensten

Opleidingsinstelling Geestelijke Gezondheidszorg Verpleegkundig Specialist, Utrecht

Oysterwyck Hogeschool, Tilburg

Rotterdam Mainport University / Netherlands Maritime University, Rotterdam
Hogeschool van de Haven van Rotterdam / Nederlandse Zeevaartuniversiteit

Stichting Deeltijdopleidingen, Oosterhout

Stichting Opleidingen Musculoskeletale Therapie, Amersfoort

Stichting ter Bevordering van het Bestuderen van de Leer der Waarheid van de Gereformeerde Gemeente van Rotterdam, Gouda

Wagner Group, Groningen

ZIN.nu - Post-HBO-academie voor Integrale Coaching, Den Haag

Internationaal geaccrediteerde hogescholen

College voor Osteopathische Geneeskunde Sutherland, Amsterdam

Niet-geaccrediteerde privéhogescholen

Academie voor Mesologie, Amsterdam

Bourdon Hogeschool voor Muziek, Oosterhout

CAE Oxford Aviation Academy, Haarlemmermeer
Oxford-Luchtvaartacademie van CAE

De Acteerstudio, Den Haag

De Ateliers, Amsterdam

Evangelisch College, Zwijndrecht, Rotterdam, Meppel en Amersfoort

Evangelische Hogeschool, Amersfoort

Frank Sanders' Akademie voor Musicaltheater, Amsterdam

Hahnemanninstituut Nederland, Den Haag

Hogeschool EVO [afstandsonderwijs]

Hogeschool voor Natuurgeneeskunde Hippocrates, Bloemendaal

Hogeschool voor Natuurgeneeswijzen Arnhem, Rheden

Hogeschool voor Natuurlijke Gezondheid van Mens en Dier, Meppel

Hogeschool voor Toegepaste Filosofie, Utrecht

Jan Van Eyckacademie, Maastricht

KLM Luchtvaartschool, Tynaarlo

Kunstacademie Haarlem Leiden, Haarlem en Oegstgeest

Operastudio Nederland, Amsterdam

Reformatorische Bijbelschool De Wittenberg, Zeist

School voor Homeopathie, Amersfoort

SORAG-Academie, Helden

Vrije Hogeschool, Utrecht

Theologische seminaries

Centrum voor Priesteropleiding Bovendonk, Hoeven

Centrum voor Priesteropleiding Vronesteyn, Leidschendam-Voorburg

Groot-Seminarie Rolduc, Kerkrade

Groot-Seminarie Willibrordushuis, Niedorp

Hersteld Hervormd Seminarie, Amsterdam

Instituut voor Islamstudies, Den Haag, Amsterdam, Utrecht, Rotterdam en Eindhoven

Internationaal Missionair Diocesaan Grootseminarie Redemptoris Mater, Eijsden-Margraten

Internationaal Missionair Diocesaan Grootseminarie Redemptoris Mater, Niedorp

Nederlands Israëlitisch Seminarium, Amsterdam

Oud-Katholiek Seminarie, Utrecht

Seminarium der Algemene Doopsgezinde Sociëteit, Amsterdam

Seminarium der Remonstranten, Amsterdam

Seminarium van de Bond van Vrije Evangelische Gemeenten in Nederland, Utrecht

Seminarium van de Unie van Baptistengemeenten in Nederland, Utrecht

Sint-Janscentrum, 's-Hertogenbosch

Theologische School van de Gereformeerde Gemeenten in Nederland, Rotterdam


Åland

Hogescholen

Högskolan på Åland, Mariehamn
Ålandse Hogeschool

Albanië

Universiteiten

Akademia e Forcave të Armatosura, Tirana
Academie van de Gewapende Machten

Akademia e Sigurisë, Tirana
Veiligheidsacademie

Qendra e Studimeve Albanologjike, Tirana
Centrum voor Albanologische Studies

Shkolla e Magjistraturës së Republikës së Shqipërisë, Tirana
School voor Magistratuur van de Republiek Albanië

Universiteti Aleksandër Moisiu i Durrësit, Durazzo
Alekander Moisiu-Universiteit van Durazzo

Universiteti Aleksandër Xhuvani i Elbasanit , Elbasan
Aleksandër Xhuvani-universiteit van Elbasan

Universiteti Bujqësor i Tiranës, Kamza
Landbouwuniversiteit van Tirana

Universiteti e Arteve, Tirana
Universiteit voor de Kunsten

Universiteti Eqerem Çabej i Gjirokastrës, Argyrokastro
Eqerem Çabej-Universiteit van Argyrokastro

Universiteti Fan Noli i Korçës, Koritza
Fan Noli-universiteit van Koritza

Universiteti i Mjekësisë Tiranë, Tirana
Medische Universiteit Tirana

Universiteti Ismail Qemali i Vlorës, Valona
Ismail Qemali-Universiteit van Valona

Universiteti i Sporteve te Tiranës, Tirana
Sportuniversiteit van Tirana

Universiteti i Tiranës, Tirana
Universiteit van Tirana

Universiteti Luigj Gurakuqi i Shkodrës, Scutari
Luigj Gurakuqi-universiteit van Scutari

Universiteti Politeknik i Tiranës, Tirana
Polytechnische Universiteit van Tirana

Privé-universiteiten

Akademia e Studimeve te Aplikuara Reald, Valona
Realdacademie voor Toegepaste Studies

Albanian University, Tirana
Albanese Universiteit

Canadian Institute of Technology, Tirana
Canadees Technologisch Instituut

Institucioni i Arsimit të Lartë, Tirana
Instelling voor Hoger Onderwijs

Shkolla e Lartë Hëna e Plotë-Bedër, Tirana
Vollemaanhogeschool

Shkolla e Lartë Mesdhetare e Shqipërisë, Tirana
Middellandse Zeehogeschool van Albanië

Shkolla e Lartë Pavarësia, Valona
Onafhankelijkheidshogeschool

Universiteti Aldent, Tirana
Aldentuniversiteit

Universiteti Epoka, Tirana
Epoche-Universiteit

Universiteti Europian i Tiranës, Tirana
Europese Universiteit van Tirana

Universiteti Luarasi, Tirana
Luarasi-Universiteit

Universiteti Marin Barleti, Tirana
Marin Barleti-Universiteit

Universiteti Metropolitan i Tiranës, Tirana
Grootstedelijke Universiteit van Tirana

Universiteti Nehemia, Pogradec
Nehemia-Universiteit

Universiteti Polis, Tirana
Polisuniversiteit

Universiteti Zonja e Këshillit të Mirë, Tirana
Universiteit van Onze-Lieve-Vrouw-van-de-Goede-Raad

University of New York / Tirana, Tirana
Universiteit van New York te Tirana

Wisdom University [afstandsonderwijs]
Wijsheidsuniversiteit

Privéhogescholen

Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi, Tirana
Marubiacademie voor Film en Multimedia

Kolegji Profesional New Generation, Tirana
Beroepshogeschool Nieuwe Generatie

Theologische seminaries

Akademia Teologjike Ngjallja e Krishtit, Durazzo
Theologische Academie van de Verrijzenis van Christus

Seminar Interdioqesan Mater Boni Consilii, Scutari
Interdiocesaan Seminarie Mater Boni Consilii van Scutari

Andorra

Universiteiten

Universitat d'Andorra, Sant Julia de Lorià
Universiteit van Andorra

Privé-universiteiten

Universitat Oberta de la Salle [afstandsonderwijs]
Open De la Salle-Universiteit

Armenië

Universiteiten

American University of Armenia / Հայաստանի Ամերիկյան համալսարան, Jerevan
Amerikaanse Universiteit van Armenië

Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարան, Jerevan en Gjoemri
Economische Staatsuniversiteit van Armenië

Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալսարան, Jerevan, Gjoemri, Vanadzor, Goris en Kapan
Nationale Polytechnische Universiteit van Armenië

Հայաստանի ազգային ագրարային համալսարան, Jerevan
Nationale Landbouwuniversiteit van Armenië

Երեանի Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարան, Jerevan
Medische Mchitar Heratsi-Staatsuniversiteit van Jerevan

Երևանի պետական համալսարան, Jerevan en Izjevan
Staatsuniversiteit van Jerevan

Ճարտարապետության և շինարարարության Հայաստանի ազգային համալսարան, Jerevan en Goris
Armeense Nationale Universiteit voor Architectuur en Bouwkunde

Եվրոպական տարածաշրջանային ակադեմիայի, Jerevan
Europese Gewestelijke Academie

Գավառի պետական համալսարան, Gavar
Staatsuniversiteit van Gavar

Գորիսի պետական համալսարան, Goris
Staatsuniversiteit van Goris

Խաչատուր Աբովյանի անվան հայկական պետական մանկավարժական համալսարան, Jerevan
Armeense Pedagogische Chatsjatoer Abovjan-Staatsuniversiteit

Երևանի Բրյուսովի անվան պետական լեզվահասարակագիտական համալսարան, Jerevan
Valerij Brjoesov-Staatsuniversiteit voor Talen en Maatschappijwetenschappen van Jerevan

Վանաձորի Հովհաննես Թումանյանի անվան պետական համալսարան, Vanadzor
Hovhannes Toemanjan-Staatsuniversiteit van Vanadzor

Российско-Армянский (Славянский) университет / Հայ-Ռուսական (Սլավոնական) Համալսարան, Jerevan
Russisch-Armeense (Slavische) Universiteit

Université française en Arménie / Հայաստանի ֆրանսիական համալսարան, Jerevan
Franse Universiteit in Armenië

Privé-universiteiten

Ավանդական բժշկության համալսարան, Jerevan
Universiteit voor Traditionele Geneeskunde

Ավետիք Մկրտչյանի անվան տնտեսաիրավագիտական համալսարան, Jerevan
Avetik Mkrtsjanuniversiteit voor Economie en Recht

Գյումրիի Իմաստասեր Անանիա Շիրակացի համալսարան, Gjoemri
Semasioloog Anania Sjirakatsi-Universiteit van Gjoemri

Գյումրիի Պրոգրես համալսարան, Gjoemri
Vooruitgangsuniversiteit van Gjoemri

Եղեգնաձորի Գիտելիք համալսարան, Jeghegnadzor
Kennisuniversiteit van Jeghednadzor

Երևանի Անանիա Շիրակացի միջազգային հարաբերությունների համալսարան, Jerevan
Anania Sjirakatsiuniversiteit voor Internationale Betrekkingen van Jerevan

Երևանի Գալիք համալսարան, Jerevan
Galikuniversiteit van Jerevan

Երեւանր Գլաձոր համալսարան, Jerevan
Gladzoruniversiteit van Jerevan

Երևանի Հայբուսակ համալսարան, Jerevan
Hajboesakuniversiteit van Jerevan

Երևանի Ինտերլինգվա լեզվագիտական համալսարան, Jerevan
Taalkundige Interlingua-Universiteit van Jerevan

Երեւանր մշակույթի համալսարան, Jerevan
Cultuuruniversiteit van Jerevan

Երևանի գյուղատնտեսական համալսարան, Jerevan
Landbouwuniversiteit van Jerevan

Երևանի մենեջմենթի համալսարան, Jerevan
Managementuniversiteit van Jerevan

Երևանի կառավարման և ինֆորմացիոն տեխնոլոգիաների համալսարան, Jerevan en Dilizjan
Universiteit van Jerevan voor Management en Informatietechnologie

Երևանի ֆինանսաբանկային և բորսայական համալսարան, Jerevan
Universiteit van Jerevan voor Financiën, Bankwezen en Beurswezen

Երևանի Մանց համալսարան, Jerevan
Mantsuniversiteit van Jerevan

Երեւանի Հյուսիսային համալսարան, Jerevan, Alaverdi en Artik
Noordelijke Universiteit van Jerevan

Երևանի Սուրբ Թերեզայի անվան համալսարան, Jerevan
Medische Sint-Theresa-Universiteit van Jerevan

Եվրասիա միջազգային համալսարան, Jerevan, Idzjevan en Nojemberian
Internationale Eurazische Universiteit

Էջմիածնի Գրիգոր Լուսավորիչ համալսարան, Etsjmiadzin
Gregorius de Verlichteruniversiteit van Etsjmiadzin

Մարտիգ արտաքին տնտեսական կապերի համալսարան, Jerevan
Martiguniversiteit voor Internationale Economische Betrekkingen

Մեսրոպ Մաշտոցի անվան համալսարան, Jerevan
Mesrop Masjtotsuniversiteit

Մխիթար Գոշ հայ-ռուսական միջազգային համալսարան, Vanadzor
Internationale Armeens-Russische Mchitar Gosj-Universiteit

Մովսես Խորենացու անվան համալսարան, Jerevan
Mozes Chorenatsoe-Universiteit

Ուրարտու համալսարանի, Jerevan, Vanadzor en Artik
Universiteit van Oerartoe

Յու Էս Ի Էլ համալսարան, Jerevan
OeSEL-University

Российский государственный университет туризма и сервиса, Jerevan
Russische Staatsuniversiteit voor Toerisme en Diensten

Hogescholen

Մ. Նալբանդյանի անվան Գյումրիի պետական մանկավարժական ինստիտուտ, Gjoemri
Pedagogisch Nalbandian-Staatsinstituut van Gjoemri

Ֆիզիկական կուլտուրայի հայկական պետական ինստիտուտ, Jerevan
Armeens Staatsinstituut voor Lichamelijke Opvoeding

Երևանի գեղարվեստի պետական ակադեմիա, Jerevan, Gjoemri en Dilizjan
Staatsacademie voor Schone Kunsten van Jerevan

Երևանի թատրոնի և կինոյի պետական ինստիտուտը, Jerevan en Gjoemri
Staatsinstituut van Jerevan voor Toneel en Film

Կոմիտասի անվան Երեվանի պետական կոնսերվատորիա, Jerevan en Gjoemri
Komitas-Staatsconservatorium van Jerevan

Հայաստանի Հանրապետության պետական կառավարման ակադեմիայի, Jerevan
Academie voor Openbaar Bestuur van de Republiek Armenië

Ճգնաժամային կառավարման պետական ակադեմիա, Jerevan
Staatsacademie voor Crisismanagement

Erkende privéhogescholen

Ազպաթ-Վետերան դատական փորձագիտական և հոգեբանության ինստիտուտ, Jerevan
Azpat-Veteraneninstituut voor Rechtsonderzoek en -psychologie

Ամիրդովլաթ Ամասիացի բժշկական ինստիտուտ, Vanadzor
Medisch Amirdovlat Amasiatsi-Instituut

Հրազդանի հումանիտար ինստիտուտ, Hrazdan
Instituut voor Menswetenschappen van Hrazdan

Վարդենիսի Վիկտոր Համբարձումյանի անվան մանկավարժական ինստիտուտ, Vardenis
Pedagogisch Viktor Hambartsymjaninstituut van Vardenis

Երևանի Հայկական բժշկական ինստիտուտ, Jerevan
Armeens Medisch Instituut van Jerevan

Երևանի հումանիտար ինստիտուտ, Jerevan
Instituut voor Menswetenschappen van Jerevan

Երևանի Հաշվապահության ուսուցման միջազգային կենտրոն, Jerevan
Internationaal Centrum voor Accountancyopleiding van Jerevan

Երևանի էկոլոգիայի, տնտեսագիտության և իրավունքի հայկական ինստիտուտ, Jerevan
Instituut voor Milieu, Economie en Armeens Recht van Jerevan

Մեհրաբյանի անվան բժշկական ինստիտուտ, Jerevan
Medisch Mehrabjaninstituut van Jerevan

Գեղեցիկ արվեստների ազգային ակադեմիա, Jerevan
Nationale Academie voor Schone Kunsten

Հեռուստատեսության և ռադիոյի ակադեմիա Երևան, Jerevan
Televisie- en Radioacademie van Jerevan

Տնտեսագիտության և կառավարման ինստիտուտ, Jerevan
Instituut voor Economie en Management

Ֆինանսական ակադեմիա, Jerevan
Academie voor Financiën

Սյունիք իստիտուտ, Goris
Sjoenikinstituut

Theologische seminaries

Գևորգյան Հոգևոր Ճեմարան, Etsjmiadzin
Theologisch Seminarie van katholikos Joris IV

Սևանի Վագզէնյան Հոգևոր դպրանոց, Sevan
Theologisch Seminarie van katholikos Vazken I

Theological Seminary of Armenia, Asjtarak
Theologisch Seminarie van Armenië

Azerbeidzjan

Universiteiten

Azərbaycan Dillər Universiteti, Bakoe
Taalkundige Universiteit van Azerbeidzjan

Azərbaycan Diplomatiya Akademiyası, Bakoe
Diplomatieke Academie van Azerbeidzjan

Azərbaycan Dövlət Aqrar Universiteti, Gandzja
Staatslandbouwuniversiteit van Azerbeidzjan

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitesi, Bakoe
Economische Staatsuniversiteit van Azerbeidzjan

Azərbaycan Dövlət Mədəniyyət və İncəsənət Universiteti, Bakoe en Goeba
Azerbeidzjaanse Staatsuniversiteit voor Cultuur en Kunsten

Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universitesi, Bakoe en Mingetsjavoer
Pedagogische Staatsuniversiteit van Azerbeidzjan

Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universiteti, Bakoe
Azerbeidzjaanse Universiteit voor Architectuur en Bouwkunde

Azərbaycan Texniki Universitesi, Bakoe en Gandzja
Technische Universiteit van Azerbeidzjan

Azərbaycan Texnologiya Universiteti, Bakoe en Gandzja
Technologische Universiteit van Azerbeizjan

Azərbaycan Tibb Universiteti, Bakoe
Medische Universiteit van Azerbeidzjan

Bakı Dövlət Universitesi, Bakoe
Staatsuniversiteit van Bakoe

Bakı Slavyan Universiteti, Bakoe
Slavische Universiteit van Bakoe

Gəncə Dövlət Universitesi, Gandzja
Staatsuniversiteit van Gandzja

Lənkəran Dövlət Universiteti, Lenkaran
Staatsuniversiteit van Lenkaran

Sumgayit Dövlət Universiteti, Soemgaït
Staatsuniversiteit van Soemgaït

Privé-universiteiten

Azərbaycan Kooperasiya Universitesi, Bakoe
Coöperatieve Universiteit van Azerbeidzjan

Azərbaycan Universitesi, Bakoe
Universiteit van Azerbeidzjan

Bakı Avrasiya Universiteti, Bakoe
Eurazische Universiteit van Bakoe

Bakı Biznes Universiteti, Bakoe
Handelsuniversiteit van Bakoe

Bakı Qızlar Universiteti, Bakoe
Vrouwenuniversiteit van Bakoe

Elm və Təhsil Mərkəzi Təfəkkür Universiteti, Bakoe
Tafakkuruniversiteit

Московский государственный университет имени М.В. Ломоносова, Bakoe
Lomonosov-Staatsuniversiteit van Moskou

Odlar Yurdu Universiteti, Bakoe
Odlar Yurdu-Universiteit

Qərb Universiteti, Bakoe
Westerse Universiteit

Xəzər Universiteti, Bakoe
Kapsische Universiteit

Hogescholen

Azərbaycan Ali Hərbi Dənizçilik Məktəbi, Bakoe
Azerbeidzjaanse Hogere Marineschool

Azərbaycan Ali Hərbi Təyyarəçilik Məktəbi, Bakoe
Azerbeidzjaanse Hogere Luchtmachtschool

Azərbaycan Dövlət Bədən Tərbiyəsi və İdman Akademiyası, Bakoe
Azerbeidzjaanse Staatsacademie voor Lichamelijke Opvoeding en Sport

Azərbaycan Dövlət Dəniz Akademiyası, Bakoe
Staatszeevaartacademie van Azerbeidzjan

Azərbaycan Dövlət Neft Akademiyası, Bakoe
Staatsolieacademie van Azerbeidzjan

Azərbaycan Dövlət Rəssamlıq Akademiyası, Bakoe
Azerbeidzjaanse Staatsacademie voor de Kunsten

Azərbaycan Müəllimlər İnstitutu, Bakoe, Gandzja, Goeba, Mingetsjaoer, Soemgaït, Saljany, Kazach, Agdzjabad, Dzjalilabad, Sjemacha, Sjeki en Zakatala
Azerbeidzjaans Instituut voor Journalistiek

Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Dövlət İdarəçilik Akademiyası, Bakoe
Azerbeidzjaanse Staatsbestuursacademie

Azərbaycan Turizm İnstitutu, Bakoe
Azerbeidzjaans Instituut voor Toerisme

Bakı Ali Neft Məktəbi, Bakoe
Hogeschool voor Olie van Bakoe

Heydər Əliyev adına Azərbaycan Ali Hərbi Məktəbi, Bakoe
Azerbeidzjaanse Hogere Militaire School

Milli Aviasiya Akademiyası, Bakoe
Burgerluchtvaartacademie

Azərbaycan Respublikası Dövlət Təhlükəsizliyi Xidmətinin Heydər Əliyev adına Akademiyası, Bakoe
Haidar Aliëv-Academie voor Staatsveiligheid van de Republiek Azerbeidzjan

Mingəçevir Politexnik İnstitutu, Mingetsjavoer
Polytechnisch Instituut van Mingetsjavoer

Polis Akademiyası, Bakoe
Politieacademie

Uzeir Hacıbəyov adına Bakı Musiqi Akademiyası, Bakoe
Uzierk Hajibeyli-Muziekacademie van Bakoe

Privéhogescholen

Azərbaycan Aqroekoloji İnstitutu, Gandzja
Azerbeidzjaans Instituut voor Landbouwecologie

Bakı İdarəetmə İnstitutu, Bakoe
Managementinstituut van Bakoe

Bakı Menecerlər Ali Kolleci, Bakoe
Managementhogeschool van Bakoe

Bakı Sosial İdarəetmə və Siyasət Elmləri İnstitutu, Bakoe
Instituut voor Maatschappelijk Beheer en Politologie van Bakoe

Bakı Ticarət və Kommersiya İnstitutu, Bakoe
Zaken- en Handelsinstituut van Bakoe

Beynəlxalq Tətbiqi Kosmonavtika İnstitutu, Bakoe
Internationaal Instituut voor Ruimtevaart

Biznes və Diplomatiya Beynəlxalq Kolleci, Bakoe
Internationale Hogeschool voor Handel en Diplomatie

Biznes və Sazişlər Beynəlxalq İnstitutu, Bakoe
Internationaal Instituut voor Handel en Contracten

Gəncə Elm və Təhsil Mərkəzi, Gandzja
School voor Wetenschap en Onderwijs van Gandzja

Государственная Еврейская Академия имени Маймонида, Bakoe
Joodse Maimonides-Staatsacademie

Санкт-Петербургский Институт Внешнеэкономических Связей, Экономики и Права, Bakoe
Sint-Petersburgs Instituut voor Buitenlandse Economische Betrekkigen, Economie en Recht

Современная Гуманитарная Академия, Bakoe
Moderne Academie voor Menswetenschappen

Nachitsjevan

Universiteiten

Y. Mamadaliyev adına Naxçıvan Dövlət Universiteti, Nachitsjevan
Mamadalijev-Staatsuniversiteit van Nachitsjevan

Privé-universiteiten

Naxçıvan Özəl Universiteti, Nachitsjevan
Privé-universiteit van Nachitsjevan

Hogescholen

Naxçıvan Müəllimlər İnstitutu, Nachitsjevan
Instituut voor Journalistiek van Nachitsjevan

Naxçıvan Tibb Məktəbi, Nachitsjevan
Medische School van Nachitsjevan

Opper-Karabach

Universiteiten

Արցախի պետական համալսարան, Stepanakert
Staatsuniversiteit van Opper-Karabach

Հայաստանի ազգային ագրարային համալսարան, Stepanakert
Nationale Landbouwuniversiteit van Armenië

Privé-universiteiten

Մեսրոպ Մաշտոցի անվան համալսարան, Stepanakert
Mesrop Masjtots-Universiteit

Ուրարտու համալսարանի, Stepanakert
Universiteit van Oerartoe

Abovian University named after Grigor of Narek, Kotajk
Gregorius van Narekuniversiteit van Abovian

Privéhogescholen

Institute of Applied Art Hagop Gyurjyan, Stepanakert
Hagop Gjoerdjaninstituut voor Toegepaste Kunst

Bosnië-Herzegovina

District Brčko

Privé-universiteiten

Internacionalni univerzitet u Brčkom, Brčko
Internationale Universiteit van Brčko

Niet-geaccrediteerde privé-universiteiten

Evropski univerzitet, Brčko
Europese Universiteit

Privéhogescholen

Visoka škola računarstva i poslovnih komunikacija eMPIRICA, Brčko
Hogeschool voor Informatica en Bedrijfscommunicatie eMPIRICA

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton Bosnisch Drinadal

Privé-universiteiten

Internacionalni univerzitet u Goraždu, Goražde
Internationale Universiteit van Goražde

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton Herzegovina-Neretva

Universiteiten

Sveučilište u Mostaru, Mostar en Široki Brijeg
Universiteit van Mostar

Univerzitet Džemal Bijelić u Mostaru, Mostar en Zenica
Džemal Bijelić-Universiteit van Mostar

Privé-universiteiten

Sveučilište Hercegovina, Međugorje en Mostar
Universiteit Herzegovina

Privéhogescholen

Logos Centar, Mostar
Logoscentrum

Visoka škola Fircon, Mostar
Firconhogeschool

Visoka škola za turizam i menadžment Konjic, Konjic
Hogeschool voor Toerisme en Management Konjic

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton Livno

geen instellingen voor hoger onderwijs

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton Midden-Bosnië

Privé-universiteiten

Interlogos Centar u Kiseljaku, Kiseljak
Interlogoscentrum in Kiseljak

Internacionalni univerzitet Travnik, Travnik
Internationale Universiteit Travnik

Univerzitet u Travniku, Travnik en Kiseljak
Universiteit van Travnik

Univerzitet Vitez u Travniku, Travnik
Vitezuniversiteit van Travnik

Privé-hogescholen

Centar za poslovne studije, Kiseljak
Centrum voor Handelsstudies

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton Posavina

geen instellingen voor hoger onderwijs

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton Sarajevo

Universiteiten

Univerzitet u Sarajevu, Sarajevo en Mostar
Universiteit van Sarajevo

Privé-universiteiten

Internacionalni univerzitet Burč, Sarajevo
Internationale Burchuniversiteit

Internacionalni univerzitet u Sarajevu, Sarajevo
Internationale Universiteit van Sarajevo

International University of Central Europe, Sarajevo
Internationale Universiteit van Midden-Europa

Sarajevska škola za nauku i tehnologiju, Sarajevo
School voor Wetenschap en Technologie van Sarajevo

Theologische seminaries

Biblijski Institut Kršćanske Baptističke Crkve u Bosni i Hercegovini, Sarajevo
Bijbelinstituut van de Christelijke Baptistische Kerk in Bosnië-Herzegovina

Franjevačka teologija u Sarajevu, Sarajevo
Franciscaans Theologisch seminarie van Sarajevo

Vrhbosanska katolička bogoslovija, Sarajevo
Katholiek Seminarie van Sarajevo

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton Tuzla

Universiteiten

Univerzitet u Tuzli, Tuzla
Universiteit van Tuzla

Privé-universiteiten

Američki univerzitet u Bosni i Hercegovini , Tuzla, Sarajevo, Mostar en Banja Luka
Amerikaanse Universiteit in Bosnië-Herzegovina

Privéhogescholen

Internacionalna poslovno-informaciona akademija, Tuzla
Internationale Academie voor Handel en Informatica

Theologische seminaries

Behram-Begova medresa u Tuzli, Tuzla
Behram-Begova-Sjariaschool van Tuzla

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton Una-Sana

Universiteiten

Univerzitet u Bihaću, Bihać
Universiteit van Bihać

Privéhogescholen

Koledž za industrijski i poslovni menadžment, Bosanska Krupa
Hogeschool voor Nijverheids- en Handelsmanagement

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton West-Herzegovina

geen instellingen voor hoger onderwijs

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton Zenica-Doboj

Universiteiten

Universitet u Zenici, Zenica
Universiteit van Zenica

Servische Republiek

Universiteiten

Универзитет у Бањој Луци, Banja Luka
Universiteit van Banja Luka

Универзитет у Источном Сарајеву, Pale, Lukavica, Brčko, Doboj, Zvornik, Foča, Trebinje en Bijeljina
Universiteit van Oost-Sarajevo

Privé-universiteiten

Независни универзитет Бања Лука, Banja Luka
Onafhankelijke Universiteit Banja Luka

Паневропски универзитет Апеирон, Banja Luka
Paneuropese Apeironuniversiteit

Словомир П. универзитет, Bijeljina en Doboj
Slobomir P.-Universiteit

Универзитет Бијељина, Bijeljina
Universiteit Bijeljina

Универзитет за пословне студије, Banja Luka, Lukavica en Bijelina
Universiteit voor Handelsstudies

Универзитет за пословни инжењеринг и менаџмент, Banja Luka
Universiteit voor Handelsingenieurswetenschappen en Management

Универзитет Синергија, Bijeljina, Višegrad en Banja Luka
Synergie-Universiteit

Факултет козметологије и естетике Бања Лука, Banja Luka
Faculteit voor Cosmetologie en Esthetica Banja Luka

Hogescholen

Висока медицинска школа Приједор, Prijedor
Medische Hogeschool van Prijedor

Висока школа за туризам и хотелијерство Требиње, Trebinje
Hogeschool voor Toerisme en Hotelwezen van Trebinje

Privéhogescholen

Banja Luka College, Banja Luka
Hogeschool van Banja Luka

Висока пословно-техничка школа, Doboj
Handels- en Technische Hogeschool

Висока школа за економију и информатику, Prijedor
Hogeschool voor Economie en Informatica

Висока школа за пословни менаџмент Примус, Gradiška
Primushogeschool voor Bedrijfsbeheer

Висока школа за примијенјене и правне науке Прометеј, Banja Luka
Prometheushogeschool voor Toegepaste en Rechtswetenschappen

Висока школа за услужни бизнис Соколац, Sokolac
Hogeschool voor Dienstenhandel van Sokolac

Комуниколошки колеџ у Бањалуци Капа Фи, Banja Luka
Kappa Phi-Hogeschool voor Communicatiewetenschappen van Banja Luka

Theologische seminaries

Богословија Светог Петра Дабробосанског у Фочи, Foča
Theologisch Seminarie van de H. Peter Dabrobosanski in Foča

Bulgarije

Universiteiten

Аграрен университет Пловдив, Filippopel
Landbouwuniversiteit Filippopel

Академия за музикално, танцово и изобразително изкуство, Filippopel
Academie voor Muziek-, Dans- en Beeldende Kunst

Академия на Министерство на вътрешните работи, Sofia, Pazardzjik, Kazanluk en Varna
Academie van het Ministerie van Binnenlandse Zaken

Бургаски университет Професор Асен Златаров, Boergas
Professor Asen Zlatarovuniversiteit van Boergas

Великотърновски университет Св. св. Кирил и Методий, Veliko Turnovo, Pleven en Vratsa
Sint-Kyrillos-en-Methodiosuniversiteit

Висше военноморско училище Никола Вапцаров, Varna
Hogere Nikola Vaptsarov-Marineacademie

Висше строително училище Любен Каравелов, Sofia
Hogere Ljoeben Karavelov-Ingenieursschool

Висше транспорано училище Тодор Каблешков, Sofia
Hogere Todor Kablesjkovopleiding voor Transport

Висше училище по агробизнес и развитие на регионите, Filippopel, Veliko Turnovo en Roese
Hogere Opleiding voor Agrobusiness en Landelijke Ontwikkeling

Висше училище по телекомуникации и пощи, Sofia
Hogere Opleiding voor Telecommunicatie en Posterijen

Военна академия Георги Стойков Раковски, Sofia
Militaire Georgi Stojkov Rakovski-Academie

Икономически университет Варна, Varna
Economische Universiteit Varna

Лесотехнически университет, Sofia
Technische Universiteit voor Bosbouw

Медицински университет Плевен, Pleven
Medische Universiteit Pleven

Медицински университет Пловдив, Filippopel
Medische Universiteit Filippopel

Медицински университет Професор доктор Параскев Иванов Стоянов Варна, Varna, Sliven, Sjoemen en Veliko Turnovo
Medische Stojanovuniversiteit Varna

Медицински университет София, Sofia en Vratsa
Medische Universiteit Sofia

Минно-геоложки университет Свети Иван Рилски, Sofia en Kurdzjali
Sint-Johannes-Rilski-Universiteit voor Mijnbouw en Geologie

Национален военен университет Васил Левски, Veliko Turnovo, Sjoemen en Dolna Mitropolia
Nationale Militaire Vasil Levski-Universiteit

Национална академия за театрално и филмово изкуство Кръстьо Сарафов, Sofia
Nationale Krustjoe Sarafovacadie voor Theater- en Filmkunsten

Национална музикална академия Професор Панчо Владигеров, Sofia
Nationale Pantsjo Vladigerov-Muziekacademie

Национална спортна академия Васил Левски, Sofia
Nationale Vasil Levski-Sportacademie

Национална художествена академия, Sofia
Nationale Kunstacademie

Пловдивски университет Паисий Хилендарски, Filippopel, Kurdzjali en Smoljan
Païsij Chilendarski-Universiteit van Filippopel

Русенски университет Ангел Кънчев, Roese, Razgrad, Silistra en Vidin
Angel Kuntsjevuniversiteit van Roese

Софийски университет Свети Климент Охридски, Sofia
Sint-Clemens-van-Ohrid-Universiteit van Sofia

Стопанска академя Димитър Апостолов Ценов, Svisjtov
Economische Dimitur Apostolov Tsenovacademie

Технически университет Варна, Varna en Dobritsj
Technische Universiteit Varna

Технически университет Габрово, Gabrovo en Lovetsj
Technische Universiteit Gabrovo

Технически университет София, Sofia, Filippopel, Sliven, Kazanluk, Filippopel en Pravets
Technische Universiteit Sofia

Тракийски университет, Stara Zagora, Chaskovo en Jambol
Thracische Universiteit

Университет за национално и световно стопанство, Sofia
Universiteit voor Nationale en Wereldeconomie

Университет по архитектура, строителство и геодезия, Sofia
Universiteit voor Architectuur, Ingenieurstechnieken en Landmeetkunde

Университет по библиотекознание и информационни технологии, Sofia
Universiteit voor Bibliotheekwezen en Informatietechnologie

Университет по хранителни технологии, Filippopel
Universiteit voor Voedingstechnologie

Шуменски университет Епископ Константин Преславски, Sjoemen, Dobritsj en Varna
Bisschop Konstantin Preslavski-Universiteit van Sjoemen

Химикотехнологичен и металургичен университет, Sofia
Universiteit voor Scheikundige Technologieën en Metallurgie

Югозападен университет Неофит Рилски, Blagojevgrad
Neofit Rilski-Universiteit van het Zuidwesten

Privé-universiteiten

Бургаски свободен университет, Boergas
Vrije Universiteit Boergas

Варненски свободен университет Черноризец Храбър, Varna en Smoljan
Vrije Chraburuniversiteit Varna

Висш евангелски богословски институт, Sofia
Hoger Evangelisch Instituut voor Godgeleerdheid

Висше училище по застраховане и финанси, Sofia
Hogere Opleiding voor Verzekering en Financiën

Висше училище по мениджмънт / Varna University of Management, Varna, Dobritsj en Sofia
Hogere Managementopleiding

Висше училище по сигурност и икономика, Filippopel
Hogere Opleiding voor Veiligheid en Economie

Европейския политехнически университет, Pernik
Europese Polytechnische Universiteit

Европейско висше училище по икономика и мениджмънт, Filippopel en Sofia
Europese Hogere Opleiding voor Economie en Management

Международно висше бизнес училище, Botevgrad en Sofia
Internationale Hogere Handelsschool

Нов български университет, Sofia
Nieuwe Bulgaarse Universiteit

Православна духовна академия Св. св. Кирил и Методий, Filippopel
Orthodoxe Theologische Academie van de HH. Kyrillos en Methodios

American University in Bulgaria / Американски университет в България, Blagojevgrad
Amerikaanse Universiteit in Bulgarije

Privéhogescholen

Висш ислямски институт, Sofia
Hoger Islamitisch Instituut

Колеж по мениджмънт, търговия и маркетинг, Sofia
Hogeschool voor Management, Handel en Marketing

Колеж по туризъм, Blagojevgrad
Hogeschool voor Toerisme

Театрален колеж Любен Гройс, Sofia
Theaterhogeschool Ljoeben Grojs

Теологичен колеж Стефан Константинов, Sofia
Theologische Stefan Konstantinovhogeschool

Theologische seminaries

Пловдивска духовна семинария Св.Св. Кирил и Методий, Filippopel
Theologisch Seminarie van de HH. Kyrillos en Methodios in Filippopel

Софийска духовна семинария Св. Йоан Рилски, Sofia
Theologisch Seminarie van de H. Jan Rilski van Sofia

Cyprus

Republiek

Universiteiten

Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου [afstandsonderwijs]
Open Universiteit van Cyprus

Πανεπιστήμιο Κύπρου, Nikosia
Universiteit van Cyprus

Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου, Limassol en Nikosia
Technologische Universiteit van Cyprus

Privé-universiteiten

Cyprus School of Molecular Medicine, Nikosia
Cypriotische School voor Moleculaire Geneeskunde

Eυρωπαϊκό Πανεπιστήμιο Κύπρου / European University Cyprus, Nikosia
Europese Universiteit van Cyprus

Ινστιτούτο Κύπρου / Cyprus Institute, Nikosia
Cyprusinstituut

Πανεπιστήμιο Λευκωσίας / University of Nicosia, Nikosia, Limassol en Larnaka
Universiteit van Nikosia

Πανεπιστήμιο Νεάπολις Πάφου / Neapolis University of Pafos, Pafos
Neapolisuniversiteit van Pafos

Πανεπιστήμιο Φρειδερίκου / Frederick University, Nikosia en Limassol
Frederickuniversiteit

University of Central Lancashire, Larnaka
Universiteit van Centraal-Lancashire

Hogescholen

Αστυνομική Ακαδημία Κύπρου / Cyprus Police Academy, Nikosia
Cypriotische Politieacademie

Κυπριακή Μουσική Ακαδημία / Cyprus Academy of Music, Nikosia
Cypriotische Muziekacademie

Μεσογειακό Ινστιτούτο Διεύθυνσης / Mediterranean Institute of Management, Nikosia
Mediterraan Instituut voor Management

Public Health Inspectors School, Nikosia
School voor Inspecteurs van Volksgezondheid

Privéhogescholen

Alexander College, Larnaka
Alexanderhogeschool

American College, Nikosia
Amerikaanse Hogeschool

Atlantis College, Liopetri
Atlantishogeschool

Casa College, Nikosia
Casahogeschool

CDA College, Nikosia, Limassol en Larnaka
CDA-Hogeschool

City Unity College, Nikosia
Stedelijke Eenheidshogeschool

College of Tourism and Hotel Management, Nikosia
Hogeschool voor Toerisme en Hotelbeheer

Κολλέγιο Τέχνης της Κύπρου / Cyprus College of Art and Design, Pafos en Larnaka
Cypriotische Kunsthogeschool

CTL Eurocollege, Limassol
CTL-Eurohogeschool

Cyprus College, Nikosia en Limassol
Cypriotische Hogeschool

Cyprus Institute of Marketing, Nikosia en Limassol
Cypriotisch Instituut voor Marketing

Cyprus International Institute for Management, Nikosia
Cypriotisch Internationaal Instituut voor Management

Frederick Institute of Technology, Nikosia en Limasol
Frederickinstituut voor Technologie

Global College, Nikosia
Globale Hogeschool

Intercollege, Nikosia, Limasol en Larnaka
Intercollege

InterNapa College, Sotira
InterNapahogeschool

Kes College, Nikosia
Keshogeschool

Κολλέγιο Μεσόγειος / Mesoyios College, Pafos
Middellandse Zeehogeschool

Larnaca College, Larnaka
Hogeschool van Larnaka

Ledra College, Nikosia
Ledrahogeschool

Limassol College, Limassol
Hogeschool van Limassol

M.K.C. City College, Larnaka
MKC-Stadshogeschool

Μουσική Ακαδημία Arte / Arte Music Academy, Nikosia
Arte-Muziekacademie

P.A. College, Larnaka
P.A.-Hogeschool

Philips College, Nikosia
Philipshogeschool

Σχολή Καλών και Εφαρμοσμένων Τεχνών Αιγαία / Aigaia School of Art and Design, Nikosia
Aigaiaschool voor Schone en Toegepaste Kunsten

Susini College, Limassol en Nikosia
Soesinihogeschool

Vladimiros Kafkarides School of Drama, Nikosia
Vladimiros Kafkaridesschool voor Toneel

Theologische seminaries

Ιερατική Σχολή Απόστολος Βαρνάβας, Nikosia
Priesterseminarie Apostel Barnabas

Turkse Republiek Noord-Cyprus

Universiteiten

Anadolu Üniversitesi, Nikosia
Universiteit van Anatolië

Çukurova Üniversitesi, Trikomo
Çukurova-Universiteit

Doğu Akdeniz Üniversitesi / Eastern Mediterranean University, Famagusta
Universiteit van de Oostelijke Middellandse Zee

Gazi Üniversitesi, Nikosia
Gazi-Universiteit

İstanbul Teknik Üniversitesi, Famagusta
Technische Universiteit van Konstantinopel

Orta Doğu Teknik Üniversitesi / Middle East Technical University, Morfoe
Technische Universiteit van het Midden-Oosten

Privé-universiteiten

Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi [afstandsonderwijs]
Middellandse Zee-Universiteit voor Onderzoek en Wetenschap

Akdeniz Karpaz Üniversitesi / University of Mediterranean Karpasia, Nikosia
Middellandse Zee-Universiteit van Karpasia

Girne Amerikan Üniversitesi / American University of Girne, Kyrenia
Amerikaanse Universiteit van Kyrenia

Girne Üniversitesi, Kyrenia
Universiteit van Kyrenia

Kıbrıs İlim Üniversitesi, Nikosia
Cypriotische Wetenschappelijke Universiteit

Lefke Avrupa Üniversitesi / European University of Lefke, Leukas
Europese Universiteit van Leukas

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi / Cyprus International University, Nikosia
Internationale Universiteit van Cyprus

Yakin Doğu Üniversitesi / Near East University, Nikosia
Universiteit van het Nabije Oosten

Hogescholen

Atatürk Öğretmen Akademisi, Nikosia
Pedagogische Atatürkacademie

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Polis Okulu, Nikosia
Politieschool van de Turkse Republiek Noord-Cyprus

Denemarken

Universiteiten

Aalborg Universitet, Ålborg, Esbjerg, Ballerup, Frederiksberg en Hørsholm
Universiteit van Ålborg

Aarhus Universitet, Århus, Herning, Kopenhagen, Vordingborg, Viborg, Frederiksberg, Slagelse, Lyngby-Taarbæk, Horsens en Faaborg-Midtfyn
Universiteit van Århus

Arkitektskolen i Aarhus, Århus
Architectenschool van Århus

Danmarks Teknisk Universitet, Lyngby-Taarbæk, Ballerup, Roskilde, Kopenhagen, Gladsaxe, Vordingborg en Århus
Deense Technische Universiteit

Designskolen Kolding, Kolding
School voor Design van Kolding

Det Kongelige Danske Kunstakademis Skolen for Arkitektur, Design og Konservering, Kopenhagen en Bornholm
School voor Architectuur, Design en Conservatie van de Koninklijke Deense Kunstacademie

Handelshøjskolen i København, Kopenhagen, Frederiksberg en Bornholm
Handelshogeschool van Kopenhagen

IT-Universitetet i København, Kopenhagen
Kopenhaagse Universiteit voor Informatietechnologie

Københavns Universitet, Kopenhagen, Frederiksberg, Holstebro, Hørsholm, Fredensborg, Norddjurs, Ålborg, Vejle en Høje-Taastrup
Universiteit van Kopenhagen

Roskilde Universitet, Roskilde
Universiteit van Roskilde

Syddansk Universitet, Odense, Kolding, Sønderborg, Esbjerg, Slagelse, Kopenhagen, Aalborg, Aarhus, Hillerød, Holbæk, Køge, Ringsted, Ballerup, Lyngby-Taarbæk, Guldborgsund, Næstved, Roskilde, Gentofte en Herlev
Universiteit van Zuid-Denemarken

In het buitenland geaccrediteerde privé-universiteiten

Dansk Bibelinstitut, Kopenhagen
Deens Bijbelinstituut

Kolding Internationale Højskole, Kolding
Internationale Hogeschool van Kolding

Mariager Højskole, Mariagerfjord
Hogeschool van Mariager

Menighedsfakultetet, Århus
Lutherse Theologische Faculteit

University of Reading, Kopenhagen
Universiteit van Reading

Niet-erkende privé-universiteiten

Arab Open Academy / الدكتورة إنعام الحيالي [afstandsonderwijs]
Arabische Open Universiteit

Hogescholen

Bornholms Sundheds- og Sygeplejeskole, Bornholm
Gezondheids- en Verpleegstersschool van het district Bornholm

Center for Offentlig Kompetenceudvikling, Norddjurs, Ålborg, Holstebro, Århus, Vejen, Odense, Næstved en Ballerup
Centrum voor Openbare Compententieontwikkeling

Danmarks Medie- og Journalisthøjskole, Kopenhagen, Århus en Odense
Deens Hogeschool voor Media en Journalistiek

Den Danske Scenekunstskolen, Kopenhagen, Århus, Odense, Fredericia en Odsherred
Deense School voor Toneelkunst

Det Fynske Kunstakademi, Odense
Kunstacademie van Funen

Det Jyske Kunstakademi, Århus
Jutse Kunstacademie

Det Jyske Musikkonservatorium, Århus en Ålborg
Juts Muziekconservatorium

Det Kongelige Danske Kunstakademis Billedkonstskoler, Kopenhagen
Scholen voor Beeldende Kunsten van de Koninklijke Deense Kunstacademie

Det Kongelige Danske Musikkonservatorium, Kopenhagen
Koninklijk Deens Muziekconservatorium

Forsvarsakademiet, Frederiksberg, Kopenhagen en Ballerup
Militaire Academie

Københavns Professionshøjskolen, Kopenhagen, Frederiksberg, Hvidovre, Herlev, Ålborg, Århus, Odense, Viborg, Kolding, Slagelse, Hillerød, Ballerup, Gladsaxe, Gentofte en Bornholm
Kopenhaagse Hogeschool

Professionshøjskolen Absalon, Slagelse, Næstved, Roskilde, Guldborgsund, Vordingborg, Lolland, Faxe, Holbæk, Odsherred en Sorø
Absalonhogeschool

Rytmisk Musikkonservatorium, Kopenhagen
Ritmisch Muziekconservatorium

Syddansk Musikkonservatorium, Odense en Esbjerg
Zuid-Deens Muziekconservatorium

University College Lillebælt, Vejle, Odense en Svendborg
Hogeschool Kleine Belt

University College Nordjylland, Ålborg, Hjørring en Thisted
Hogeschool Noord-Jutland

University College Syddanmark, Esbjerg, Haderslev, Sønderborg, Kolding en Åbenrå
Hogeschool Zuid-Denemarken

VIA University College, Århus, Horsens, Holstebro, Viborg, Silkeborg, Randers, Norddjurs, Gedved, Thisted, Vesthimmerland, Skive, Ikast-Brande en Lemvig
VIA-Hogeschool

Privéhogescholen

Den Frie Lærerskole, Svendborg
Vrije Pedagogische School

Diakonhøjskolen, Århus
Diakenhogeschool

University College Diakonissestiftelsen, Frederiksberg
Hogeschool van de Diaconissenstichting

Niet-erkende privéhogescholen

Det nødvendige Seminarium, Holstebro
Het noodzakelijke seminarie

Hoger beroepsonderwijs

Den Danske Filmskolen, Kopenhagen
Deense Filmschool

Erhvervsakademi Århus, Århus
Beroepsacademie Århus

Erhvervsakademi Copenhagen Business, Lyngby-Taarbæk, Hillerød en Frederiksberg
Kopenhaagse Beroepsacademie voor Handel

Erhvervsakademi Dania, Randers, Horsens, Skive, Silkeborg, Viborg, Norddjurs, Mariagerfjord en Favrskov
Beroepsacademie Dania

Erhvervsakademi Kolding, Kolding
Beroepsacademie Kolding

Erhvervsakademi MidtVest, Herning en Holstebro
Beroepsacademie van het Midden-Westen

Erhvervsakademi Sjælland, Næstved, Roskilde, Slagelse, Faxe, Køge, Vordingborg en Guldborgsund
Beroepsacademie Zeeland

Erhvervsakademi Sydvest, Esbjerg en Sønderborg
Beroepsacademie van het Zuidwesten

Farmakonomskolen, Hillerød
School voor Apotheker-Assistenten

Forsikringsakademiet, Hørsholm
Verzekeringsacademie

Københavns Erhvervsakademi, Kopenhagen, Frederiksberg, Gentofte, Ballerup en Ishøj
Kopenhaagse Beroepsacademie

Københavns Mode- og Design Skole, Kopenhagen
Kopenhaagse Mode- en Designschool

Operaakademiet, Kopenhagen
Opera-academie

Politiskolen, Brøndby
Politieschool

Svendborg International Maritime Academy, Svendborg
Internationale Zeevaartacademie Svendborg

Theologische seminaries

Præstekollegiet Redemptoris Mater, Rudersdal
Groot-Seminarie Redemptoris Mater

Skandinavisk Akademi for Lederskab og Teologi, Kopenhagen
Scandinavische Academie voor Leiderschap en Theologie

Duitsland

Baden-Wurtemberg

Universiteiten

Albert-Ludwigs-Universität Freiburg, Freiburg im Breisgau
Albrecht-Lodewijksuniversiteit Freiburg

Eberhard-Karls-Universität Tübingen, Tübingen
Everaart-Karel-Universiteit Tübingen

Hochschule für Musik Freiburg, Freiburg im Breisgau
Muziekhogeschool Freiburg

Hochschule für Musik Karlsruhe, Karlsruhe
Muziekhogeschool Karlsruhe

Karlsruher Institüt für Technologie, Karlsruhe en Eggenstein-Leopoldshafen
Technologisch Instituut Karlsruhe

Pädagogische Hochschule Freiburg, Freiburg im Breisgau
Pedagogische Hogeschool Freiburg

Pädagogische Hochschule Heidelberg, Heidelberg
Pedagogische Hogeschool Heidelberg

Pädagogische Hochschule Karlsruhe, Karlsruhe
Pedagogische Hogeschool Karlsruhe

Pädagogische Hochschule Ludwigsburg, Ludwigsburg
Pedagogische Hogeschool Ludwigsburg

Pädagogische Hochschule Schwäbisch Gmünd, Schwäbisch Gmünd
Pedagogische Hogeschool Schwäbisch Gmünd

Pädagogische Hochschule Weingarten, Weingarten
Pedagogische Hogeschool Weingarten

Ruprecht-Karls-Universität Heidelberg, Heidelberg en Mannheim
Robrecht-Karelsuniversiteit Heidelberg

Staatliche Akademie der bildenden Künste, Stuttgart
Staatsacademie voor Beeldende Kunsten

Staatliche Hochschule für Gestaltung Karlsruhe, Karlsruhe
Staatshogeschool voor Vormgeving Karlsruhe

Staatliche Hochschule für Musik Trossingen, Trossingen
Staatsmuziekhogeschool Trossingen

Staatliche Hochschule für Musik und Darstellende Kunst Mannheim, Mannheim
Staatshogeschool voor Muziek en Toneelkunst Mannheim

Staatliche Hochschule für Musik und Darstellende Kunst Stuttgart, Stuttgart
Staatshogeschool voor Muziek en Toneelkunst Stuttgart

Universität Hohenheim, Stuttgart
Universiteit Hohenheim

Universität Konstanz, Konstanz
Universiteit Konstanz

Universität Mannheim, Mannheim
Universiteit Mannheim

Universität Stuttgart, Stuttgart
Universiteit Stuttgart

Universität Ulm, Ulm
Universiteit Ulm

Erkende privé-universiteiten

Akad-Hochschule, Stuttgart
Akadhogeschool

Alanus-Hochschule, Mannheim
Alanushogeschool

Allensbach Hochschule, Konstanz
Allensbachhogeschool

Freie Hochschule Stuttgart, Stuttgart
Vrije Hogeschool Stuttgart

Gustav-Siewerth-Akademie, Weilheim-Bierbronnen
Gustav Siewerthacademie

Hochschule für Jüdische Studien, Heidelberg
Hogeschool voor Joodse Studies

Hochschule für Kirchenmusik der Evangelischen Landeskirche in Baden, Heidelberg
Hogeschool voor Kerkmuziek van de Evangelische Landskerk in Baden

Hochschule für Kirchenmusik der Evangelischen Landeskirche in Württemberg, Tübingen
Hogeschool voor Kerkmuziek van de Evangelische Landskerk in Wurtemberg

Hochschule für Kirchenmusik Rottenburg, Rottenburg am Neckar
Hogeschool voor Kerkmuziek Rottenburg

Karlshochschule International University, Karlsruhe
Internationale Universiteit Karelshogeschool

Steinbeis-Hochschule, Stuttgart en Memmingen
Steinbeishogeschool

Zeppelin-Universität, Friedrichshafen
Zeppelinuniversiteit

Hogescholen

Akademie für Darstellende Kunst Baden-Württemberg, Ludwigsburg
Academie voor Podiumkunsten Baden-Wurtemberg

Bundesakademie für musikalische Jugendbildung, Trossingen
Bondsacademie voor Muziekonderwijs aan de Jeugd

Duale Hochschule Baden-Württemberg, Stuttgart, Horb am Neckar, Ravensburg, Mosbach, Mannheim, Karlsruhe, Villingen-Schwenningen, Lörrach, Heidenheim en Friedrichshafen
Duale Hogeschool Baden-Wurtemberg

Filmakademie Baden-Württemberg, Ludwigsburg
Filmacademie van Baden-Wurtemberg

Hochschule Aalen, Aalen
Hogeschool Aalen

Hochschule Albstadt-Sigmaringen, Albstadt en Sigmaringen
Hogeschool Albstadt-Sigmaringen

Hochschule Biberach, Biberach an der Riss
Hogeschool Biberach

Hochschule der Bundesagentur für Arbeit, Mannheim
Hogeschool van het Bondsagentschap voor Arbeid

Hochschule der Medien Stuttgart, Stuttgart
Hogeschool voor de Media van Stuttgart

Hochschule des Bundes für öffentliche Verwaltung, Mannheim
Bondshogeschool voor Openbaar Bestuur

Hochschule Esslingen, Esslingen am Neckar en Göppingen
Hogeschool Esslingen

Hochschule für Forstwirtschaft Rottenburg, Rottenburg am Neckar
Bosbouwhogeschool Rottenburg

Hochschule für Gestaltung Schwäbisch Gmünd, Schwäbisch Gmünd
Hogeschool voor Vormgeving Schwäbisch Gmünd

Hochschule für öffentliche Verwaltung Kehl, Kehl
Hogeschool voor Openbaar Bestuur Kehl

Hochschule für öffentliche Verwaltung und Finanzen Ludwigsburg, Ludwigsburg
Hogeschool voor Openbaar Bestuur en Financiën Ludwigsburg

Hochschule für Polizei Villingen-Schwenningen, Villingen-Schwenningen
Politiehogeschool Villingen-Schwenningen

Hochschule für Rechtspflege Schwetzingen, Schwetzingen
Juridische Hogeschool Schwetzingen

Hochschule für Technik Stuttgart, Stuttgart
Technische Hogeschool Stuttgart

Hochschule Furtwangen, Furtwangen, Villingen-Schwenningen en Tuttlingen
Hogeschool Furtwangen

Hochschule für Wirtschaft und Umwelt Nürtingen-Geislingen, Nürtingen en Geislingen an der Steige
Hogeschool voor Economie en Milieu Nürtingen-Geislingen

Hochschule Heilbronn, Heilbronn, Künzelsau en Schwäbisch Hall
Hogeschool Heilbronn

Hochschule Karlsruhe, Karlsruhe
Hogeschool Karlsruhe

Hochschule Konstanz, Konstanz
Hogeschool Konstanz

Hochschule Mannheim, Mannheim
Hogeschool Mannheim

Hochschule Offenburg, Offenburg en Gengenbach
Hogeschool Offenburg

Hochschule Pforzheim, Pforzheim
Hogeschool Pforzheim

Hochschule Ravensburg-Weingarten, Weingarten
Hogeschool Ravensburg-Weingarten

Hochschule Reutlingen, Reutlingen
Hogeschool Reutlingen

Hochschule Ulm, Ulm
Hogeschool Ulm

Pop-Akademie Baden-Württemberg, Mannheim
Popacademie Baden-Wurtemberg

Erkende privéhogescholen

Akademie für Waldorfpägogogik, Mannheim
Academie voor Waldorfpedagogiek

Akademie für Weltmission, Korntal
Academie voor Wereldmissie

Evangelische Hochschule Freiburg, Freiburg im Breisgau
Evangelische Hogeschool Freiburg

Evangelische Hochschule Ludwigsburg, Ludwigsburg
Evangelische Hogeschool Ludwigsburg

German Graduate School of Management and Law, Heilbronn
Duitse Postgraduate School voor Management en Recht

Hochschule für Kommunikation und Gestaltung, Ulm en Stuttgart
Hogeschool voor Communicatie en Design

Hochschule für Kunst, Design und populäre Musik, Freiburg im Breisgau
Hogeschool voor Kunst, Design en Popmuziek

Hochschule der Wirtschaft für Management, Mannheim
Economische Hogeschool voor Management

Hohner-Konservatorium Trossingen, Trossingen
Hohnerconservatorium Trossingen

Internationale Hochschule Liebenzell, Bad Liebenzell
Internationale Hogeschool Liebenzell

Katholische Hochschule Freiburg, Freiburg im Breisgau
Katholieke Hogeschool Freiburg

Macromedia-Hochschule für Medien und Kommunikation, Stuttgart
Macromediahogeschool voor Media en Communicatie

Merz-Akademie, Stuttgart
Merzacademie

Naturwissenschaftlich-Technische Akademie Prof. Dr. Grübler, Isny im Allgäu
Natuurwetenschappelijk-Technische Grübleracademie

SRH Fernhochschule Riedlingen [afstandsonderwijs]
Open SRH-Hogeschool Riedlingen

SRH Hochschule Calw, Calw
SRH-Hogeschool Calw

SRH Hochschule Heidelberg, Heidelberg
SRH-Hogeschool Heidelberg

Theologische Hochschule Reutlingen, Reutlingen
Theologische Hogeschool Reutlingen

Beieren

Universiteiten

Akademie der Bildenden Künste München, München
Academie voor Beeldende Kunsten München

Akademie der Bildenden Künste Nürnberg, Neurenberg en Lauf an der Pegnitz
Academie voor Beeldende Kunsten Neurenberg

Bayerische Theaterakademie August Everding, München
Beierse August Everding-Toneelacademie

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg, Erlangen en Neurenberg
Frederik-Alexanderuniversiteit Erlangen-Neurenberg

Hochschule für Fernsehen und Film München, München
Hogeschool voor Televisie en Film München

Hochschule für Musik Nürnberg, Neurenberg
Muziekhogeschool Neurenberg

Hochschule für Musik und Theater München, München
Hogeschool voor Muziek en Theater München

Hochschule für Musik Würzburg, Würzburg
Muziekhogeschool Würzburg

Hochschule für Politik München, München
Hogeschool voor Staatskunde München

Internationales Künstlerhaus Villa Concordia, Bamberg
Internationaal Kunstenaarshuis Villa Concordia

Julius-Maximilians-Universität Würzburg, Würzburg
Julius-Maximiliaansuniversiteit Würzburg

Ludwig-Maximilians-Universität München, München
Lodewijk-Maximiliaansuniversiteit München

Otto-Friedrich-Universität Bamberg, Bamberg
Otto-Frederiksuniversiteit Bamberg

Technische Universität München, München, Garching, Freising en Heilbronn
Technische Universiteit München

Universität Augsburg, Augsburg
Universiteit Augsburg

Universität Bayreuth, Bayreuth
Universiteit Bayreuth

Universität der Bundeswehr München, Neubiberg
Bondsweeruniversiteit München

Universität Passau, Passau
Universiteit Passau

Universität Regensburg, Regensburg
Universiteit Regensburg

Erkende privé-universiteiten

Augustana-Hochschule Neuendettelsau, Neuendettelsau
Augustana-Hogeschool Neuendettelsau

Hochschule für evangelische Kirchenmusik Bayreuth, Bayreuth
Hogeschool voor Evangelische Kerkmuziek Bayreuth

Hochschule für katholische Kirchenmusik und Musikpädagogik Regensburg, Regensburg
Hogeschool voor Katholieke Kerkmuziek en Muziekpedagogie Regensburg

Hochschule für Philosophie München, München
Hogeschool voor Wijsbegeerte München

Katholische Universität Eichstätt-Ingolstadt, Eichstätt, Ingolstadt en München
Katholieke Universiteit Eichstätt-Ingolstadt

Paracelsus Medizinische Privatuniversität, Neurenberg
Medische Paracelsus-Privé-Universiteit

Ukrainische Freie Universität / Український Вільний Університет, München
Oekraïense Vrije Universiteit

Hogescholen

Akademie für Lehrerfortbildung und Personalführung, Dillingen an der Donau
Academie voor Voortgezette Opleidingen voor Leerkrachten en Personeelsmanagement

Hochschule Ansbach, Ansbach
Hogeschool Ansbach

Hochschule Aschaffenburg, Aschaffenburg
Hogeschool Aschaffenburg

Hochschule Augsburg, Augsburg
Hogeschool Augsburg

Hochschule Coburg, Coburg
Hogeschool Coburg

Hochschule des Bundes für öffentliche Verwaltung, Haar
Bondshogeschool voor Openbaar Bestuur

Hochschule für angewandte Wissenschaften Würzburg-Schweinfurt, Würzburg en Schweinfurt
Hogeschool voor Toegepaste Wetenschappen Würzburg-Schweinfurt

Hochschule für den öffentlichen Dienst in Bayern, München, Hof, Fürstenfeldbruck, Sulzbach-Rosenberg, Starnberg, Herrsching, Wasserburg en Bad Tölz
Hogeschool de Openbare Dienst in Beieren

Hochschule Hof, Hof
Hogeschool Hof

Hochschule Kempten, Kempten im Allgäu
Hogeschool Kempten

Hochschule Landshut, Landshut
Hogeschool Landshut

Hochschule München, München
Hogeschool München

Hochschule Neu-Ulm, Neu-Ulm
Hogeschool Neu-Ulm

Hochschule Rosenheim, Rosenheim
Hogeschool Rosenheim

Hochschule Weihenstephan-Triesdorf, Freising en Triesdorf
Hogeschool Weihenstephan-Triesdorf

Ostbayerische Technische Hochschule Amberg-Weiden, Amberg en Weiden in der Oberpfalz
Oost-Beierse Technische Hogeschool Amberg-Weiden

Ostbayerische Technische Hochschule Regensburg, Regensburg
Oost-Beierse Technische Hogeschool Regensburg

Technische Hochschule Deggendorf, Deggendorf
Technische Hogeschool Deggendorf

Technische Hochschule Ingolstadt, Ingolstadt
Technische Hogeschool Ingolstadt

Technische Hochschule Nürnberg Georg Simon Ohm, Neurenberg
Technische Hogeschool Neurenberg Georg Simon Ohm

Erkende privéhogescholen

Deutsche Hochschule für Prävention und Gesundheitsmanagement, München
Duitse Hogeschool voor Preventie en Gezondheidsmanagement

Evangelische Hochschule Nürnberg, Neurenberg
Evangelische Hogeschool Neurenberg

Hochschule der Bayerischen Wirtschaft, München, Bamberg en Traunstein
Hogeschool van de Beierse Economie

Hochschule Döpfer, Schwandorf, Hamburg, Keulen, Regensburg, Neurenberg en München
Hogeschool Döpfer

Hochschule für angewandtes Management, Erding, Berlijn, Neumarkt in der Oberpfalz, Bad Tölz en Günzburg
Hogeschool voor Toegepast Management

Hochschule für angewandte Sprachen, München
Hogeschool voor Toegepaste Taalkunde

Katholische Stiftungshochschule München, München en Benediktbeuern
Katholieke Stichtingshogeschool München

Macromedia-Hochschule für Medien und Kommunikation, München
Macromediahogeschool voor Media en Communicatie

Mediadesign - Hochschule für Design und Informatik, München en Würzburg
Mediadesign - Hogeschool voor Design en Informatica

Munich Business School, München
Handelsschool van München

Wilhelm Löhe Hochschule, Fürth
Wilhelm Löhehogeschool

Berlijn

Universiteiten

Deutsche Film- und Fernsehakademie Berlin, Berlijn
Duitse Film- en Televisieacademie Berlijn

Freie Universität Berlin, Berlijn
Vrije Universiteit Berlijn

Hochschule für Musik Hanns Eisler Berlin, Berlijn
Muziekhogeschool Hanns Eisler Berlijn

Hochschule für Schauspielkunst Ernst Busch Berlin, Berlijn
Toneelhogeschool Ernst Busch Berlijn

Humboldt-Universität zu Berlin, Berlijn
Humboldtuniversiteit Berlijn

Kunsthochschule Berlin-Weißensee, Berlijn
Kunsthogeschool Berlijn-Weissensee

Technische Universität Berlin, Berlijn
Technische Unviersiteit Berlijn

Universität der Künste Berlin, Berlijn
Berlijnse Hogeschool voor de Kunsten

Erkende privé-universiteiten

Bard College, Berlijn
Bardhogeschool

Europäische Wirtschaftshochschule, Berlijn
Europese Economische Hogeschool

International Psychoanalytic University, Berlijn
Internationale Psychoanalytische Universiteit

Medical School Berlin, Berlijn
Medische Faculteit Berlijn

Psychologische Hochschule Berlin, Berlijn
Psychologische Hogeschool Berlijn

Sigmund-Freud-Privatuniversität Berlin, Berlijn
Private Sigmund Freuduniversiteit Berlijn

Steinbeis-Hochschule, Berlijn
Steinbeishogeschool

Touro College Berlin, Berlijn
Touro-Universiteit Berlijn

Hogescholen

Alice-Salomon-Hochschule Berlin, Berlijn
Alice Salomonhogeschool Berlijn

Beuth-Hochschule für Technik Berlin, Berlijn
Technische Beuthhogeschool Berlijn

Hochschule des Bundes für öffentliche Verwaltung, Berlijn
Bondshogeschool voor Oopenbaar Bestuur

Hochschule für Technik und Wirtschaft Berlin, Berlijn
Hogeschool voor Techniek en Economie Berlijn

Hochschule für Wirtschaft und Recht Berlin, Berlijn
Hogeschool voor Economie en Recht Berlijn

Erkende privéhogescholen

Akkon-Hochschule für Humanwissenschaften, Berlijn
Akkonhogeschool voor Menswetenschappen

Art-on-the-Run Film School, Berlijn
Art-on-the-Run-Filmschool

Barenboim-Said-Akademie, Berlijn
Barenboim-Saidacademie

bbw-Hochschule, Berlijn, Frankfort-aan-de-Oder, Hamburg en Prenzlau
Hogeschool van de Economische Opleidingsinstelling in Berlijn en Brandenburg

BEST-Sabel-Hochschule Berlin, Berlijn
BEST-Sabelhogeschool Berlijn

DEKRA-Hochschule Berlin, Berlijn
DEKRA-Hogeschool Berlijn

Design Akademie Berlin, Berlijn
Designacademie Berlijn

Deutsche Hochschule für Prävention und Gesundheitsmanagement, Berlijn
Duitse Hogeschool voor Preventie en Gezondheidsmanagement

European School of Management and Technology, Berlijn en München
Europese School voor Management en Technologie

Evangelische Hochschule Berlin, Berlijn
Evangelische Hogeschool Berlijn

German Open Business School, Berlijn
Duitse Open Handelsschool

Hertie School of Governance, Berlijn
Hertie-Bestuursschool

Hochschule für Gesundheit und Sport, Technik und Kunst, Berlijn
Hogeschool voor Gezondheid en Sport, Techniek en Kunst

Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft, Berlijn en Keulen
Hogeschool voor Media, Communicatie en Economie

IB-Hochschule Berlin, Berlijn, Stuttgart, Keulen en Hamburg
Berlijnse Hogeschool van de Internationale Bond

International Business School, Berlijn, Lippstadt en Neurenberg
Internationale Handelsschool

Katholische Hochschule für Sozialwesen Berlin, Berlijn
Katholieke Hogeschool voor Maatschappelijk Werk Berlijn

Macromedia-Hochschule für Medien und Kommunikation, Berlijn
Macromediahogeschool voor Media en Communicatie

Mediadesign - Hochschule für Design und Informatik, Berlijn
Mediadesign - Hogeschool voor Design en Informatica

Quadriga-Hochschule Berlin, Berlijn
Quadrigahogeschool Berlijn

SRH Hochschule Berlin, Berlijn
SRH-Hogeschool Berlijn

SRH Hochschule der populären Künste, Berlijn
SRH-Hogeschool voor Populaire Kunsten

Brandenburg

Universiteiten

Brandenburgische Technische Universität Cottbus-Senftenberg, Cottbus en Senftenberg
Brandenburgse Technische Universiteit Cottbus-Senftenberg

Europa-Universität Viadrina Frankfurt an der Oder, Frankfort-aan-de-Oder
Europa-universiteit Viadrina Frankfort-aan-de-Oder

Filmuniversität Babelsberg Konrad Wolf, Potsdam
Konrad Wolfuniversiteit voor Film Babelsberg

Universität Potsdam, Potsdam
Universiteit Potsdam

Erkende privé-universiteiten

Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane, Brandenburg-aan-de-Havel en Neuruppin
Medische Theodor Fontanehogeschool van Brandenburg

Hogescholen

Fachhochschule der Polizei des Landes Brandenburg, Oranienburg
Politiehogeschool van het Land Brandenburg

Fachhochschule für Finanzen Königs Wusterhausen, Königs Wusterhausen
Hogeschool voor Financiën Königs Wusterhausen

Fachhochschule Potsdam, Potsdam
Hogeschool Potsdam

Hochschule für nachhaltige Entwicklung Eberswalde, Eberswalde
Hogeschool voor Duurzame Ontwikkeling Eberswalde

Technische Hochschule Brandenburg, Brandenburg-aan-de-Havel
Technische Hogeschool Brandenburg

Technische Hochschule Wildau, Wildau
Technische Hogeschool Wildau

Erkende privéhogescholen

Bildungszentrum Elstal des Bundes Evangelisch-Freikirchlicher Gemeinden in Deutschland, Wustermark
Elstal-Opleidingscentrum van de Bond van Evangelisch-Vrijkerkelijke Gemeenten in Duitsland

BSP Business School Berlin, Berlijn en Hamburg
BSP-Handelsschool Berlijn

Fachhochschule Clara Hoffbauer, Potsdam
Clara Hoffbauerhogeschool

Fachhochschule für Sport und Management, Potsdam, Cottbus en Frankfort-aan-de-Oder
Hogeschool voor Sport en Management

Bremen

Universiteiten

Hochschule für Künste Bremen, Bremen
Kunsthogeschool Bremen

Universität Bremen, Bremen
Universiteit Bremen

Erkende privé-universiteiten

Jacobs University Bremen, Bremen
Jacobsuniversiteit van Bremen

Hogescholen

Hochschule Bremen, Bremen
Hogeschool Bremen

Hochschule Bremerhaven, Bremerhaven
Hogeschool Bremerhaven

Hochschule für öffentliche Verwaltung Bremen, Bremen
Hogeschool voor Bestuurskunde Bremen

Erkende privéhogescholen

Apollon-Hochschule der Gesundheitswirtschaft, Bremen
Apollohogeschool voor Gezondheidsmanagement

Hamburg

Universiteiten

HafenCity-Universität Hamburg, Hamburg
HafenCity-Universiteit Hamburg

Helmut-Schmidt-Universität Hamburg, Hamburg
Helmut Schmidtuniversiteit Hamburg

Hochschule für bildende Künste Hamburg, Hamburg
Hogeschool voor Beeldende Kunsten Hamburg

Hochschule für Musik und Theater Hamburg, Hamburg
Hogeschool voor Muziek en Toneel Hamburg

Technische Universität Hamburg-Harburg, Hamburg
Technische Universiteit Hamburg-Harburg

Universität Hamburg, Hamburg
Universiteit Hamburg

Erkende privé-universiteiten

Bucerius-Hochschule für Rechtswissenschaft, Hamburg
Buceriushogeschool voor Rechtsgeleerheid

Kühne Logistics University, Hamburg
Kühne-Universiteit voor Logistiek

Medical School Hamburg, Hamburg
Medische School Hamburg

Hogescholen

Akademie der Polizei Hamburg, Hamburg
Politieacademie Hamburg

Berufsakademie Hamburg, Hamburg
Beroepsacademie Hamburg

Hamburger Konservatorium, Hamburg
Conservatorium van Hamburg

Hochschule für angewandte Wissenschaften Hamburg, Hamburg
Hogeschool voor Toegepaste Wetenschappen van Hamburg

Norddeutsche Akademie für Finanzen und Steuerrecht, Hamburg, Bremen en Güstrow
Noord-Duitse Academie voor Financiën en Belastingsrecht

Erkende privéhogescholen

Alfred-Schnittke-Akademie International, Hamburg
Internationale Alfred Schnittkeacademie

Deutsche Hochschule für Prävention und Gesundheitsmanagement, Hamburg
Duitse Hogeschool voor Preventie en Gezondheidsmanagement

Europäische Fernhochschule Hamburg [afstandsonderwijs]
Europese Open Hogeschool Hamburg

Europäische Medien- und Businessakademie, Hamburg, Berlijn en Dusseldorp
Europese Media- en Handelsacademie

European Business College, Hamburg, Berlijn, Dusseldorp, Dresden en Hamburg
Europese Handelsschool

Evangelische Hochschule für soziale Arbeit und Diakonie, Hamburg
Evangelische Hogeschool voor Maatschappelijk Werk en Diakonie

Hamburger Fernhochschule [afstandsonderwijs]
Open Hogeschool Hamburg

Hamburg Media School, Hamburg
Hamburgse Mediaschool

Hamburg School of Business Administration, Hamburg
Hamburgse School voor Bedrijfsbeheer

International Business School of Service Management, Hamburg
Internationale Handelsschool voor Dienstenmanagement

Johannes-Brahms-Konservatorium, Hamburg
Johannes Brahmsconservatorium

Macromedia-Hochschule für Medien und Kommunikation, Hamburg
Macromediahogeschool voor Media en Communicatie

Northern Business School, Hamburg en Neumünster
Noordelijke Handelsschool

Hessen

Universiteiten

Hochschule Fulda, Fulda
Hogeschool Fulda

Hochschule für Gestaltung Offenbach, Offenbach am Main
Hogeschool voor Vormgeving Offenbach

Hochschule für Musik und Darstellende Kunst Frankfurt am Main, Frankfort-aan-de-Main
Hogeschool voor Muziek en Uitvoerende Kunst van Frankfort-aan-de-Main

Hochschule Geisenheim, Geisenheim
Hogeschool Geisenheim

Johann-Wolfgang-Goethe-Universität Frankfurt am Main, Frankfort-aan-de-Main
Johann Wolfgang Goethe-universiteit Frankfort-aan-de-Main

Justus-Liebig-Universität Gießen, Giessen
Justus Liebiguniversiteit Giessen

Philipps-Universität Marburg, Marburg an der Lahn
Filipsuniversiteit Marburg

Staatliche Hochschule für bildende Künste, Frankfort-aan-de-Main
Staatshogeschool voor Beeldende Kunsten

Technische Universität Darmstadt, Darmstadt
Technische Universiteit Darmstadt

Universität Kassel, Kassel en Witzenhausen
Universiteit Kassel

Erkende privé-universiteiten

European Business School , Wiesbaden en Oestrich-Winkel
Europese Handelsschool

Evangelische Hochschule Tabor, Marburg an der Lahn
Evangelische Hogeschool Tabor

Frankfurt School of Finance and Management, Frankfort-aan-de-Main, Hamburg en München
Frankfortse School voor Financiën en Management

Freie Theologische Hochschule Gießen, Giessen
Vrije Theologische Hogeschool Giessen

Lutherische Theologische Hochschule Oberursel, Oberursel
Lutherse Theologische Hogeschool Oberursel

Philosophisch-Theologische Hochschule Sankt-Georgen, Frankfort-aan-de-Main
Filosofisch-Theologische Hogeschool Sint-Joris

Theologische Fakultät Fulda, Fulda
Theologische Faculteit Fulda

Hogescholen

Akademie für Tonkunst, Darmstadt
Academie voor Toonkunst

Archivschule Marburg, Marburg an der Lahn
Archiefschool Marburg

Dr. Hoch's Konservatorium, Frankfort-aan-de-Main
Dr. Hochconservatorium

Frankfurt University of Applied Sciences, Frankfort-aan-de-Main
Hogeschool Frankfort-aan-de-Main

Hessische Hochschule für Finanzen und Rechtspflege, Rotenburg an der Fulda
Hessische Hogeschool voor Financiën en Rechtspleging

Hessische Hochschule für Polizei und Verwaltung, Wiesbaden, Kassel, Giessen en Mühlheim
Hessische Hogeschool voor Politie en Bestuurskunde

Hochschule Darmstadt, Darmstadt en Dieburg
Hogeschool Darmstadt

Hochschule des Bundes für öffentliche Verwaltung, Langen, Kassel en Wiesbaden
Bondshogeschool voor Openbaar Bestuur

Hochschule RheinMain, Wiesbaden en Rüsselsheim
Rijn-Mainhogeschool

Musikakademie der Stadt Kassel Louis Spohr, Kassel
Louis Spohr-Muziekacademie van de Stad Kassel

Technische Hochschule Mittelhessen, Giessen, Friedberg en Wetzlar
Technische Hogeschool Midden-Hessen

Wiesbadener Musikakademie, Wiesbaden
Muziekacademie Wiesbaden

Erkende privéhogescholen

accadis - Internationale Hochschule für internationales Management, Bad Homburg
accadis - Internationale Hogeschool voor Internationaal Management

CVJM-Hochschule, Kassel
Hogeschool van de YMCA

Diploma - Europäische Fachhochschulen, Kassel, Bad Sooden-Allendorf, Baden-Baden, Berlijn, Bochum, Bonn, Bückeburg, Friedrichshafen, Hannover, Heilbronn, Kaiserslautern, Leipzig, Mannheim, München, Neurenberg, Oldenburg, Plauen, Regenstauf en Schwentinental
Europese Diplomahogescholen

Evangelische Hochschule Darmstadt, Darmstadt en Schwalmstadt
Evangelische Hogeschool Darmstadt

Hochschule Fresenius, Idstein, Keulen, Hamburg, Darmstadt, München, Zwickau, Dusseldorp, Heidelberg en Berlijn
Freseniushogeschool

Hochschule für Gesetzliche Unfallversicherung, Bad Hersfeld
Hogeschool voor de Wettelijke Ongevallenverzekering

Internationale Berufsakademie, Darmstadt, Heidelberg, Berlijn, Erfurt, Freiburg im Breisgau, Bochum, Keulen, München, Hamburg, Göttingen, Kassel, Neurenberg en Lindau
Internationale Beroepsacademie

Provadis School of International Management and Technology, Frankfort-aan-de-Main
Provadisschool voor Internationaal Management en Technologie

Theologische Hochschule Ewersbach, Dietzhölztal
Theologische Hogeschool Ewersbach

Wilhelm Büchner-Hochschule, Pfungstadt
Wilhelm Büchnerhogeschool

Mecklenburg-Voor-Pommeren

Universiteiten

Hochschule für Musik und Theater Rostock, Rostock
Hogeschool voor Muziek en Theater Rostock

Universität Greifswald, Greifswald
Universiteit Greifswald

Universität Rostock, Rostock
Universiteit Rostock

Hogescholen

Fachhochschule für öffentliche Verwaltung, Polizei und Rechtspflege, Güstrow
Hogeschool voor Bestuurskunde en Rechtspleging

Hochschule der Bundesagentur für Arbeit, Schwerin
Hogeschool van het Bondsagentschap voor Arbeid

Hochschule Neubrandenburg, Neubrandenburg
Hogeschool Neubrandenburg

Hochschule Stralsund, Stralsund
Hogeschool Stralsund

Hochschule Wismar, Wismar en Warnemünde
Hogeschool Wismar

Nedersaksen

Universiteiten

Carl-von-Ossietzky-Universität Oldenburg, Oldenburg
Carl von Ossietzky-universiteit Oldenburg

Georg-August-Universität Göttingen, Göttingen
Joris-Augustusuniversiteit Göttingen

Gottfried-Wilhelm-Leibniz-Universität Hannover, Hannover
Leibniz-Universiteit Hannover

Hochschule für bildenden Künste Braunschweig, Brunswijk
Hogeschool voor Beeldende Kunsten Brunswijk

Hochschule für Musik, Theater und Medien Hannover, Hannover
Hogeschool voor Muziek, Toneel en Media Hannover

Leuphana-Universität Lüneburg, Lüneburg
Leuphana-Universiteit Lüneburg

Medizinische Hochschule Hannover, Hannover
Medische Hogeschool Hannover

Technische Universität Carolo-Wilhelmina zu Braunschweig, Brunswijk
Technische Karel-Willem-Universiteit Brunswijk

Technische Universität Clausthal, Clausthal-Zellerfeld
Technische Universiteit Clausthal

Tierärtzliche Hochschule Hannover, Hannover, Ruthe/Sarstedt en Bakum
Diergeneeskundige Hogeschool Hannover

Universität Hildesheim, Hildesheim
Universiteit Hildesheim

Universität Osnabrück, Osnabrück
Universiteit Osnabrück

Universität Vechta, Vechta
Universiteit Vechta

Erkende privé-universiteiten

German International School of Management and Administration, Hannover
Duitse Internationale School voor Management en Bedrijfsbeheer

Hogescholen

Hochschule Emden/Leer, Emden en Leer
Hogeschool Emden/Leer

Hochschule Hannover, Hannover
Hogeschool Hannover

Hochschule Hildesheim/Holzminden/Göttingen, Hildesheim, Holzminden en Göttingen
Hogeschool Hildesheim/Holzminden/Göttingen

Hochschule Osnabrück, Osnabrück en Lingen
Hogeschool Osnabrück

Jade-Hochschule, Wilhelmshaven, Oldenburg en Elsfleth
Jadehogeschool

Niedersächsisch Studieninstitut für kommunale Verwaltung, Hannover, Brunswijk en Oldenburg
Nedersaksisch Studie-Instituut voor Gemeentelijk Bestuur

Norddeutsche Hochschule für Rechtspflege, Hildesheim
Noord-Duitse Hogeschool voor Rechtspleging

Ostfalia-Hochschule für angewandte Wissenschaften, Wolfenbüttel, Salzgitter, Wolfsburg en Suderburg bei Uelzen
Ostfaliahogeschool voor Toegepaste Wetenschappen

Polizeiakademie Niedersachsen, Nienburg
Politieacademie Nedersaksen

Steuerakademie Bad Eilsen, Bad Eilsen en Rinteln
Belastingacademie Bad Eilsen

Erkende privéhogescholen

Berufsakademie für Bankwirtschaft, Hannover en Rastede
Beroepacademie voor Bankzaken

Berufsakademie Göttingen, Göttingen
Beroepsacademie Göttingen

Berufsakademie Lüneburg, Lüneburg
Beroepsacademie Lüneburg

Berufsakademie Melle, Melle
Beroepsacademie Melle

Berufsakademie Oldenburg, Oldenburg
Beroepsacademie Oldenburg

Berufsakademie Ost-Friesland, Leer
Beroepsacademie Oost-Friesland

Bildungszentrum des Einzelhandels, Springe
Vormingscentrum van de Kleinhandel

Deutsche Hochschule für Prävention und Gesundheitsmanagement, Osnabrück
Duitse Hogeschool voor Preventie en Gezondheidsmanagement

Fachhochschule der Wirtschaft, Hannover en Celle
Economische Hogeschool

Fachhochschule für interkulturelle Theologie Hermannsburg, Südheide
Hogeschool voor Interculturele Theologie Hermannsburg

Hochschule 21, Buxtehude
21-Hogeschool

Hochschule für Künste im Sozialen Ottersberg, Ottersberg
Sociale Kunsthogeschool Ottersberg

Hochschule Weserbergland, Hamelen
Hogeschool Wezerbergland

Leibniz-Akademie Hannover, Hannover
Leibnizacademie Hannover

Macromedia-Hochschule für Medien und Kommunikation, Osnabrück
Macromediahogeschool voor Media en Communicatie

Private Hochschule für Wirtschaft und Technik, Vechta, Diepholz, Oldenburg en Bremen
Privéhogeschool voor Economie en Techniek

Private Hochschule Göttingen, Göttingen, Stade en Berlijn
Privéhogeschool Göttingen

WelfenAkademie, Vienenburg
Welfenacademie

Noordrijn-Westfalen

Universiteiten

Bergische Universität Wuppertal, Wuppertal, Remscheid en Solingen
Bergische Universiteit Wuppertal

Deutsche Hochschule der Polizei, Munster
Duitse Politiehogeschool

Deutsche Sporthochschule Köln, Keulen
Duitse Sporthogeschool Keulen

Fernuniversität in Hagen, Hagen
Open Universiteit in Hagen

Folkwang-Universität der Künste, Essen, Duisburg, Bochum en Dortmund
Folkwanguniversiteit voor Kunsten

Heinrich-Heine-Universität Düsseldorf, Dusseldorp
Heinrich Heine-universiteit Dusseldorp

Hochschule für Musik Detmold, Detmold en Dortmund
Muziekhogeschool Detmold

Hochschule für Musik und Tanz Köln, Keulen, Aken en Wuppertal
Muziek- en Danshogeschool Keulen

Kunstakademie Düsseldorf, Dusseldorp
Kunstacademie Dusseldorp

Kunstakademie Münster, Munster
Kunstacademie Munster

Kunsthochschule für Medien, Keulen
Kunsthogeschool voor de Media

Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität Bonn, Bonn
Rijnlandse Frederik-Willemsuniversiteit Bonn

Rheinisch-Westfälische Technische Hochschule Aachen, Aken
Rijnlands-Westfaalse Technische Hogeschool Aken

Robert-Schumann-Hochschule Düsseldorf, Dusseldorp
Robert Schumanhogeschool Dusseldorp

Ruhr-Universität Bochum, Bochum
Roeruniversiteit Bochum

Technische Universität Dortmund, Dortmund
Technische Universiteit Dortmund

United Nations University, Bonn
Universiteit van de Verenigde Naties

Universität Bielefeld, Bielefeld
Universiteit Bielefeld

Universität Duisburg-Essen, Duisburg en Essen
Universiteit van Duisburg en Essen

Universität Paderborn, Paderborn
Universiteit Paderborn

Universität Siegen, Siegen
Universiteit Siegen

Universität zu Köln, Keulen
Universiteit van Keulen

Westfälische Wilhelms-Universität Münster, Munster
Westfaalse Willemsuniversiteit Munster

Erkende privé-universiteiten

Alanus-Hochschule, Alfter
Alanushogeschool

Hochschule für Kirchenmusik Herford, Herford en Witten
Hogeschool voor Kerkmuziek Herford

Kirchliche Hochschule Wuppertal/Bethel, Wuppertal en Bielefeld
Kerkelijke Hogeschool Wuppertal/Bethel

Philosophisch-Theologische Hochschule der Steyler Missionaren, Sankt Augustin
Filosofisch-Theologische Hogeschool van de Steylermissionarissen

Philosophisch-Theologische Hochschule Münster, Munster
Filosofisch-Theologische Hogeschool Munster

Theologische Fakultät Paderborn, Paderborn
Theologische Faculteit Paderborn

Universität Witten/Herdecke, Witten
Universiteit Witten/Herdecke

Hogescholen

Bundesakademie für öffentliche Verwaltung, Brühl en Munster
Bondsacademie voor Openbaar Bestuur

Bundesfinanzakademie, Brühl
Bondsacademie voor Financiën

Fachhochschule Aachen, Aken, Gulik, Linnich, Geilenkirchen, Düren, 's-Hertogenrade en Euskirchen
Hogeschool Aken

Fachhochschule Bielefeld, Bielefeld, Minden en Gütersloh
Hogeschool Bielefeld

Fachhochschule Dortmund, Dortmund
Hogeschool Dortmund

Fachhochschule für Finanzen Nordkirchen, Nordkirchen, Herford en Hamminkeln
Hogeschool voor Financiën Nordkirchen

Fachhochschule für öffentlichte Verwaltung Nordrhein-Westfalen, Keulen, Duisburg, Gelsenkirchen, Hagen, Bielefeld, Munster en Dortmund
Hogeschool voor Bestuurskunde Noordrijn-Westfalen

Fachhochschule für Rechtspflege Nordrhein-Westfalen, Bad Münstereifel
Juridische Hogeschool van Noordrijn-Westfalen

Fachhochschule Münster, Munster en Steinfurt
Hogeschool Munster

Fachhochschule Südwestfalen, Hagen, Iserlohn, Meschede en Soest
Hogeschool Zuid-Westfalen

Hochschule Bochum, Bochum en Velbert
Hogeschool Bochum

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg, Sankt Augustin, Rheinbach en Hennef
Hogeschool Bonn-Rijn-Sieg

Hochschule des Bundes für öffentliche Verwaltung, Brühl
Bondshogeschool voor Openbaar Bestuur

Hochschule Düsseldorf, Dusseldorp
Hogeschool Dusseldorp

Hochschule für Gesundheit Bochum, Bochum
Gezondheidshogeschool Bochum

Hochschule Hamm-Lippstadt, Hamm en Lippstadt
Hogeschool Hamm-Lippstadt

Hochschule Niederrhein, Munkenglabbeek en Krefeld
Hogeschool Nederrijn

Hochschule Ostwestfalen-Lippe, Detmold, Lemgo, Höxter en Warburg
Hogeschool Oost-Westfalen-Lippe

Hochschule Rhein-Waal, Kleef en Kamp-Lintfort
Hogeschool Rijn-Waal

Hochschule Ruhr West, Mülheim an der Ruhr en Bottrop
Hogeschool West-Roergebied

Technische Hochschule Köln, Keulen, Gummersbach en Leverkusen
Technische Hogeschool Keulen

Westfälische Hochschule, Gelsenkirchen, Bocholt, Ahaus en Recklinghausen
Westfaalse Hogeschool

Erkende privéhogescholen

Akkon-Hochschule für Humanwissenschaften, Munster
Akkonhogeschool voor Menswetenschappen

Deutsche Hochschule für Prävention und Gesundheitsmanagement, Keulen
Duitse Hogeschool voor Preventie en Gezondheidsmanagement

EBZ Business School, Bochum
EBZ-Handelsschool

Europäische Fachhochschule, Brühl, Neuss en Rostock
Europese Hogeschool

European School of Management and Technology, Keulen
Europese School voor Management en Technologie

Evangelische Hochschule Rheinland-Westfalen-Lippe, Bochum
Evangelische Hogeschool Rijnland-Westfalen-Lippe

Fachhochschule der Diakonie, Bielefeld
Hogeschool voor Diakens

Fachhochschule der Wirtschaft, Bergisch Gladbach, Paderborn, Bielefeld en Gütersloh
Economische Hogeschool

Fachhochschule des Mittelstandes, Bielefeld, Keulen, Pulheim, Berlijn, Detmold, Hannover, Bamberg, Schwerin en Rostock
Hogeschool van de Middenstand

Hochschule der Sparkassen-Finanzgruppe, Bonn
Hogeschool van de Financiële Sparkasse-Groep

Hochschule für Ökonomie und Management, Essen, Duisburg, Leverkusen, Neuss, Berlijn, Gütersloh, Frankfort-aan-de-Main, Siegen, Hamburg, München, Keulen, Bochum, Marl, Dortmund, Dusseldorp, Bremen, Neurenberg, Stuttgart, Leipzig, Aken, Bonn, Mannheim en Augsburg
Hogeschool voor Economie en Management

Internationale Filmschule Köln, Keulen
Internationale Filmschool Keulen

Internationale Hochschule Bad Honnef-Bonn, Bad Honnef, Bad Reichenhall, Erfurt, Dusseldorp, München en Bremen
Internationale Hogeschool Bad Honnef-Bonn

Internationale Musikakademie Anton Rubinstein, Dusseldorp
Internationale Muziekacademie Anton Rubinstein

International School of Management, Dortmund, Frankfort-aan-de-Main, München, Hamburg, Keulen en Stuttgart
Internationaal Managementschool

IST-Hochschule für Management, Dusseldorp
IST-Hogeschool voor Management

Katholische Hochschule Nordrhein-Westfalen, Keulen, Aken, Munster en Paderborn
Katholieke Hogeschool Noordrijn-Westfalen

Macromedia-Hochschule für Medien und Kommunikation, Keulen
Macromediahogeschool voor Media en Communicatie

Mediadesign - Hochschule für Design und Informatik, Dusseldorp
Mediadesign - Hogeschool voor Design en Informatica

Rheinische Fachhochschule Köln, Keulen, Wermelskirchen, Schleiden, Bergheim, Geilenkirchen en Neuss
Rijnlandse Hogeschool Keulen

SRH Hochschule für Logistik und Wirtschaft Hamm, Hamm
SRH-Hogeschool voor Logistiek en Economie Hamm

Technische Hochschule Georg Agricola, Bochum
Technische Hogeschool Georg Agricola

University of Applied Sciences Europe, Iserlohn, Berlijn en Hamburg
Europese Hogeschool

Rijnland-Palts

Universiteiten

Deutsche Universität für Verwaltungswissenschaften Speyer, Spiers
Duitse Universiteit voor Bestuurswetenschappen Spiers

Johannes-Gutenberg-Universität Mainz, Mainz en Germersheim am Rhein
Johannes Gutenberguniversiteit Mainz

Technische Universität Kaiserslautern, Kaiserslautern
Universiteit Kaiserslautern

Universität Koblenz-Landau, Koblenz en Landau
Universiteit Koblenz-Landau

Universität Trier, Trier
Universiteit Trier

Erkende privé-universiteiten

Cusanus Hochschule, Bernkastel-Kues
Cusanushogeschool

Philosophisch-Theologische Hochschule Vallendar, Vallendar am Rhein
Filosofisch-Theologische Hogeschool Vallendar

Theologische Fakultät Trier, Trier
Theologische Faculteit Trier

Wissenschaftliche Otto-Beisheim-Hochschule für Unternehmensführung, Vallendar am Rhein
Wetenschappelijke Otto Beisheimhogeschool voor Bedrijfsmanagement

Hogescholen

Hochschule für Finanzen Rheinland-Pfalz, Edenkoben
Hogeschool voor Financiën Rijnland-Palts

Hochschule für öffentliche Verwaltung Rheinland-Pfalz, Mayen
Hogeschool voor Bestuurskunde Rijnland-Palts

Hochschule Kaiserslautern, Kaiserslautern, Pirmasens en Zweibrücken
Hogeschool Kaiserslautern

Hochschule Koblenz, Koblenz, Höhr-Grenzhausen en Remagen
Hogeschool Koblenz

Hochschule Ludwigshafen am Rhein, Ludwigshafen
Hogeschool Ludwigshafen

Hochschule Mainz, Mainz
Hogeschool Mainz

Hochschule Trier, Trier, Idar-Oberstein en Birkenfeld
Hogeschool Trier

Hochschule Worms, Worms
Hogeschool Worms

Peter-Cornelius-Konservatorium, Mainz
Peter Cornelius-Conservatorium

Technische Hochschule Bingen, Bingen
Technische Hogeschool Bingen

Erkende privéhogescholen

Hochschule der Deutschen Bundesbank, Hachenburg
Hogeschool van de Duitse Bondsbank

Katholische Hochschule Mainz, Mainz
Katholieke Hogeschool Mainz

Theologisches Seminar Rheinland, Wölmersen
Theologisch Seminarie Rijnland

Saarland

Universiteiten

Hochschule der bildenden Künste Saar, Saarbrücken
Hogeschool voor Beeldende Kunsten Saar

Hochschule für Musik Saar, Saarbrücken
Saarlandse Hogeschool voor Muziek

Universität des Saarlandes, Saarbrücken en Homburg
Universiteit van Saarland

Hogescholen

Hochschule für Technik und Wirtschaft des Saarlandes, Saarbrücken
Saarlandse Hogeschool voor Techniek en Economie

Saarländische Fachhochschule für Verwaltung, Saarbrücken
Saarlandse Bestuurshogeschool

Erkende privéhogescholen

Akademie der Saarwirtschaft, Sankt Ingbert
Saarlandse Handelsacademie

Deutsche Hochschule für Prävention und Gesundheitsmanagement, Saarbrücken
Duitse Hogeschool voor Preventie en Gezondheidsmanagement

Saksen

Universiteiten

Hochschule für bildenden Künste Dresden, Dresden
Hogeschool voor Beeldende Kunsten Dresden

Hochschule für Grafik und Buchkunst Leipzig, Leipzig
Hogeschool voor Grafische Vormgeving

Hochschule für Musik Carl Maria von Weber Dresden, Dresden en Zittau
Muziekhogeschool Carl Maria von Weber Dresden

Hochschule für Musik und Theater Felix Mendelssohn-Bartholdy Leipzig, Leipzig
Hogeschool voor Muziek en Toneel Felix Mendelssohn-Bartholdy Leipzig

Palucca-Hochschule für Tanz, Dresden
Paluccahogeschool voor Dans

Technische Universität Bergakademie Freiberg, Freiberg
Technische Universiteit Mijnbouwacademie Freiberg

Technische Universität Chemnitz, Chemnitz
Technische Universiteit Chemnitz

Technische Universität Dresden, Dresden en Zittau
Technische Universiteit Dresden

United Nations University, Dresden
Universiteit van de Verenigde Naties

Universität Leipzig, Leipzig
Universiteit Leipzig

Erkende privé-universiteiten

Dresden International University, Dresden
Internationale Universiteit van Dresden

Handelshochschule Leipzig, Leipzig
Handelshogeschool Leipzig

Hochschule für Kirchenmusik Dresden, Dresden
Dresdense Hogeschool voor Kerkmuziek

Hogescholen

Berufsakademie Sachsen, Dresden, Leipzig, Bautzen, Plauen, Riesa, Glauchau en Breitenbrunn
Beroepsacademie Saksen

Hochschule der Sächsischen Polizei, Rothenburg in der Oberlausitz
Saksische Politiehogeschool

Hochschule für öffentliche Verwaltung und Rechtspflege Meißen, Meissen
Hogeschool voor Openbaar Bestuur en Rechtspraktijk Meissen

Hochschule für Technik und Wirtschaft Dresden, Dresden
Hogeschool voor Techniek en Economie Dresden

Hochschule für Technik, Wirtschaft und Kultur Leipzig, Leipzig
Hogeschool voor Techniek, Economie en Cultuur Leipzig

Hochschule Mittweida, Mittweida en Rosswein
Hogeschool Mittweida

Hochschule Zittau/Görlitz, Zittau en Görlitz
Hogeschool Zittau/Görlitz

Westsächsische Hochschule Zwickau, Zwickau, Reichenbach, Schneeberg en Markneukirchen
West-Saksische Hogeschool Zwickau

Erkende privéhogescholen

Deutsche Hochschule für Prävention und Gesundheitsmanagement, Leipzig
Duitse Hogeschool voor Preventie en Gezondheidsmanagement

Evangelische Hochschule für Soziale Arbeit Dresden, Dresden
Evangelische Hogeschool voor Maatschappelijk Werk Dresden

Evangelische Hochschule Moritzburg, Moritzburg
Evangelische Hogeschool Moritzburg

Fachhochschule der Wirtschaft, Dresden
Economische Hogeschool

Fachhochschule Dresden, Dresden en Berlijn
Hogeschool Dresden

Hochschule für Telekommunikation Leipzig, Leipzig
Telecommunicatiehogeschool Leipzig

Theologisches Seminar der evangelisch-lutherischen Freikirche, Leipzig
Theologisch Seminarie van de Evangelisch-Lutherse Vrije Kerk

Saksen-Anhalt

Universiteiten

Hochschule für Kunst und Design Burg Giebichenstein, Halle an der Saale
Hogeschool voor Kunst en Design Burg Giebichenstein

Martin-Luther-Universität Halle-Wittenberg, Halle an der Saale en Wittenberg
Maarten Lutheruniversiteit Halle-Wittenberg

Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg, Maagdenburg
Otto von Guericke-universiteit Maagdenburg

Erkende privé-universiteiten

Evangelische Hochschule für Kirchenmusik Halle, Halle an der Saale
Evangelische Hogeschool voor Kerkmuziek Halle

Theologische Hochschule Friedensau, Friedensau
Theologische Hogeschool Friedensau

Hogescholen

Fachhochschule der Polizei Sachsen-Anhalt, Aschersleben
Politiehogeschool Saksen-Anhalt

Hochschule Anhalt, Bernburg, Dessau-Rosslau en Köthen
Hogeschool Anhalt

Hochschule Harz, Wernigerode en Halberstadt
Hogeschool Harz

Hochschule Magdeburg-Stendal, Maagdenburg en Stendal
Hogeschool Maagdenburg-Stendal

Hochschule Merseburg, Merseburg
Hogeschool Merseburg

Sleeswijk-Holstein

Universiteiten

Christian-Albrechts-Universität zu Kiel, Kiel
Christiaan-Albrechtsuniversiteit van Kiel

Europa-Universität Flensburg, Flensburg, Glücksburg en Sleeswijk
Europa-Universiteit Flensburg

Musikhochschule Lübeck, Lübeck
Muziekhogeschool Lübeck

Muthesius-Kunsthochschule, Kiel
Muthesius-Kunsthogeschool

Universität zu Lübeck, Lübeck
Universiteit van Lübeck

Hogescholen

Fachhochschule für Verwaltung und Dienstleistung in Schleswig-Holstein, Altenholz en Reinfeld
Sleeswijk-Holsteinse Hogeschool voor Bestuurskunde

Fachhochschule Kiel, Kiel
Hogeschool Kiel

Fachhochschule Westküste, Heide
Hogeschool Westkust

Hochschule des Bundes für öffentliche Verwaltung, Lübeck
Bondshogeschool voor Openbaar Bestuur

Hochschule Flensburg, Flensburg
Hogeschool Flensburg

Technische Hochschule Lübeck, Lübeck
Technische Hogeschool Lübeck

Erkende privéhogescholen

Duale Hochschule Schleswig-Holstein, Kiel, Flensburg en Lübeck
Duale Hogeschool Sleeswijk-Holstein

Fachhochschule Wedel, Wedel
Hogeschool Wedel

Nordakademie, Elmshorn
Noordelijke Academie

Thuringen

Universiteiten

Bauhaus-Universität Weimar, Weimar
Bauhausuniversiteit Weimar

Friedrich-Schiller-Universität Jena, Jena
Friedrich Schilleruniversiteit Jena

Hochschule für Musik Franz Liszt Weimar, Weimar
Muziekhogeschool Franz Liszt Weimar

Technische Universität Ilmenau, Ilmenau
Technische Universiteit Ilmenau

Universität Erfurt, Erfurt
Universiteit Erfurt

Hogescholen

Duale Hochschule Gera-Eisenach, Gera en Eisenach
Duale Hogeschool Gera-Eisenach

Ernst-Abbe-Hochschule Jena, Jena
Ernst Abbehogeschool Jena

Fachhochschule Erfurt, Erfurt
Hogeschool Erfurt

Hochschule Nordhausen, Nordhausen
Hogeschool Nordhausen

Hochschule Schmalkalden, Schmalkalden
Hogeschool Schmalkalden

Thüringer Fachhochschule für öffentliche Verwaltung, Gotha en Meiningen
Thuringse Hogeschool voor Bestuurskunde

Erkende privéhogescholen

SRH Hochschule für Gesundheit Gera, Gera
SRH-Hogeschool voor Gezondheid Gera

Privéonderwijs

Universiteiten

Europäisches Institut für Humanwissenschaften, Frankfort-aan-de-Main
Europees Instituut voor Menswetenschappen

Europäisches Zentrum für universitäre Studien der Senioren, Horn-Bad Meinberg
Europees Centrum voor Universitaire Studies voor Senioren

European University, München
Europese Universiteit

Hochschule für Gesundheitswesen und Sozialarbeit Sankt Elisabeth, Weissenfels
Sint-Elisabethhogeschool voor Gezondheidswezen en Maatschappelijk Werk

International DiaLog University, Fürth
Internationale Dialooguniversiteit

Nations Health Career School of Management, Bad Homburg en Hennigsdorf
Nationale Hogeschool voor Managementopleidingen in de Gezondheidssector

Schiller International University, Heidelberg
Internationale Schilleruniversiteit

Hogescholen

Akademie für Mesologie, Stuttgart
Academie voor Mesologie

Akademie Silberburg, Stuttgart
Silberburgacademie

Bildungszentrum für Informationsverarbeitende Berufe, Paderborn, Bergisch Gladbach, Hannover, Dresden en Görlitz
Opleidingscentrum voor Informatieverwerkende Beroepen

College Sutherland, Wiesbaden en Hamburg
Sutherlandcollege

Deutsches Osteopathiekolleg, Frauenchiemsee
Duitse Hogeschool voor Osteopathie

European College of Liberal Arts, Berlijn
Europese Hogeschool voor Vrije Kunsten

European Nazarene College, Büsingen am Hochrhein
Europese Nazareense Hogeschool

Freie Hochschule der Christengemeinschaft, Stuttgart
Vrije Hogeschool van de Christengemeenschap

Interkultura Centro Herzberg, Herzberg am Harz
Intercultureel Centrum Herzberg

Osteopathieschule Deutschland, Hamburg, Berlijn, Bremen, Neurenberg en Stuttgart
Duitse Osteopathieschool

Pädagogisches Institut der Evangelischen Kirche von Westfalen, Schwerte
Pedagogisch Instituut van de Evangelische Kerk van Westfalen

Religionspädagogisches Institut Loccum, Rehburg-Loccum
Godsdienstpedagogisch Instituut Loccum

Sanitatis Academy of Health, Berlijn
Sanitatis-Gezondheidsacademie

Theologisch-Pädagogisches Institut der Evangelisch-Lutherischen Landeskirche Sachsens, Moritzburg
Godsdienstpedagogisch Instituut van de Evangelisch-Lutherse Landskerk van Saksen

University of Management and Communication, Potsdam en Berlijn
Universiteit voor Management en Communicatie

Theologische seminaries

Alt-katholisches Bischöfliches Seminar und Konvikt Johanneum, Bonn
Oud-katholiek Bisschoppelijk Seminarie en Convict Johanneum

Bischöfliches Priesterseminar Fulda, Fulda
Bisschoppelijk Grootseminarie Fulda

Bischöfliches Priesterseminar Mainz, Mainz
Bisschoppelijk Grootseminarie Mainz

Bischöfliches Priesterseminar Sankt German, Spiers
Bisschoppelijk Grootseminarie Sint-German

Bischöfliches Priesterseminar Sankt Ludgerus, Bochum
Bisschoppelijk Grootseminarie Sint-Ludger

Bischöfliches Theologenkonvikt Wilhelmsstift, Tübingen
Bisschoppelijk Theologenconvict Wilhelmsstift

Collegium Albertinum, Bonn
Aartsbisschoppelijk Theologenconvict Albertinum

Deutschsprachiges Islamologisches Institut, Keulen, München, Berlijn en Wiesbaden
Duitstalig Islamkundig Instituut

Diakoneninstitut, Keulen
Instituut voor Diaconie

Erzbischöfliches Missionarisches Priesterseminar Redemptoris Mater Berlin, Berlijn
Aartsbisschoppelijk Grootseminarie voor de Missie Redemptoris Mater Berlijn

Erzbischöfliches Missionarisches Priesterseminar Redemptoris Mater Köln, Bonn
Aartsbisschoppelijk Grootseminarie voor de Missie Redemptoris Mater Keulen

Erzbischöfliches Priesterseminar Bamberg, Bamberg
Aartsbisschoppelijk Grootseminarie Bamberg

Erzbischöfliches Priesterseminar Collegium Borromaeum, Freiburg im Breisgau
Aartsbisschoppelijk Grootseminarie Collegium Borromaeum

Erzbischöfliches Priesterseminar Paderborn, Paderborn
Aartsbisschoppelijk Grootseminarie Paderborn

Evangelisches Predigerseminar Wittenberg, Wittenberg
Evangelisch Predikantenseminarie Wittenberg

Haus Birkach, Stuttgart
Huis Birkach

Herzogliches Georgianum, München
Hertogelijk Georgianum

Institut für Aus-, Fort- und Weiterbildung in der Evangelischen Kirche von Westfalen, Schwerte
Instituut voor Opleiding en Nascholing van de Evangelische Kerk van Westfalen

Institut für Human- und Islamwissenschaften, Hamburg
Instituut voor Mens- en Islamwetenschappen

Interkulturelle Theologische Akademie, Bad Liebenzell
Interculturele Theologische Academie

Islamische Akademie Berlin, Berlijn
Islamitische Academie Berlijn

Nürnberger Predigerseminar, Neurenberg
Predikantenseminarie van Neurenberg

Pädagogisch-Theologische Institut der Nordkirche, Hamburg, Kiel, Ludwigslust en Greifswald
Pedagogisch-Theologisch Instituut van de Noordkerk

Pastoralkolleg der Evangelisch-Lutherischen Landeskirche Sachsens, Meissen
Pastoraal Colelge van de Evangelisch-Lutherse Landskerk van Saksen

Predigerseminar Braunschweig, Brunswijk
Predikantenseminarie Brunswijk

Predigerseminar der Evangelischen Kirche von Kurhessen-Waldeck, Hofgeismar
Predikantenseminarie van de Evangelische Kerk van Keurhessen-Waldeck

Predigerseminar Loccum, Rehburg-Loccum
Predikantenseminarie Loccum

Prediger- und Studienseminar der Nordelbischen Kirche, Ratzeburg
Predikanten- en Studieseminarie van de Noord-Elbische Kerk

Priesterseminar Borromaeum des Bistums Münster, Munster
Borromaeus-Grootseminarie van het bisdom Munster

Priesterseminar Collegium Willibaldinum, Eichstätt
Grootseminarie Collegium Willibaldinum

Priesterseminar des Bistums Aachen, Aken
Grootseminarie van het bisdom Aken

Priesterseminar des Erzbistums Köln, Keulen
Grootseminarie van het aartsbisdom Keulen

Priesterseminar Erfurt, Erfurt
Grootseminarie Erfurt

Priesterseminar Hamburg, Hamburg
Grootseminarie Hamburg

Priesterseminar Herz Jesu Zaitzkofen, Schierling
Hart-van-Jezus-Grootseminarie van Zaitzkofen

Priesterseminar Rottenburg, Rottenburg am Neckar
Grootseminarie Rottenburg

Priesterseminar Sankt Georgen, Frankfort-aan-de-Main
Grootseminarie Sint-Joris

Priesterseminar Sankt Hieronymus, Augsburg
Grootseminarie Sint-Hiëronymus

Priesterseminar Sankt Stephan, Passau
Grootseminarie Sint-Stefaan

Priesterseminar Sankt Johannes der Täufer, München
Grootseminarie H. Johannes de Doper

Priesterseminar Sankt Wolfgang, Regensburg
Grootseminarie Sint-Wolfgang

Priesterseminar Trier, Trier
Grootseminarie Trier

Priesterseminar Würzburg, Würzburg
Grootseminarie Würzburg

Protestantisches Predigerseminar Landau, Landau
Protestants Predikantenseminarie Landau

Seminar für pastorale Aus- und Fortbildung Wuppertal, Wuppertal
Seminarie voor Pastorale Opleiding en Nascholing Wuppertal

Theologisches Seminar der Evangelische Landeskirche in Hessen und Nassau, Herborn
Theologisch Seminarie Herborn

Theologisches Studienhaus Heidelberg, Heidelberg
Theologisch Studiehuis Heidelberg

Überdiözesanes Seminar Studienhaus Sankt Lambert Burg Lantershofen, Grafschaft
Interdioceseaan Seminarie en Studiehuis Sint-Lambertus in Kasteel Lantershofen

Eiland Man

Universiteiten

University College Isle of Man / Colleish-Ollooscoill Ellan Vannin, Douglas
Universitair Centrum van het Eiland Man

Estland

Universiteiten

Eesti Kunstiakadeemia, Reval
Estse Academie voor Schone Kunsten

Eesti Maaülikool, Dorpat
Estse Landbouwuniversiteit

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Reval en Dorpat
Estse Academie voor Muziek en Toneel

Tallinna Tehnikaülikool, Reval, Arensburg, Kohtla-Järve, Dorpat, Odenpäh, Fellin en Jõhvi
Technische Universiteit van Reval

Tallinna Ülikool, Reval, Hapsal en Wesenberg
Universiteit van Reval

Tartu Ülikool, Dorpat, Reval, Pernau, Fellin, Narwa, Turgel en Nõo
Universiteit van Dorpat

Privé-universiteiten

Eesti Evangeelne Luterlik Kiriku Ususteaduste Instituut, Reval en Dorpat
Theologisch Instituut van de Estse Evangelisch-Lutherse Kerk

Eesti Kõrgem Kommertskool, Reval
Estse Handelshogeschool

Euroakadeemia, Reval
Euroacademie

Hogescholen

Baltic Defence College, Dorpat
Baltische Hogeschool voor Landsverdediging

Eesti Diplomaatide Kool, Reval
Estse School voor Diplomatie

Eesti Lennuakadeemia, Dorpat
Estse Luchtvaartacademie

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused, Reval
Estse Militaire Academie

Lääne-Viru Rakenduskõrgkool, Finn
Hogeschool van West-Wierland

Sisekaitseakadeemia, Reval
Estse Academie voor de Openbare Dienst

Tallinna Tehnikakõrgkool, Reval
Technische Hogeschool van Reval

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, Reval en Kohtla-Järve
Hogeschool voor Gezondheidswetenschappen van Reval

Tartu Kõrgem Kunstikool, Dorpat
Hogere Kunstschool van Dorpat

Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Dorpat
Hogeschool voor Gezondheidswetenschappen van Dorpat

Võrumaa Kutsehariduskeskus, Werro
Beroepsopleidingscentrum van Werro

Privéhogescholen

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, Wesenberg, Reval, Pernau, Dorpat, Fellin, Arensburg, Weissenstein, Rapla en Werro
Estse Mainorhogeschool voor Ondernemerschap

Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidi Kõrgem Usuteaduslik Seminar, Dorpat
Hoger Theologisch Seminarie van de Estse Evangelische Christelijke en Baptistische Unie

Eesti Metodisti Kiriku Teoloogiline Seminar, Reval
Theologisch Seminarie van de Estse Methodistische Kerk

Sotsiaal-Humanitaarinstituut, Reval
Instituut voor Mens- en Geesteswetenschappen

Tallinna Majanduskool, Reval
Economische School van Reval

Færøer

Universiteiten

Fróðskaparsetur Føroya, Thorshavn
Universiteit van de Færøer

Hoger beroepsonderwijs

Føroya Handilsskúli, Thorshavn en Fuglafjørður
Handelsschool van de Færøer

Vinnuháskúlin, Thorshavn
Hogeschool voor Visserij

Finland

Universiteiten

Aalto-yliopisto / Aalto-universitetet, Esbo, Helsingfors, Vasa, Sankt Michel, Björneborg en Lahtis
Aalto-Universiteit

Åbo akademi, Åbo, Vasa, Jakobstad en Helsingfors
Academie van Åbo

Avoin yliopisto / Öppna universitetet [afstandsonderwijs]
Open Universiteit

Helsingin yliopisto / Helsingfors universitet, Helsingfors, Vasa, Sankt Michel, Lahtis en Seinäjoki
Universiteit van Helsingfors

Itä-Suomen yliopisto, Joensuu, Kuopio, Nyslott, Sankt Michel en Kajana
Universiteit van Oost-Finland

Jyväskylän yliopisto, Jyväskylä en Kajana
Universiteit van Jyväskylä

Lapin yliopisto, Rovaniemi en Kajana
Universiteit van Lapland

Lappeenrannan teknillinen yliopisto, Villmanstrand en Lahtis
Technische Universiteit van Villmanstrand

Maanpuolustukorkeakoulu / Försvarshögskolen, Helsingfors
Hogeschool voor Defensie

Oulun yliopisto, Uleåborg, Kajana en Karleby
Universiteit van Uleåborg

Svenska handelshögskolan, Helsingfors en Vasa
Zweedse Handelshogeschool

Taideyliopisto / Konstuniversitetet, Helsingfors, Kuopio, Seinäjoki, Träskända en Tammerfors
Kunstuniversiteit

Tampereen yliopisto / , Tammerfors, Seinäjoki, Lahtis en Björneborg
Universiteit van Tammerfors

Turun yliopisto, Åbo, Raumo en Björneborg
Universiteit van Åbo

United Nations University, Helsingfors
Universiteit van de Verenigde Naties

Vaasan yliopisto / Vasa universitet, Vasa, Seinäjoki en Karleby
Universiteit van Vasa

Privé-universiteiten

Eesti Kõrgem Kommertskool, Helsinki
Estse Handelshogeschool

Hogescholen

Arcada yrkeshögskola, Helsingfors
Arcadahogeschool

Centria-ammattikorkeakoulu, Karleby, Jakobstad en Ylivieska
Centriahogeschool

Hämeen ammattikorkeakoulu, Tavastehus, Forssa, Tammela, Hattula, Riihimäki en Valkeakoski
Hogeschool van Tavastland

Jyväskylän ammattikorkeakoulu, Jyväskylä en Saarijärvi
Hogeschool van Jyväskylä

Kaakkois-Suomen ammattikorkeakoulu, Kotka, Sankt Michel, Kouvola en Nyslott
Hogeschool van Zuidwest-Finland

Kajaanin ammattikorkeakoulu, Kajana
Hogeschool van Kajana

Karelia-ammattikorkeakoulu, Joensuu, Lieksa, Outokumpu, Kitee en Nurmes
Kareliahogeschool

Lahden ammattikorkeakoulu, Lahtis, Heinola en Nastola
Hogeschool van Lahtis

Lapin ammattikorkeakoulu, Rovaniemi, Kemi en Torneå
Hogeschool van Lapland

Laurea-ammattikorkeakoulu, Esbo, Vanda, Kervo, Lojo, Borgå, Hyvinge en Träskända
Laureahogeschool

Metropolia ammattikorkeakoulu, Helsingfors, Esbo en Vanda
Metropoliahogeschool

Oulun ammattikorkeakoulu, Uleåborg en Oulainen
Hogeschool van Uleåborg

Poliisiammattikorkeakoulu / Polisyrkeshögskolan, Tammerfors en Tavastahus
Politiehogeschool

Saimaan ammattikorkeakoulu, Villmanstrand en Imatra
Saimenhogeschool

Satakunnan ammattikorkeakoulu, Bjorneborg, Vittis, Raumo en Kankaanpää
Hogeschool van Satakunta

Savonia-ammattikorkeakoulu, Kuopio, Iisalmi en Varkaus
Savoniahogeschool

Seinäjoen ammattikorkeakoulu, Seinäjoki, Ähtäri, Ilmajoki, Kauhava, Kauhajoki, Jurva en Aläjärvi
Hogeschool van Seinäjoki

Tampereen ammattikorkeakoulu, Tammerfors, Ikaalinen, Mänttä-Filpula, Virrat en Sastamala
Hogeschool van Tammerfors

Turun ammattikorkeakoulu, Åbo, Salo en Loimaa
Hogeschool van Åbo

Vaasan ammattikorkeakoulu, Vasa
Hogeschool van Vasa

Yrkeshögskolan Novia, Vasa, Raseborg, Åbo en Jakobstad
Noviahogeschool

Privéhogescholen

Diakonia-ammattikorkeakoulu, Helsingfors, Åbo, Björneborg, Grankulla, Uleåborg, Träskända en Pieksämäki
Diaconiehogeschool

Haaga-Helia ammattikorkeakoulu, Helsingfors, Borgå en Heinola
Haaga-Helia-Hogeschool

Humanistinen ammattikorkeakoulu, Helsingfors, Åbo, Kuopio, Joensuu, Grankulla, Torneå, en Jyväskylä
Humanistische Hogeschool

Snellmankorkeakoulu, Helsingfors
Snellmanhogeschool

Niet-erkende privéhogescholen

Bhaktivedanta College, Helsingfors
Bhaktivedantahogeschool

European Islamic Institute of Human Sciences, Helsingfors
Europees Islamitisch Instituut voor Menswetenschappen

Iso Kirja Opisto, Keuruu
Opleidingscentrum van de Grote Kerk

Theologische seminaries

Ortodoksinen seminaari, Joensuu
Orthodox Seminarie

Frankrijk

Universiteiten

Centre international d'études supérieures en sciences agronomiques, Montpellier
Internationaal Centrum voor Hogere Studies in Landbouwwetenschappen

Collège de France, Parijs
Frans College

Conservatoire national des arts et métiers, Parijs, Mulhouse, Colmar, Saint-Louis, Illkirch-Graffenstaden, Bordeaux, Agen, Périgueux, Pau, Anglet, Aubière, Montluçon, Chalon-sur-Saône, Auxerre, Dijon, Nevers, Brest, Lannion, Rennes, Saint-Brieuc, Vannes, Bourges, Châteauroux, Vierzon, Orléans, Blois, Chartres, Dreux, Tours, Reims, Charleville-Mézières, Châlons-en-Champagne, Troyes, Corte, Ajaccio, Bastia, Belfort, Besançon, Dole, Lons-le-Saunier, Vesoul, Clichy, Bois-Colombes, Melun, Puteaux, Versailles, Buc, Saint-Quentin-en-Yvelines, Cergy-Pontoise, Sarcelles, Évry, Étampes, Guyancourt, Massy, if-sur-Yvette, Noisy-le-Grand, Alès, Bagnols-sur-Cèze, Béziers, Carcassonne, Mende, Montpellier, Nîmes, Narbonne, Perpignan, Villeneuve-lès-Avignon, Metz, Saint-Avold, Thionville, Nancy, Épinal, Longwy, Toulouse, Albi, Auch, Figeac, Millau, Rodez, Saint-Cère, Tarbes, Rijsel, Bethune, Kales, Dowaai, Duinkerken, Langenesse, Mabuse, Valensijn, Caen, Alençon, Octéville, Saint-Lô, Le Havre, Dieppe, Mont-Saint-Aignan, Vernon, Nantes, Angers, Cholet, Laval, Le Mans, La Roche-sur-Yon, Saint-Nazaire, Amiens, Compiègne, Creil, Futuroscope, Angoulême, La Rochelle, Niort, Aix-en-Provence, Toulon, Marseille, Nice, Saint-Martin-d'Hères, Annécy-le-Vieux, L'Isle-d'Abeau, Valence, Lyon, Saint-Génis-Pouilly, Saint-Étienne, Roanne en Brive-la-Gaillarde
Nationaal Conservatorium voor Kunsten en Ambachten

École centrale de Lille, Villeneuve d'Ascq
Middenschool van Rijsel

École centrale de Lyon, Écully
Middenschool van Lyon

École centrale de Marseille, Marseille
Middenschool van Marseille

École centrale de Nantes, Nantes
Middenschool van Nantes

École centrale des arts et manufactures / École supérieure d'électricité, Parijs, Gif-sur-Yvette, Rennes en Metz
Middenschool voor Kunsten en Handwerk / Hogeschool voor Elektriciteit

École des hautes études en santé publique, Rennes en Parijs
School voor Hogere Studies in Volksgezondheid

École d'ingénieurs SIGMA Clermont, Clermont-Ferrand
SIGMA-Ingenieursschool van Clermont

École française d'Extrême-Orient, Parijs
Franse School van het Verre Oosten

École nationale de la statistique et de l'administration économique, Palaiseau
Nationale School voor Statistiek en Economisch Beheer

École nationale de la statistique et de l'analyse de l'informatique, Bruz
Nationale School voor Statistiek en Informatica-analyse

École nationale de l'aviation civile, Toulouse, Carcassonne, Castelnaudary, Muret, Montpellier, Grenoble, Biscarosse, Saint-Yan en Melun
Nationale School voor de Burgerluchtvaart

École nationale des chartes, Parijs
Nationale School voor Archivarissen

École nationale des ponts et chaussées, Marne-la-Vallée en Parijs
Nationale School voor Bruggen en Wegen

École nationale des sciences géographiques, Marne-la-Vallée
Nationaal School voor Aardrijkskundige Wetenschappen

École nationale des travaux publics de l'État, Vaulx-en-Velin
Nationale Staatsschool voor Openbare Werken

École nationale du génie de l'eau et de l'environnement de Strasbourg, Straatsburg
Nationale Ingenieursschool voor Waterbouw en Milieu

École nationale supérieure d'architecture de Lyon, Vaulx-en-Velin
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Lyon

École nationale supérieure d'architecture de Marseille, Marseille
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Marseille

École nationale supérieure d'architecture de Montpellier, Montpellier
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Montpellier

École nationale supérieure d'architecture de Paris-Belleville, Parijs
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Parijs-Belleville

École nationale supérieure d'architecture de Paris-La Villette, Parijs
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Parijs-La Villette

École nationale supérieure d'architecture de Paris-Malaquais, Parijs
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Parijs-Malaquais

École nationale supérieure d'architecture de Paris-Val de Seine, Parijs en Charenton
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Parijs-Seinevallei

École nationale supérieure d'architecture de Strasbourg, Straatsburg
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Straatsburg

École nationale supérieure d'architecture de Toulouse, Toulouse
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Toulouse

École nationale supérieure d'architecture et de paysage de Bordeaux, Talence
Nationale Hogeschool voor Architectuur en Landschapsarchitectuur van Bordeaux

École nationale supérieure d'architecture et de paysage de Lille, Villeneuve d'Ascq
Rijselse Nationale Hogeschool voor Architectuur en Landschapsarchitectuur

École nationale supérieure de chimie de Montpellier, Montpellier
Nationale Hogeschool voor Scheikunde van Montpellier

École nationale supérieure de chimie de Paris, Parijs
Nationale Hogeschool voor Scheikunde van Parijs

École nationale supérieure de chimie de Rennes, Rennes
Nationale Scheikundehogeschool van Rennes

École nationale supérieure de l'électronique et de ses applications, Cergy-Pontoise
Nationale Hogeschool voor de Elektronica en haar Toepassingen

École nationale supérieure de mécanique et d'aérotechnique, Futuroscope
Nationale Hogeschool voor Werktuigkunde en Luchtvaarttechniek

École nationale supérieure de mécanique et des microtechniques de Besançon, Besançon
Nationale Hogeschool voor Werktuigkunde en Microtechnieken van Besançon

École nationale supérieure des arts et industries textiles, Robeke
Nationale Hogeschool voor de Kunsten en de Textielnijverheid

École nationale supérieure des arts et métiers, Châlons-en-Champagne, Angers, Aix-en-Provence, Rijsel, Cluny, Parijs, Bordeaux, Metz, Chambéry, Chalon-sur-Saône en Bastia
Nationale Hogeschool voor Kunsten en Ambachten

École nationale supérieure des beaux-arts, Parijs
Nationale Hogeschool voor Schone Kunsten

École nationale supérieure des sciences agronomiques de Bordeaux Aquitaine, Gradignan
Nationale Hogeschool voor Landbouwwetenschappen van Bordeaux-Aquitanië

École nationale supérieure des techniques avancées, Parijs
Nationale Hogeschool voor Gevorderde Technieken

École nationale supérieure de techniques avancées de Bretagne, Brest
Nationale Hogeschool voor Geavanceerde Technieken van Bretagne

École nationale supérieure d'informatique pour l'industrie et l'entreprise, Évry
Nationale Hogeschool voor Nijverheids- en Bedrijfsinformatica

École nationale supérieure du paysage, Versailles en Marseille
Nationale Hogeschool voor het Landschap

École nationale supérieure du pétrole et des moteurs, Rueil-Malmaison
Nationale Hogeschool voor Olie en Motoren

École navale, Brest
Zeevaartschool

École normale supérieure, Parijs
Hogere Normaalschool

École normale supérieure de Cachan, Cachan
Hogere Normaalschool van Cachan

École normale supérieure de Lyon, Lyon
Hogere Normaalschool van Lyon

École normale supérieure de Rennes, Bruz
Hogere Normaalschool van Rennes

École nationale vétérinaire, agroalimentaire et de l'alimentation Nantes-Atlantique, Nantes
Nationale School voor Diergeneeskunde, Akkerbouw en Voeding van Nantes-Atlantische Oceaan

École nationale vétérinaire d'Alfort, Maisons-Alfort
Nationale Diergeneeskundige School van Alfort

École nationale vétérinaire de Toulouse, Toulouse
Nationale Diergeneeskundige School van Toulouse

École polytechnique, Palaiseau
Polytechnische School

École pratique des hautes études, Parijs
Praktische School voor Hogere Studies

École supérieure d'agriculture d'Angers, Angers
Hogere Landbouwschool van Angers

École supérieure de physique et de chimie industrielles de la Ville de Paris, Parijs
Parijse Stedelijke Hogeschool voor Industriële Natuur- en Scheikunde

Institut de physique du globe de Paris, Parijs
Parijs Instituut voor Natuurkunde van de Aardbol

Institut des sciences et industries du vivant et de l'environnement, Parijs, Nancy, Montpellier, Thiverval-Grignon en Clermont-Ferrand
Instituut voor Levens- en Milieuwetenschappen en -nijverheid

Institut d'enseignement supérieur et de recherche en alimentation, santé animale, sciences agronomiques et de l'environnement, Lempdes en Marcy-l'Étoile
Instituut voor Hoger Onderwijs en Onderzoek in Voeding, Dierenwelzijn, Landbouwwetenschappen en Milieu

Institut d'études politiques, Parijs, Dijon, Menton, Nancy, Poitiers, Havere en Reims
Instituut voor Politieke Studies

Institut d'études politiques d'Aix-en-Provence, Aix-en-Provence
Instituut voor Politieke Studies van Aix-en-Provence

Institut d'études politiques de Bordeaux, Pessac
Instituut voor Politieke Studies van Bordeaux

Institut d'études politiques de Grenoble, Saint-Martin-d'Hères
Instituut voor Politieke Studies van Grenoble

Institut d'études politiques de Lille, Rijsel
Instituut voor Politieke Studies van Rijsel

Institut d'études politiques de Lyon, Lyon
Instituut voor Politieke Studies van Lyon

Institut d'études politiques de Rennes, Rennes en Caen
Instituut voor Politieke Studies van Rennes

Institut d'études politiques de Toulouse, Toulouse
Instituut voor Politieke Studies van Toulouse

Institut Mines-Télécom, Parijs, Brest, Évry, Saint-Étienne, Alès, Dowaai, Albi, Nantes, Rennes, Toulouse, Villeneuve-d'Ascq, Valbonne, Nîmes en Pau
Instituut voor Mijnbouw en Telecommunicatie

Institut national des langues et civilisations orientales, Parijs
Nationaal Instituut voor Oosterse Talen en Beschavingen

Institut national des sciences appliquées de Centre Val de Loire, Blois en Bourges
Nationaal Instituut voor Toegepaste Wetenschappen van Centraal-Frankrijk en de Loirevallei

Institut national des sciences appliquées de Lyon, Villeurbanne
Nationaal Instituut voor Toegepaste Wetenschappen van Lyon

Institut national des sciences appliquées de Rennes, Rennes
Nationaal Instituut voor Toegepaste Wetenschappen van Rennes

Institut national des sciences appliquées de Rouen, Mont-Saint-Aignan en Saint-Étienne-du-Rouvray
Nationaal Instituut voor Toegepaste Wetenschappen van Rouaan

Institut national des sciences appliquées de Strasbourg, Straatsburg
Nationaal Instituut voor Toegepaste Wetenschappen van Straatsburg

Institut national des sciences appliquées de Toulouse, Toulouse
Nationaal Instituut voor Toegepaste Wetenschappen van Toulouse

Institut national polytechnique de Grenoble, Grenoble, Saint-Martin-d'Hères en Valence
Nationaal Polytechnisch Instituut van Grenoble

Institut national polytechnique de Toulouse, Toulouse, Castanet Tolosan en Tarbes
Nationaal Polytechnisch Instituut van Toulouse

Institut national supérieur des sciences agronomiques, de l'alimentation et de l'environnement, Dijon
Nationaal Hoger Instituut voor Landbouwwetenschappen, Voeding en Milieu

Institut national universitaire Champollion, Albi, Castres, Figeac en Rodez
Nationale Universitaire Instelling Champollion

Institut polytechnique de Bordeaux, Talence en Bordeaux
Polytechnisch Instituut van Bordeaux

Institut supérieur de mécanique de Paris, Saint-Ouen en Toulon
Parijs Hoger Instituut voor Werktuigkunde

Institut supérieur d'agriculture Rhône-Alpes, Lyon
Hoger Landbouwinstituut Rhône-Alpen

Institut supérieur de l'aéronautique et de l'espace, Toulouse
Hoger Instituut voor Lucht- en Ruimtevaart

Institut supérieur des sciences agronomiques, agro-alimentaires, horticoles et du paysage, Rennes, Angers en Versailles
Hoger Instituut voor Landbouwwetenschappen, Voedingswetenschappen, Tuinbouwwetenschap en Landschapsarchitectuur

Sorbonne Université, Parijs, Neuilly-sur-Seine, Saint-Cyr-l'École en Orsay
Sorbonne-Universiteit

Université Bordeaux Montaigne, Pessac, Talence, Agen en Gradignan
Montaigne-Universiteit Bordeaux

Université Claude Bernard (Lyon 1), Lyon, Villeurbanne, Oullins, Bourg-en-Bresse, Saint-Étienne en Vénissieux
Claude Bernarduniversiteit (Lyon 1)

Université Clermont-Auvergne, Clermont-Ferrand, Aubière, Montluçon, Vichy, Moulins, Besse-en-Chandesse, Chamalières, Aurillac en Le Puy
Universiteit van Clermont-Auvergne

Université d'Aix-Marseille, Aix-en-Provence, Marseille, Gap, Digne-les-Bains, Arles, Aubagne, Puryicard, Salon-de-Provence en Avignon
Universiteit van Aix-Marseille

Université d'Angers, Angers
Universiteit van Angers

Université d'Artois, Atrecht, Bethune, Dowaai, Lens, Liévin, Villeneuve d'Ascq, Rijsel, Grevelingen, Valensijn en Outreau
Universiteit van Artesië

Université d'Avignon et des Pays de Vaucluse, Avignon
Universiteit van Avignon en de Landen van Vaucluse

Université de Bordeaux, Bordeaux, Talence, Pessac, Gradignan, Mérignac, Floirac, Arcachon, Périgueux, Agen, Mont-de-Marsan en Pau
Universiteit van Bordeaux

Université de Bourgogne, Dijon, Le Creusot, Nevers, Chalon-sur-Saône, Auxerre en Mâcon
Universiteit van Bourgondië

Université de Bretagne Occidentale / Skol-veur Breizh-Izel, Brest, Quimper, Morlaix, Rennes, Saint-Brieuc en Vannes
Universiteit van West-Bretagne

Université de Bretagne-Sud, Lorient, Vannes en Pontivy
Universiteit van Zuid-Bretagne

Université de Caen, Caen, Cherbourg-en-Cotentin, Alençon, Ifs, Vire, Lisieux en Saint-Lô
Universiteit van Caen

Université de Cergy-Pontoise, Cergy-Pontoise, Neuville-sur-Oise, Argenteuil, Sarcelles, Versailles, Saint-Germain-en-Laye, Soisy-sur-Seine en Antony
Universiteit van Cergy-Pontoise

Université de Corse Pascal Paoli / Università di Corsica Pasquale Paoli, Corte, Ajaccio, Cargese en Bastia
Pasquale Paoli-Universiteit van Corsica

Université de Franche-Comté, Besançon, Belfort, Montbéliard, Vesoul en Lons-le-Saunier
Universiteit van het Vrijgraafschap

Université de Grenoble Alpes, Saint-Martin-d'Hères, Valence, Grenoble, Vienne, Privas, Chambéry en Bonneville
Universiteit van Grenoble en de Alpen

Université de Haute-Alsace, Mulhouse en Colmar
Universiteit van de Boven-Elzas

Université de Haute-Bretagne (Rennes 2), Rennes en Saint-Brieuc
Universiteit van Opper-Bretagne (Rennes 2)

Université de La Rochelle, La Rochelle
Universiteit van La Rochelle

Université de Lille, Rijsel, Villeneuve d’Ascq, Robeke, Toerkonje, Kamerijk en Ronchin
Universiteit van Rijsel

Université de Limoges, Limoges, Brive-la-Gaillarde, Égletons, Tulle, Meymac en Guéret
Universiteit van Limoges

Université de Lorraine, Nancy, Metz, Vandœuvre-lès-Nancy, Épinal, Barl-le-Duc, Yutz, Forbach, Saint-Avold, Sarreguemines, Villers, Brabois, Saint-Dié, Lunéville, Longwy, Maxéville en Montigny
Universiteit van Lotharingen

Université de Montpellier , Montpellier, Nîmes, Sète, Béziers, Albaret-Sainte-Marie, Mende, Carcassonne en Perpignan
Universiteit van Montpellier

Université de Nantes, Nantes, Saint-Nazaire, La Roche-sur-Yon, Angers, Laval en Le Mans
Universiteit van Nantes

Université de Nice-Sophia Antipolis, Nice, Valbonne, Cannes, Menton, Villefranche-sur-Mer, Cannes La Bocca, La Seyne-sur-Mer en Draguignan
Universiteit van Nice-Sophia Antipolis

Université de Nîmes, Nîmes
Universiteit van Nîmes

Université Denis Diderot (Paris 7), Parijs en Meudon
Denis Diderotuniversiteit (Parijs 7)

Université de Paris-Est Marne-la-Vallée, Marne-la-Vallée
Universiteit van Oost-Parijs-Marne-la-Vallée

Université de Pau et des Pays de l'Adour, Pau, Tarbes, Mont-de-Marsan, Bayonne en Anglet
Universiteit van Pau en de Landen van de Adour

Université de Perpignan Via Domitia / Universitat de Perpinyà Via Domitia, Perpignan, Mende, Narbonne, Carcassonne, Font-Romeu en Tautavel
Via Domitia-Universiteit van Perpignan

Université de Picardie Jules Verne, Amiens, Saint-Valéry-sur-Somme, Beauvais, Creil, Laon, Cuffies-Soissons en Sint-Kwintens
Jules Verne-Universiteit van Picardië

Université de Poitiers, Poitiers, Angoulême, La Couronne, Niort, Châtellerault en La Rochelle
Universiteit van Poitiers

Université de Reims Champagne-Ardenne, Reims, Charleville-Mézières, Châlons-en-Champagne, Troyes en Chaumont
Universiteit van Reims Champagne-Ardennen

Université de Rennes 1, Rennes, Saint-Malo, Saint-Brieuc en Lannion
Universiteit van Rennes 1

Université de Rouen, Rouaan, Mont-Saint-Aignan, Évreux, Elbeuf en Saint-Étienne-du-Rouvray
Universiteit van Rouaan

Université de Strasbourg, Straatsburg, Illkirch-Graffenstaden, Schiltigheim, Mulhouse, Haguenau, Sélestat, Colmar en Guebwiller
Universiteit van Straatsburg

Université de technologie de Belfort-Montbéliard, Belfort, Montbéliard en Sévenans
Technologische Universiteit van Belfort-Montbéliard

Université de technologie de Compiègne, Compiègne
Technologische Universiteit van Compiègne

Université de technologie de Troyes, Troyes
Technologische Universiteit van Troyes

Université de Toulon, Toulon, Draguignan, La Garde en Saint-Raphaël
Universiteit van Toulon

Université de Toulouse 1 Capitole, Toulouse, Tarbes en Montauban
Capitooluniversiteit van Toulouse 1

Université de Toulouse Jean-Jaurès (Toulouse II), Toulouse, Blagnac, Cahors, Foix, Labège, Montauban, Carcassonne, Pamiers, Auch, Cahors, Rodez Tarbes en Albi
Jean Jaurèsuniversiteit van Toulouse (Toulouse 2)

Université de Valenciennes et du Hainaut-Cambrésis, Valensijn, Kamerijk en Mabuse
Universiteit van Valensijn, Henegouwen en het Kamerijkse

Université de Versailles-Saint-Quentin-en-Yvelines, Versailles, Saint-Quentin-en-Yvelines, Vélizy, Mantes-la-Jolie, Rambouillet, Le Chesnay en Poissy
Universiteit van Versailles-Saint-Quentin-en-Yvelines

Université d'Évry, Évry
Universiteit van Evry

Université d'Orléans, Orléans, Chartres, Bourges, Issoudun, Châteauroux, Fondettes en Blois
Universiteit van Orléans

Université du Havre, Havere
Universiteit van Havere

Université du Littoral Côte d'Opale, Duinkerken, Kales, Bonen en Langenesse
Universiteit van de Opaalkust

Université du Maine, Le Mans en Laval
Universiteit van Maine

Université François-Rabelais de Tours, Tours, Blois en Chinon
François Rabelaisuniversiteit van Tours

Université Jean-Monnet, Saint-Étienne en Roanne
Jean Monnetuniversiteit

Université Jean-Moulin (Lyon 3), Lyon en Bourg-en-Bresse
Jean Moulinuniversiteit (Lyon 3)

Université Lumière (Lyon 2), Lyon, Bron en Saint-Priest
Lumière-Universiteit (Lyon 2)

Université Panthéon-Assas (Paris II), Parijs en Melun
Universiteit Panthéon-Assas (Parijs 2)

Université Panthéon-Sorbonne (Paris 1), Parijs, Sceaux, Nogent-sur-Marne en Bourg-la-Reine
Universiteit Panthéon-Sorbonne (Parijs 1)

Université Paris-Dauphine (Paris IX), Parijs
Universiteit Parijs-Dauphine (Parijs 9)

Université Paris-Est Créteil Val-de-Marne (Paris 12), Créteil, La Varenne-Sainte-Hilaire, Lieusaint, Vitry-sur-Seine, Fontainebleau, Moissy-Cramayel, Parijs, Bonneuil-sur-Marne, Melun, L'Hay-les-Roses, Livry-Gargan, Saint-Denis, Le Bourget en Cachan
Universiteit van Oost-Parijs/Créteil/Marnevallei (Parijs 12)

Université Paris-Nanterre (Paris X), Nanterre
Universiteit van Parijs-Nanterre (Parijs 10)

Université Paris-Nord (Paris 13), Villetaneuse, Saint-Denis en Bobigny
Universiteit Parijs-Noord (Parijs 13)

Université Paris-Sud (Paris XI), Orsay, Sceaux, Le Kremlin-Bicêtre, Châtenay-Malabry en Cachan
Universiteit Parijs-Zuid (Parijs 11)

Université Paul Sabatier Toulouse III, Toulouse, Auch en Tarbes
Paul Sabatieruniversiteit Toulouse 3

Université Paul Valéry, Montpellier en Béziers
Paul Valéry-Universiteit

Université René Descartes (Paris V), Parijs, Boulogne-Billancourt, Malakoff, Garches en Montrouge
René Descartesuniversiteit (Parijs 5)

Université Savoie Mont Blanc, Chambéry en Annecy
Universiteit van Savooie en de Mont Blanc

Université Sorbonne Nouvelle (Paris III), Parijs
Universiteit Nieuwe Sorbonne (Parijs 3)

Université Vincennes-Saint-Denis (Paris 8), Saint-Denis, Champs-sur-Marne, Montreuil en Tremblay-en-France
Universiteit Vincennes-Saint-Denis (Parijs 8)

Erkende privé-universiteiten

Campus adventiste du Salève, Collonges-sous-Salève
Adventistische Campus van de Salève

Centre Sèvres, Sèvres
Sèvrescentrum

Centre universitaire Sigmund Freud, Parijs
Universitair Centrum Sigmund Freud

École de hautes études commerciales, Rijsel, La Défense en Nice
School voor Hogere Handelsstudies

École de management de Grenoble, Grenoble
Managementschool van Grenoble

École de management de Lyon, Lyon, Parijs en Saint-Étienne
Managementschool van Lyon

École des hautes études appliquées du droit, Parijs
School voor Hogere Toegepaste Rechtswetenschappen

École des hautes études commerciales, Jouy-en-Josas en Parijs
School voor Hogere Handelswetenschappen

École supérieure de chimie, physique et électronique de Lyon, Villeurbanne
Hogeschool voor Scheikunde, Natuurkunde en Elektronica van Lyon

École supérieure de commerce de Paris, Parijs
Hogere Handelsschool van Parijs

École supérieure de gestion, Parijs
Hogere Managementschool

École supérieure d'électronique de l'Ouest, Angers, Parijs en Dijon
Westelijke Hogeschool voor Elektronica

École supérieure des sciences économiques et commerciales, Cergy-Pontoise en Parijs
Hogeschool voor Economische en Handelswetenschappen

École supérieure des technologies industrielles avancées, Bayonne
Hogeschool voor Gevorderde Nijverheidstechnologieën

Faculté Jean Calvin, Aix-en-Provence
Johannes Calvijnfaculteit

Faculté libre de droit, d'économie et de gestion, Parijs
Vrije Faculteit voor Recht, Economie en Management

Faculté libre de théologie évangélique, Vaux-sur-Seine, Lyon en Cergy-Pontoise
Vrije Faculteit voor Evangelische Godgeleerdheid

Facultés libres de philosophie et de psychologie, Parijs
Vrije Faculteiten Wijsbegeerte en Psychologie

Faculté Notre-Dame, Parijs
Onze-Lieve-Vrouwfaculteit

Institut catholique d'études supérieures, La Roche-sur-Yon
Katholiek Instituut voor Hogere Studies

Institut catholique de Paris, Parijs, Beauvais en Mont-Saint-Aignan
Katholiek Instituut van Parijs

Institut catholique de Rennes, Bruz
Katholiek Instituut van Rennes

Institut catholique de Toulouse, Toulouse, Bordeaux, Perpignan, Bayonne, Rodez en Lyon
Katholiek Instituut van Toulouse

Institut européen d'administration des affaires, Fontainebleau
Europees Instituut voor Bedrijfsmanagement

Institut européen des sciences humaines de Paris, Parijs
Europees Instituut voor Menswetenschappen

Institut polytechnique LaSalle, Beauvais, Mont-Saint-Aignan en Bruz
Polytechnisch LaSalle-Instituut

Institut polytechnique Saint-Louis, Cergy-Pontoise
Polytechnisch Sint-Lodewijkinstituut

Institut protestant de théologie, Parijs en Montpellier
Protestants Instituut voor Godgeleerdheid

Kedge Business School, Talence, Marseille, Avignon, Toulon en Borgo
Kedge-Handelsschool

Neoma Business School, Mont-Saint-Aignan, Reims en Parijs
Neoma-Handelsschool

Pôle universitaire Léonard de Vinci, La Défense
Leonardo da Vinci-Universiteit

SKEMA Business School, Rijsel, Nice, Parijs, Marcq-en-Barœul, Robeke en La Défense
SKEMA-Handelsschool

Université catholique de Lille, Rijsel, Villeneuve d'Ascq, Mabuse, Kamerijk, Atrecht, Valensijn, Kales, Puteaux, Toulouse, Nantes, Vannes en La Roche-sur-Yon
Katholieke Universiteit van Rijsel

Université catholique de l'Ouest, Angers, Guingamp, Laval, Arradon, Les Ponts de Cé en Saint-Barthélémy d'Anjou
Katholieke Universiteit van het Westen

Université catholique de Lyon, Lyon, Marseille, Dijon, Nice en Schiltigheim
Katholieke Universiteit van Lyon

Niet-erkende privé-universiteiten

American University of Paris, Parijs
Amerikaanse Universiteit van Parijs

Centre libre d'enseignement supérieur international, La Garde en Béziers
Internationaal Vrij Centrum voor Hoger Onderwijs

Institut Avicenne, Rijsel
Avicenna-Instituut

Institut britannique de Paris, Parijs
Brits Instituut van Parijs

Institut de théologie orthodoxe Saint-Denys, Parijs, Lyon, Montpellier, Rennes en Bordeaux
Sint-Dionisiusinstituut voor Orthodoxe Theologie

Institut de théologie orthodoxe Saint-Serge, Parijs
Sint-Sergiusinstituut voor Orthodoxe Theologie

Institut européen des sciences humaines, Saint-Léger-de Fougeret
Europees Instituut voor Menswetenschappen

Institut Khéops d'égyptologie, Parijs
Egyptologisch Cheopsinstituut

Institut musulman de la grande mosquée de Paris, Parijs
Islaminstituut van de Grote Moskee van Parijs

Institut Saint-Jean, Parijs
Sint-Jansinstituut

Institut supérieur des sciences islamiques de Marseille, Marseille
Hoger Instituut voor Islamwetenschappen van Marseille

Institut supérieur des sciences islamiques et des langues, Aubervilliers
Hoger Instituut voor Islamwetenschappen en Talen

Istituto Marangoni, Parijs
Marangoni-Instituut

Nouvelle faculté libre, Parijs
Nieuwe Vrije Faculteit

Savannah College of Art and Design, Lacoste
Hogeschool voor Kunst en Design van Savannah

Schiller International University, Parijs
Internationale Schilleruniversiteit

Université du vin, Suze-la-Rousse
Wijnuniversiteit

Université libre de Bayonne-Anglet-Biarritz, Anglet
Vrije Universiteit van Bayonne-Anglet-Biarritz

Hogescholen

Académie théâtrale de l'Union à Limoges, Saint-Priest-Taurion
Toneelacademie van de Toneelvereniging in Limoges

Atelier volant du Théâtre national de Toulouse, Toulouse
Vliegend Atelier van het Nationaal Theater van Toulouse

Centre de formation des enseignants de la danse et de la musique d'Auvergne-Rhône-Alpes, Lyon
Centrum voor de Opleiding van Dans- en Muziekleerkrachten van Auvergne-Rhône-Alpen

Centre de formation des enseignants de la danse et de la musique de Normandie, Saint-Étienne-du-Rouvray
Centrum voor de Opleiding van Dans- en Muziekleerkrachten van Normandië

Centre d'études supérieures de musique et de danse de Poitou-Charentes, Poitiers
Centrum voor Hogere Studies in Muziek en Dans van Poitou-Charentes

Centre d'études supérieures industrielles, Parijs, Aix-en-Provence, Atrecht, Angoulême, Auch, Bordeaux, Grenoble, Le Mans, Lingolsheim, Lyon, Montpellier, Marseille, Mont-Saint-Aignan, Olivet, Orvault, Reims, Saint-Nazaire, Toulouse, Évry, Bagneux, Blanquefort, Villers-lès-Nancy, Labège, Écully, La Couronne, Tanneries, Pau, Cesson-Sevigné en Nice
Centrum voor Hogere Industriële Studies

Centre national d'enseignement à distance [afstandsonderwijs]
Nationaal Centrum voor Afstandsonderwijs

Centre national des arts du cirque, Châlons-en-Champagne
Nationaal Centrum voor Circuskunsten

Classes de la Comédie de Reims, Reims
Klassen van de Komedie van Reims

Conservatoire à rayonnement régional d'Amiens Musicaa, Amiens
Musikaä-Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Amiens

Conservatoire à rayonnement régional d'Angers, Angers
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Angers

Conservatoire à rayonnement régional de Boulogne-Billancourt, Boulogne-Billancourt
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Boulogne-Billancourt

Conservatoire à rayonnement régional de Caen, Caen
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Caen

Conservatoire à rayonnement régional de Cergy-Pontoise, Cergy
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Cergy-Pontoise

Conservatoire à rayonnement régional de Chambéry-Pays de Savoie, Chambéry
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Chambéry-Land van Savooie

Conservatoire à rayonnement régional de Douai, Dowaai
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Dowaai

Conservatoire à rayonnement régional de Grenoble, Grenoble
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Grenoble

Conservatoire à rayonnement régional de l'Agglomération de Annecy-Pays de Savoie, Annecy
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van de Agglomeratie van Annecy-Land van Savooie

Conservatoire à rayonnement régional de Lille, Rijsel
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Rijsel

Conservatoire à rayonnement régional de Limoges, Limoges
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Limoges

Conservatoire à rayonnement régional de Lyon, Lyon
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Lyon

Conservatoire à rayonnement régional de Montpellier-Agglomération, Montpellier
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van de Agglomeratie Montpellier

Conservatoire à rayonnement régional de musique, de danse et de théâtre de la Ville de Reims, Reims
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling voor Muziek, Dans en Toneel van de Stad Reims

Conservatoire à rayonnement régional de Nantes, Nantes
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Nantes

Conservatoire à rayonnement régional de Paris, Parijs
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Parijs

Conservatoire à rayonnement régional de Perpignan, Perpignan
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Perpignan

Conservatoire à rayonnement régional de Poitiers, Poitiers
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Poitiers

Conservatoire à rayonnement régional de Rennes, Rennes
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Rennes

Conservatoire à rayonnement régional de Rouen, Rouaan
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Rouaan

Conservatoire à rayonnement régional de Rueil-Malmaison, Rueil-Malmaison
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Rueil-Malmaison

Conservatoire à rayonnement régional de Saint-Étienne, Saint-Étienne
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Saint-Étienne

Conservatoire à rayonnement régional de Saint-Maur, Saint-Maur-des-Fossés
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Saint-Maur

Conservatoire à rayonnement régional de Toulon-Provence-Méditerranée, Toulon
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Toulon-Provence-Middellandse Zee

Conservatoire à rayonnement régional de Toulouse, Toulouse
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Toulouse

Conservatoire à rayonnement régional de Versailles, Versailles
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Versailles

Conservatoire à rayonnement régional du Grand Besançon, Besançon
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Groot-Besançon

Conservatoire à rayonnement régional du Grand-Chalon, Chalon-sur-Saône
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling

Conservatoire à rayonnement régional Emmanuel Chabrier de Clermont-Ferrand, Clermont-Ferrand
Emmanuel Chabrierconservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Clermont-Ferrand

Conservatoire à rayonnement régional Francis Poulenc de Tours, Tours
Francis Poulencconservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Tours

Conservatoire à rayonnement régional Gabriel Pierné de Metz, Metz
Gabriel Piernéconservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Metz

Conservatoire à rayonnement régional Jacques Thibaud de Bordeaux, Bordeaux
Jacques Thibaudconservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Bordeaux

Conservatoire à rayonnement régional Jean-Philippe Rameau de Dijon, Dijon
Jean-Philippe Rameauconservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Dijon

Conservatoire à rayonnement régional Maurice Ravel de la Côte basque, Bayonne
Maurice Ravelconservatorium met Gewestelijke Uitstraling van de Baskische Kust

Conservatoire à rayonnement régional Pierre Barbizet de Marseille, Marseille
Pierre Barbizetconservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Marseille

Conservatoire de Caen, Caen
Conservatorium van Caen

Conservatoire national à rayonnement régional de Nice, Nice
Nationaal Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Nice

Conservatoire national supérieure d'art dramatique, Parijs
Nationaal Hoger Conservatorium voor Toneelkunst

Conservatoire national supérieur de musique et de danse de Lyon, Lyon
Nationaal Hoger Muziek- en Dansconservatorium van Lyon

Conservatoire national supérieur de musique et de danse de Paris, Parijs
Nationaal Hoger Muziek- en Dansconservatorium van Parijs

Conservatoire régional du Grand Nancy, Nancy
Gewestelijk Conservatorium van Groot-Nancy

Conservatoire régional 93, Aubervilliers en La Courneuve
Gewestelijk Conservatorium 93

École d'application de l'artillerie, Draguignan
Toepassingsschool van de Artillerie

École d'architecture de la Ville et des Territoires, Marne-la-Vallée
Architectenschool voor Stad en Platteland

École de Chaillot, Parijs
Chaillotschool

École d'économie de Paris, Parijs
Parijse School voor Economie

École des beaux-arts de Bordeaux, Bordeaux
School voor Schone Kunsten van Bordeaux

École des commissaires des armées, Salon-de-Provence
School voor Legercommissarissen

École des hautes études en science sociales, Parijs
School voor Hogere Studies in Sociale Wetenschappen

École des officiers de la gendarmerie nationale, Melun
Officierenschool van de Nationale Gendarmerie

École d'ingénieurs Sigma Clermont, Aubière (*)
Sigma-Ingenieursschool van Clermont

École du Centre dramatique national de Saint-Étienne, Saint-Étienne
Hogeschool van het Nationaal Toneelcentrum van Saint-Étienne

École du Louvre, Parijs
School van het Louvre

Ecole du Théâtre national de Bretagne, Rennes
School van het Nationaal Theater van Bretagne

École européenne supérieure d'art de Bretagne, Rennes, Brest, Lorient en Quimper
Europese Kunsthogeschool van Bretagne

École européenne supérieure de l'image, Poitiers en Angoulême
Europese Hogeschool voor Beeldkunst

École internationale des sciences du traitement de l'information, Cergy-Pontoise en Pau
Internationale School voor Informatiewetenschappen

École nationale d'administration, Parijs en Straatsburg
Nationale Bestuursschool

École nationale d'art Villa Arson, Nice
Nationale Kunstschool Villa Arson

École nationale de la météorologie, Toulouse
Nationale School voor Weerkunde

École nationale des finances publiques, Noisiel, Lyon, Noisy-le-Grand, Clermont-Ferrand en Toulouse
Nationale School voor Openbare Financiën

École nationale d'ingénieurs de Brest, Brest
Nationale Ingenieursschool van Brest

École nationale d'ingénieurs de Saint-Étienne, Saint-Étienne
Nationale Ingenieursschool van Saint-Étienne

École nationale supérieure d'application de la police nationale de Toulouse, Toulouse
Nationale Hogeschool voor Aanmelding bij de Nationale Politie in Toulouse

École nationale supérieure d'architecture de Bretagne / Skol Tisavouriezh Breizh, Rennes
Bretoense Nationale Hogeschool voor Architectuur

École nationale supérieure d'architecture de Clermont-Ferrand, Clermont-Ferrand
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Clermont-Ferrand

École nationale supérieure d'architecture de Grenoble, Grenoble
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Grenoble

École nationale supérieure d'architecture de Nancy, Nancy
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Nancy

École nationale supérieure d'architecture de Nantes, Nantes
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Nantes

École nationale supérieure d'architecture de Normandie, Darnétal
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Normandië

École nationale supérieure d'architecture de Saint-Étienne, Saint-Étienne
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Saint-Étienne

École nationale supérieure d'architecture de Versailles, Versailles
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Versailles

École nationale supérieure d'art de Bourges, Bourges
Nationale Kunsthogeschool van Bourges

École nationale supérieure d'art de Dijon, Dijon
Nationale Kunsthogeschool van Dijon

École nationale supérieure d'art de Limoges, Limoges en Aubusson
Nationale Hogeschool voor Kunst van Limoges

École nationale supérieure d'art de Nancy, Nancy
Nationale Kunsthogeschool van Nancy

École nationale supérieure d'arts de Paris-Cergy, Cergy-Pontoise
Nationale Kunsthogeschool van Parijs-Cergy

École nationale supérieure de céramique industrielle, Limoges
Nationale Hogeschool voor Industriële Keramiek

École nationale supérieure de création industrielle, Parijs
Nationale Hogeschool voor Industrieel Ontwerp

École nationale supérieure de danse de Marseille, Marseille
Nationale Danshogeschool van Marseille

École nationale supérieure de la photographie, Arles
Nationale Hogeschool voor Fotografie

École nationale supérieure de la police, Saint-Cyr-au-Mont-d'Or en Cannes-Écluse
Nationale Politiehogeschool

École nationale supérieure des arts décoratifs, Parijs
Nationale Hogeschool voor Sierkunsten

École nationale supérieure des arts et techniques du théâtre, Lyon
Nationale Hogeschool voor Theaterkunst en -technieken

École nationale supérieure des beaux-arts de Lyon, Lyon
Nationale Hogeschool voor Schone Kunsten van Lyon

École nationale supérieure de sécurité sociale, Parijs
Nationale Hogeschool voor Maatschappelijke Zekerheid

École nationale supérieure des métiers de l'image et du son, Parijs
Nationale Hogeschool voor Beeld en Geluid

École nationale supérieure des officiers de sapeurs-pompiers, Aix-en-Provence en Vitrolles
Nationale Hogeschool voor Brandweerofficieren

École nationale supérieure des sciences de l'information et des bibliothèques, Villeurbanne
Nationale Hogeschool voor Informatiewetenschappen en Bibliotheekwezen

École nationale supérieure Louis Lumière, Noisy-le-Grand
Nationale Louis Lumièrehogeschool

École nationale supérieure maritime, Havere, Marseille, Nantes en Saint-Malo
Nationale Zeevaarthogeschool

École normale de musique Alfred Cortot, Parijs
Alfred Cortot-Muzieknormaalschool

École polytechnique féminine, Sceaux en Troyes
Polytechnische School voor Vrouwen

École professionnelle supérieure d'art dramatique du Nord-Pas-de-Calais, Rijsel
Hogere Beroepsschool voor Toneel van het Gewest Noord-Nauw van Kales

École régionale d'acteurs de Cannes, Cannes
Gewestelijke Toneelschool van Cannes

Écoles de Saint-Cyr Coëtquidan, Guer
Scholen van Saint-Cyr Coëtquidan

École supérieure d'art d'Aix-en-Provence, Aix-en-Provence
Kunsthogeschool van Aix-en-Provence

École supérieure d'art d'Avignon, Avignon
Kunsthogeschool van Avignon

École supérieure d'art de Cambrai, Kamerijk
Kunsthogeschool van Kamerijk

École supérieure d'art de Clermont Métropole, Clermont-Ferrand
Kunsthogeschool van Clermont-Ferrand

École supérieure d'art de la Communauté d'agglomération d'Annecy, Annecy
Kunsthogeschool van de agglomeratie Annecy

École supérieure d'art de Lorraine, Metz en Épinal
Kunsthogeschool van Lotharingen

École supérieure d'art des Pyrénées, Pau en Tarbes
Kunsthogeschool van de Pyreneeën

École supérieure d'art des Rocailles, Biarritz
Kunsthogeschool van de Rocailles

École supérieure d'art de Toulon Provence Méditerranée, Toulon
Kunsthogeschool van Toulon-Provence-Middellandse Zee

École supérieure d'art dramatique de la Ville de Paris, Parijs
Stedelijke Hogeschool voor Toneelkunst van Parijs

École supérieure d’art dramatique du Théâtre national de Strasbourg, Straatsburg
Hogeschool voor Toneelkunst van het Nationaal Theater van Straatsburg

École supérieure d'art du Nord-Pas de Calais Dunkerque-Tourcoing, Duinkerken en Torkonje
Kunsthogeschool van Noord-Frankrijk-Nauw van Kales van Duinkerken-Torkonje

École supérieure d'art et de design d'Amiens, Amiens
Hogeschool voor Kunst en Design van Amiens

École supérieure d'art et design de Grenoble-Valence, Grenoble en Valence
Kunst- en Designhogeschool van Grenoble-Valence

École supérieure d'art et de design de Reims, Reims
Hogeschool voor Kunst en Design van Reims

École supérieure d'art et de design de Saint-Étienne, Saint-Étienne
Hogeschool voor Kunst en Design van Saint-Étienne

École supérieure d'art et de design d'Orléans, Orléans
Hogeschool voor Kunst en Design van Orléans

École supérieure d'art et de design Marseille-Méditerranée, Marseille
Hogeschool voor Kunst en Design van Marseille en de Middellandse Zee

École supérieure d'art et design Le Havre-Rouen, Havere en Rouaan
Hogeschool voor Kunst en Design Havere-Rouaan

École supérieure d'arts appliqués d'Aquitaine, Bordeaux
Hogeschool voor Toegepaste Kunsten van Aquitanië

École supérieure d'arts et médias de Caen/Cherbourg, Caen
Hogeschool voor Kunst en Media van Caen/Cherbourg

École supérieure de l'éducation nationale, Chasseneuil-du-Poitou
Hogeschool voor Nationale Opvoeding

École supérieure de musique et de danse Nord de France, Rijsel
Hogeschool voor Muziek en Dans van Noord-Frankrijk

École supérieure des beaux-arts de Montpellier, Montpellier
Hogeschool voor Schone Kunsten van Montpellier

École supérieure des beaux-arts de Nantes-Métropole, Nantes
Gewestelijke School voor Schone Kunsten van Nantes

École supérieure des beaux-arts de Nîmes, Nîmes
Hogeschool voor Schone Kunsten van Nîmes

École supérieure des beaux-arts de Tours-Angers-Le Mans, Tours, Angers en Le Mans
Hogeschool voor Schone Kunsten van Tours-Angers-Le Mans

École supérieure des beaux-arts de Valenciennes, Valensijn
Valensijnse Hogeschool voor Schone Kunsten

École supérieure des métiers de l'aéronautique, Montpellier
Hogeschool voor Luchtvaartberoepen

École supérieure des techniques aéronautiques et de construction automobile, Levallois en Laval
Hogeschool voor Luchtvaarttechnieken en Autoconstructie

École supérieure de théâtre Actéon, Arles
Theaterhogeschool Acteon

École supérieure de théâtre de Bordeaux-Aquitaine, Bordeaux
Hogere Toneelschool van Bordeaux-Aquitanië

École supérieure nationale des arts de la marionnette, Charleville-Mézières
Nationale Hogeschool voor Poppentheater

Haute école d'art de Perpignan, Perpignan
Kunsthogeschool van Perpignan

Haute école des arts du Rhin, Straatsburg en Mulhouse
Kunsthogeschool van de Rijn

Institut d'études supérieures de la musique Europe et Méditerranée, Aix-en-Provence
Instituut voor Hogere Muziekstudies Europa en de Middellandse Zee

Institut d'optique théorique et appliquée, Orsay
Instituut voor Theoretische en Toegepaste Optica

Institut français de la mode, Parijs
Frans Mode-Instituut

Institut national de l'audiovisuel, Bry-sur-Marne
Nationaal Audiovisueel Instituut

Institut national du patrimoine, Parijs
Nationaal Instituut voor het Erfgoed

Institut supérieur des arts de Toulouse, Toulouse
Hoger Instituut voor de Kunsten van Toulouse

Institut supérieur des beaux-arts de Besançon Franche-Comté, Besançon
Hoger Instituut voor Schone Kunsten van Besançon en het Vrijgraafschap

Institut supérieur d'ingénierie de la conception, Saint-Dié-des-Vosges
Hoger Instituut voor Ontwerp

Muséum national d'historie naturelle, Parijs
Nationaal Natuurhistorisch Museum

Pôle d'enseignement supérieur de la musique en Bourgogne, Dijon
Campus voor Hoger Muziekonderwijs van Bourgondië

Pôle d'enseignement supérieur de la musique et de la danse Bordeaux Aquitaine, Bordeaux
Campus voor Hoger Muziek- en Dansonderwijs van Bordeaux-Aquitanië

Pôle d'enseignement supérieur de la musique Seine Saint-Denis Île-de-France, La Courneuve
Campus voor Hoger Muziekonderwijs van Seine-Saint-Denis en Île-de-France

Pôle d’enseignement supérieur du spectacle vivant de Bretagne-Pays de la Loire, Nantes, Rennes en Angers
Campus voor Hoger Onderwijs van Podiumkunsten in Bretagne-Loireland

Pôle supérieur d'enseignement artistique de Paris Boulogne-Billancourt, Parijs, Saint-Denis, Boulogne-Billancourt en Dammarie-les-Lys
Campus voor Hoger Kunstonderwijs van Parijs en Boulogne-Billancourt

Studio national des arts contemporains Le Fresnoy, Toerkonje
Nationale Studio voor Hedendaagse Kunsten

Erkende privéhogescholen

Brest Business School, Brest en Vannes
Handelsschool Brest

BUC Ressources, Buc
BUC Ressources

Centre de formation et de perfectionnement des journalistes, Parijs
Centrum voor de Vorming en Vervolmaking van Journalisten

Centre de perfectionnement aux affaires du Grand Sud Ouest, Balma
Zuidwestelijk Centrum voor Vervolmaking van de Handelsstudies

Centre de perfectionnement aux affaires du Nord, Marcq-en-Barœul
Noordelijk Centrum voor Vervolmaking van de Handelsstudies

Centre régional de formation de professionnels de la petite enfance, Rijsel
Gewestelijke Centrum voor de Vorming van Kinderverzorgkundigen

Conservatoire libre du cinéma français, Parijs
Vrije Conservatorium van de Franse Film

École atlantique de commerce, Nantes
Atlantische Handelsschool

École catholique d’arts et métiers Rennes, Bruz
Katholieke School voor Kunsten en Ambachten Rennes

École de design de Nantes-Atlantique, Nantes
Designschool van Nantes en de Atlantische Oceaan

École de gestion et de commerce d'Agen, Estillac
Management- en Handelsschool van Agen

École de gestion et de commerce de Bayonne, Bayonne
Management- en Handelsschool van Bayonne

École de gestion et de commerce de Drôme-Ardèche, Valence
Management- en Handelsschool van de Drôme en de Ardèche

École de gestion et de commerce de la Vendée, La Roche-sur-Yon
Management- en Handelsschool van de Vendée

École de gestion et de commerce de Lille, Rijsel
Management- en Handelsschool van Rijsel

École de gestion et de commerce de Montauban, Montauban
Management- en Handelsschool van Montauban

École de gestion et de commerce de Poitou-Charentes, Angoulême
Management- en Handelsschool van Poitou-Charentes

École de gestion et de commerce du Maine, Le Mans
Management- en Handelsschool van Le Mans

École de la chambre syndicale de la couture parisienne, Parijs
School van de Beroepskamer van de Parijse Mode

École de management Audencia, Nantes
Audencia-Managementschool

École de management de Normandie, Caen, Havere en Deauville
Normandische Managementschool

École des dirigeants et créateurs d'entreprise, Courbevoie
School voor Bedrijfsleiders en -oprichters

École européenne supérieure en travail social, Rijsel, Mabuse en Sint-Omaars
Europese Hogeschool voor Maatschappelijk Werk

École Ferrandi, Parijs en Bordeaux
Ferrandischool

École française d'électronique et d'informatique, Villejuif
Franse School voor Elektronica en Informatica

École spéciale d'architecture, Parijs
Bijzondere School voor Bouwkunst

École spéciale de mécanique et d'électricité, Parijs en Ivry-sur-Seine
Bijzondere School voor Werktuigkunde en Elektriciteit

École supérieure de commerce de Dijon-Bourgogne, Dijon en Parijs
Bourgondische Hogere Handelsschool van Dijon

École supérieure de commerce d'Amiens, Amiens
Hogere Handelsschool van Amiens

École supérieure de commerce de Clermont, Clermont-Ferrand
Hogere Handelsschool van Clermont

École supérieure de commerce de La Rochelle, La Rochelle en Le Bourget du Lac
Hogere Handelsschool van La Rochelle

École supérieure de commerce de Montpellier, Montpellier
Hogere Handelsschool van Montpellier

École supérieure de commerce de Pau, Pau
Hogere Handelsschool van Pau

École supérieure de commerce de Rennes, Rennes
Hogere Handelsschool van Rennes

École supérieure de commerce de Toulouse, Toulouse
Hogere Handelsschool van Toulouse

École supérieure de commerce de Troyes, Troyes
Hogere Handelsschool van Troyes

École supérieure de commerce et de management, Poitiers, Tours, Orléans en Parijs
Hogeschool voor Handel en Management

École supérieure de commerce et développement – Afrique, Amériques, Asie, Lyon en Parijs
Hogeschool voor Handel en Ontwikkeling: Afrika, Amerika's, Azië

École supérieure de danse de Cannes Rosella Hightower, Cannes en Mougins
Rosella Hightowerhogeschool voor Dans van Cannes

École supérieure de journalisme de Lille, Rijsel en Montpellier
Rijselse Hogeschool voor Journalistiek

s École supérieure de réalisation audiovisuelle, Parijs
Hogeschool voor Audiovisuele Realisaties

École supérieure d'arts graphiques et de communication visuelle Axe Sud, Marseille en Toulouse
Hogeschool voor Grafische Kunsten en Visuele Communicatie Zuidelijke As

École supérieure des arts et techniques de la mode, Parijs, Robeke, Rennes, Lyon en Bordeaux
Hogeschool voor Modekunst en -techniek

École supérieure des sciences commerciales d'Angers, Angers, Boulogne-Billancourt, Cholet, Lyon, Bordeaux en Aix-en-Provence
Hogeschool voor Handelswetenschappen van Angers

École supérieure des technologies et des affaires de Belfort, Belfort
Hogeschool voor Technologie en Handel van Belfort

École supérieure de travail social, Parijs
Hogeschool voor Maatschappelijk Werk

École supérieure d'études cinématographiques, Parijs
Hogeschool voor Filmstudies

École supérieure d'infographie Aries, Aix-en-Provence, Annecy, Meylan, Lyon, Toulouse en Chalon-sur-Saône
Ariëshogeschool voor Desktop Publishing

École supérieure d'informatique, électronique et automatique, Parijs en Laval
Hogeschool voor Informatica, Elektronica en Automatisering

École supérieure d'ingénieurs en électrotechnique et électronique d'Amiens, Amiens
Hogeschool voor Ingenieurs in de Elektrotechniek en de Elektronica van Amiens

École supérieure d'ingénieurs en électrotechnique et électronique de Paris, Noisy-le-Grand en Parijs
Parijse Hogeschool voor Ingenieurs in de Elektrotechniek en de Elektronica

École supérieure d'ingénieurs en génie électrique, Rouaan
Hogeschool voor Elektrische Ingenieurs

École supérieure du bois, Nantes
Hogeschool voor Houtbewerking

École supérieure d'optique de l'Ouest, Angers
Westelijke Hogeschool voor Optiek

École supérieure d'ostéopathie, Champs-sur-Marne
Hogeschool voor Osteopathie

École supérieure du commerce extérieur, La Défense en Lyon
Hogeschool voor Buitenlandse Handel

École supérieure du soudage et de ses applications, Yutz
Hogeschool voor Lastechniek

École supérieure en travail éducatif et social de Strasbourg, Straatsburg
Straatsburgse Hogeschool voor Educatief en Maatschappelijk Werk

École supérieure libre des sciences commerciales appliquées, Parijs
Vrije Hogeschool voor Toegepaste Handelswetenschappen

École supérieure pour l'innovation et l'action vers les métiers de l’entreprise, Cholet
Hogeschool voor Innovatie en Actie voor de Bedrijfsberoepen

European Business School Paris, Parijs
Europese Handelsschool Parijs

European Communication School, Parijs, Toulouse, Straatsburg en Marseille
Europese Communicatieschool

Formation du Théâtre Compagnonnage et GEIQ de Lyon, Lyon
Vorming van het Compagnonnage- en GEIQ-Theater van Lyon

Institut Askoria, Rennes, Lorient, Bruz, Morlaix en Saint-Brieuc
Askoria-Instituut

Institut biblique de Nogent, Nogent-sur-Marne
Bijbelinstituut van Nogent

Institut commercial de Nancy, Nancy en Metz
Handelsinstituut van Nancy

Institut de formation et d'apprentissage de la Chambre de commerce et d'industrie du pays de Saint-Malo, Saint-Jouan-des-Guérets
Vormings- en Opleidingsinstituut van de Kamer van Koophandel en Nijverheid van het Land van Saint-Malo

Institut de préparation à l'administration et à la gestion, Parijs en Nice
Instituut voor de Voorbereiding tot het Bedrijfsbeheer en het Management

Institut de recherche et d'action commerciale, Lyon, Parijs, Nice, Montpellier, Nantes, Toulouse en Grenoble
Instituut voor Handelsonderzoek

Institut de recherche et de formation à l'action sociale de l'Essonne, Évry
Onderzoeks- en Vormingsinstituut voor Maatschappelijk Werk van de Essonne

Institut des hautes études du goût, de la gastronomie et des arts de la table, Reims
Instituut voor Hogere Studies over de Smaak, de Gastronomie en de Tafelkunsten

Institut des hautes études économiques et commerciales, Bordeaux, Parijs, Lyon en Chambéry
Insitituut voor Hogere Economische en Handelsstudies

Institut international du commerce et du développement, Parijs en Blagnac
Internationale Handels- en Ontwikkelingsinstituut

Institut méditerranéen de formation et recherche en travail social, Marseille
Middellandse-Zee-Instituut voor Vorming en Onderzoek in Maatschappelijk Werk

Institut pour le travail éducatif en social, Brest en Quimper
Instituut voor Educatief en Maatschappelijk Werk

Institut pratique de journalisme, Parijs
Praktisch Instituut voor Journalistiek

Institut régional du travail social d'Aquitaine, Talence
Gewestelijk Instituut voor Maatschappelijk Werk van Aquitanië

Institut régional du travail social de Basse-Normandie, Hérouville-Saint-Clair
Gewestelijk Instituut voor Maatschappelijk Werk van Neder-Normandië

Institut régional du travail social de Champagne-Ardenne, Reims
Gewestelijk Instituut voor Maatschappelijk Werk van Champagne-Ardennen

Institut régional du travail social de Franche-Comté, Besançon
Gewestelijk Instituut voor Maatschappelijk Werk van het Vrijgraafschap

Institut régional du travail social de Languedoc-Roussillon, Montpellier en Perpignan
Gewestelijk Instituut voor Maatschappelijk Werk van Languedoc-Roussillon

Institut régional du travail social de Nord-Pas-de-Calais, Loos, Groot-Sinten, Atrecht, Valensijn en Berk-aan-Zee
Gewestelijk Instituut voor Maatschappelijk Werk van het Noorddepartement-Nauw van Kales

Institut régional du travail social de Poitou-Charentes, Poitiers
Gewestelijk Instituut voor Maatschappelijk Werk van Poitou-Charentes

Institut régional du travail social de Provence-Alpes-Côte-d'Azur et Corse, Marseille
Gewestelijk Instituut voor Maatschappijk Werk van Provence-Alpen-Azurenkust en Corsica

Institut régional du travail social d'Île-de-France, Montrouge en Neuilly-sur-Marne
Gewestelijk Instituut voor Maatschappelijk Werk van Île-de-France

Institut régional et européen des métiers de l'intervention sociale de Rhône-Alpes, Villeurbanne, La Ravoire, Annecy, Bourg-en-Bresse en Firminy
Gewestelijk en Europees Instituut voor de Beroepen van Maatschappelijke Tussenkomst van Rhône-Alpen

Institut supérieur de commerce de Paris, Parijs
Hoger Handelsinstituut van Parijs

Institut supérieur de gestion, Parijs
Hoger Managementinstituut

Institut supérieur d'électronique de Paris, Parijs
Parijs Hoger Instituut voor Elektronica

Institut supérieur des sciences, techniques et économie commerciales de Paris, Parijs
Hoger Instituut voor Handelswetenschappen, -technieken en -economie van Parijs

Institut supérieur européen de gestion, Parijs, Bordeaux, Toulouse, Rijsel, Nantes, Straatsburg en Lyon
Europees Hoger Instituut voor Bedrijfsbeheer

Institut textile et chimique de Lyon, Lyon
Instituut voor Textiel en Scheikunde van Lyon

IONIS School of Technology and Management, Le Kremlin-Bicêtre
IONIS-School voor Technologie en Management

Niet-erkende privéhogescholen

Centre d'études et de recherches sur l'islam, Saint-Denis
Centrum voor Studies en Onderzoek in de Islam

Centre européen d'enseignement supérieur de l'ostéopathie, Saint-Denis en Lyon
Europees Centrum voor Hoger Onderwijs in Osteopathie

École de l'expertise informatique, Le Kremlin-Bicètre, Rijsel, Straatsburg, Nancy, Rennes, Nantes, Bordeaux, Toulouse, Montpellier, Lyon, Marseille en Nice
School voor Informatica-Expertise

École de médecine anthroposophique de l'Ouest, Rennes
Westelijke School voor Antroposofische Geneeskunde

École supérieure de la création numérique, Le Kremlin-Bicètre, Bordeaux, Rijsel, Lyon en Nantes
Hogeschool voor Digitaal Ontwerpen

École supérieure des métiers de l'internet, Le Kremlin-Bicêtre
Hogeschool voor Internetberoepen

École supérieure du parfum, Parijs
Parfumhogeschool

Hautes études de journalisme, Montpellier en Limonest
Hogere Journalistiekstudies

Institut de relations internationales et stratégiques, Parijs
Instituut voor Internationale en Strategische Betrekkingen

Studio Berçot, Parijs

Theologische seminaries

Centre d'études théologiques de Caen, Caen
Centrum voor Theologische Studies van Caen

Grand-Séminaire d'Aix, Aix-en-Provence
Grootseminarie van Aix-en-Provence

Grand-Séminaire d'Autun, Paray-le-Monial
Grootseminarie van Autun

Grand-Séminaire d'Avignon, Avignon
Grootseminaire van Avignon

Grand-Séminaire de Lorraine, Metz
Grootseminarie van Metz

Grand-Séminaire de Strasbourg, Straatsburg
Grootseminarie van Straatsburg

Grand-Séminaire de Toulouse, Toulouse
Grootseminarie van Toulouse

Grand-Séminaire interdiocésain de Bayonne, Bayonne
Interdiocesaan Grootseminarie van Bayonne

Grand-Séminaire interdiocésain de Bordeaux, Bordeaux
Interdiocesaan Grootseminarie van Bordeaux

Grand-Séminaire interdiocésain Saint-Jean de Nantes, Nantes
Interdiocesaan Grootseminarie Sint-Jan van Nantes

Grand-Séminaire Saint-Sulpice, Issy-les-Moulineaux
Groot-Seminarie Sint-Sulpicius

Institut de théologie biblique des Assemblées de Dieu de France, Léognan
Instituut voor Bijbeltechnologie van Franse Pinkstergemeenten

Séminaire de Paris, Parijs
Seminarie van Parijs

Séminaire interdiocésain du Centre, Orléans
Interdiocesaan Seminarie van Midden-Frankrijk

Séminaire interdiocésain du Nord, Rijsel
Interdiocesaan Seminarie van het Noorden

Seminaire international Saint Cure d'Ars, Flavigny-sur-Ozerain
Internationaal Seminarie Saint-Cure-d'Ars

Séminaire La Castille, La Crau
La Castille-Seminarie

Séminaire Saint-Hilaire, Poitiers
Sint-Hilariusseminarie

Séminaire Saint-Irénée, Francheville
Sint-Ireneusseminarie

Séminaire Saint-Jean Eudes, Caen
Sint-Jan-Eudesseminarie

Séminaire Saint-Yves / Kloedi Sant Erwann, Rennes
Sint-Ivoseminarie

Georgië

Onderzoeksuniversiteiten

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი, Tiflis
Ilja-Staatsuniversiteit van Tiflis

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, Tiflis, Signagi en Ozoergeti
Ivane Javachisjvili-Staatsuniversiteit van Tiflis

იაკობ გოგებაშვილის სახელობის თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, Telavi
Jakob Gogebasjvili-Staatsuniversiteit van Telavi

აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, Koetaisi
Akaki Tsereteli-Staatsuniversiteit

თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი, Tiflis en Koetaisi
Medische Staatsuniversiteit van Tiflis

თბილისის სახელმწიფო სამხატვრო აკადემია, Tiflis
Apolon Koetateladze-Staatskunstacademie van Tiflis

თბილისის ვანო სარაჯიშვილის სახელობის სახელმწიფო კონსერვატორია, Tiflis en Koetaisi
Vino Sarazjisjvili-Staatsconservatorium van Tiflis

სოხუმის სამედიცინო უნივერსიტეტი, Tiflis
Staatsuniversiteit van Soechoemi

საქართველოს ტექნიკურ უნივერსიტეტი, Tiflis
Technische Universiteit van Georgië

შოთა რუსთაველის თეატრისა და კინოს უნივერსიტეტი, Tiflis
Roestaveli-Staatsuniversiteit voor Toneel en Film

სამცხე-ჯავახეთის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, Achaltsiche, Poti en Achalkalaki
Staatsuniversiteit van Samtche-Dzjavacheti

Andere staatsuniversiteiten

გორის სახელმწიფო სასწავლო უნივერსიტეტი, Gori, Borzjomi en Kareli
Staatsonderwijsuniversiteit van Gori

შოთა მესხიას ზუგდიდის სახელმწიფო სასწავლო უნივერსიტეტი, Zoegdidi
Sjota Meschia-Staatsonderwijsuniversiteit van Zoegdidi

დავით აღმაშენებლის სახელობის საქართველოს თავდაცვის აკადემია, Tiflis en Batoemi
Georgische Nationale David Aghmasjenebeliacademie voor Landsverdediging

Privéonderzoeksuniversiteiten

ქართული უნივერსიტეტი, Tiflis
Sint-Andreasuniversiteit

საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი, Tiflis
Georgische Landbouwuniversiteit

საქართველოს საავიაციო უნივერსიტეტი, Tiflis
Georgische Luchtvaartuniversiteit

საქართველოს დავით აღმაშენებელის სახელობის უნივერსიტეტი, Tiflis
David Agmasjenebeli-Universiteit van Georgië

საქართველოს უნივერსიტეტი, Tiflis
Universiteit van Georgië

IB ევრო-კავკასიური უნივერსიტეტი, Tiflis
Euro-Kaukasische Universiteit - Handelsinsituut

კავკასიის უნივერსიტეტი, Tiflis
Universiteit van de Kaukasus

ზურაბ ჟვანიას სახელობის საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტი, Tiflis
Georgisch Zoerav Zjvania-Instituut voor Openbare Besturen

ქუთაისის უნივერსიტეტი, Koetaisi
Universiteit van Koetaisi

დავით ტვილდიანის სახ. სამედიცინო უნივერსიტეტში, Tiflis
Medische David Tvildianiuniversiteit

თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტის, Tiflis
Vrije Universiteit van Tiflis

გრიგოლ რობაქიძის უნივერსიტეტი, Tiflis
Grigol Robakidze-Universiteit

შავი ზღვის საერთაშორისო უნივერსიტეტს, Tiflis
Internationale Zwarte Zee-Universiteit

ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი, Tiflis
Georgisch-Amerikaanse Universiteit

Andere privé-universiteiten

კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტი, Tiflis
Internationale Universiteit van de Kaukasus

სახელო უნივერსიტეტი ივერია, Tiflis
Onderwijsuniversiteit Iberië

თბილისის სახელო უნივერსიტეტი, Tiflis
Onderwijsuniversiteit van Tiflis

თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში, Tiflis
Onderwijsuniversiteit voor Menswetensschappen van Tiflis

თბილისის სამედიცინო სასწავლო უნივერსიტეტი ჰიპოკრატე, Tiflis
Medische Hippokrates-Onderwijsuniversiteit van Tiflis

თბილისის სასულიერო აკადემია და სემინარია, Tiflis
Theologische Academie en Seminarie van Tiflis

თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტი გორგასალი, Tiflis
Gorgasali-Onderwijsuniversiteit van Tiflis

თბილისის ღია სასწავლო უნივერსიტეტი, Tiflis
Open Onderwijsuniversiteit van Tiflis

საერთაშორისო ურთიერთობების სასწავლო უნივერსიტეტი, Tiflis
Onderwijsuniversiteit voor Internationale Betrekkingen

ზუგდიდის სასწავლო უნივერსიტეტის, Zoegdidi
Onderwijsuniversiteit van Zoegdidi

American University for Humanities, Tiflis
Amerikaanse Universiteit voor Menswetenschappen

სასწავლო უნივერსიტეტი გეომედ, Tiflis
Onderwijsuniversiteit Geomedi

პეტრე შოთაძის სახელობის თბილისის სამედიცინო აკადემია, Tiflis
Medische Petre Sjotadzeacademie van Tiflis

სუხიშვილის სასწავლო უნივერსიტეტი, Tiflis
Soechisjvilebi-Onderwijsuniversiteit

სასწავლო უნივერსიტეტი რვალი, Tiflis
Rvali-Onderwijsuniversiteit

გურამ თავართქილაძის სასწავლო უნივერსიტეტი, Tiflis
Goeram Tavartkiladze-Onderwijsuniversiteit

სულხან-საბა ორბელიანის სასწავლო უნივერსიტეტი, Tiflis
Soelchan-Saba Orbeliani-Onderwijsuniversiteit

სასწავლო უნივერსიტეტი სეუ, Tiflis
SEU-Onderwijsuniversiteit

საქართველოს საპატრიარქოს წმიდა თამარ მეფის სახელობის სასწავლო უნივერსიტეტი, Tiflis
Heilige Koning Tamar-Onderwijsuniversiteit van het Georgisch Patriarchaat

ევრაზიის დამოუკიდებელი სასწავლო უნივერსიტეტი, Tiflis
Onafhankelijke Euraziatische Onderwijsuniversiteit

Niet-accrediteerde universiteiten

კავკასიის აკადემიური ცენტრი, Tiflis
Kaukasisch Academisch Centrum

თბილისის უნივერსიტეტი მეტეხი, Tiflis
Metechi-Universiteit van Tiflis

უნივერსიტეტი "საქართველო", Tiflis
Sakartvelo-Universiteit

შიდა ქართლის საერო უნივერსიტეტი, Gori
Nationale Universiteit van Sjida Kartli

სასწავლო უნივერსიტეტი ინტერფარმი, Tiflis
Interpharm+-Onderwijsuniversiteit

Hogescholen

ტრეინინგი სისხლის სამართლის საპროცესო კოდექსის, Tiflis en Batoemi
Politieacademie van Georgië

ქუთაისის სამუსიკო კოლეჯი, Koetaisi
Muziekhogeschool van Koetaisi

Privéhogescholen

ახალქალაქის უმაღლესი საგანმანათლებლო დაწესებულება, Tiflis
Achalkalaki-Instituut voor Hoger Onderwijs

საქართველოს ილია ჭავჭავაძის სახელობის საერთაშორისო სამეცნიერო-კულტურული-საგანმანათლებლო კავშირი საზოგადოება ცოდნა, Tiflis
Internationale Ilja Tsjavtsjavadzevereniging voor Wetenschap, Cultuur en Onderwijs Sazogadojeba Tsodna

რუსთავის კოლეჯი, Roestavi
Hogeschool van Roestavi

Abchazië

Universiteiten

Аҧснытәи аҳәынҭқарратә университет / Абхазский государственный университет, Soechoemi
Staatsuniversiteit van Abchazië

Adzjarië

Onderzoeksuniversiteiten

ბათუმის შოთა რუსთაველის სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, Batoemi
Sjota Roestaveli-Staatsuniversiteit van Batoemi

Andere staatsuniversiteiten

ბათუმის ხელოვნების სასწავლო უნივერსიტეტი, Batoemi
Onderwijsuniversiteit voor de Kunsten van Batoemi

ბათუმის სახელმწიფო საზღვაო აკადემია, Batoemi
Staatszeevaartacademie van Batoemi

Privé-universiteiten

ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტი, Batoemi
Onderwijsuniversiteit voor Zeevaart van Batoemi

ტბელ აბუსერიძის სახელობის უნივერსიტეტი, Chitsjaoeri
Tbel Aboeseridze-Universiteit

Privéhogescholen

საზღვაო სასწავლო ცენტრი ანრი, Batoemi
Maritiem Opleidingscentrum Anri

Zuid-Ossetië

Universiteiten

Хуссар Ирыстоны Тыбылты Алыксандры номыл паддзахадон университет / Югоосетинский государственный университет имени Александра Арсеньевича Тибилова, Tschinvali
Tibilov-Staatsuniversiteit van Zuid-Ossetië

Gibraltar

Universiteiten

University of Gibraltar, Gibraltar
Universiteit van Gibraltar

Griekenland

Universiteiten

Ανωτάτη Σκολή Καλών Τεχνών, Athene
Atheense School voor Schone Kunsten

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης, Thessaloniki, Serrai en Beroea
Aristotelesuniversiteit van Thessaloniki

Αστυνομική Ακαδημία, Athene, Rethymno, Xanthi, Grevena, Karditsa, Komotini, Maroesi, Didymoticho, Amygdaleza en Thessaloniki
Politieacademie

Γεοπωνικό Πανεπιστήμιο Αθηνών, Athene
Landbouwuniversiteit van Athene

Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης, Komotini, Alexandroepolis, Xanthi en Orestias
Demokritosuniversiteit van Thracië

Διεθνές Πανεπιστήμιο Ελλάδος / International Hellenic University, Thessaloniki
Internationale Universiteit van Griekenland

Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών, Athene en Dafne-Hymettos
Nationale Kapodistria-Universiteit van Athene

Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο, Athene en Ilissia
Nationale Technische Metsovo-Universiteit

Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο [afstandsonderwijs]
Griekse Open Universiteit

Ιόνιο Πανεπιστήμιο, Korfoe, Kefalonia, Zante en Leukas
Ionische Universiteit

Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών, Athene
Economische Universiteit van Athene

Πανεπιστήμιο Αιγαίου, Mytilene, Rhodos, Chios, Karlovasi, Hermoepolis en Myrina
Universiteit van de Egeïsche Zee

Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής, Egaleo en Piraeus
Universiteit van West-Attica

Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας, Kozani en Florina
Universiteit van West-Macedonië

Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, Volos, Larissa, Karditsa, Trikala en Lamia
Universiteit van Thessalië

Πανεπιστήμιο Ιοαννίνων, Ioannina, Arta, Igoemenitsa en Preveza
Universiteit van Ioannina

Πανεπιστήμιο Κρήτης, Rethymnon en Heraklion
Universiteit van Kreta

Πανεπιστήμιο Μακεδονίας, Thessaloniki, Edessa en Naoesa
Universiteit van Macedonië

Πανεπιστήμιο Πατρών, Patras en Agrinion
Universiteit van Patras

Πανεπιστήμιο Πειραιώς, Piraeus
Universiteit van Piraeus

Πανεπιστημίο Πελοποννήσου, Tripolis, Kalamata, Nauplion, Sparta en Korinthe
Universiteit van de Peloponnesos

Παντειό Πανεπιστήμιο Αθηνών, Athene en Livadia
Panteionuniversiteit van Athene

Πολυτεχνείο Κρήτης, Chania
Technische Universiteit van Kreta

Πυροσβεστική Ακαδημία, Kato Kifisia
Brandweeracademie

Σχολή Αξιωματικών Νοσηλευτικής, Vyronas
Militaire School voor Verpleegkunde

Σχολή Ικάρων, Athene
Griekse Luchtmachtacademie

Σχολή Ναυτικών Δοκίμων, Piraeus
Griekse Marineacademie

Στρατιωτική Σχολή Αξιωματικών Σωμάτων, Thessaloniki
School voor Officieren van de Hulptroepen

Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων, Athene
Griekse Militaire Academie

Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο, Kallithea
Charokoposuniversiteit

Privé-universiteiten

Ελληνική Εταιρία Διοικήσεως Επιχειρήσεων, Athene
Griekse Managementvereniging

Ελληνοβρετανικό Κολλέγιο / British Hellenic College, Athene
Brits-Griekse Hogeschool

Εργαστήρια Ελευθέρων Σπουδών, Athene
Vrije Technische Studies

Kέντρο Eυρωπαϊκών Σπουδών Διοικήσεως / Centre of European Management Studies, Athene en Thessaloniki
Centrum voor Europese Managementstudies

Κολλέγιο Κρήτης / College of Crete, Heraklion
Kretenzische Hogeschool

Κολλέγιο Βακαλό / Vakalo School of Art and Design, Athene
Vakaloschool voor Kunst en Design

Μεσογειακό Κολέγιο / Mediterranean College, Athene, Thessaloniki, Piraeus en Glyfada
Hogeschool van de Middellandse Zee

Μητροπολιτικό Κολλέγιο / Metropolitan College, Maroesi, Thessaloniki en Piraeus
Grootstedelijke Hogeschool

Οικονομικό Κολέγιο Αθηνών / Business College Athens, Athene
Atheense Handelsschool

Akto Art & Design, Athene
Aktoschool voor Kunst en Design

Alpine Center, Glyfada
Alpencentrum

American College of Greece, Hagia Paraskevi
Amerikaanse Universiteit van Griekenland

American College of Thessaloniki, Thessaloniki
Amerikaanse Universiteit van Thessaloniki

American University of Athens, Athene
Amerikaanse Universiteit van Athene

American School of Classical Studies, Athene
Amerikaans School voor Klassieke Studies

Athens Graduate School of Management, Athene en Thessaloniki
Atheense Postgraduate Managementschool

Athens Laboratory of Business Administration, Athene
Atheens Laboratorium voor Bedrijfsbeheer

Centre for Management and Administration, Athene
Centrum voor Management en Beheer

City College, Thessaloniki
Stedelijke Hogeschool

City Unity College, Athene
Stedelijke Eenheidshogeschool

City University of Seattle, Athene
Stedelijke Universiteit van Seattle

Dimitris Perrotis College of Agricultural Studies,Thessaloniki
Dimitris Perrotishogeschool voor Landbouwstudies

École française d'Athènes, Athene
Franse School van Athene

Hellenic American University, Athene
Helleense Amerikaanse Universiteit

ICBS Business School, Thessaloniki, Athene en Larissa
ICBS-Handelsschool

iCon Training, Athene
iCon-Training

Institute of Management and Entrepreneurship in South Eastern Europe, Thermi
Instituut voor Management en Ondernemerschap in Zuidoost-Europa

Intercollege Globaltraining, Athene
Intercollege Globaltraining

International Management Studies, Athene
Internationale Managementstudies

New York College, Athene, Kifisia en Thessaloniki
Hogeschool van New York

Shipping Business Education College, Moschato
Hogeschool voor Zeevaarthandelsonderwijs

University of Sheffield, Thessaloniki
Universiteit van Sheffield

Hogescholen

Ακαδημία Εμπορικού Ναυτικού, Aspropyrgos, Hydra, Kefalonia, Preveza, Kymi, Thessaloniki, Chios, Oinoesses, Chania en Hermoepolis
Zeevaartacademie

Αλεξάνδρειο Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Θεσσαλονίκης, Delta, Thessaloniki, Kilkis, Katerini en Nea Propontida
Technische Alexanderhogeschool van Thessaloniki

Ανώτατη Εκκλησιαστική Ακαδημία Αθήνας, Athene
Hogere Kerkelijke Academie van Athene

Ανώτατη Εκκλησιαστική Ακαδημία Βελλάς, Ioannina
Hogere Kerkelijke Academie van Vella

Ανώτατη Εκκλησιαστική Ακαδημία Θεσσαλονίκης, Thessaloniki
Theologische Hogeschool van Thessaloniki

Ανώτατη Εκκλησιαστική Ακαδημία Κρήτης, Heraklion
Theologische Hogeschool van Kreta

Ανώτατη Σχολή Παιδαγωγικής και Τεχνολογικής Εκπαίδευσης, Athene, Thessaloniki, Patras, Ioannina, Heraklion, Volos en Maroneia-Sapes
Hogere School voor Pedagogisch en Technisch Onderwijs

Ανώτερη Σχολή Τουριστικής Εκπαίδευσης Αγίου Νικολάου, Agios Nikolaos
Hogeschool voor Toerisme van Agios Nikolaos

Ανώτερη Σχολή Τουριστικής Εκπαίδευσης Ρόδου, Rhodos
Hogeschool voor Toerisme van Rhodos

Στρατιωτική Σχολή Μονίμων Υπαξιωματικών Ναυτικού, Chaïdarion
School voor Onderofficieren van de Zeemacht

Σχολή Ιπταμένων Ραδιοναυτίλων, Acharnai
Navigatorenschool van de Griekse Luchtmacht

Σχολή Μονίμων Υπαξιωματικών, Trikala
School voor Onderofficieren van de Griekse Landmacht

Σχολή Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας, Acharnai
Technische Hogeschool van de Griekse Luchtmacht

Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών, Acharnai
School voor Onderofficieren van de Griekse Luchtmacht

Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης, Kavalla en Drama
Technische Hogeschool van Oost-Macedonië en Thracië

Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτικής Ελλάδας, Patras, Messolonghi, Naupaktos, Aigialeia, Ilida en Pyrgos
Technische Hogeschool van West-Griekenland

Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτικής Μακεδονίας, Kozani, Kastoria, Florina en Grevena
Technische Hogeschool van West-Macedonië

Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Θεσσαλίας, Larissa, Karditsa en Trikala
Technische Hogeschool van Thessalië

Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Κεντρικής Μακεδονίας, Serrai
Technische Hogeschool van Midden-Macedonië

Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Κρήτης, Heraklion, Chania, Rethymnon, Agios Nikolaos, Hiërapetra en Sitia
Technische Hogeschool van Kreta

Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Λαμίας, Lamia, Karpenissi en Amfissa
Technische Hogeschool van Lamia

Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πελοποννήσου, Kalamata en Sparta
Technische Hogeschool van de Peloponnesos

Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Χαλκίδας, Chalkis en Thebe
Technische Hogeschool van Chalkis

Guernsey

Universiteiten

Bournemouth University, Saint Peter Port
Universiteit van Bournemouth

Hongarije

Universiteiten

Állatorvostudományi Egyetem, Boedapest
Universiteit voor Diergeneeskunde

Budapesti Corvinus Egyetem, Boedapest
Boedapestse Corvinus-Universiteit

Budapesti Gazdasági Egyetem, Boedapest en Egersee
Economische Universiteit van Boedapest

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Boedapest
Boedapestse Universiteit voor Technologie en Handel

Debreceni Egyetem, Debrezin, Birkenkirchen, Neumarkt an der Theiss, Hirschfeld, Engelhausen en Betschermen
Universiteit van Debrezin

Dunaújvárosi Egyetem, Neustadt an der Donau
Universiteit van Neustadt an der Donau

Eötvös Lóránd Tudományegytem, Boedapest, Steinamanger en Ungarisch-Altenburg
Lóránd Eötvösuniversiteit

Eszterházy Károly Egyetem, Erlau, Gengess, Jassbring en Potok am Bodroch
Károly Eszterházy-Universiteit

Kaposvári Egyetem, Ruppertsburg
Universiteit van Ruppertsburg

Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem, Boedapest en Ketschkemet
Franz Lisztuniversiteit voor Muziek

Magyar Képzöművészeti Egyetem, Boedapest
Hongaarse Universiteit voor Schone Kunsten

Magyar Táncművészeti Egyetem, Boedapest
Hongaarse Universiteit voor Dans

Miskolci Egyetem, Mischkolz
Universiteit van Mischkolz

Moholy-Nagy Művészeti Egyetem, Boedapest en Ketschkemet
Moholy-Nagy-Universiteit voor de Kunsten

Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Boedapest en Sankt Andrä
Nationale Universiteit voor de Openbare Dienst

Nyíregyháza Egyetem, Birkenkirchen
Universiteit van Birkenkirchen

Óbudai Egyetem, Boedapest en Stuhlweissenburg
Universiteit van Alt-Ofen

Pallasz Athéné Egyetem, Ketschkemet, Sollnock en Thur
Pallas Athene-Universiteit

Pannon Egyetem, Weissbrun en Kesthell
Universiteit van Pannonië

Pécsi Tudományegyetem, Fünfkirchen en Sechshard
Universiteit van Fünfkirchen

Semmelweis Egyetem, Boedapest
Semmelweisuniversiteit

Soproni Egyetem, Ödenburg
Universiteit van Ödenburg

Széchenyi István Egyetem, Raab
István Széchenyi-Universiteit

Szegedi Tudományegyetem, Segedin en Neumarkt an der Theiss
Universiteit van Segedin

Szent István Egyetem, Getterle, Boedapest, Kompolt, Thur, Tschabe, Hirschfeld en Deutsch-Jula
Sint-Stefaansuniversiteit

Színház- és Filmművészeti Egyetem, Boedapest
Universiteit voor Toneel en Film

Testnevelési Egyetem, Boedapest
Universiteit voor Lichamelijke Opvoeding

Privé-universiteiten

Andrássy Gyula Deutschsprachige Universität Budapest, Boedapest
Duitstalige Gyula Andrássy-Universiteit van Boedapest

Aquincum Institute of Technology, Boedapest
Technologisch Instituut van Aquincum

Budapesti Metropolitan Egyetem, Boedapest
Grootstedelijke Universiteit van Boedapest

Debreceni Református Hittudományi Egyetem, Debrezin
Hervormde Theologische Universiteit van Debrezin

Edutus Egyetem, Totiserkolonie en Boedapest
Edutusuniversiteit

Evangélikus Hittudományi Egyetem, Boedapest
Evangelische Theologische Universiteit

Károli Gáspár Református Egyetem, Boedapest
Hervormde Gáspár Károliuniversiteit

Közép-Európai Egyetem, Boedapest
Midden-Europese Universiteit

McDaniel College, Boedapest
McDanielhogeschool

Nemzetközi Üzleti Főiskola, Boedapest
Internationale Handelshogeschool

Országos Rabbiképző-Zsidó Egyetem, Boedapest
Theologisch-Joodse Universiteit

Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Boedapest, Gran en Piliscsaba
Katholieke Péter Pázmány-Universiteit

Zsigmond Király Egyetem, Boedapest
Koning Sigismunduniversiteit

Niet-geaccrediteerde privé-universiteiten

Charles Molnar University, Szeged
Charles Molnaruniversiteit

Hogescholen

Eötvös József Főiskola, Frankenstadt
József Eötvöshogeschool

Privéhogescholen

Adventista Teológiai Főiskola, Boedapest
Theologische Hogeschool van de Adventisten

Apor Vilmos Katolikus Főiskola, Waitzen
Katholieke Vilmos Aporhogeschool

A Tan Kapuja Buddhista Főiskola, Boedapest
Boeddhistische Hogeschool "De poort van de kennis"

Baptista Teológiai Akadémia, Boedapest
Baptistische Theologische Academie

Bhaktivedanta Hittudományi Főiskola, Boedapest
Theologische Bhaktivedantahogeschool

Budapesti Kortárstánc Fõiskola, Boedapest
Boedapestse Hogeschool voor Hedendaagse Dans

Egri Hittudományi Főiskola, Erlau
Theologische Hogeschool van Erlau

Esztergomi Hittudományi Főiskola, Gran
Theologische Hogeschool van Gran

Gábor Dénes Főiskola, Boedapest
Dénes Gáborhogeschool

Gál Ferenc Főiskola, Segedin, Hirschfeld, Thur en Boedapest
Ferenc Gálhogeschool

Golgota Teológiai Főiskola, Vajta
Theologische Golgotahogeschool

Győri Hittudományi Főiskola, Raab
Theologische Hogeschool van Raab

Kodolányi János Főiskola, Stuhlweissenburg, Boedapest en Fock
János Kodolányi-Hogeschool

Pápai Református Teológiai Akadémia, Poppa
Hervormde Theologische Academie van Poppa

Pécsi Püspöki Hittudományi Főiskola, Fünfkirchen
Bisschoppelijke Theologische Hogeschool van Fünfkirchen

Pünkösdi Teológiai Főiskola, Boedapest
Theologische Hogeschool van de Pinksterkerk

Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola, Boedapest
Theologische Sapientiahogeschool voor Monniken

Sárospataki Református Teológiai Akadémia, Potok am Bodroch
Hervormde Theologische Academie van Potok am Bodroch

Sola Scriptura Lelkészképző és Teológiai Főiskola, Boedapest
Sola Scriptura-Hogeschool voor Theologie en Priesteropleidingen

Szent Atanáz Görögkatolikus Hittudományi Főiskola, Birkenkirchen
Grieks-Katholieke Theologische Sint-Athanasiushogeschool

Szent Bernát Hittudományi Főiskola, Sirtz
Theologische Sint-Bernardushogeschool

Szent Pál Akadémia, Boedapest
Sint-Paulusacademie

Tomori Pál Főiskola, Kollotschau
Pál Tomorihogeschool

Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola, Weissbrun
Aartsbisschoppelijke Theologische Hogeschool van Weissbrun

Wekerle Sándor Üzleti Főiskola, Boedapest
Sándor Wekerle-Handelshogeschool

Wesley János Lelkészképző Főiskola, Boedapest
John Wesley-Hogeschool voor Priesteropleidingen

Ierland

Universiteiten

Dublin City University / Ollscoil Chathair Bhaile Átha Cliath, Dublin
Stedelijke Universiteit van Dublin

Dublin Institute for Advanced Studies / Institúid Ard-Léinn Bhaile Átha Cliath, Dublin
Dublins Instituut voor Gevorderde Studies

National University of Ireland / Ollscoil na hÉireann, Dublin, Cork, Galway, Maynooth, Kilkenny, Shannon en Sligo
Nationale Universiteit van Ierland

Royal Irish Academy of Music / Ceol Acadamh Rioga na hÉireann, Dublin
Koninklijke Ierse Muziekacademie

Technological University Dublin / Ollscoil Teicneolaíochta Bhaile Átha Cliath, Dublin, Tallaght en Blanchardstown
Technologische Universiteit Dublin

The Open University in the Republic of Ireland [afstandsonderwijs]
Open Universiteit in de Ierse Republiek

University of Dublin / Ollscoil Bhaile Átha Cliath, Dublin
Universiteit van Dublin

University of Limerick / Ollscoil Luimnigh, Limerick en Thurles
Universiteit van Limerick

Privé-universiteiten

Burren College of Art, Ballyvaughan
Burrenkunstacademie

Church of Ireland Theological Institute, Dublin
Theologisch Instituut van de Ierse Kerk

Free University of Ireland / Saor-Ollscoil nahÉireann, Dublin
Vrije Universiteit van Ierland

Pontifical University Saint Patrick's College / Coláiste Phádraig Mhá Nuad, Maynooth
Pauselijke Universiteit Sint-Patriciushogeschool

Hogescholen

Athlone Institute of Technology / Institiúid Teicneolaíochta Bhaile Átha Luain, Athlone
Technologisch Instituut van Athlone

Cork Institute of Technology / Institiúid Teicneolaíochta Chorcaigh, Cork en Ringaskiddy
Technologisch Instituut van Cork

Defence Forces Training Centre, Kildare
Trainingscentrum van de Ierse Verdedigingsmacht

Dublin Institute of Technology / Institiúid Teicneolaíochta Bhaile Átha Cliath, Dublin
Technologisch Instituut van Dublin

Dundalk Institute of Technology / Institiúid Teicneolaíochta Dhún Dealgán, Dundalk
Technologisch Instituut van Dundalk

Dún Laoghaire Institute of Art, Design and Technology / Institiúid Ealaine, Deartha agus Teicneolaíochta Dhún Laoghaire, Kingstown
Instituut voor Kunst, Design en Technologie van Kingstown

Galway-Mayo Institute of Technology / Institiúid Teicneolaíochta na Gaillimhe-Maigh Eo, Galway, Castlebar en Cluain Mhuire
Technologisch Instituut van Galway-Mayo

Garda Síochána College, Templemore
Politiehogeschool

Institute of Technology Blanchardstown / Institiúid Teicneolaíochta Baile Bhlainséir, Blanchardstown
Technologisch Instituut Blanchardstown

Institute of Technology Carlow / Institiúid Teicneolaíochta Ceatharlach, Carlow en Kilkenny
Technologisch Instituut Carlow

Institute of Technology Sligo / Institiúid Teicneolaíochta Sligeach, Sligo
Technologisch Instituut Sligo

Institute of Technology Tallaght / Institiúid Teicneolaíochta Tamhlacht, Tallaght
Technologisch Instituut Tallaght

Institute of Technology Tralee / Institiúid Teicneolaíochta Traíghlí, Tralee
Technologisch Instituut Tralee

Letterkenny Institute of Technology / Institiúid Teicneolaíochta Leitir Ceanainn, Letterkenny
Technologisch Instituut van Letterkenny

Limerick Institute of Technology / Institiúid Teicneolaíochta Luimnigh, Limerick, Thurles en Clonmel
Technologisch Instituut van Limerick

Marino Institute of Education / Institiúid Oideachais Mhuire, Dublin
Pedagogisch Instituut van Marino

Waterford Institute of Technology / Institiúid Teicneolaíochta Phort Láirge, Waterford
Technologisch Instituut van Waterford

Privéhogescholen

American College Dublin, Dublin
Amerikaanse Hogeschool van Dublin

Dorset College Dublin, Dublin
Dorsethogeschool Dublin

Dublin Business School, Dublin
Handelsschool van Dublin

Gaiety School of Acting, Dublin
Blijheidsschool voor Drama

Galway Business School, Galway
Hnadelsschool van Galway

Griffith College, Cork, Dublin en Limerick
Griffithhogeschool

Hibernia College [afstandsonderwijs]
Hiberniahogeschool

International University of Applied Sciences Bad Honnef-Bonn, Dublin en Killarney
Internationale Hogeschool Bad Honnef-Bonn

Irish Academy of Public Relations / The Irish Academy, Blackrock
Ierse Academie voor Public Relations / De Ierse Academie

Irish Bible Institute, Dublin
Iers Bijbelinstituut

Irish Management Institute, Dublin
Iers Instituut voor Management

Kimmage Development Studies Centre, Dublin
Centrum voor Ontwikkelingsstudies van Kimmage

National College of Ireland, Dublin, Cork, Galway, Limerick, Letterkenny, Sligo, Monaghan, Castlebar, Roscrea, Cashel, Tralee, Kilkenny, Carlow, Waterford, Wexford, Wicklow, Bray, Newbridge, Drogheda en Dundalk
Nationale Hogeschool van Ierland

National Tourism Development Agency / Fáilte Ireland, Dublin
Nationaal Agentschap voor de Ontwikkeling van Toerisme

Newman Institute, Ballina
Newmaninstituut

Newpark Music Centre, Blackrock
Muziekcentrum van Newpark

Portobello Institute, Dublin
Portobello-Instituut

Saint Nicholas Montessori College, Kingstown, Cork, Limerick en Galway
Sint-Nicolaashogeschool voor Montessorionderwijs

Saint Patrick's College Carlow, Carlow
Sint-Patriciushogeschool Carlow

Turning Point Institute of Counselling and Psychotherapy Studies, Kingstown
Keerpuntinstituut voor Raadgevende en Psychotherapeutische Studies

IJsland

Universiteiten

Háskólasetur Vestfjarða, Ísafjörður
Universitair Centrum van de Westfjorden

Háskóli Íslands, Reykjavík, Laugarvatn, Hornafjörður, Húsavík, Sandgerði, Stykkishólmur, Bolungarvík, Egilsstaðir, Skagaströnd, Selfoss en Rangárþing ytra
Universiteit van IJsland

Háskólinn á Akureyri, Akureyri
Universiteit van Akureyri

Landbúnaðarháskoli Íslandi, Borgarnes, Hveragerði en Reykjavík
Landbouwuniversiteit van IJsland

United Nations University / Háskóli Sameinuðu þjóðanna, Reykjavík, Akureyri, Hólar en Ísafjörður
Universiteit van de Verenigde Naties

Privé-universiteiten

Háskólinn á Bifröst, Borgarnes
Universiteit van Bifröst

Háskólinn í Reykjavík, Reykjavík
Universiteit van Reykjavík

Listaháskóli Íslands, Reykjavík
IJslandse Kunstacademie

Hogescholen

Hólaskóli – Háskólinn á Hólum, Hólar, Skagafjörður en Blönduós
Hogeschool van Hólar

Privéhogescholen

Keilir miðstöð vísinda, fræða og atvinnulífs, Reykjanesbær
Keiliscentrum voor Wetenschap, Onderwijs en Nijverheid

Kvikmyndaskóli Íslands, Reykjavík
IJslandse Filmschool

Italië

Universiteiten

Abdus Salam International Centre for Theoretical Physics, Triëst
Internationaal Abdoes Salamcentrum for Theoretische Natuurkunde

Accademia Albertina di Belle Arti, Turijn
Albrecht-Academie voor Schone Kunsten

Accademia Carrara di Belle Arti, Bergamo
Carrara-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti Cignaroli, Verona
Cignaroli-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti dell'Aquila, L'Aquila
Academie voor Schone Kunsten van L'Aquila

Accademia di Belle Arti di Bari, Bari en Mola di Bari
Academie voor Schone Kunsten van Bari

Accademia di Belle Arti di Bologna, Bologna
Academie voor Schone Kunsten van Bologna

Accademia di Belle Arti di Brera, Milaan
Brera-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti di Carrara, Carrara
Academie voor Schone Kunsten van Carrara

Accademia di Belle Arti di Catania, Catania
Academie voor Schone Kunsten van Catania

Accademia di Belle Arti di Catanzaro, Catanzaro
Academie voor Schone Kunsten van Catanzaro

Accademia di Belle Arti di Cuneo, Cuneo
Academie voor Schone Kunsten van Cuneo

Accademia di Belle Arti di Firenze, Florence
Florentijnse Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti di Foggia, Foggia
Academie voor Schone Kunsten van Foggia

Accademie di Belle Arti di Frosinone, Frosinone
Academie voor Schone Kunsten van Frosinone

Accademia di Belle Arti di Lecce, Lecce
Academie voor Schone Kunsten van Lecce

Accademia di Belle Arti di Macerata, Macerata
Academie voor Schone Kunsten van Macerata

Accademia di Belle Arti di Napoli, Napels
Napolitaanse Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti di Palermo, Palermo
Palermitaanse Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti di Ravenna, Ravenna
Academie voor Schone Kunsten van Ravenna

Accademia di Belle Arti di Reggio di Calabria, Reggio di Calabria
Academie voor Schone Kunsten van Reggio di Calabria

Accademia di Belle Arti di Roma, Rome
Romeinse Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti di Urbino, Urbino
Academie voor Schone Kunsten van Urbino

Accademia di Belle Arti di Venezia, Venetië
Venetiaanse Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti Mario Sironi, Sassari
Mario Sironi-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti Pietro Vannucci, Perugia
Pietro Vannucci-Academie voor Schone Kunsten

Accademia Ligustica di Genova, Genua
Ligurische Academie van Genua

Accademia Navale, Livorno
Marineacademie

Accademia Nazionale d'Arte Drammatica Silvio d'Amico, Rome
Nationale Silvio d'Amico-Academie voor Toneelkunst

Accademia Nazionale di Danza, Rome
Nationale Dansacademie

Conservatorio Agostino Steffani, Castelfranco Veneto
Agostino Steffaniconservatorium

Conservatorio Alfredo Cassella, L'Aquila
Alfredo Cassellaconservatorium

Conservatorio Antonio Buzzola, Adria
Antonio Buzzolaconservatorium

Conservatorio Antonio Scontrino, Trapani
Antonio Scontrinoconservatorium

Conservatorio Antonio Vivaldi, Alessandria
Antonio Vivaldiconservatorium

Conservatorio Arcangelo Corelli, Messina
Arcangelo Corelliconservatorium

Conservatorio Arrigo Boito, Parma
Arrigo Boitoconservatorium

Conservatorio Arrigo Pedrollo, Vicenza
Arrigo Pedrolloconservatorium

Conservatorio Benedetto Marcello, Venetië
Benedetto Marcelloconservatorium

Conservatorio Bruno Maderna, Cesena
Bruno Madernaconservatorium

Conservatorio Cesare Pollini, Padua
Cesare Polliniconservatorium

Conservatorio Claudio Monteverdi di Bolzano / Claudio-Monteverdi-Konservatorium Bozen, Bolzano
Claudio Monteverdiconservatorium

Conservatorio Domenico Cimarosa, Avellino
Domenico Cimarosaconservatorium

Conservatorio Egidio Duni, Matera
Egidio Duniconservatorium

Conservatorio Evaristo Felico Dall'Abaco, Verona
Evaristo Felico Dall'Abacoconservatorium

Conservatorio Fausto Torrefranca, Vibo Valentia
Fausto Torrefrancaconservatorium

Conservatorio Francesco Bonporti, Trente en Riva del Garda
Francesco Bonporticonservatorium

Conservatorio Francesco Cilea, Reggio di Calabria
Francesco Cileaconservatorium

Conservatorio Francesco Morlacchi, Perugia
Francesco Morlacchiconservatorium

Conservatorio Gesualdo da Venosa, Potenza
Gesualdo da Venosa-Conservatorium

Conservatorio Ghedini, Cuneo
Ghediniconservatorium

Conservatorio Giacomo Puccini, La Spezia
Giacomo Pucciniconservatorium

Conservatorio Giambattista Pergolesi, Fermo
Giambattista Pergolesiconservatorium

Conservatorio Gioacchino Rossini, Pesaro
Gioacchino Rossiniconservatorium

Conservatorio Giovanbattista Martini, Bologna
Giovanbattista Martiniconservatorium

Conservatorio Giovanni Martucci, Salerno
Giovanni Martucciconservatorium

Conservatorio Giovanni Pierluigi da Palestrina, Cagliari
Giovanni Pierluigi da Palestrina-Conservatorium

Conservatorio Girolamo Frescobaldi, Ferrara
Girolamo Frescobaldiconservatorium

Conservatorio Giuseppe Nicolini, Piacenza
Giuseppe Nicoliniconservatorium

Conservatorio Giuseppe Tartini, Triëst
Giuseppe Tartiniconservatorium

Conservatorio Giuseppe Verdi di Como, Como
Giuseppe Verdiconservatorium van Como

Conservatorio Giuseppe Verdi di Milano, Milaan
Giuseppe Verdiconservatorium van Milaan

Conservatorio Giuseppe Verdi di Torino, Turijn
Giuseppe Verdiconservatorium van Turijn

Conservatorio Guido Cantelli, Novara
Guido Cantelliconservatorium

Conservatorio Jacopo Tomadini, Udine
Jacopo Tomadiniconservatorium

Conservatorio Licinio Refice, Frosinone
Licinio Reficeconservatorium

Conservatorio Lorenzo Perosi, Campobasso
Lorenzo Perosiconservatorium

Conservatorio Luca Marenzio, Brescia en Darfo-Boario Terme
Luca Marenzioconservatorium

Conservatorio Lucio Campiani, Mantua
Lucio Campianiconservatorium

Conservatorio Luigi Canepa, Sassari
Luigi Canepaconservatorium

Conservatorio Luigi Cherubini, Florence
Luigi Cherubiniconservatorium

Conservatorio Luisa D'Annunzio, Pescara
Luisa D'Annunzioconservatorium

Conservatorio Nicola Sala, Benevento
Nicola Salaconservatorium

Conservatorio Niccolò Paganini, Genua
Niccolò Paganiniconservatorium

Conservatorio Niccolò Piccinni, Bari
Niccolò Piccinniconservatorium

Conservatorio Nino Rota, Monopoli
Nino Rotaconservatorium

Conservatorio Ottorino Respighi, Latina
Ottorino Respighiconservatorium

Conservatorio San Pietro a Majella, Napels
San Pietro a Majella-Conservatorium

Conservatorio Santa Cecilia, Rome
Sint-Ceciliaconservatorium

Conservatorio Stanislao Giacomantonio, Cosenza
Stanislao Giacomantonioconservatorium

Conservatorio Tito Schipa, Lecce en Ceglie Messapica
Tito Schipaconservatorium

Conservatorio Umberto Giordano, Foggia en Rodi Garganico
Umberto Giordanoconservatorium

Conservatorio Vincenzo Bellini, Palermo
Vincenzo Belliniconservatorium

IMT School for Advanced Studies Lucca, Lucca
IMT-school voor Gevorderde Studies in Lucca

Istituto Musicale della Valle d'Aosta / Conservatoire de la Vallée d'Aoste, Aosta
Muziekinstituut van de Vallei van Aosta

Istituto Superiore di Studi Musicali Achille Peri, Reggio nell'Emilia
Hoger Achille Peri-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Claudio Merulo, Castelnuovo ne' Monti
Hoger Claudio Merulo-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Gaetano Braga, Teramo
Hoger Gaetano Braga-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Gaetano Donizetti, Bergamo
Hoger Gaetano Donizetti-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Giacomo Puccini, Gallarate
Hoger Giacomo Puccini-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Giambattista Pergolesi, Ancona
Hoger Pergolesi-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Giovanni Paisiello, Tarente
Hoger Giovanni Paisiello-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Giulio Briccialdi, Terni
Hoger Giulio Briccialdi-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Giuseppe Verdi, Ravenna
Hoger Giuseppe Verdi-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Luigi Boccherini, Lucca
Hoger Luigi Boccherini-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Orazio Vecchi ed Antonio Tonelli, Modena en Carpi
Hoger Orazio Vecchi- en Antonio Tonelli-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Pietro Mascagni, Livorno
Hoger Pietro Mascagni-Instituut voor Muziek

Istituto Superiore di Studi Musicali Rinaldo Franci, Siënna
Hoger Rinaldo Franci-Instituut voor Muziek

Istituto Superiore di Studi Musicali Vincenzo Bellini di Caltanissetta, Caltanissetta
Hoger Vincenzo Bellini-Instituut voor Muziek van Caltanissetta

Istituto Superiore di Studi Musicali Vincenzo Bellini di Catania, Catania
Hoger Vincenzo Bellini-Instituut voor Muziek van Catania

Istituto Superiore per le Industrie Artistiche di Faenza, Faënza
Hoger Instituut voor de Kunstnijverheid van Faënza

Istituto Superiore per le Industrie Artistiche di Firenze, Florence
Florentijns Hoger Instituut voor de Kunstnijverheid

Istituto Superiore per le Industrie Artistiche di Roma, Rome en Pescara
Romeins Hoger Instituut voor de Kunstnijverheid

Istituto Superiore per le Industrie Artistiche di Urbino, Urbino
Hoger Instituut voor de Kunstnijverheid van Urbino

Istituto Universitario di Architettura di Venezia, Venetië
Venetiaanse Universitaire Instelling voor Architectuur

NATO Defense College / Collège de défense de l'OTAN, Rome
Verdedigingshogeschool van de NAVO

Politecnico di Bari, Bari, Tarente, Foggia en Corato
Technische Universiteit van Bari

Politecnico di Milano, Milaan, Cremona, Como, Lecco, Piacenza en Mantua
Technische Universiteit van Milaan

Politecnico di Torino, Turijn, Biella, Mondovì en Verrès
Technische Universiteit van Turijn

Scuola Internazionale Superiore di Studi Avanzati, Triëst
Internationale Hogeschool voor Gevorderde Studies

Scuola Nazionale dell'Amministrazione, Rome
Nationale School voor Openbaar Bestuur

Scuola Normale Superiore, Pisa en Florence
Hogere Normaalschool

Scuola Superiore Sant'Anna, Pisa, Pontedera en Volterra
Sint-Annahogeschool

Scuola Superiore di Perfezionamento per le Forze di polizia, Rome
Perfectioneringshogeschool voor de Politiemachten

Università cà Foscari di Venezia, Venetië en Treviso
Foscari-Universiteit van Venetië

Università degli Studi della Basilicata, Potenza en Matera
Universiteit van Basilicata

Università degli Studi della Campania Luigi Vanvitelli, Caserta, Aversa, Santa Maria Capua Vetere, Napels en Capua
Luigi Vanvitelli-Universiteit van Campanië

Università degli Studi dell'Aquila, L'Aquila, Teramo, Avezzano, Sulmona, Rome, Rieti, Motta di Livenza en Perugia
Universiteit van L'Aquila

Università degli Studi della Tuscia, Viterbo en Cittaducale
Universiteit van Tuscia

Università degli Studi dell'Insubria, Varese, Como, Bosisio Parini en Busto Arsizio
Universiteit van Insubria

Università degli Studi del Molise, Campobasso, Isernia, Pesche en Termoli
Universiteit van Molise

Università degli Studi del Piemonte Orientale Amedeo Avogadro, Vercelli, Novara, Alessandria, Asti, Casale Monferrato, Biella, Verbania, Tortona en Fossano
Amedeo Avogadro-Universiteit van Oost-Piëmont

Università degli Studi del Sannio, Benevento en Buonalbergo
Universiteit van Samnium

Università degli Studi di Bari Aldo Moro, Bari, Tarente en Brindisi
Aldo Moro-Universiteit van Bari

Università degli Studi di Bergamo, Bergamo en Dalmine
Universiteit van Bergamo

Università degli Studi di Brescia, Brescia, Cremona, Mantua, Esine, Desenzano del Garda en Chiari
Universiteit van Brescia

Università degli Studi di Cagliari, Cagliari, Monserrato, Nuoro, Oristano en Iglesias
Universiteit van Cagliari

Università degli Studi di Cassino e del Lazio Meridionale, Cassino, Terracina, Frosinone, Sora en Atina
Universiteit van Cassino en Zuid-Latium

Università degli Studi di Catania, Catania, Syracuse en Ragusa
Universiteit van Catania

Università degli Studi di Ferrara, Ferrara, Bozen, Pieve di Cento, Rovigo, Rovereto en Codigoro
Universiteit van Ferrara

Università degli Studi di Firenze, Florence, Pistoia, Prato, Empoli, Figline Valdarno, San Casciano in Val di Pesa, San Giovanni Valdarno, Borgo San Lorenzo en Lagonegro
Universiteit van Florence

Università degli Studi di Foggia, Foggia, Lucera, San Severo, Manfredonia, Cerignola en San Giovanni Rotondo
Universiteit van Foggia

Università degli Studi di Genova, Genua, La Spezia, Acqui Terme, Savona, Imperia, Chiavari en Pietra Ligure
Universiteit van Genua

Università degli Studi di Macerata, Macerata, Fermo, Civitanova Marche en Iesi
Universiteit van Macerata

Università degli Studi di Messina, Messina, Taormina, Syracuse, Noto, Priolo Gargallo, Caltagirone, Enna en Reggio di Calabria
Universiteit van Messina

Università degli Studi di Milano, Milaan, Crema, San Donato Milanese, Segrate, Lodi, Edolo, Torrazza Coste, Cernusco sul Naviglio, Mantua, Bosisio Parini en Gargnano
Universiteit van Milaan

Università degli Studi di Milano-Bicocca, Milaan, Monza, Lissone, Vedano al Lambro, Sondrio, Lecco en Bergamo
Universiteit van Milaan-Bicocca

Università degli Studi di Modena e Reggio nell'Emilia, Modena en Reggio nell'Emilia
Universiteit van Modena en Reggio nell'Emilia

Università degli Studi di Napoli Federico II, Napels en Portici
Frederik II-Universiteit van Napels

Università degli Studi di Napoli L'Orientale, Napels
Napolitaanse Universiteit voor Oosterse Studies

Università degli Studi di Napoli Parthenope, Napels
Napolitaanse Parthenope-Universiteit

Università degli Studi di Padova, Padua, Vicenza, Feltre, Conegliano, Mirano, Rovigo, Treviso, Legnaro, Bressanone, Asiago, Venetië, Chioggia, Verona, Portogruaro, Montecchio Precalcino en Santorso
Universiteit van Padua

Università degli Studi di Palermo, Palermo, Caltanissetta, Erice, Marsala, Agrigente, Cefalù, Petralia Soprana en Petralia Sottana
Universiteit van Palermo

Università degli Studi di Parma, Parma
Universiteit van Parma

Università degli Studi di Pavia, Pavia, Cremona, Vigevano en Mantua
Universiteit van Pavia

Università degli Studi di Perugia, Perugia, Terni, Assisië, Foligno en Narni
Universiteit van Perugia

Università degli Studi di Roma Foro Italico, Rome
Universiteit van Rome – Italisch Forum

Università degli Studi di Roma La Sapienza, Rome, Latina, Civitavecchia en Rieti
Universiteit van Rome – De Wijsheid

Università degli Studi di Roma Tor Vergata, Rome, Tivoli, Sora, Ceccano, Monterotondo en Subiaco
Universiteit van Rome – Tor Vergata

Università degli Studi di Roma Tre, Rome
Universiteit van Rome – 3

Università degli Studi di Salerno, Fisciano, Salerno, Baronissi en Avellino
Universiteit van Salerno

Università degli Studi di Sassari, Sassari, Alghero, Nuoro en Oristano
Universiteit van Sassari

Università degli Studi di Siena, Siënna, Arezzo en Grosseto
Universiteit van Siënna

Università degli Studi di Teramo, Teramo, Atri, Mosciano Sant'Angelo, Giulianova en Avezzano
Universiteit van Teramo

Università degli Studi di Torino, Turijn, Savigliano, Orbassano, Aosta, Cuneo, Alba, Asti, Biella, Moretta en Grugliasco
Universiteit van Turijn

Università degli Studi di Trento, Trente en Rovereto
Universiteit van Trente

Università degli Studi di Trieste, Triëst, Pordenone, Gorizia en Portugruaro
Universiteit van Triëst

Università degli Studi di Udine, Udine, Pordenone, Gorizia, Pagnacco, Gemona del Friuli en Cormòns
Universiteit van Udine

Università degli Studi di Urbino Carlo Bo, Urbino, Fano en Pesaro
Carlo Bo-Universiteit van Urbino

Università degli Studi di Verona, Verona, Rovereto, Bolzano, Trente, Vicenza, Legnago en Canazei
Universiteit van Verona

Università degli Studi Gabriele d'Annunzio, Chieti, Pescara, Lanciano, Torre de' Passeri, Torrevecchia Teatina en Vasto
Gabriele d'Annunzio-Universiteit

Università degli Studi Magna Græcia di Catanzaro, Catanzaro en Roccelletta di Borgia
Universiteit van Catanzaro Groot-Griekenland

Università degli Studi Mediterranea di Reggio di Calabria, Reggio di Calabria en Gallina
Middellandse-Zee-Universiteit van Reggio di Calabria

Università della Calabria, Rende en Crotone
Universiteit van Calabrië

Università della Valle d'Aosta / Université de la Vallée d'Aoste, Aosta en Saint-Christophe
Universiteit van de Vallei van Aosta

Università del Salento, Lecce, Cavallino, Mesagne, Monteroni di Lecce en Brindisi
Universiteit van de Salento

Università di Bologna, Bologna, Ravenna, Cesena, Rimini, Imola, Ozzano dell'Emilia, Forlì, Faënza, Cesenatico en Reggio nell'Emilia
Universiteit van Bologna

Università di Camerino, Camerino, Matelica, Ascoli Piceno, Fabriano, San Benedetto del Tronto en Recanati
Universiteit van Camerino

Università di Pisa, Pisa, Lucca en Piombino
Universiteit van Pisa

Università per Stranieri di Perugia, Perugia
Universiteit voor Buitenlanders

Università per Stranieri di Siena, Siënna
Universiteit van Siënna voor Buitenlanders

Università Politecnica delle Marche, Ancona, Fermo, Ascoli Piceno, Macerata, Pesaro en San Benedetto del Tronto
Technische Universiteit van de Marken

Geaccrediteerde privé-universiteiten

Accademia di Belle Arti di Sanremo, Sanremo
Academie voor Schone Kunsten van Sanremo

Accademia di Belle Arti e di Restauro di San Martino delle Scale, San Martino delle Scale
Academie voor Schone Kunsten en Restauratie van San Martino delle Scale

Accademia di Belle Arti e Restauro Nike di Catania, Catania
Nikè-Academie voor Schone Kunsten en Restauratie van Catania

Accademia di Belle Arti Fidia, Stefanaconi
Fidia-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti Kandinskij, Trapani
Kandinskij-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti Lorenzo da Viterbo, Viterbo
Lorenzo da Viterbo-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti Michelangelo, Agrigente
Michelangelo-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti Picasso, Palermo
Picasso-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti Rosario Gagliardi, Syracuse
Rosario Gagliardi-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti Santa Giulia, Brescia
Sint-Julia-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Design e Arte Visive, Sant'Agata li Battiati
Academie voor Design en Beeldende Kunsten

Accademia Europea di Arti e Media, Milaan en Novara
Europese Academie voor Kunst en Media

Accademia Internazionale di Musica e Arte, Roma
Internationale Academie voor Muziek en Kunst

Accademia Italiana, Florence en Rome
Italiaanse Academie

Accademia Mediterranea di Belle Arti, Messina
Middellandse-Zeeacademie voor Schone Kunsten

Accademia Meditarranea di Ragusa, Ragusa
Middellandse-Zeeacademie van Ragusa

Accademia Nazionale del Jazz, Siënna
Nationale Jazzacademie

Campo Universitario CIELS, Padua
Universitaire Campus CIELS

Facoltà Valdese di Teologia, Rome
Waldenzische Faculteit voor Godgeleerdheid

Fondazione Milano, Milaan
Stichting Milaan

Freie Universität Bozen / Libera Università di Bolzano, Bolzano, Bressanone en Brunico
Vrije Universiteit van Bolzano

International University College of Turin, Turijn
Internationaal Universitair Centrum van Turijn

Istituto Avventista di Cultura Biblica Villa Aurora, Florence
Adventistisch Villa Aurora-Instituut voor Bijbelse Cultuur

Istituto di Formazione di Operatori Aziendali, Reggio nell'Emilia
Vormingsinstituut voor Handelsoperatoren

Istituto Europeo di Design, Milaan, Cagliari, Como, Florence, Rome, Turijn en Venetië
Europees Ontwerpinstituut

Istituto Universitario di Studi Musicali Tisia, Cefalù
Universitaire Instelling voor Muziekstudies Tisias

Istituto Universitario di Lingue Moderne, Milaan
Universitaire Instelling voor Moderne Talen

Istituto Universitario Europeo, Florence
Europese Universitaire Instelling

Libera Accademia di Belle Arti, Brescia, Rimini, Florence en Torbole sul Garda
Vrije Academie voor Schone Kunsten

Libera Accademia di Belle Arti di Roma, Rome
Romeinse Vrije Academie voor Schone Kunsten

Libera Università del Cinema, Rome
Vrije Filmuniversiteit

Libera Università Internazionale degli Studi Sociali Guido Carli, Rome
Internationale Vrije Guido Carli-Universiteit voor Sociale Studies

Libera Università Maria Santissima Assunta, Rome en Palermo
Vrije Universiteit Heilige Maria-ten-Hemel-Opgenomen

Libera Università Mediterranea Jean Monnet, Casamassima
Vrije Mediterrane Jean Monnet-Universiteit

MIB School of Management, Triëst
MIB-Managementschool

Nuova Accademia di Belle Arti, Milaan
Nieuwe Academie voor Schone Kunsten

Nuova Università del Cinema e della Televisione, Rome
Nieuwe Universiteit voor Film en Televisie

Politecnico Internazionale Scientia et Ars, Vibo Valentia en Feroleto Antico
Internationale Technische Hogeschool Scientia et Ars

Saint Louis College of Music, Rome
Sint-Lodewijkshogeschool voor Muziek

Scuola di Musica di Fiesole, Fiesole
Muziekschool van Fiesole

Scuola di Specializzazione in Psicoterapia del Centro Berne, Milaan
School voor Specialisatie in Psychotherapie van het Bernecentrum

Scuola Leonardo da Vinci, Rome, Florence en Siënna
Leonardo da Vincischool

Scuola Lorenzo de' Medici, Florence
Leonardo de' Medicischool

Scuola per Assistenti Sociali F. Stagno D'Alcontres, Modica
Stagno D'Alcontresschool voor Maatschappelijke Assistenten

Scuola Superiore per Mediatori Linguistici, Pisa
Hogeschool voor Taalkundige Bemiddelaars

Scuola Superiore per Mediatori Linguistici Carlo Bo, Milaan, Rome, Bologna, Florence en Bari
Carlo Bohogeschool voor Taalkundige Bemiddelaars

Università Campus Biomedico di Roma, Rome
Universiteit Romeinse Biomedische Campus

Università Carlo Cattaneo, Castellanza
Carlo Cattaneo-Universiteit

Università Cattolica del Sacro Cuore, Milaan, Rome, Brescia, Piacenza en Cremona
Katholieke Heilig-Hartuniversiteit

Università Commerciale Luigi Bocconi, Milaan
Handelsuniversiteit Luigi Bocconi

Università degli Studi Guglielmo Marconi, Rome
Guglielmo Marconi-Universiteit

Università degli Studi Internazionali di Roma, Rome
Romeinse Universiteit voor Internationale Studies

Università degli Studi Kore di Enna, Enna
Kore-Universiteit van Enna

Università degli Studi Suor Orsola Benincasa, Napels
Zuster Ursula Benincasa-Universiteit

Università di Scienze Gastronomiche, Bra en Colorno
Universiteit voor Gastronomische Wetenschappen

Università Europea di Roma, Rome
Europese Universiteit van Rome

Università Niccolò Cusano, Rome
Niccolò Cusano-Universiteit

Università per Stranieri Dante Alighieri, Reggio di Calabria
Dante Alighieri-Universiteit voor Buitenlanders

Università Popolare degli Studi di Milano, Milaan
Volksuniversiteit van Milaan

Università Sigmund Freud, Milaan
Sigmund Freuduniversiteit

Università Telematica Internazionale Uninettuno [afstandsonderwijs]
Internationale Open Uninettuno-Universiteit

Università Telematica Leonardo da Vinci [afstandsonderwijs]
Open Leonardo da Vinci-Universiteit

Università Telematica Pegaso [afstandsonderwijs]
Open Pegasusuniversiteit

Università Telematica Unitelma Sapienza [afstandsonderwijs]
Open Unitelma Sapienza-Universiteit

Università Vita-Salute San Raffaele, Milaan en Cesano Maderno
Sint-Rafaëluniversiteit voor Levens- en Gezondheidswetenschappen

Kerkelijke universiteiten

Facoltà di Diritto Canonico San Pio X, Venetië
Sint-Pius X-Faculteit voor Kerkelijk Recht

Facoltà Teologica dell'Emilia-Romagna, Bologna, Reggio nell'Emilia, Piacenza, Modena, Parma, Rimini en Forlì
Theologische Faculteit van Emilia-Romagna

Facoltà Teologica dell'Italia Centrale, Florence en Camaiore
Theologische Faculteit van Midden-Italië

Facoltà Teologica dell'Italia Settentrionale, Milaan, Turijn (*), Genua, Alessandria, Bergamo, Brescia, Como, Lodi, Cremona, Fossano, Novara, La Spezia en Ventimiglia
Theologische Faculteit van Noord-Italië

Facoltà Teologica del Triveneto, Padua, Pordenone, Trente, Treviso, Vittorio Veneto, Pagnacco, Bressanone, Udine, Verona, Portugruaro, Vicenza en Belluno
Theologische Faculteit van de Drie Venetiën

Facoltà Teologica Pugliese, Bari, Molfetta, Lecce, Foggia, Conversano, Tarente en Trani
Theologische Faculteit van Apulië

Istituto di Liturgia Pastorale, Padua
Instituut voor Pastorale Liturgie

Istituto di Scienze Religiose Unus Magister di Crotone, Crotone
Instituut voor Godsdienstwetenschappen Unus Magister van Crotone

Istituto di Studi Ecumenici San Bernardino, Venetië
Sint-Bernardinstituut voor Oecumenische Studies

Istituto Superiore di Scienze Religiose San Pio X, Chieti en Vasto
Hoger Instituut voor Godsdienstwetenschappen Pius X

Istituto Universitario Sophia, Figline e Incisa Valdarno
Universitair Sophia-Instituut

Philosophisch-Theologische Hochschule Brixen / Studio Teologico Accademico di Bressanone, Bressanone, Bolzano en Trente
Theologische Hogeschool van Bressanone

Pontifical Beda College, Rome
Pauselijk Bedacollege

Pontifical Irish College, Rome
Pauselijk Iers College

Pontifical North American College, Rome
Pauselijk Noord-Amerikaans College

Pontifical Scots College, Rome
Pauselijk Schots College

Pontificia Facoltà di Scienze dell'Educazione Auxilium, Rome
Pauselijke Auxiliumfaculteit voor Opvoedkundige Wetenschappen

Pontificia Facoltà Teologica della Sardegna, Cagliari, Sassari en Villacidro
Pauselijke Theologische Faculteit van Sardinië

Pontificia Facoltà Teologica dell'Italia Meridionale, Napels, Potenza, Capua, Castellammare, Catanzaro, Cosenza, Reggio di Calabria, Salerno, Vallo della Lucania, Avellino, Cerreto Sannita, en Piedimonte Matese
Pauselijke Theologische Faculteit van Zuid-Italië

Pontificia Facoltà Teologica di Sicilia, Palermo, Catania, Caltanissetta, Agrigente, Ragusa, Cefalù, Rocca en Acireale
Pauselijke Theologische Faculteit van Sicilië

Pontificia Facoltà Teologica Marianum, Rome en Vicenza
Pauselijke Theologische Faculteit Marianum

Pontificia Facoltà Teologica San Bonaventura, Rome
Pauselijke Theologische Faculteit Sint-Bonaventura

Pontificia Facoltà Teologica Teresianum, Rome
Pauselijke Theologische Faculteit Teresianum

Pontificia Università Antonianum, Rome
Pauselijke Universiteit Antonianum

Pontificia Università della Santa Croce, Rome
Pauselijke Heilig-Kruisuniversiteit

Pontificia Università Gregoriana, Rome
Pauselijke Gregoriusuniversiteit

Pontificia Università Lateranense, Rome, Ancona, Fermo, Chieti, Assisië, Pisa, Modena, Campobasso, L'Aquila en Verona
Pauselijke Universiteit van Lateranen

Pontificia Università San Tommasso d'Aquino, Rome, Bari en Bologna
Pauselijk Sint-Thomas-van-Aquino-Universiteit

Pontificia Università Urbaniana, Rome
Pauselijke Urbanusuniversiteit

Pontificio Ateneo Regina Apostolorum, Rome
Pauselijk Atheneum Regina Apostolorum

Pontificio Ateneo San Anselmo, Rome
Pauselijk Atheneum Sint-Anselmus

Pontificio Istituto Ambrosiano di Musica Sacra, Milaan
Pauselijk Ambrosiusinstituut voor Kerkmuziek

Pontificio Istituto Biblico, Rome
Pauselijk Bijbelinstituut

Pontificio Istituto di Musica Sacra, Rome
Pauselijk Instituut voor Kerkmuziek

Pontificio Istituto di Studi Arabi e d'Islamistica, Rome
Pauselijk Instituut voor Arabistiek en Islamkunde

Pontificio Istituto Orientale, Rome
Pauselijk Instituut voor het Oosten

Pontificio Seminario Romano Maggiore, Rome
Pauselijk Romeins Groot-Seminarie

Pontificium Collegium Germanicum et Hungaricum de Urbe, Rome
Pauselijk Duits en Hongaars College van Rome

Séminaire français de Rome, Rome
Frans Seminarie van Rome

Università Pontificia Salesiana, Rome, Turijn en Messina
Pauselijke Universiteit van de Salesianen

Venerable English College, Rome
Edelachtbaar Engels College

Niet geaccrediteerde privé-universiteiten

Accademia Internazionale d'Alta Moda e d'Arte del Costume, Rome
Internationale Academie voor Mode en Kledingkunst

American University of Rome, Rome
Amerikaanse Universiteit van Rome

Centro di Tecnologia Universitaria Straniera, Palermo, Trapani en Caltanissetta
Centrum voor Buitenlandse Universitaire Technologie

Domus Academy, Milaan
Domusacademie

École française de Rome, Rome
Franse School van Rome

European Academy, Bolzano
Europese Academie

European School of Economics, Lucca, Rome, Milaan, Bari, Bologna, Catania, Vicenza, Napels, Genua, Cagliari
Europese School voor Economie

Facoltà Battista di Teologia, Alatri
Baptistische Theologische Faculteit

Facoltà di Teologia Ortodossa San Massimo Confessore, Ravenna
Orthodoxe Theologische Faculteit Sint-Maximus Confessor

Istituto di formazione evangelica e documentazione, Padua
Instituut voor Evangelische Vorming en Documentatie

Istituto Internazionale di Fashion, Design e Marketing Polimoda, Florence en Prato
Internationaal Polimoda-Instituut voor Mode, Design en Marketing

Istituto Marangoni, Milaan
Marangoni-Instituut

Istituto Niels Stensen, Florence
Niels Stenseninstituut

Istituto per l'Arte e il Restauro Palazzo Spinelli, Florence
Instituut voor Kunst en Restauratie Paleis Spinelli

Istituto Superiore di Osteopatia, Milaan
Hoger Instituut voor Osteopathie

Istitut Pedagogich Ladin, Bolzano, Ortisei en San Leonardo
Ladinisch Pedagogisch Instituut

John Cabot University, Rome
John Cabotuniversiteit

Johns Hopkins University, Bologna
Johns Hopkins-Universiteit

Leibniz Campus, Milaan
Leibnizcampus

Libera Facoltà Teologica Ortodossa San Gregorio Magno, San Felice
Vrije Orthodoxe Theologische Faculteit van de H. Gregorius de Grote

Libera Università di Osteopatia, San Giovanni Teatino
Vrije Universiteit voor Osteopathie

Libera Università Nuorese, Nuoro
Vrije Universiteit van Nuoro

Monash University, Prato
Monashuniversiteit

Scuola di Medicina Omeopatica di Verona, Verona
School voor Homeopathische Geneeskunde van Verona

Scuola Nazionale di Cinema, Rome, Turijn, Milaan en Palermo
Nationale FIlmschool

Università degli studi Europea Franco Ranieri, Villa San Giovanni
Europese Franco Ranieri-Universiteit

Università di Danza e Teatro, Porto Mantovano
Universiteit voor Dans en Toneel

Università Europea per il Turismo, Capaccio en Torre del Greco
Europese Universiteit voor Toerisme

University of Saint Thomas, Rome
Sint-Thomasuniversiteit

Yorker International University, Milaan
Internationale Universiteit van New York

Jersey

Hogescholen

Highlands College, Saint Saviour
Hooglandenhogeschool

Kroatië

Universiteiten

Inter-University Centre, Ragusa
Interuniversitair Centrum

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Essig, Slawonisch-Brod, Požega en Đakovo
Josip Juraj Strossmayeruniversiteit van Essig

Sveučilište Jurja Dobrile u Puli / Università degli Studi di Pola, Pola en Buie d'Istria
Juraj Dobrila-Universiteit van Pola

Sveučilište u Dubrovniku, Ragusa
Universiteit van Ragusa

Sveučilište u Rijeci, Fiume, Abbazia, Gospitsch en Bjelovar
Universiteit van Fiume

Sveučilište u Splitu, Spalato, Sebenico, Makarska, Vukovar en Agram
Universiteit van Spalato

Sveučilište u Zadru, Zara
Universiteit van Zara

Sveučilište u Zagrebu, Agram, Waraschdin, Sisak, Spalato, Fiume, Ragusa, Essig, Tschakowetz, Petrinja, Đakovo, Koprivnica en Zabok
Universiteit van Agram

Privé-universiteiten

Adventističko teološko visoko učilište, Maruševec
Adventistische Hogere Theologische Opleiding

Filozofsko-teološki institut Družbe Isusove, Agram
Filosofisch-Theologisch Instituut van de Jezuïeten

Hrvatsko katoličko sveučilište, Agram
Kroatische Katholieke Universiteit

Sveučilište Libertas, Agram, Ragusa en Kutina
Libertasuniversiteit

Sveučilište Sjever, Koprivnica en Waraschdin
Noorduniversiteit

Hogescholen

Međimursko veleučilište, Tschakowetz en Vukovar
Hogeschool van het Murinsel

Policijska akademija, Agram
Politieacademie

Tehničko veleučilište u Zagrebu, Agram en Waraschdin
Technische Hogeschool van Agram

Veleučilište u Karlovcu, Karlstadt en Duga Resa
Hogeschool van Karlstadt

Veleučilište Lavoslav Ružička u Vukovaru, Vukovar
Lavoslav Ružičkahogeschool van Vukovar

Veleučilište Marko Marulić u Kninu, Knin
Marko Marulićhogeschool van Knin

Veleučilište Nikola Tesla u Gospiću, Gospitsch
Nikola Teslahogeschool van Gospitsch

Veleučilište u Bjelovaru, Bellowar
Hogeschool van Bellowar

Veleučilište u Požegi, Požega
Hogeschool van Požega

Veleučilište u Rijeci, Fiume, Pola, Abbazia, Parenzo, Buje, Otočac, Gospitsch en Zara
Hogeschool van Fiume

Veleučilište u Šibeniku, Sebenico
Hogeschool van Sebenico

Veleučilište u Slavonskom Brodu, Slawonisch-Brod
Hogeschool van Slawonisch-Brod

Visoka škola za menadžment u turizmu i informatici u Virovitici, Virovitica
Hogeschool voor Toeristisch Management en Informatica van Virovitica

Visoko gospodarsko učilište u Križevcima, Kreutz
Landbouwhogeschool van Kreutz

Zdravstveno veleučilište, Agram
Hogeschool voor Gezondheidswetenschappen

Privéhogescholen

Politehnika Pula, Pola
Polytechnische School van Pola

Poslovna akademija Rijeka, Fiume
Handelsacademie PAR

Rochester Institute of Technology Croatia, Ragusa en Agram
Technologisch Instituut van Rochester in Kroatië

Veleučilište Baltazar Zaprešić, Zaprešić
Baltazarhogeschool van Zaprešić

Veleučilište Hrvatsko zagorje Krapina, Krapina
Hogeschool van het Kroatische Binnenland in Krapina

Veleučilište u Velikoj Gorici, Velika Gorica
Hogeschool van Velika Gorica

Veleučilište VERN, Agram
VERN-Hogeschool

Visoka poslovna škola Minerva u Dugopolju, Dugopolje
Hogere Handelsschool Minerva in Dugopolje

Visoka poslovna škola Zagreb, Agram
Hogere Handelsschool Agram

Visoka škola međunarodnih odnosa i diplomacije Dag Hammarskjöld, Agram
Hogere School voor Internationale Betrekkingen en Diplomatie Dag Hammarskjöld

Visoka škola multimedijskih i komunikacijskih tehnologija, Spalato
Hogere School voor Multimedia- en Communicatietechnologie

Visoka škola Nikola Šubić Zrinski, Agram
Hogere Nikola Šubić Zrinskischool

Visoka škola za financijski menadžment, Agram
Hogere School voor Financieel Management

Visoka škola za informacijske tehnologije, Agram
Hogere School voor Informatietechnologie

Visoka škola za inspekcijski i kadrovski menadžment, Spalato
Hogere School voor Inspectie- en Personeelsmanagement

Visoka škola za sigurnost, Agram
Hogere School voor Veiligheid

Visoka škola za menadžment i dizajn Aspira, Spalato en Agram
Hogere Aspiraschool voor Management en Design

Visoko evanđeosko teološko učilište u Osijeku, Essig
Hogere Evangelische Theologische Opleiding van Essig

Visoko učilište Algebra, Agram
Hogere Opleiding Algebra

Visoko učilište Effectus, Agram
Hogere Opleiding Effectus

Zagrebačka škola ekonomije i managementa, Agram
Hogere School voor Economie en Management van Agram

Theologische seminaries

Biskupijsko-misijsko sjemenište Redemptoris Mater, Pola
Bisschoppelijk Seminarie voor de Missie Redemptoris Mater

Богословија Света Три Јерарха, Veglia
Theologisch Seminarie van de H. Drie Koningen

Bogoslovno sjemenište Đakovo, Đakovo
Theologisch Seminarie van Đakovo

Međubiskupijsko sjemenište u Zagrebu, Agram
Interdiocesaan Seminarie van Agram

Letland

Universiteiten

Banku augstskola, Riga
Hogeschool voor het Bankwezen

Daugavpils universitāte, Dünaburg en Bolwen
Universiteit van Dünaburg

Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmija, Riga
Letse Vitols-Muziekacademie

Latvijas juras akadēmija, Riga
Letse Zeevaartacademie

Latvijas kultūras akadēmija, Riga
Letse Academie voor Cultuur

Latvijas lauksaimniecības universitāte, Mitau, Segewold en Talsen
Landbouwuniversiteit van Letland

Latvijas mākslas akadēmija, Riga en Rositten
Letse Academie voor Schone Kunsten

Latvijas nacionālā aizsardzības akadēmija, Riga
Letse Nationale Militaire Academie

Latvijas sporta pedagoģijas akadēmija, Riga
Letse Academie voor Lichamelijke Opvoeding

Latvijas universitāte, Riga, Marienburg, Bauske, Wenden, Jakobstadt, Goldingen, Madohn, Tuckum en Windau
Universiteit van Letland

Liepājas universitāte, Libau
Universiteit van Libau

Rēzeknes tehnoloģiju akadēmija, Rositten
Technologische Academie van Rositten

Rīgas Stradiņa universitāte, Riga en Libau
Stradins-Universiteit van Riga

Rīgas tehniskā universitāte, Riga, Dünaburg, Libau, Windau en Wenden
Technische Universiteit van Riga

Ventspils augstskola, Windau
Hogeschool van Windau

Vidzemes augstskola, Wolmar
Hogeschool van Lijfland

Privé-universiteiten

Baltijas starptautiskā akadēmija / Балтийская международная академия, Riga, Libau, Dünaburg, Rositten, Jakobstadt, Windau, Smilten en Mitau
Internationale Baltische Academie

Biznesa augstskola Turība, Riga, Libau, Wenden, Talsen en Jakobstadt
Handelshogeschool Turiba

Ekonomikas un kultūras augstskola / Высшая школа экономики и культуры, Riga
Hogeschool voor Economie en Cultuur

Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola / Институт менеджмента информационных систем, Riga
Hogeschool voor het Beheer van Informatiesystemen

Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas Lutera akadēmija, Riga
Lutheracademie van de Evangelisch-Lutherse Kerk van Letland

Latvijas kristīgā akadēmija, Rigastrand
Letse Christelijke Academie

Relīģijas zinātņu institūts, Riga
Hogeschool voor Godsdienstwetenschappen

Rīgas aeronavigācijas institūts, Riga, Dünaburg en Rositten
Instituut voor Luchtvaartnavigatie van Riga

Rīgas ekonomikas augstskola / Stockholm School of Economics in Riga, Riga
Economische Hogeschool van Riga

Rīgas juridiskā augstskola, Riga
Juridische Hogeschool van Riga

Rīgas starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola / Рижская международная высшая школа экономики и управления, Riga en Dünaburg
Internationale Hogeschool voor Economie en Bedrijfsbeheer van Riga

Rīgas teoloģijas institūts, Riga
Theologisch Instituut van Riga

Sociālo tehnoloģiju augstskola / Высшая школа социальных технологий, Riga en Dünaburg
Hogeschool voor Sociale Technologie

Starptautiskais praktiskās psiholoģijas augstskola / Международная высшая школа практической психологии, Riga
Internationale Hogeschool voor Toegepaste Psychologie

Transporta un sakaru institūts, Riga
Instituut voor Vervoer en Telecommunicatie

Hogescholen

Daugavpils medicīnas koledža, Dünaburg
Hogere Medische School van Dünaburg

Jēkabpils agrobiznesa koledža, Jakobstadt
Hogere Landbouwschool van Jakobstadt

Liepājas jūrniecības koledža, Libau
Hogere Zeevaartschool van Libau

Malnavas koledža, Malnava
Hogere School van Malnava

Olaines mehānikas un tehnoloģijas koledža, Olai
Hogere School voor Werktuigkunde en Technologie van Olai

Rīgas celtniecības koledža, Riga
Hogere School voor Bouwkunde

Rīgas 1. medicīnas koledža, Riga
Eerste Hogere Medische School van Riga

Rīgas tehniskā koledža, Riga
Hogere Technische School van Riga

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža, Riga
Hogere School voor Brandveiligheid en Burgerbescherming

Valsts policijas koledža, Riga
Nationale Hogere Politieschool

Valsts robežsardzes koledža, Rositten
Nationale Hogere Grenswachtersschool

Privéhogescholen

Alberta koledža, Riga
Hogere School Albert van Riga

Biznesa vadības koledža, Riga
Hogere School voor Bedrijfsbeheer

Grāmatvedības un finanšu koledža, Riga, Wolmar, Rositten, Smilten, Madohn, Jakobstadt, Bolwen, Mitau, Dünaburg en Windau
Hogere School voor Boekhouden en Financiën

Juridiskā koledža, Riga, Libau, Wolmar, Windau en Schwanenburg
Hogere Juridische School

Kristīgās vadības koledža, Riga
Christelijke Hogere School voor Leiderschap

Latvijas biznesa koledža, Riga
Letse Hogere Handelsschool

Starptautiskā kosmetoloģijas koledža / Международный косметологический колледж, Riga
Internationale Hogere School voor Cosmetologie

Theologische seminaries

Rīgas garīgais seminārs, Riga
Groot-Seminarie van Riga

Liechtenstein

Universiteiten

Universität Liechtenstein, Vaduz
Universiteit Liechtenstein

Privé-universiteiten

Internationale Akademie der Philosophie im Fürstentum Liechtenstein, Gaflei
Internationale Academie voor Wijsbegeerte in het Vorstendom Liechtenstein

Private Universität im Fürstentum Liechtenstein, Triesen
Privé-Universiteit in het Vorstendom Liechtenstein

Hogescholen

Liechtenstein-Institut, Bendern
Liechtensteininstituut

Litouwen

Universiteiten

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Wilna
Litouwse Militaire Academie Generaal Jonas Žemaičias

Kauno technologijos universitetas, Kauen en Ponewiesch
Technologische Universiteit van Kauen

Klaipėdos universitetas, Memel
Universiteit van Memel

Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Wilna
Litouwse Muziek- en Toneelacademie

Lietuvos sporto universitetas, Kauen
Litouwse Sportuniversiteit

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Kauen
Litouwse Universiteit voor Gezondheidswetenschappen

Mykolo Romerio universitetas, Wilna en Kauen
Mykolas Romerisuniversiteit

Šiaulių universitetas, Schaulen
Universiteit van Schaulen

Vilniaus dailės akademija, Wilna, Kauen, Memel en Telschen
Academie voor Schone Kunsten van Wilna

Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Wilna
Technische Gediminasuniversiteit van Wilna

Vilniaus universitetas, Wilna en Kauen
Universiteit van Wilna

Vytauto Didžiojo universitetas, Kauen, Noreikiškės en Wilna
Vytautas de Grote-Universiteit

Privé-universiteiten

Baltic Management Institute, Wilna
Baltisch Managementinstituut

Еўрапейскі гуманітарны ўніверсітэт, Wilna
Europese Universiteit voor Menswetenschappen

Kauno kunigų seminarija, Kauen
Grootseminarie van Kauen

Kazimiero Simonavičiaus universitetas, Wilna
Kazimierz Siemienowiczuniversiteit

LCC tarptautinis universitetas, Memel
Internationale Universiteit van de Litouwse Christelijke Hogeschool

Telšių Vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminarija, Telschen
Grootseminarie Bisschop Vincentas Borisevičius van Telschen

Uniwersytet w Białymstoku, Wilna
Universiteit van Białystok

Vadybos ir ekonomikos universitetas, Wilna en Kauen
Universiteit voor Management en Economie

Vilniaus sv. Juozapo kunigų seminarija, Wilna
Grootseminarie Sint-Jozef van Wilna

Hogescholen

Alytaus kolegija, Olita
Hogeschool van Olita

Kauno kolegija, Kauen en Tauroggen
Hogeschool van Kauen

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, Kauen
Hogeschool voor Bosbouw en Milieukunde van Kauen

Kauno technikos kolegija, Kauen
Technische Hogeschool van Kauen

Klaipėdos valstybinė kolegija, Memel, Krottingen en Redau
Staatshogeschool van Memel

Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla, Memel
Litouwse Hogere Zeevaartopleiding

Lietuvos policijos mokykla, Kauen, Memel en Trakai
Litouwse Politieschool

Marijampolės kolegija, Mariampol
Hogeschool van Marijampole

Panevėžio kolegija, Ponewiesch en Rokischken
Hogeschool van Ponewiesch

Šiaulių valstybinė kolegija, Schaulen, Telschen en Moscheiken
Staatshogeschool van Schaulen

Utenos kolegija, Utenen
Hogeschool van Utenen

Vilniaus kolegija, Wilna
Hogeschool van Wilna

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, Wilna
Hogeschool voor Technologie en Ontwerpen van Wilna

Privéhogescholen

Baltic Aviation Academy, Wilna
Baltische Luchtvaartacademie

Klaipėdos verslo aukštoji mokykla, Memel
Handelshogeschool van Memel

Kolpingo kolegija, Kauen
Kolpinghogeschool

Lietuvos verslo kolegija, Memel, Schaulen en Wilna
Litouwse Handelshogeschool

Šiaurės Lietuvos kolegija, Schaulen
Hogeschool van Noord-Litouwen

Socialinių mokslų kolegija, Memel, Wilna en Telschen
Hogeschool voor Sociale Wetenschappen

Šv. Ignaco Lojolos kolegija, Kauen
Sint-Ignatius van Loyolahogeschool

Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla, Wilna
Internationale Hogeschool voor Recht en Handel

Vilniaus dizaino kolegija, Wilna
Designhogeschool van Wilna

Vilniaus kooperacijos kolegija, Wilna
Coöperatieve Hogeschool van Wilna

Vilniaus verslo kolegija, Wilna
Handelshogeschool van Wilna

Vytauto Andriaus Graičiūno aukštoji vadybos mokykla, Kauen en Wilna
Vytautas Andrius Graičiūnas-Managementhogeschool

Macedonië

Universiteiten

Universiteti Shtetëror i Tetovës, Tetovo, Skopje, Kičevo, Kumanovo, Debar, Gostivar en Struga
Staatsuniversiteit van Tetovo

Универзитет Гоце Делчев / Universiteti Goce Delçev, Štip, Strumica, Kočani, Gevgelija, Probištip, Radoviš, Vinica en Skopje
Goce Delčevuniversiteit

Универзитет за информатички науки и технологии Свети Апостол Павле, Ohrid
Sint-Paulusuniversiteit voor Informatiekunde en -technologie

Универзитет Св. Кирил и Методиј, Skopje
Sint-Cyrillus-en-Methodiusuniversiteit

Универзитет Свети Климент Охридски / Universiteti Shën Klimenti i Ohrit, Bitola, Ohrid, Prilep, Skopje, Kičevo en Veles
Sint-Kliment-van-Ohrid-Universiteit

Privé-universiteiten

Бизнис академија Смилевски, Skopje en Bitola
Smilevski-Handelsacademie

EuroCollege (Еуро Колеџ), Kumanovo
Eurohogeschool

Европски универзитет, Skopje en Ohrid
Europese Universiteit

Fakulteti i Shkencave Islame Shkup / Üsküp İslami Bilimler Fakültesi / Факултет за исламски науки Скопје, Skopje
Faculteit voor Islamitische Wetenschappen

Институт за комуникациски студии, Skopje
Instituut voor Communicatiewetenschappen

Integrated Business Faculty / Факултет за бизнис економија, Skopje
Geïntegreerde Handelsfaculteit

International Balkan University, Skopje
Internationale Balkanuniversiteit

Меѓународен славјански универзитет Гаврило Романович Державин, Sveti Nikole en Bitola
Internationale Slavische Derzjavinuniversiteit

Universiteti i Evropës Juglindore / Универзитет на Југоисточна Европа, Tetovo
Universiteit van Zuidoost-Europa

Universitet Ndërkombëtar në Strugë / Меѓународен универзитет во Струга / International University of Struga, Struga en Gostivar
Internationale Universiteit van Struga

University American College Skopje, Skopje
Amerikaans Universitair Centrum Skopje

Универзитет Евро-Балкан, Skopje
Euro-Balkanuniversiteit

Универзитет за аудиовизуелни уметности, Skopje
Universiteit voor Audiovisuele Kunsten

Универзитет за менаџмент и информациски технологии, Skopje
Universiteit voor Management en Informatietechnologie

Универзитет за туризам и менаџмент, Skopje
Universiteit voor Toerisme en Management

USEDU-Macedonia, Skopje
USEDU-Macedonië

ФОН Универзитет / FON-Universiteti, Struga
FON-Universiteit

Theologische seminaries

Иса Бег Медресе, Skopje
Islamitisch Seminarie Isa Beg

Македонска православна богословија Св. Климент Охридски, Skopje
Macedonisch Orthodox Seminarie Sint-Kliment-van-Ohrid

Malta

Universiteiten

International Maritime Law Institute, Msida
Internationaal Instituut voor Zeerecht

L-Università ta' Malta / University of Malta, Msida en Xewkija
Universiteit van Malta

Privé-Universiteiten

American University of Malta, Marsaskala
Amerikaanse Universiteit van Malta

Barts and The London School of Medicine and Dentistry, Rabat
Barts- en Londense School voor Geneeskunde en Tandheelkunde

European Graduate School, Valletta
Europese Postgraduate School

Malta Institute of Management, Msida
Maltees Managementinstituut

Middlesex University Malta, Pembroke
Universiteit van Middlesex

University of Sheffield, Pembroke
Universiteit van Sheffield

Hogescholen

Department for Local Government Studies, Valletta
Opleidingsepartement voor Lokale Besturen

Il-Kulleġġ Malti ta'l-Arti, Xjenza u Teknoloġija / Malta College of Arts, Science and Technology, Paola, Naxxar, Kalkara, Mosta en Għajnsielem
Maltese Hogeschool voor Kunsten, Wetenschap en Technologie

Privéhogescholen

Advenio eAcademy [afstandsonderwijs]
Advenio-e-Academie

AIM Professional Academy, Msida
AIM-Beroepscademie

City of London Dental School, San Ġwann
Tandheelkundige School van de Stad London

Consultancy and Training Acumen Centre, Gudja
Acumencentrum voor Consultancy en Opleiding

Domain Academy, Mosta
Domainacademie

EIE Institute of Education, San Ġwann
EIE-Onderwijsinstituut

Equinox Training Academy, Valletta
Equinoxacademie

Foundation for Human Resources Development, Sliema
Stichting voor de Ontwikkeling van Human Resources

Gestalt Psychotherapy Training Institute, Kappara
Instituut voor Gestalt-Psychotherapie

Global College Malta, Ricasoli
Globale Hogeschool Malta

Global Institute of Theology, Qormi, Rabat en Gzira
Globaal Instituut voor Godgeleerdheid

Institute of Family Therapy, Msida
Instituut voor Gezinstherapie

Institute of Tourism Studies, San Ġiljan
Instituut voor Toerismestudies

Ledbury & Penn Institute of Studies, Floriana
Ledbury- en Penninstituut voor Studies

London School of Commerce Malta, Floriana
Handelsschool Londen in Malta

Malta Business Academy, Santa Venera
Maltese Handelsacademie

Malta Business School, Birkirkara
Maltese Handelsschool

Malta Institute of Hospitality and Management, Msida
Maltees Instituut voor Hotelwezen en Management

Malta Institute of Taxation, Attard
Maltees Belastingsinstituut

Malta International Training Centre, Mriehel
Maltees Internationaal Trainingcentrum

Malta Tourism and Languages Institute, Kappara
Maltees Instituut voor Toerisme en Talen

Malta Youth Ballet Foundation, Qormi
Maltese Stichting voor Jeugdballet

NSTS International Academy, Valletta en Gzira
Internationale Academie NSTS

Pastoral Formation Institute, Floriana
Instituut voor Pastorale Vorming

PricewaterhouseCoopers' Academy, Qormi
Academie van PricewaterhouseCoopers

Richard Clarke Academy, Pieta
Richard Clarkeacademie

Saint Martin's Institute of Higher Education, Hamrun
Sint-Maarteninstituut voor Hoger Onderwijs

STC Training Centre, Pembroke
STC-Trainingscentrum

Tourism Diversity Management Tuition Centre, Floriana
Opleidingscentrum voor Diversiteitsplanning in Toerisme

Theologische seminaries

Seminarju Ta'l-Arcisqof / Saint Paul Major Seminary, Rabat
Aartsbisschoppelijk Grootseminarie Sint-Paulus

Moldavië

Universiteiten

Academia de Studii Economice a Moldavei, Chişinău
Moldavische Academie voor Economische Studies

Institutul de Relaţii Internaţionale din Moldova, Chişinău
Moldavisch Instituut voor Internationale Betrekkingen

Тараклийски държавен университет Митрополит Григорий Цамблак / Universitatea de Stat Grigorii Ţamblac din Taraclia, Taraclia
Grigorij Tsamblak-Staatsuniversiteit van Taraclia

Universitatea Academiei de Științe a Moldovei, Chişinău
Universiteit van de Moldavische Academie voor Wetenschappen

Universitatea Agrară de Stat din Moldova, Chişinău
Staatslandbouwuniversiteit van Moldavië

Universitatea de Stat Alecu Russo din Balţi, Balţi
Alecu Russo-Staatsuniversiteit van Balţi

Universitatea de Stat Bogdan Petriceicu Hasdeu din Cahul, Cahul
Hasdeu-Staatsuniversiteit van Cahul

Universitatea de Stat de Educaţie Fizică şi Sport, Chişinău
Nationaal Instituut voor Lichamelijke Opvoeding en Sport

Universitatea de Stat de Medicină şi Farmacie Nicolae Testemiţanu din Republica Moldova, Chişinău
Moldavische Nicolae Testemiţanu-Staatsuniversiteit voor Geneeskunde en Farmacie

Universitatea de Stat din Moldova, Chişinău
Staatsuniversiteit van Moldavië

Universitatea de Stat din Tiraspol, Chişinău
Staatsuniversiteit van Tiraspol

Universitatea Pedagogică de Stat Ion Creanga din Chişinău, Chişinău
Pedagogische Ion Creanga-Staatsuniversiteit van Chişinău

Universitatea Technică a Moldovei, Chişinău, Bălţi en Hînceşti
Technische Universiteit van Moldavië

Privé-universiteiten

Institutul de Ştiinţe Penale şi Criminologie Aplicatăs, Chişinău
Instituut voor Strafrecht en Toegepaste Criminologie

Universitatea Cooperatist-Comercială din Moldova, Chişinău
Coöperatieve Handelsuniversiteit van Moldavië

Universitatea de Studii Europene din Moldova, Chişinău
Moldavische Universiteite voor Europese Studies

Universitatea Dunărea de Jos, Cahul
Universiteit van de Beneden-Donau

Universitatea Liberă Internaţională din Moldava, Chişinău
Internationale Vrije Universiteit van Moldavië

Universitatea Slavonă din Republica Moldovă / Славянский университет Республики Молдова, Chişinău
Slavische Universiteit van de Republiek Moldavië

Hogescholen

Academia de Administrare Publică pe lângă Guvernul Republicii Moldova, Chişinău
Academie voor Openbaar Bestuur

Academia de Muzică, Teatru şi Arte Plastice, Chişinău
Staatsacademie voor Muziek, Toneel en Beeldende Kunsten

Academia Militară Alexandru cel Bun, Chişinău
Militaire Alexander de Goede-Academie

Academia Ştefan cel Mare a Ministerului Afacerilor Interne, Chişinău
Stefaan de Grote-Academie van het Ministerie voor Binnenlandse Zaken

Privéhogescholen

Academia de Teologie Ortodoxă din Moldova, Chişinău en Edineț
Theologische Academie van Chişinău

Academia de Transporturi, Informatica şi Comunicaţii, Chişinău
Academie voor Transport, Informatica en Communicatie

Балтийский институт экологии политики и права, Chişinău
Baltisch Instituut voor Ecologie, Politiek en Recht

Colegiul de Limbi Moderne şi Business Internaţional, Chişinău
Hogeschool voor Moderne Taal en Internationale Handel

Institutul de Instruire Continuă, Chişinău
Instituut voor Voortgezette Vorming

Institutul de Studii Politice şi Relaţii Internaţionale, Chişinău
Instituut voor Politieke Studies en Internationale Betrekkingen

Institutul Internaţional de Management, Chişinău
Internationaal Instituut voor Management

Institutul Nistrean de Economie şi Drept, Balţi
Dnjestrinstituut voor Economie en Recht

Institutul Relaţii Internaţionale Perspectiva, Chişinău
Perspectiva-Instituut voor Internationale Betrekkingen

Institutul Umanistic Contemporan, Chişinău
Hedendaags Humanistisch Instituut

Theologische seminaries

Seminarul teologic din Chişinău, Chişinău
Theologisch Seminarie van Chişinău

Gagaoezië

Universiteiten

Komrat Devlet Üniversitesi / Universitatea de Stat din Comrat, Komrat
Staatsuniversiteit van Komrat

Transdnjestrië

Universiteiten

Приднестровский государственный университет имени Т. Шевченка, Tiraspol, Bendery en Rybnitsa
Transnistrische Taras Sjevtsjenko-Staatsuniversiteit

Privé-universiteiten

Тираспольский межрегиональный университет, Tiraspol
Intergewestelijke Universiteit van Tiraspol

Privéhogescholen

Московская академия экономики и права, Tiraspol
Moskovitische Academie voor Economie en Recht

Monaco

Privé-universiteiten

International University of Monaco, Monaco
Internationale Universiteit van Monaco

Privéhogescholen

Institut d'études tertiaires, Monaco
Instituut voor Hoger Onderwijs

Montenegro

Universiteiten

Универзитет Црне Горе, Podgorica, Cetinje, Nikšić, Cattaro, Castelnuovo, Bijelo Polje, Antivari en Budua
Universiteit van Montenegro

Privé-universiteiten

HEC Факултет за интернационални менаџмент у туризму и хотелијерству, Budua
Faculteit voor Internationaal Management in Toerisme en het Hotelwezen

Универзитет Адриатик, Antivari, Castelnuovo, Budua, Teodo, Dulcigno en Nikšić
Adriatische Universiteit

Универзитет Доња Горица, Podgorica
Universiteit van Donja Gorica

Универзитет Медитеран, Antivari, Podgorica en Bijelo Polje
Middellandse Zee-Universiteit

Факултет за државне и европске студије, Podgorica
Faculteit voor Overheids- en Europese Studies

Факултет за пословни менаджмент, Antivari
Faculteit voor Handelsmanagement

Факултет за црногорски језик и књижевност, Cetinje
Faculteit voor Montenegrijnse Taal en Letterkunde

Theologische seminaries

Православна богословија Светог Петра Цетињског, Cetinje
Orthodox Theologisch Seminarie van de H. Peter van Cetinje

Noorwegen

Universiteiten

Arkitektur- og designhøgskolen i Oslo, Oslo
Oslose Hogeschool voor Architectuur en Design

Høgskolen i Molde, Molde en Kristiansund
Hogeschool van Molde

Kunsthøgskolen i Oslo, Oslo
Kunsthogeschool van Oslo

Nord Universitet, Bodø, Nesna, Molde, Steinkjer, Rana, Alstahaug, Namsos, Levanger, Stjørdal en Hadsel
Universiteit van het Noorden

Norges handelshøyskole, Bergen en Oslo
Noorse Handelhogeschool

Norges idrettshøgskolen, Oslo
Noorse Hogeschool voor Sport

Norges miljø- og biovitenskapelige universitet, Ås, Oslo, Tromsø, Sandnes, Bergen, Trondheim en Harstad
Noorse Milieu- en Biowetenschappelijke Universiteit

Norges musikkhøgskolen, Oslo
Noorse Muziekhogeschool

Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet, Trondheim, Gjøvik, Ålesund en Oslo
Noorse Technisch-Natuurwetenschappelijke Universiteit

OsloMet – Storbyuniversitetet, Oslo, Skedsmo en Bærum
Grootstedelijke Universiteit van Oslo

Universitetet i Agder, Kristiansand en Grimstad
Universiteit van Agder

Universitetet i Bergen, Bergen
Universiteit van Bergen

Universitetet i Oslo, Oslo en Skedsmo
Universiteit van Oslo

Universitetet i Sørøst-Norge, Drammen, Horten, Ringerike, Kongsberg, Bø, Notodden, Porsgrunn, Vinje en Rauland
Universiteit van Zuidoost-Noorwegen

Universitetet i Stavanger, Stavanger
Universiteit van Stavanger

Universitetet i Tromsø / Romssa Universitehta, Tromsø, Harstad, Narvik, Alta, Hammerfest en Kirkenes
Universiteit van Tromsø

Erkende privé-universiteiten

Handelshøyskolen BI, Oslo, Bergen, Trondheim en Stavanger
Handelshogeschool BI

Menighetsfakultet – vitenskapelig høyskole for teologi, religion og samfunn, Oslo
Congregatiefaculteit - Wetenschappelijke Hogeschool voor Godgeleerdheid, Godsdienst en Samenleving

University of Reading, Oslo
Universiteit van Reading

VID vitenskapelige høgskole, Stavanger, Bergen, Oslo en Sandnes
Wetenschappelijke Hogeschool VID

Hogescholen

Forsvarets etterretningshøgskole, Oslo
Militaire Inlichtingenhogeschool

Forsvarets høgskole, Oslo, Bergen, Trondheim en Lillehammer
Militaire Hogeschool

Høgskolen i Innlandet, Lillehammer, Hamar, Elverum, Åmot, Stor-Elvdal en Oslo
Hogeschool van het Binnenland

Høgskolen i Østfold, Halden en Frederikstad
Hogeschool van Østfold

Høgskulen i Volda, Volda
Hogeschool van Volda

Høgskulen på Vestlandet, Bergen, Sogndal, Førde, Haugesund en Stord
Hogeschool van West-Noorwegen

Kriminalomsorgens høgskole og utdanningssenter, Skedsmo
Hogeschool en Opleidingscentrum voor het Gevangeniswezen

Politihøgskolen, Oslo, Bodø, Kongsvinger en Larvik
Politiehogeschool

Sámi allaskuvla / Samisk høgskole, Kautokeino
Lapse Hogeschool

Erkende privéhogescholen

Ansgar teologiske høgskolen, Kristiansand
Theologische Ansgarhogeschool

Atlantis medisinske høgskole, Oslo
Medische Hogeschool Atlantis

Barratt Dues musikinstitutt, Oslo
Barratt Due-Muziekinstituut

Bergen arkitekthøgskole, Bergen
Architectuurhogeschool van Bergen

Bjørknes høyskole, Oslo
Bjørkneshogeschool

Dronning Mauds minne høgskolen, Trondheim
Koningin Maudhogeschool voor Kleuterleidsters

Fjellhaug internasjonale høgskole, Oslo
Internationale Fjellhaughogeschool

Høgskolen for kristendom, Oslo
Hogeschool voor het Christendom

Høgskulen for landbruk og bygdeutvikling, Nærbø
Hogeschool voor Landbouw en Landelijke Beroepen

Høyskolen for ledelse og teologi, Bærum
Hogeschool voor Leiderschap en Theologie

Høyskolen Kristiania, Oslo, Bergen en Trondheim
Hogeschool Kristiania

Lovisenberg diakonale høgskole, Oslo
Diakenhogeschool van Lovisenberg

Musikkteaterhøyskolen, Oslo
Hogeschool voor Muziektheater

NKI Nettstudier [afstandsonderwijs]
NKI-webonderwijs

NLA Høgskolen, Bergen, Oslo, Kristiansand en Voss
NLA-Hogeschool

Norges dansehøyskole, Oslo
Noorse Hogeschool voor Dans

Norsk barnebokinstitutt, Oslo
Noors Kinderboekeninstituut

Norsk gestaltinstitutt, Oslo, Stavanger en Tromsø
Noors Gestaltinstituut

Norsk høgskole for helhetsterapi, Tønsberg
Noorse Hogschool voor Gezondheidstherapie

Rudolf Steinerhøyskolen, Oslo
Rudolf Steinerhogeschool

Skrivekunstakademiet i Hordaland, Bergen
Schrijfkunstacademie van Hordaland

Niet-erkende privéhogescholen

Institutt for journalistikk, Frederikstad
Instituut voor Journalistiek

Theologische seminaries

Sankt Eysteins presteseminar, Oslo
Bisschoppelijk Seminarie Sint-Eystein

Oekraïne

Universiteiten

Бердянський державний педагогічний університет імені П.Д. Осипенка, Berdjansk
Pedagogische Osipenko-Staatsuniversiteit van Berdjansk

Білоцерківський національний аграрний університет, Bjela Tserkva
Nationale Landbouwuniversiteit van Bjela Tserkva

Буковинський державний медичний університет, Tsjernovtsy, Basjkovtsy en Novoselitsja
Medische Staatsuniversiteit van de Boekovina

Буковинський державний фінансово-економічний університет, Tsjernovtsy
Financieel-Economische Staatsuniversiteit van de Boekovina

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Vinnitsa
Pedagogische Kotsjoebinskij-Staatsuniversiteit van Vinnitsa

Вінницький національний аграрний університет, Vinnitsa
Nationale Landbouwuniversiteit van Vinnitsa

Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова, Vinnitsa
Nationale Medische Pirogov-Universiteit van Vinnitsa

Вінницький національний технічний університет, Vinnitsa
Nationale Technische Universiteit van Vinnitsa

Глухівський національний педагогічний унiверситет імені Олександра Довженка, Gloechov
Nationale Pedagogische Dobzjenkij-Universiteit van Gloechov

Державний університет інфраструктури та технологій, Kiëv
Staatsuniversiteit voor Infrastructuur en Technologie

Державний університет телекомунікацій, Kiëv
Staatsuniversiteit voor Televerbindingen

Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Dnjepr
Staatsuniversiteit voor Landbouw en Economie van Dnjepr

Дніпровська політехніка, Dnjepr
Polytechnicum van Dnjepr

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Dnjepr
Nationale Gontsjaruniversiteit van Dnjepr

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Dnjepr, Zaporozjzje, Cherson en Genitsjesk
Staatsuniversiteit voor Binnenlandse Zaken van Dnjepr

Дніпропетровський національний технічний університет залізничного транспорту імені В. Лазаряна, Dnjepr en Lemberg
Nationale Technische Lazarjan-Universiteit voor Spoorwegvervoer van Dnjepropetrovsk

Донбаський державний педагогічний університет / Донбасский государственный педагогический университет, Slavjansk, Gorlovka en Bachmoet
Pedagogische Staatsuniversiteit van het Donbekken

Донбаський державний технічний університет / Донбасский государственный технический университет, Altsjevsk (*), Lisitsjansk, Chroestalnyj, Krasnodon, Sverdlovsk, Rovenki, Jenakiëvo en Perevalsk
Technische Staatsuniversiteit van het Donbekken

Донецький державний університет управління / Донецкая государственная академия управления, Donjetsk (*) en Marjoepol
Staatsuniversiteit voor Management van Donjetsk

Донецький національний медичний університет імені Максима Горького / Донецкий национальный медицинский университет имени Максима Горького, Donjetsk (*), Liman en Kramatorsk
Nationale Medische Gorkij-Universiteit van Donjetsk

Донецький національний технічний університет / Донецкий национальный технический университет, Donjetsk (*), Gorlovka, Krasnoarmejsk en Tsjernovoarmejsk
Nationale Technische Universiteit van Donjetsk

Донецький національний університет імені Василя Стуса / Донецкий национальный университет, Donjetsk (*), Vinnitsa en Marjoepol
Nationale Vasyl Stoesuniversiteit van Donjetsk

Донецький національний університет економiки і торгівли імені Михайла И. Туган-Барановского / Донецкий национальный университет экономики и торговли имени Михаила Туган-Барановского, Donjetsk (*), Krivoj Rog, Sebastopol, Simferopol, Marjoepol, Loegansk, Dokoetsjajevsk en Kramatorsk
Nationale Toegan-Baranovski-Universiteit voor Economie en Handel van Donjetsk

Дрогобичький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Drogobytsj
Pedagogische Ivan Franko-Staatsuniversiteit van Drogobytsj

Житомирський державний технологічний університет, Zjitomir
Technologische Staatsuniversiteit van Zjitomir

Житомирський державний університет імені Івана Франка, Zjitomir
Ivan Franko-Staatsuniversiteit van Zjitomir

Житомирський національний агроекологічний університет, Zjitomir
Nationale Universiteit voor Landbouw en Ecologie van Zjitomir

Запорiзький державний медичний унiверситет, Zaporozjzje
Medische Staatsuniversiteit van Zaporozjzje

Запорiзький національний технічний унiверситет, Zaporozjzje en Berdjansk
Nationale Technische Universiteit van Zaporozjzje

Запорiзький національний унiверситет, Zaporozjzje, Nikopol, Melitopol en Krivoj Rog
Nationale Universiteit van Zaporozjzje

Івано-Франківський національний медичний університет, Ivano-Frankovsk
Nationale Medische Universiteit van Ivano-Frankovsk

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Ivano-Frankovsk
Nationale Technische Universiteit voor Olie en Gas van Ivano-Frankovsk

Ізмаїльський державний гуманітарний університет, Izmaïl
Staatsuniversiteit voor Menswetenschappen van Izmaïl

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Kamjenets-Podolskij
Nationale Ogiënkij-Universiteit van Kamjanets-Podolskij

Карпатський університет імені Августина Волошина, Oezjgorod
Avgoestyn Volosjynuniversiteit van de Karpaten

Києво-Могилянська академія, Kiëv en Nikolajev
Academie van Kiëv-Mogiljev

Київський нацiональний економiчний унiверситет імені Вадима Гетьмана, Kiëv
Nationale Economische Hetman Vadymuniversiteit van Kiëv

Київський нацiональний лінгвістичний унiверситет, Kiëv
Nationale Taalkundige Universiteit van Kiëv

Київський нацiональний торговельно-економічний університет, Kiëv, Charkov, Odessa, Tsjernovtsy, Vinnitsa, Chmelnitskij en Kolomyja
Nationale Handelseconomische Universiteit van Kiëv

Київський національний університет будівництва і архітектури, Kiëv
Nationale Universiteit voor Bouwkunde en Architectuur van Kiëv

Київський національний університет культури і мистецтв, Kiëv, Nikolajev, Oezjgorod en Kaloesj
Nationale Universiteit voor Cultuur en Schone Kunsten van Kiëv

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, Kiëv
Nationale Karpenko-Kary-Universiteit voor Toneel, Film en Televisie van Kiëv

Київський національний університет технологій та дизайну, Kiëv
Nationale Universiteit voor Technologie en Design van Kiëv

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Kiëv en Oezjgorod
Nationale Taras Sjevtsjenko-Universiteit van Kiëv

Київський полiтехнiчний iнститут імені Ігоря Сікорського, Kiëv en Poltava
Polytechnisch Igor Sikorksy-Instituut van Kiëv

Київський славістичний університет, Kiëv, Rovno, Oezjgorod, Tsjernigov en Nikolajev
Slavistische Universiteit van Kiëv

Київський університет права, Kiëv en Rovno
Rechtsuniversiteit van Kiëv

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Krementsjoek
Ostrogradskij-Staatsuniversiteit van Krementsjoek

Криворізький національний університет, Krivoj Rog
Nationale Universiteit van Krivoj Rog

Луганський державний медичний унiверситет / Луганский государственный медицинский университет имени Святителя Луки, Loegansk (*) en Roebezjnoje
Medische Staatsuniversiteit van Loegansk

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Едуарда Дідоренка, Joebilejnoje [tijdelijk gesloten]
Edoaerd Didorenko-Staatsuniversiteit voor Binnenlandse Zaken van Loegansk

Луганський національний аграрний університет / Луганский национальный аграрный университет, Loegansk (*) en Charkov
Nationale Landbouwuniversiteit van Loegansk

Луганський національний унiверситет імені Тараса Шевченка / Луганский национальный университет имени Тараса Шевченко, Loegansk (*), Stachanov, Rovenki en Starobelsk
Nationale Pedagogische Sjevtsjenko-Universiteit van Loegansk

Луцький національний технiчний університет, Loetsk
Nationale Technische Universiteit van Loetsk

Львiвська полiтехнiка, Lemberg
Polytechnicum van Lemberg

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Lemberg
Lembergse Staatsuniversiteit voor Brandveiligheid

Львівський державний університет фізичної культури, Lemberg
Lembergse Staatsuniversiteit voor Lichamelijke Opvoeding

Львівський національний аграрний університет, Doebljany
Nationale Landbouwuniversiteit van Lemberg

Львівський національний медичний унiверситет імені Данила Галицького, Lemberg
Nationale Medische Danylo Halytsky-Universiteit van Lemberg

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, Lemberg en Moekatsjevo
Lembergse Nationale Hzjytsky-Universiteit voor Diergeneeskunde en Biotechnologie

Львівський національний університет імені Івана Франка, Lemberg
Nationale Ivan Franko-Universiteit van Lemberg

Львівський торговельно-економічний університет, Lemberg
Handelseconomische Universiteit van Lemberg

Мелітопольський державний педагогічний унiверситет імені Богдана Хмельницького, Melitopol
Pedagogische Chmelnitskij-Staatsuniversiteit van Melitopol

Миколаївський державний аграрний університет, Nikolajev
Staatslandbouwuniversiteit van Nikolajev

Миколаївський національний університет імені Василя Олександровича Сухомлинського, Nikolajev en Novyj Boeg
Nationale Soechomlinskij-Universiteit van Nikolajev

Мукачівський державний університет, Moekatsjevo en Vinogradov
Staatsuniversiteit van Moekatsjevo

Національний авіаційний університет, Kiëv, Kropivnitskij, Zjitomir, Krementsjoek, Krivoj Rog, Slavjansk en Vasilkov
Nationale Luchtvaartuniversiteit

Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського, Charkov en Tsjerkassy
Nationale Zjoekovski-Universiteit voor Lucht- en Ruimtevaart

Національний лісотехнічний університет України, Lemberg
Oekraïense Nationale Universiteit voor Bosbouw

Національний медичний унiверситет імені О.О. Богомольця, Kiëv
Nationale Medische Bogomolets-Universiteit

Національний педагогічний унiверситет імені М.П. Драгоманова, Kiëv
Nationale Pedagogische Drahomanov-Universiteit

Національний транспортний унiверситет, Kiëv
Nationale Vervoersuniversiteit

Національний університет біоресурсів і природокористування України, Kiëv, Bjerezjansk, Nemisjajevo, Irpin, Nizjyn, Tarnopol, Zalisjtsjyky en Bojarka
Nationale Oekraïense Universiteit voor Biogrondstoffen en Beheer van Natuurlijke Rijkdommen

Національний університет водного господарства та природокористування, Rovno
Nationale Universiteit voor Waterbeheer en Beheer van Natuurlijke Rijkdommen

Національний університет Державної фіскальної служби України, Irpin, Kiëv, Storozjinets, Tsjernovtsy en Zjitomir
Nationale Universiteit van de Staatsbelastingsdienst van Oekraïne

Національний університет кораблебудування імені Адмірала Макарова, Nikolajev, Cherson, Pervomajsk en Kiëv
Nationale Makarov-Zeevaartuniversiteit

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського, Kiëv
Oekraïense Nationale Tsjernjachovskij-Universiteit voor Landsverdediging

Національний університет фізичного виховання і спорту України, Kiëv
Oekraïense Nationale Universiteit voor Lichamelijke Opvoeding en Sport

Національний університет харчових технологій, Kiëv en Smila
Nationale Universiteit voor Voedseltechnologie

Національний університет цивільного захисту України, Charkov, Kiëv en Tsjerkassy
Nationale Oekraïense Universiteit voor Burgerbescherming

Національний фармацевтичний унiверситет, Charkov
Nationale Farmaceutische Universiteit

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Charkov
Nationale Jaroslav de Grote-Rechtsuniversiteit

Ніжинський державний університет імені Миколи Гогола, Nizjyn
Gogol-Staatsuniversiteit van Nizjyn

Одеська національна морська академія, Odessa
Nationale Zeevaartacademie van Odessa

Одеська юридична академія, Odessa, Kiëv, Kropivnitskij en Tsjerkassy
Rechtsacademie van Odessa

Одеський державний аграрний університет, Odessa
Staatslandbouwuniversiteit van Odessa

Одеський державний екологічний університет, Odessa en Cherson
Ecologische Staatsuniversiteit van Odessa

Одеський державний університет внутрішніх справ, Odessa
Staatsuniversiteit voor Binnenlandse Zaken van Odessa

Одеський національний економічний університет, Odessa
Nationale Economische Universiteit van Odessa

Одеський національний медичний університет, Odessa
Nationale Medische Universiteit van Odessa

Одеський національний морський університет, Odessa en Marjoepol
Nationale Zeevaartuniversiteit van Odessa

Одеський національний політехнічний університет, Odessa
Nationale Technische Universiteit van Odessa

Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Odessa en Cherson
Nationale Metsjinkov-Universiteit van Odessa

Острозька академія, Ostrog
Academie van Ostrog

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія С. Сковороди, Perejaslav-Chmelnitskij
Pedagogische Skovoroda-Staatsuniversiteit van Perejaslav-Chmelnitskij

Південноукраїнський національний педагогічний унiверситет імені К.Д. Ушинського, Odessa, Balta en Bjelgorod-Dnjestrovskij
Nationale Zuid-Oekraïense Pedagogische Oesjynskij-Universiteit

Подільський державний аграрно-технічний університет, Kamjenets-Podolskij
Podolische Staatsuniversiteit voor Landbouwtechnologie

Полтавський національний педагогічний університет імені Володимира Короленка, Poltava
Nationale Pedagogische Korolenko-Universiteit van Poltava

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, Poltava
Nationale Technische Kondratjoek-Universiteit van Poltava

Полтавський університет економіки і торгівлі, Poltava
Universiteit voor Economie en Handel van Poltava

Приазовський державний технічний університет, Marjoepol
Technische Staatsuniversiteit van de Zee van Azov

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Ivano-Frankovsk en Kolomyja
Nationale Vassyl Stefanik-Universiteit van de Voor-Karpaten

Рівненський державний гуманітарний університет, Rovno en Doebno
Staatsuniversiteit voor Menswetenschappen van Rovno

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, Soemy
Pedagogische Makarenko-Staatsuniversiteit van Soemy

Сумський державний університет, Soemy en Konotop
Staatsuniversiteit van Soemy

Сумський національний аграрний університет, Soemy
Nationale Landbouwuniversiteit van Soemy

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Loetsk
Nationale Lesa Oekraïnka-Universiteit van Oost-Europa

Східноукраїнський національний університет імені Владимира Даля / Луганский государственный университет имени Владимира Даля, Loegansk (*), Severodonjetsk, Molodogvardejsk, Roebezjnoje, Livadia en Krasnodon
Nationale Dalj-Universiteit van Oost-Oekraïne

Таврійський державний агротехнологічний університет, Melitopol
Taurische Staatsuniversiteit voor Landbouwtechnologie

Таврійський національний університет імені Володимира Івановича Вернадського, Kiëv
Nationale Taurische Vjernadskij-Universiteit

Tернопiльський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, Tarnopol
Medische Horbatsjevski-Staatsuniversiteit van Tarnopol

Тернопільський національний економічний університет, Tarnopol, Ivano-Frankovsk, Vinnitsa, Loetsk en Tsjortkov
Nationale Economische Universiteit van Tarnopol

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Tarnopol
Nationale Pedagogische Volodymyr Hnatjoekuniversiteit van Tarnopol

Тернопiльський нацiональний технiчний унiверситет iменi Iвана Пулюя, Tarnopol en Goesjatin
Nationale Technische Ivan Poeljoej-Universiteit van Tarnopol

Ужгородський національний університет, Oezjgorod
Nationale Universiteit van Oezjgorod

Український державний університет залізничного транспорту, Charkov, Kiëv, Donjetsk (Донецкий институт железнодорожного транспорта, *), Tsjistjakovo en Liman
Oekraïense Staatsuniversiteit voor Spoorwegvervoer

Український державний хіміко-технологічний університет, Dnjepr
Oekraïense Staatsuniversiteit voor Scheikundige Technologie

Український католицький унiверситет, Lemberg
Oekraïense Katholieke Universiteit

Уманський державний педагогічний унiверситет iменi Павла Тичини, Oeman
Pedagogische Tytsjina-Staatsuniversiteit van Oeman

Уманський національний університет садівництва, Oeman
Nationale Tuinbouwuniversiteit van Oeman

Університет банківської справи, Kiëv, Lemberg, Charkov en Tsjerkassy
Universiteit voor het Bankwezen

Університет митної справи та фінансів, Dnjepr
Universiteit voor Belastingen en Financiën

Харківський державний університет харчування та торгівлі, Charkov
Staatsuniversiteit voor Voeding en Handel van Charkov

Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Charkov
Nationale Universiteit voor Auto- en Wegenbouw van Charkov

Харківський національний аграрний унiверситет імені В.В. Докучаєва, Charkov
Nationale Dokoetsjajev-Landbouwuniversiteit van Charkov

Харківський національний економiчний унiверситет імені Семена Кузнеця, Charkov
Nationale Simon Koeznetsuniversiteit voor Economie van Charkov

Харківський національний медичний університет, Charkov
Medische Staatsuniversiteit van Charkov

Харківський національний педагогічний унiверситет імені Григорія Сковородої, Charkov, Nikopol, Krasnograd en Balaklija
Nationale Pedagogische Skovoroda-Universiteit van Charkov

Харківський національний технічний університет будівництва та архітектури, Charkov
Nationale Technische Universiteit voor Bouwkunde en Architectuur van Charkov

Харківський національний технічний університет сільського господарства iменi Петра Василенка, Charkov
Nationale Technische Vasilenko-Landbouwuniversiteit van Charkov

Харківський національний університет внутрішніх справ України, Charkov, Kropivnitskij, Cherson en Poltava
Oekraïense Nationale Universiteit voor Binnenlandse Zaken van Charkov

Харківський національний університет імені Василя Назаровича Каразіна, Charkov en Tsjerkassy
Nationale Karazin-Universiteit van Charkov

Харківський національний університет мистецтв імені Івана Котляревського, Charkov
Nationale Kotljarevski-Universiteit voor Schone Kunsten van Charkov

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, Charkov
Nationale Beketovuniversiteit voor Gemeentelijk Bestuur van Charkov

Харківський національний університет повітряних сил імені Івана М. Кожедуба, Charkov
Nationale Ivan Kozjedoebuniversiteit van de Mobiele Eenheid in Charkov

Харківський національний університет радіоелектроніки, Charkov
Nationale Universiteit voor Radio-Elektronica van Charkov

Харківський полiтехнiчний iнститут, Charkov en Tsjernigov
Polytechnisch Instituut van Charkov

Херсонський державний аграрний університет, Cherson
Staatslandbouwuniversiteit van Cherson

Херсонський державний університет, Cherson
Staatsuniversiteit van Cherson

Херсонський національний технічний університет, Cherson en Nova Kachovka
Nationale Technische Universiteit van Cherson

Хмельницький національний університет, Chmelnitskij
Nationale Universiteit van Chmelnitskij

Хмельницький університет управління та права, Chmelnitskij
Universiteit voor Management en Recht van Chmelnitskij

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, Kropivnitskij
Midden-Oekraïense Pedagogische Volodymyr Vynnytsjenko-Staatsuniversiteit

Центральноукраїнський національний технічний університет, Kropivnitskij
Nationale Technische Universiteit van Midden-Oekraïne

Черкаський державний технологічний університет, Tsjerkassy en Smila
Technologische Staatsuniversiteit van Tsjerkassy

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Tsjerkassy
Nationale Bogdan Chmelnitski-Universiteit van Tsjerkassy

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Tsjernovtsy
Nationale Fedkovytsj-Universiteit van Tsjernovtsy

Чернігівський колегіум імені Тараса Шевченка, Tsjernigov
Taras Sjevtsjenko-College van Tsjernigov

Чернігівський національний технологічний університет, Tsjernigov
Nationale Technologische Universiteit van Tsjernigov

Чорноморський національний університет імені Петра Могили, Nikolajev
Nationale Mohyla-Universiteit de Zwarte Zee

Privé-universiteiten

Відкритий міжнародний університет розвитку людини Україна, Kiëv, Bjela Tserkva, Brovary, Vasilkov, Vinnitsa, Gorlovka, Dnjepr, Zaporozjzje, Ivano-Frankovsk, Kropivnitskij, Krementsjoek, Loetsk, Lemberg, Melitopol, Nikolajev, Nova Kachovka, Odessa, Poltava, Rovno, Cherson, Chmelnitskij, Tsjerkassy, Tsjernovtsy, Tsjernigov, Zjitomir, Doebno, Choest, Sjpola en Soemy
Internationale Open Universiteit voor de Menselijke Ontwikkeling Oekraïne

Вінницький фінансово-економічний університет, Vinnitsa
Financieel-Economische Universiteit van Vinnitsa

Дніпропетровський гуманітарний університет, Dnjepr
Universiteit voor Menswetenschappen van Dnjepropetrovsk

Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля, Dnjepr, Krementsjoek en Reni
Alfred Nobeluniversiteit van Dnjepropetrovsk

Донецький християнський університет / Донецкий христианский университет, Donjetsk [tijdelijk gesloten]
Christelijke Universiteit van Donjetsk

Західноукраїнський економіко-правничий університет, Tsjernovtsy
West-Oekraïense Universiteit voor Economie en Recht

Київський ісламський університет, Kiëv
Islamitische Universiteit van Kiëv

Київський медичний університет Української асоціації народної медицини, Kiëv
Medische Universiteit van de Oekraïense Vereniging voor Volksgeneeskunde te Kiëv

Київський міжнародний університет, Kiëv
Internationale Universiteit van Kiëv

Київський університет ринкових відносин, Kiëv
Universiteit voor Marktrelaties van Kiëv

Київський університет туризму, економіки і права, Kiëv
Universiteit voor Toerisme, Economie en Recht van Kiëv

Класичний приватний університет, Zaporozjzje en Kropivnitskij
Klassieke Privé-Universiteit

Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління, Krementsjoek
Universiteit voor Economie, Informatietechnologie en Management van Krementsjoek

Луцький гуманітарний університет, Loetsk
Universiteit voor Menswetenschappen van Loetsk

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая, Kiëv, Loetsk, Ivano-Frankovsk en Poltava
Internationale Wetenschappelijk-Technische Universiteit

Міжнародний слов’янський унiверситет, Charkov en Kiëv
Internationale Slavische Universiteit

Міжнародний Соломонів унiверситет, Kiëv en Charkov
Internationale Salomonuniversiteit

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Я. Дем'янчука, Rovno
Internationale Demjantsjoek-Universiteit voor Economie en Menswetenschappen

Міжнародний університет бізнесу та права, Cherson
Internationale Universiteit voor Handel en Recht

Міжнародний університет фінансів, Kiëv
Internationale Universiteit voor Financiën

Народна українська академія, Charkov
Oekraïense Volksacademie

Нікопольський економічний університет, Nikopol
Economische Universiteit van Nikopol

Православный свято-тихоновский гуманитарный университет, Kiëv
Orthodoxe Sint-Tychoonuniversiteit voor Menswetenschappen

Східноєвропейський університет економіки та менеджменту, Tsjerkassy, Zvenigorodka, Zolotonosja, Kanov, Smila en Sjpola
Oost-Europese Universiteit voor Economie en Management

Університет економіки і підприємництва, Chmelnitskij
Universiteit voor Economie en Handel

Університет економіки та права Крок, Kiëv
Krok-Instituut voor Economie en Recht

Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу, Kiëv, Nikolajev, Poltava, Tsjerkassy en Tarnopol
Europese Universiteit voor Financiën, Informatiesystemen, Management en Handel

Wisconsin International University Ukraine, Kiëv
Internationale Universiteit van Wisconsin in de Oekraïne

Hogescholen

Академія військово-морських сил імені Павла Степановича Нахімова, Odessa
Nachimovacademie van de Zeemacht

Військова академія, Odessa
Militaire Academie

Вінницька академія неперервної освіти, Vinnitsa
Academie voor Levenslang Leren te Vinnitsa

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Poltava
Militair Helden van Kroety-Instituut voor Televerbindingen en Informatisering

Дніпровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини, Dnjepr
Medisch Instituut voor Traditionele en Niet-Traditionele Geneeskunde van Dnjepr

Дніпропетровська державна медична академія, Dnjepr
Medische Staatsacademie van Dnjepropetrovsk

Дніпропетровська академія музики імені Михайла Глінки, Dnjepr
Michaïl Glinka-Muziekacademie van Dnjepropetrovsk

Дніпропетровський інститут професійного розвитку і освіти, Dnjepr
Instituut voor Beroepsontwikkeling en -opleidingen van Dnjepropetrovsk

Донбаська державна машинобудівна академія, Kramatorsk
Staatsacademie voor Machinebouw van het Donbekken

Донбаська національна академія будівництва і архітектури / Донбасская национальная академия строительства и архитектуры, Makejevka (*) en Kramatorsk
Nationale Academie voor Bouwkunde en Architectuur van het Donbekken

Донецька державна музична академія імені Сергія С. Прокоф'єва / Донецкая государственная музыкальная академия имени Сергея Сергеевича Прокофьева, Donjetsk (*) en Kiëv
Prokofjev-Staatsmuziekacademie van Donjetsk

Донецький юридичний інститут імені Е.О. Дідоренка, Krivoj Rog en Marjoepol
Didorenko-Rechtsinstituut van Donjetsk

Донецький фiзико-технiчний інститут імені О.О. Галкiна / Донецкий физико-технический институт имени А.А. Галкина, Donjetsk (*) en Kiëv
Galkininstituut voor Technische Natuurkunde van Donjetsk

Запорізька державна інженерна академія, Zaporozjzje
Staatsacademie voor Ingenieurs van Zaporozjzje

Івано-Франківська духовна академія УАПЦ, Ivano-Frankovsk
Theologische Academie van de Oekraïense Autocefale Orthodoxe Kerk in Ivano-Frankovsk

Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, Kiëv
Bojtsjoek-Staatsacademie voor Toegepaste en Sierkunst en Design van Kiëv

Київська духовна академія і семінарія, Kiëv
Theologische Academie en Seminarie van Kiëv

Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія імені Тараса Шевченка, Kremenets
Gewestelijke Sjevtsjenko-Academie voor Menswetenschappen en Pedagogie van Kremenets

Львівська національна академія мистецтв, Lemberg en Kosov
Lembergse Nationale Academie voor Schone Kunsten

Львівська національна музична академія імені Миколи Лисенка, Lemberg
Nationale Lembergse Mikola Lysenko-Muziekacademie

Національна академія внутрішніх справ, Kiëv, Lemberg, Loetsk en Ivano-Frankovsk
Nationale Academie voor Binnenlandse Zaken

Національна академія державного управління при Президентові України, Kiëv, Charkov, Odessa en Lemberg
Nationale Academie voor Openbare Bestuurskunde

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Kiëv
Nationale Academie voor Kaders voor Cultuur en Schone Kunsten

Національна академія Національної гвардії України, Charkov
Nationale Academie van de Oekraïense Nationale Garde

Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури, Kiëv
Nationale Academie voor Schone Kunsten en Architectuur

Національна академія статистики, обліку та аудиту, Kiëv, Dnjepr, Vinnitsa, Zjitomir, Nikolajev, Poltava, Rovno, Tsjerkassy, Cherson, Zaporozjzje en Loetsk
Nationale Academie voor Statistiek, Beleggingen en Auditing

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Lemberg
Nationale Hetman Petr Sagajdatsjnij-Academie van de Landmacht

Національна академія управління, Kiëv
Nationale Managementacademie

Національна металургійна академія України, Dnjepr
Oekraïense Nationale Academie voor Metaalbewerking

Національна музична академія імені П.І. Чайковського, Kiëv
Nationale Tsjaikovski-Muziekacademie

Одеська державна академія будівництва та архітектури, Odessa
Staatsacademie voor Bouwkunde en Architectuur van Odessa

Одеська національна академія зв’язку імені А.С. Попова, Odessa
Oekraïense Nationale Popov-Academie voor Communicatie

Одеська національна академія харчових технологій, Odessa
Nationale Academie voor Voedingstechnologie van Odessa

Одеська національна музична академія імені А.В. Нежданової, Odessa
Nationale Nezjdanova-Muziekacademie van Odessa

Полтавська державна аграрна академія, Poltava
Staatslandbouwacademie van Poltava

Придніпровська державна академія будівництва і архітектури, Dnjepr
Staatsacademie voor Bouwkunst en Architectuur van de Voor-Dnjepr

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту, Dnjepr
Staatsacademie voor Lichamelijke Opvoeding en Sport van de Voor-Dnjepr

Регіональний інститут менеджменту, Loegansk
Gewestelijk Managementinstituut

Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Soemy
Gewestelijk Instituut voor Postuniversitair Pedagogisch Onderwijs te Soemy

Українська академія банківської справи, Soemy
Oekraïense Academie voor het Bankwezen

Українська академія друкарства, Lemberg
Oekraïense Drukkersacademie

Українська військово-медична академія, Kiëv
Oekraïense Militaire Medische Academie

Українська інженерно-педагогічна академія, Charkov en Stachanov
Oekraïense Technische en Pedagogische Academie

Українська медична стоматологічна академія, Poltava
Oekraïense Medische Academie voor Stomatologie

Харківська державна академія дизайну і мистецтв, Charkov
Staatsacademie voor Design en Schone Kunsten van Charkov

Харківська державна академія культури, Charkov
Staatsacademie voor Cultuur van Charkov

Харківська державна академія фiзичної культури, Charkov
Staatsacademie voor Lichamelijke Opvoeding van Charkov

Харківська державна зооветеринарна академія, Charkov
Diergeneeskundige Staatsacademie van Charkov

Харківська медична академія післядипломної освіти, Charkov
Medische Academie voor Postgraduaat Onderwijs van Charkov

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Chmelnitskij
Academie voor Menswetenschappen en Opvoedkunde van Chmelnitskij

II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola, Bjeregovo
Hongaarse Frans II Rákóczi-Hogeschool van de Karpaten

Privéhogescholen

Академія економіки, Kiëv, Kropivnitskij, Rzjisjtsjev, Korosten en Kanev
Academie voor Economie

Академія праці і соціальних відносин, Kiëv
Academie voor Arbeid en Maatschappelijke Betrekkingen

Бердянський інститут підприємництва, Berdjansk
Managementinstituut van Berdjansk

Бучацький інститут менеджменту і аудиту, Boetsjatsj
Instituut voor Management en Auditing van Boetsjatsj

Вища школа ділового адміністрування, Odessa
Hogeschool voor Bedrijsbeheer

Волинський інститут економіки та менеджменту, Loetsk en Tsjerkassy
Volhynisch Instituut voor Economie en Management

Галицька академія Інститут менеджменту та економіки, Ivano-Frankovsk
Galicische Academie - Instituut voor Management en Economie

Дніпропетровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини, Dnjepr
Instituut voor Traditionele en Niet-Traditionele Geneeskunde van Dnjepropetrovsk

Дніпропетровський фінансово-економiчний інститут, Dnjepr
Financieel-Economisch Instituut van Dnjepropetrovsk

Донецька академія автомобільного транспорту / Донецкая академия автомобильного транспорта, Donjetsk
Academie voor Wegvervoer van Donjetsk

Донецький економіко-гуманітарний інститут / Донецкий экономико-гуманитарный институт, Donjetsk
Instituut voor Economie en Menswetenschappen van Donjetsk

Донецький інститут економіки та господарського права, Donjetsk
Instituut voor Economie en Handelsrecht van Donjetsk

Донецький інститут підприємництва, Donjetsk
Managementinstituut van Donjetsk

Донецький інститут психології та підприємництва, Donjetsk
Psychologie- en Managementinstituut van Donjetsk

Донецький інститут ринку і соціальної політики, Donjetsk
Instituut voor Markt- en Sociale Politiek van Donjetsk

Донецький інститут соціальної освіти, Donjetsk
Instituut voor Maatschappelijk Studies van Donjetsk

Донецький інститут туристичного бізнесу / Донецкий институт туристического бизнеса, Donjetsk
Instituut voor de Toeristische Industrie van Donjetsk

Донецький інститут управління, Donjetsk
Managementinstituut van Donjetsk

Дрогобичький медичний інститут імені Ю. Котермака, Drogobytsj
Medisch Kotermak-Instituut van Drogobytsj

Запорізька біблійна школа, Zaporozjzje
Bijbelschool van Zaporozjzje

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій, Zaporozjzje
Instituut voor Economie en Informatietechnologie van Zaporozjzje

Західнодонбаський приватний інститут економіки і управління, Pavlograd
Privé-Instituut voor Economie en Management van de Westelijke Donbass

Івано-Франківський інститут права, економіки та будівництва, Ivano-Frankovsk
Instituut voor Recht, Economie en Management van Ivano-Frankovsk

Ізмаїльський інститут водного транспорту, Izmaïl
Instituut voor Watertransport van Izmaïl

Інститут ділового адміністрування, Krivoj Rog
Instituut voor Handelsadministratie

Інститут економіки та менеджменту, Altsjevsk
Instituut voor Economie en Handel

Інститут економіки та підприємництва, Tarnopol
Instituut voor Economie en Handel

Інститут міжнародного бізнесу та менеджменту, Tarnopol
Instituut voor Internationale Handel en Management

Інститут муніципального менеджменту і бізнесу, Kiëv
Instituut voor Gemeentelijk Management en Handel

Інститут соціального управління, економіки і права, Tsjerkassy
Instituut voor Maatschappelijk Management, Economie en Recht

Інститут сходознаства та міжнародних відносин Харківський колегіум, Charkov
Instituut voor Oosterse Studies en Internationale Betrekkingen - College van Charkov

Інститут туризму Федерації професійних спілок України, Kiëv
Instituut voor Toerisme van de Federatie van Vakbonden van de Oekraïne

Інститут управління, Drogobytsj
Managementinstituut

Інститут управління, Lemberg
Managementinstituut

Інститут управління, бізнесу та права, Donjetsk
Instituut voor Management, Handel en Recht

Інститут управління природними ресурсами, Kolomyja
Instituut voor het Beheer van Natuurlijke Hulpbronnen

Інститут управління та менеджменту, Odessa
Instituut voor Beheer en Management

Інститут управління та сучасних технологій, Zjitomir
Instituut voor Management en Hedendaagse Technologieën

Київська вища банкiвська школа, Kiëv
Hogeschool voor het Bankwezen van Kiëv

Київський біблійний коледж імені Джона Веслі, Kiëv
John Wesley-Bijbelhogeschool van Kiëv

Київський бізнес-коледж, Kiëv
Handelscollege van Kiëv

Київський гуманітарний інститут, Kiëv
Instituut voor Menswetenschappen van Kiëv

Київський економічний інститут менеджменту, Kiëv
Economisch Managementinstituut van Kiëv

Київський інженерно-технічний інститут, Kiëv
Technisch Instituut voor Ingenieurs van Kiëv

Київський інститут бізнесу та технологій, Kiëv
Instituut voor Handel en Technologie van Kiëv

Київський інститут інвестиційного менеджменту, Kiëv
Instituut voor Investeringsbeheer van Kiëv

Київський інститут перекладачів, Kiëv
Instituut voor Vertalers van Kiëv

Київський інститут практичної психології і соціальної роботи Психогенез, Kiëv
Instituut voor Praktische Psychologie en Maatschappelijk Werk van Kiëv 'Psychogenese'

Кіровоградський інститут комерції та педагогічна академія, Kropivnitskij
Handelsinstituut en Pedagogische Academie van Kirovograd

Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки, Kropivnitskij
Instituut voor Gewestelijk Management en Economie van Kirovograd

Краматорський економіко-гуманітарний інститут, Kramatorsk
Instituut voor Economie en Menswetenschappen van Kramatorsk

Львівський інститут менеджменту, Lemberg
Lembergs Managementinstituut

Макіївський економіко-гуманітарний інститут, Makejevka
Instituut voor Economie en Menswetenschappen van Makejevka

Міжнародний інститут бізнесу, Kiëv
Internationaal Handelsinstituut

Міжнародний інститут менеджменту, Kiëv
Internationaal Managementinstituut

Міжрегіональна академія управління персоналом, Kiëv, Charkov, Novomoskovsk, Loetsk, Kovel, Poltava, Tsjerkassy, Droezjkovka en Krasnodon
Intergewestelijke Academie voor Personeelbeleid

Міжрегіональний інститут бізнесу, Cherson
Intergewestelijk Handelsinstituut

Нікопольський інститут управління, бізнесу та права, Nikopol
Instituut voor Management, Handel en Recht van Nikopol

Одеський інститут підприємництва та права, Odessa
Instituut voor Management en Recht van Odessa

Tернопiльський експериментальний інститут педагогічної освіти, Tarnopol
Proefondervindelijk Instituut voor Pedagogische Studies van Tarnopol

Tернопiльський комерційний інститут, Tarnopol
Handelsinstituut van Tarnopol

Українська академія дизайну, Lemberg
Oekraïense Designacademie

Український гуманітарний інститут, Boetsja
Oekraïens Instituut voor Menswetenschappen

Український інститут лінгвістики і менеджменту, Kiëv
Oekraïens Instituut voor Taalkunde en Management

Український фінансово-економічний інститут, Kiëv
Oekraïens Financieel-Economisch Instituut

Харківський гуманітарно-технічний інститут, Charkov
Instituut voor Menswetenschappen en Techniek van Charkov

Харківський інститут бізнесу та менеджменту, Charkov
Instituut voor Handel en Management van Charkov

Харківський інститут екології та соціального захист, Charkov
Instituut voor Ecologie en Maatschappelijke Veiligheid van Charkov

Харківський інститут інформаційних технологій у формі ТОВ, Charkov
Instituut voor Informatietechnologie van Charkov

Харківський інститут соціального прогресу, Charkov
Instituut voor Maatschappelijke Vooruitgang van Charkov

Харківський інститут управління, Charkov
Managementinstituut van Charkov

Харківський інститут економіки, ринкових відносин і менеджменту, Charkov en Loegansk
Instituut voor Economie, Handelsbetrekkingen en Management van Charkov

Харківський соціально-економічний інститут, Charkov
Sociaal-Economisch Instituut van Charkov

Харківський транспортний інститут, Charkov
Vervoersinstituut van Charkov

Херсонський гуманітарний інститут, Cherson
Instituut voor Menswetenschappen van Cherson

Херсонський економіко-правовий інститут, Cherson
Instituut voor Economie en Recht van Cherson

Хмельницький інститут бізнесу, Chmelnitskij
Handelsinstituut van Chmelnitskij

Хмельницький приватний інститут конструювання моделювання швейних виробів, Chmelnitskij
Privé-Instituut voor het Ontwerp van Naaibenodigdheden van Chmelnitskij

Черкаський інститут управління, Tsjerkassy
Managementinstituut van Tsjerkassy

Чернігівський інститут регіональної економіки і управління, Tsjernigov
Instituut voor Gewestelijke Economie en Management van Tsjernigov

Agio College, Kiëv
Agio-Hogeschool

Theologische seminaries

Волинська духовна семінарія, Loetsk
Theologisch Seminarie van Volhynië

Івано-Франківська духовна семінарія УАПЦ, Ivano-Frankovsk
Theologisch Seminarie van de Oekraïense Autocefale Orthodoxe Kerk in Ivano-Frankovsk

Київська духовна семінарія, Kiëv
Theologisch Seminarie van Kiëv

Львівська духовна семінарія Святого Духа, Lemberg
Lembergs Theologisch Seminarie van de Heilige Geest

Миссионерское духовное училище Украинской православной церкви, Poltava
Seminarieopleiding voor Missionarissen van de Oekraïense Orthodoxe Kerk

Одеська духовна семінарія, Odessa
Theologisch Seminarie van Odessa

Одеська духовна семінарія, Odessa
Theologisch Seminarie van Odessa

Тернопільська вища духовна семінарія імені патріарха Йосифа Сліпого, Tarnopol
Hoger Theologisch Seminarie Patriarch Jozef Slipyj

Тернопільська духовна семінарія імені святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, Tarnopol
Theologisch Seminarie van de H. Cyrillus en Methodius in Tarnopol

Українська лютеранська богословська семінарія Святої Софії, Velikaja Berezvytsja
Oekraïens Luthers Theologisch Sint-Sofiaseminarie

Харьковская духовная семинария, Charkov
Theologisch Seminarie van Charkov

Krim

Universiteiten

Керченский государственный морской технологический университет / Керченський державний морський технологічний університет, Kertsj
Universiteit voor Zeevaarttechnologie van Kertsj

Крымский инженерно-педагогический университет / Кримський інженерно-педагогічний університет / Qırım müendislik ve pedagogika universiteti, Simferopol
Universiteit voor Ingenieurswetenschappen en Pedagogie van de Krim

Крымский университет культуры, искусств и туризма / Кримський університет культури, мистецтв і туризму / Qırım medeniyet, sanat ve turizm universiteti, Simferopol
Universiteit voor Cultuur, Kunsten en Toerisme van de Krim

Крымский федеральный университет имени В.И. Вернадского / Кримський федеральний університет імені В.І. Вернадського / Vernadskiy adına Qırım federal universiteti, Simferopol, Jevpatorija, Jalta, Armjansk, Sebastopol, Kertsj, Pribrezjnoje en Soedak
Federale Vjernadskij-Universiteit van de Krim

Севастопольский государственный университет, Sebastopol
Staatsuniversiteit van Sebastopol

Privé-universiteiten

Университет экономики и управления, Simferopol en Kertsj
Universiteit voor Economie en Management

Ялтинский университет менеджмента, Jalta
Managementuniversiteit van Jalta

Hogescholen

Крымский республиканский институт последипломного педагогического образования, Simferopol
Krims Republikeins Instituut voor Postuniversitair Pedagogisch Onderwijs

Феодосийская финансово-экономическая академия, Theodosia
Financieel-Economische Academie van Theodosia

Черноморское Высшее военно-морское ордена Красной Звезды училище имени П. С. Нахимова, Sebastopol
Hogere Nachimov-Marineopleiding van de Zwarte Zee naar de Orde van de Rode Ster

Privéhogescholen

Крымский институт бизнеса, Simferopol
Handelsinstituut van de Krim

Крымский институт управления и социальной адаптации, Simferopol
Kriminstituut voor Management en Maatschappelijke Aanpassing

Крымский институт экономики и хозяйственного права, Simferopol
Kriminstituut voor Economie en Handelsrecht

Международный таврический экологический институт, Simferopol
Internationaal Ecologisch Instituut van de Krim

Oostenrijk

Universiteiten

Akademie der bildenden Künste Wien, Wenen
Weense Academie voor Beeldende Kunsten

Alpen-Adria-Universität Klagenfurt, Klagenfurt, Wenen en Graz
Alpen- en Adriatische Universiteit Klagenfurt

Donau-Universität Krems, Krems an der Donau
Donau-universiteit Krems

Institute of Science and Technology Austria, Klosterneuburg
Oostenrijk Instituut voor Wetenschap en Technologie

Johannes-Kepler-Universität Linz, Linz, Bregenz, Hagenberg, Steyr en Wenen
Johannes Kepleruniversiteit Linz

Karl-Franzens-Universität Graz, Graz
Karel-Fransuniversiteit Graz

Kunstuniversität Linz, Linz
Kunstuniversiteit Linz

Leopold-Franzens-Universität Innsbruck, Innsbruck
Leopold-Fransuniversiteit Innsbruck

Medizinische Universität Graz, Graz
Medische Universiteit Graz

Medizinische Universität Innsbruck, Innsbruck
Medische Universiteit Innsbruck

Medizinische Universität Wien, Wenen
Medische Universiteit Wenen

Montanuniversität Leoben, Leoben
Bergbouwuniversiteit Leoben

Paris-Lodron-Universität Salzburg, Salzburg
Paris Lodronuniversiteit Salzburg

Rudolfs-Universität Wien, Wenen
Rudolfsuniversiteit Wenen

Technische Erzherzog-Johann-Universität Graz, Graz
Technisch Aartshertog Johanuniversiteit Graz

Technische Universität Wien, Wenen
Technische Universiteit Wenen

Universität für angewand