• Webstek van de LHC Plutonica
Home > Studentenleven > Praeseslijsten: overkoepelende organen

Praeseslijsten: overkoepelende organen

Praesides van het AVHV

1918-1919:Hilaire Gravez (†)AVHV Gent
1919-1920:Albrecht Pil (†)KVHV Leuven
1920-1921:Frans Strubbe (†)AVHV Gent
1921-1922:Andries De Vos (†)KVHV Leuven
1922-1923:Jos Vermeulen (†)AVHV Gent
1923-1924:Gerard Iserbyt (†)KVHV Leuven
1924-1925:Paul Beeckman (†)KVHV Leuven
1925-1926:Roger Soenen (†)AVHV Gent
1926-1927:Leopold Van Houteghem (†)KVHV Leuven
1927-1928:Geert De Rycker (†)KVHV Leuven
1928-1929:Frans Wildiers (†)KVHV Leuven
1929-1930:Jozef Custers (†)KVHV Leuven
1930-1931:Jozef Custers (†)KVHV Leuven
1931-1932:Jozef Custers (†)KVHV Leuven
1932-1933:Jozef Custers (†) (1)KVHV Leuven
(1) Nam eind 1932 ontslag, maar door interne onenigheid werd er geen nieuw nationaal bestuur meer aangesteld.

Nationale praesides van het KVHV (*)

1975-1976:Jozef RoelantsKVHV Leuven
1976-1977:Jan DederenKVHV Leuven
1977-1978:Ludo VanoppenKVHV Leuven
1978-1979:Ludo VanoppenKVHV Leuven
1979-1980:Jo CelisKVHV Leuven
1980-1981:Erik NobelsKVHV Leuven
1981-1982:Erik NobelsKVHV Leuven
1982-1983:Mark VanvaeckKVHV Leuven
1983-1984:Luk ColletKVHV Leuven
1984-1985:Filip Martens (†)KVHV Leuven, KVHV Brussel
1985-1986:Filip Martens (†)KVHV Leuven, KVHV Brussel
1986-1987:Walter VitsKVHV Leuven
1987-1988:Luc VanlouweKVHV Leuven
1988-1989:Steven VandeputKVHV Leuven
1989-1990:Johan BruyninckxKVHV Leuven
1990-1991:Wim Vander DoncktKVHV Leuven
1991-1992:Koen KennisKVHV Leuven, KVHV Antwerpen
1992-1993:Koen LenssensKVHV Leuven
1993-1994:Jan-Klaas GillisKVHV Leuven, KVHV Brussel
1994-1995:Jan-Klaas GillisKVHV Leuven, KVHV Brussel
1995-1996:Joris FonteynKVHV Leuven
1996-1997:Hans MichielsKVHV Leuven
1997-1998:Frederik PietersKVHV Leuven
1998-1999:Vic MortelmansKVHV Leuven
1999-2000:Tom Peeters (1)KVHV Leuven
Karolien Baeyens (2)KVHV Leuven
Jochen Van AalstKVHV Leuven, KVHV Gent
2000-2001:Jochen Van Aalst (3)KVHV Leuven, KVHV Gent
Frederik TirezKVHV Leuven
2001-2002:Filip De CauwerKVHV Leuven
2002-2003:Koen BosquetKVHV Leuven
2003-2004:Thomas BeelenKVHV Leuven
2004-2005:Stijn DerudderKVHV Gent
2005-2006:Bart MeeusKVHV Gent
2006-2007:Bram HermansKVHV Leuven
2007-2008:Rien VandenbergheKVHV Gent
2008-2009:Rien VandenbergheKVHV Gent
2009-2010:Dries VaernewyckKVHV Gent
2010-2011:Hans PietersKVHV Leuven
2011-2012:Jonas NaeyaertKVHV Gent
2012-2013:Jonas NaeyaertKVHV Gent
2013-2014:Wouter JambonKVHV Antwerpen
2014-2015:Bart VerhaegenKVHV Leuven
2015-2016:Michiel VantongerlooKVHV Gent
2016-2017:Olivier PersynKVHV Leuven
2017-2018:Olivier PersynKVHV Leuven
2018-2019:Maxime GorisKVHV Leuven
(*) Tot 2004 was de praeses van KVHV Leuven statutair ook nationaal praeses van het KVHV.
(1) Nam ontslag in het begin van het academiejaar.
(2) Statutair interim-praeses tot aan de aanduiding van Jochen Van Aalst.
(3) Werd als lolkandidaat per ongeluk verkozen. Hij trad onmiddellijk af en er volgende een herverkiezing.

Praesides van KVHV Leuven

1901-1902:Emiel Vermeersch (†)Roeselaarse Club
1902-1903:Jozef Vermeylen (†)Antwerpse Gilde
1903-1904:Leo Thienpont (†)Oudenaardse Club
1904-1905:Leo Spaas (†)Limburgse Gilde
1905-1906:Joseph Vanden Eynde (†)Meetjesland
1906-1907:Joseph Vanden Eynde (†)Meetjesland
1907-1908:Arthur Poodt (†)Brabantse Gilde
1908-1909:Alfons Degroeve (†)Brugse Club
Lodewijk Van Boeckel (†)Antwerpse Studentenkring
1909-1910:het Verbond is opgeheven door
de KU Leuven
-
1910-1911:Jozef Verduyn (†)Tieltse Club
1911-1912:Theofiel Ghoos (†)Heidebloem
1912-1913:Frans Willems (†)Payottenland
1913-1914:Henri D'Haese (†)Oudenaardse Club
1914-1918:de universiteit is gesloten vanwege
de Duitse bezetting
1918-1919:Aloïs Stroobandt (†)Tieltse Club, Fanfare
1919-1920:Albrecht Pil (†)Westland
1920-1921:Jan Valvekens (†)Ons Hageland
1921-1922:Andries Devos (†)Roeselaarse Club
1922-1923:Gerard Iserbyt (†)Kortrijkse Club
1923-1924:Gerard Iserbyt (†)Kortrijkse Club
1924-1925:Paul Beeckman (†)-
1925-1926:Jef Muys (†)Rupelgalm
1926-1927:Leopold Van Houteghem (†)Oudenaardse Club
1927-1928:Geert De Rycker (†) (1)-
Jozef Custers (†)Limburgse Gilde, Fanfare
1928-1929:Jozef Coene (†)Kortrijkse Club
1929-1930:Frans Wildiers (†)-
Ferdinand Vercnocke (†)-
1930-1931:Robert Fransman (†)-
1931-1932:Constant Boutens (†)Oostendse Club
1932-1933:Piet Meuwissen (†)-
1933-1934:Piet Meuwissen (†)-
1934-1935:Eugène Mattelaer (†)Kortrijkse Club
1935-1936:Michiel Verkinderen (†)Meense Club, Kortrijkse Club
1936-1937:Achiel Cornelissen (†)Heidebloem, Fanfare
1937-1938:Karel Goddeeris (†)Kortrijkse Club
1938-1939:Wim Aelvoet (†)Noord-Brabant
1939-1940:Herman Wagemans (†)-
1940-1941:Alfons Geussens (†)Heidebloem
1941-1942:Remi Piryns (†)Ros Beyaert
1942-1943:Michel de Brabanter (†)-
1943-1944:Jaak Van Waeg (†)Bezem Brussel
1944-1945:Carlos Gits (†)Izegemse Club
1945-1946:René Goffin (†)Brabantse Gilde
1946-1947:Marc Van Coppenolle (†)Oudenaardse Club
1947-1948:Roger Ooghe (2)Mandel Club
Roger Fieuw (†)Mandel Club
1948-1949:Gerrit De Backer-
Hector Carlier (†)Izegemse Club
1949-1950:Luc Verstraeten (†)Oudenaardse Club
1950-1951:Jef Den Haerynck-
1951-1952:Toon Pennings (†)Heidebloem
1952-1953:Rik SeghersRos Beyaert
1953-1954:Jaak Van PasselSinjoria
1954-1955:Jaak Van PasselSinjoria
1955-1956:Jan Flamey (†)Meense Club
1956-1957:Werner Engels (†)Sinjoria
1957-1958:Jos MeesRupelgalm
1958-1959:Piet Custers (†)KSC
1959-1960:Wilfried Martens (†)Meetjesland
1960-1961:Luk Delanghe-
1961-1962:Luk Delanghe-
1962-1963:Herman Pelgroms-
1963-1964:Tony Dieusart-
1964-1965:Gaby VandrommenMandel Club
1965-1966:Tom SwarteléHesbania
1966-1967:Herwig Langohr (†) (3)-
Pol Goossens-
1967-1968:Pol Goossens (3)-
Jozef DauweRos Beyaert, Payottenland
1968-1969:Guido GhekiereKSC
1969-1970:Guido Ghekiere (4)KSC
1970-1971:Pol Stulens-
1971-1972:Fernand Huts-
1972-1973:Jan Coch-
1973-1974:Herman D'Espallier-
1974-1975:Luc GhesquièreMeense Club, Fanfare
1975-1976:Jozef Roelants-
1976-1977:Jan Dederen-
1977-1978:Ludo Vanoppen-
1978-1979:Ludo Vanoppen-
1979-1980:Jo Celis-
1980-1981:Erik NobelsMechlinia-Reynaert, Geelse Club
1981-1982:Erik NobelsMechlinia-Reynaert, Geelse Club
1982-1983:Mark Vanvaeck-
1983-1984:Luk Collet-
1984-1985:Filip Martens (†)KSC
1985-1986:Filip Martens (†)KSC
1986-1987:Walter VitsOns Hageland
1987-1988:Luc VanlouweWestland
1988-1989:Steven Vandeput-
1989-1990:Johan BruyninckxOns Hageland, Noord-Brabant, Lovania
1990-1991:Wim Vander Donckt-
1991-1992:Koen Kennis-
1992-1993:Koen Lenssens-
1993-1994:Jan-Klaas GillisLovania, Fanfare
1994-1995:Jan-Klaas GillisLovania, Fanfare
1995-1996:Joris Fonteyn-
1996-1997:Hans MichielsRos Beyaert, Fanfare
1997-1998:Frederik PietersSinjoria
1998-1999:Vic Mortelmans-
1999-2000:Tom Peeters (3)Ons Hageland, Endivia
Karolien Baeyens (5)Endivia
Jochen Van Aalst-
2000-2001:Jochen Van Aalst (6)-
Frederik Tirez-
2001-2002:Filip De CauwerEndivia
2002-2003:Koen BosquetKSC
2003-2004:Thomas Beelen-
2004-2005:Wim Vermeulen-
2005-2006:Roeland GoortsOns Hageland
2006-2007:Bram HermansSinjoria
2007-2008:Bram HermansSinjoria
2008-2009:Maarten De TroyerOns Hageland
2009-2010:Maarten De TroyerOns Hageland
2010-2011:Hans PietersHesbania
2011-2012:Jeroen Van DyckOns Hageland
2012-2013:Mathias SupplyOns Hageland
2013-2014:Bart Verhaegen-
2014-2015:Olivier PersynLovania, Geelse Club
2015-2016:Torben Gering-
2016-2017:Jomi Verwimp (7)Geelse Club
Olivier Persyn (8)Lovania, Geelse Club
2017-2018:Maxime Goris-
2018-2019:Arthur HeymansOns Hageland
(1) Verkozen, maar kreeg voor het begin van het academiejaar het consilium abeundi.
(2) Verkozen, maar trad na een uur af omdat hij de academische overheid beloofd had nooit Verbondspraeses te worden op straffe van het consilium abeundi.
(3) Namen ontslag in het begin van het academiejaar.
(4) Afgezet op 27 januari 1970 en vervangen door het quadriviraat Paul Stulens, Bart Demey, Fernand Huts en Ludwig van Herbrugge. Ghekiere beschouwde zichzelf de rest van het jaar nog als KVHV-praeses.
(5) Statutair interim-praeses tot aan de aanduiding van Jochen Van Aalst.
(6) Werd als lolkandidaat per ongeluk verkozen. Hij trad onmiddellijk af en er volgende een herverkiezing.
(7) Trad af op 20 februari 2017.
(8) Statutair interim-praeses, bevestigd op 27 februari 2017.

Praesides (seniores seniorum) van het Seniorenkonvent (SK) van Leuven

1929-1930:Edmond de Goeyse (†)GermanicusBezem Brussel
1930-1931:Edmond de Goeyse (†)GermanicusBezem Brussel
1931-1932:Karel De Vaster (†)-Lovania
1932-1933:Karel De Vaster (†)-Lovania
1933-1934:Germain Mulliez (†)-Kortrijkse Club
1934-1935:Marcel Vandeburie-Kortrijkse Club
Michiel Verkinderen (†)-Meense Club
1935-1936:Jozef Vande Wiele (†) (*)JefKempische Club
1936-1937:Antoon Staes-Mandel Club
1937-1938:Wim Aelvoet (†)-Noord-Brabant
1938-1939:Urbain Reynaert (†)-Westland
1939-1940:Jules Lemmerling (†)-Lovania
1940-1941:Constant Stijnen (†)StanSinjoria
1941-1942:Constant Stijnen (†)StanSinjoria
1942-1944:geen werking--
1944-1945:Daniel Noyez (†)-Izegemse Club
1945-1946:Paul Herbosch (†)MandusPayottenland
1946-1947:Edmond De Voecht (†)-Rupelgalm
1947-1948:Jan Gruyters (†)-Hasseleta
1948-1949:Frans Moelants (†)-Kortrijkse Club
1949-1950:Mark Santens (†)-Oudenaardse Club
1950-1951:Charles Annicq-Oudenaardse Club
1951-1952:Jacques Gruwez-Westland
1952-1953:Maurits OversteynsMiesHeidebloem
1953-1954:Louis Verhaert (†)-Waasse Club
1954-1955:Louis Verhaert (†) (**)-Waasse Club
Hugo Van Bockstal (†)HodenWestland
1955-1956:Jos Mees-Rupelgalm
1956-1957:Jos Mees-Rupelgalm
1957-1958:Louis Verhaert (†)-Waasse Club
1958-1959:Mark Blancquaert-Ros Beyaert
1959-1960:Yvan Warson (†)-Maaslandia
1960-1961:André Van Dessel (†)JesgatNoord-Brabant
1961-1962:Hans Van Biesen (†)-Domper
1962-1963:Mark Dessein (***)SlypsMeense Club
Luk de Schrijver-Waasse Club
1963-1964:Hugo GeeraertsVijftienhonderdLovania
1964-1965:Leo Weytjens (†)ZonHasseleta
1965-1966:Eddy Druyts (†)MoesjMastentop
1966-1967:Valère Vautmans (†)-Hesbania
1967-1968:Jozef Dauwe (****)SnelpoeperRos Beyaert
Paul Degraeve-Mijnlamp
1968-1969:Arie AbbeloosArubaRos Beyaert
1969-1970:Arie AbbeloosArubaRos Beyaert
1970-1971:Luk Gheysen-Meense Club
1971-1972:Willy De CeulaerDikke WillyGeelse Club
1972-1973:NNHemmekes
Xavier Xaviorum
Reuzegom
1973-1974:Frank De KetelaereKlietoorWestland
1974-1975:Rik De DonckerTsjip-tsjipPayottenland
1975-1976:Xavier Vanwynsberghe (†)Xavier XaviorumKortrijkse Club
1976-1977:Marc VanrompaeySjampetterLange Wapper
1977-1978:NNKaketoeReuzegom
1978-1979:Georges Lenssen-Maaslandia
1979-1980:Axel WillemsToc-TocOostendse Club
1980-1981:Yves Van Caille (****)MonsterBrugse Club
Valëre OversteynsKlinkLovania
1981-1982:Wim TruyensKla BerrekeLange Wapper
1982-1983:Christophe de LandtsheerPrinsZuid-Oost-Vlaamse Club
1983-1984:Jos GoubertLegumBezem Brussel
1984-1985:Johan GoemaereDe Noeden BelgWestland
1985-1986:Johan Van BragtDrapeauSemini
1986-1987:Kurt Moons-Ros Beyaert
1987-1988:Jo De MeesterPeliLange Wapper
1988-1989:Jan Van den HeyningPaalMijnlamp
1989-1990:Bart De Prest (***)PrestjeBrugse Club
Jan BodeFakteurMeense Club
1990-1991:Guy Geens (†)StreakerMastentop
1991-1992:Jo DarisKapotPayottenland
1992-1993:Franky BaertFrankyBrugse Club
1993-1994:Bruno Van CaelenberghAnimalDomper
1994-1995:Johan GrutmanJozzy WozzyHeidebloem
1995-1996:Steven BolsKoekieHesbania
1996-1997:Koen Keirse (***)FlesHeidebloem
Jürgen VanderveldenStilleMastentop
1997-1998:NN (**)IntroReuzegom
Hans BeerlandtBerreWestland
1998-1999:Alexander OlivierIceWestland
1999-2000:Benjamin VerpoortBenjiMeense Club
2000-2001:Laurens DumontPinkyLovania
2001-2002:Laurens DumontPinkyLovania
2002-2003:Josip Viskovic-Leuvense Studentenfanfare
2003-2004:Stefan Van de WeyerFantaBezem Brussel/Noord-Brabant
2004-2005:Jan Van den BrandeBruceSinjoria
2005-2006:Jelle StassijnsKoeperMoeder Oilsjterse
2006-2007:Robrecht CoppensBrestigMoeder Oilsjterse
2007-2008:Anthony DochySméagolKortrijkse Club
2008-2009:Floris Van Den BroeckBiejstMoeder Oilsjterse
2009-2010:Wouter De StoopDiefWaregemse Club
2010-2011:Maarten Vander SticheleDasnIzegemse Club
2011-2012:Eric PeetersBrommerLange Wapper
2012-2013:Lars HansenLarserikLange Wapper
2013-2014:Michiel Vandewalle (**)TootsieWaregemse Club
Pieter-Jan FranssenPoedelHesbania
2014-2015:Georges De SutterMowgliMeetjesland
2015-2016:Laurent WalthoffJohnSemini
2016-2017:Matthias MehuysDanny DJDolfijnen
2017-2018:Jan-Baptist PolflietOvamOostendse Club
2018-2019:NN
(*****)
ElioReuzegom
Dennis LaveauxDogeMaaslandia
(*) Het seniorschap werd meestal waargenomen door vice-praeses Roger Van Keymeulen v. Aailen (Payottenland).
(**) Trad af na het eerste semester.
(***) Volgde in oktober 1967 in zijn hoedanigheid van vice-praeses van het KVHV en senior seniorum de afgetreden Verbondspraeses Pol Goossens op. Hij werd zelf door de vice-senior seniorum vervangen.
(****) Trad af in het begin van het academiejaar.
(*****) Trad drie dagen na zijn verkiezing af.

Praesides van de Antwerpse Gilde te Leuven

1884-1885:Adolf Pauwels (†)--
1885-1886:Joseph Verbist (†)--
1886-1887:Jean Dierckx (†)--
1887-1888:?--
1888-1889:?--
1889-1890:?--
Seraphin Lambreghts (†)--
1890-1891:Hendrik Verrycken (†)--
1891-1892:?--
1892-1893:?--
1893-1894:?--
1894-1895:François De Groof (†)--
1895-1896:?--
1896-1897:?--
1897-1898:?--
1898-1899:?--
1899-1900:Emile Convent (†)--
1900-1901:Emile Convent (†)-?
1901-1902:Jozef Vermeylen (†)-?
1902-1903:Jozef Vermeylen (†)-?
1903-1904:Auguste Van Schevensteen (†)-?
1904-1905:Auguste Van Schevensteen (†)-?
1905-1906:Huibrecht Michielsen (†)-?
1906-1907:Huibrecht Michielsen (†)-?
1907-1908:August Naulaerts (†)-?
1908-1909:Lodewijk Van Boeckel (†)-Antwerpse Studentenkring
1909-1910:H. Poot (†)-?
1910-1911:Jan Dierckx (†)-?
1911-1912:Louis ? (†)-?
1912-1913:Gustave Hendrickx (†)-?
1913-1914:René De Jongh (†)-?
1914:Etienne Verbist (†)-Kempische Club
1914-1918:geen werking--
1918-1919:Etienne Verbist (†)-Kempische Club
1919-1920:Etienne Verbist (†) (*)-Kempische Club
Victor Bouwen (†)-?
1920-1921:Victor Bouwen (†)-?
1921-1922:Gaston Bremans (†)-?
1922-1923:Gaston Bremans (†)-?
1923-1924:Renaat Van Thillo (†)-?
1924-1925:Jef Muys (†)-Rupelgalm
1925-1926:Piet Boeynaems (†)-Sinjoria
1926-1927:Leo Wouters (†)-Geelse Club
1927-1928:Leopold Le Roy (†)-?
1928-1929:Edmond Van Thillo (†)-?
1929-1930:Jozef Takx (†)-Sinjoria
1930-1932:geen werking--
1932-1933:Edward De Maesschalk (†)-Sinjoria
1933-1934:Edward De Maesschalk (†)-Sinjoria
1934-1935:Constant Belderbos (†)-?
1935-1936:Herman De Ceuster (†)DolfussRupelgalm
1936-1937:Jan Goossens-Kempische Club
1937-1938:Albert Verreydt-Kempische Club, Geelse Club
1938-1939:Jos Bastiaens-Sinjoria
1939-1940:Constant Stijnen (†)-Sinjoria
1940-1941:Albert De Permentier (†)-Rupelgalm
1941-1942:Constant Stijnen (†)-Sinjoria
1942-1943:?--
1943-1944:August Van Den Neucker (†)-Rupelgalm
1944-1945:?--
1945-1946:?--
1946-1947:Edmond De Voecht (†)-Rupelgalm
1947-1948:Victor Reussens-?
1948-1949:geen werking--
1949-1950:Lode DelhainDolleSinjoria
1950-1951:?--
1951-1952:Achiel Bens (†)-Geelse Club
1952-1953:Florimond Cassimon (†)FoyMastentop
1953-1954:Maurice Van Elst-Sinjoria
1954-1955:Herman Matheussen-Geelse Club
1955-1956:André MartensDréMastentop
1956-1957:Carl Cornil-Mastentop
Roger Somers-Rupelgalm
1957-1958:Luc DierckxAfspelerSinjoria
1958-1959:Jos Mees-Rupelgalm
1959-1960:Marcel Penne-Rupelgalm
1960-1961:Marcel Penne-Rupelgalm
1961-1962:René Mortier-Geelse Club
1962-1963:geen werking--
1963-1964:Jan Geerts-?
Armand de Pelle-Geelse Club
1964-1965:René Goyvaerts-Dolfijnen
1965-1966:Maurice Bauwens (†)-Mastentop
1966-1967:Mark Janssens-Sinjoria, Mastentop
1967-1968:NNHemmekesReuzegom, Sinjoria, Semini
1968-1969:NN (**)-Reuzegom
NNHemmekesReuzegom, Sinjoria, Semini
1969-1970:Chris StockbroeckxZolderzeikerSemini
1970-1971:Willy De CeulaerDikke WillyGeelse Club
1971-1972:Martin Michiels (†)-Rupelgalm
1972-1973:Frans DaemsSooiGeelse Club
1973-1974:Luc Matheve-Geelse Club
1974-1975:Jos Van ReethFileeRupelgalm
1975-1976:Marc Van RompaeySjampetterLange Wapper
1976-1977:NNKaketoeReuzegom
1977-1978:Ward Van RompayHydrexOmnia
1978-1979:Luc SchoupsKotserSemini
1979-1980:François Van GehuchtenSwaGeelse Club
1980-1981:Wim TruyensKla BerrekeLange Wapper
1981-1982:Frank Spiessens (†)VruugeSemini
1982-1983:Marc Van DongenSimpeleOmnia
1983-1984:Johan Verschueren (**)WormSemini
Patrick HaazenAl CaponeOmnia
1984-1985:Jacques HendrixPissijnSemini
1985-1986:Jo De MeesterPeliLange Wapper
1986-1987:Jo De MeesterPeliLange Wapper
1987-1988:Stefan Verduyn (**)BelletjesSemini
Guy PasIdiMastentop
1988-1989:Jean HendrickxBavetSemini
1989-1990:Dirk Van HimbeeckBobbySemini
1990-1991:Servaas Hendrickx (**)SerreGeelse Club
Eric WyffelsFundumSemini
1991-1992NNSopperReuzegom
1992-1993:Geert VastiauKasseiHewes
1993-1994:Pieter MarxPantyHewes
1994-1995:Geert VastiauKasseiHewes
1995-1996:Tom VleugelsDon JuanHewes
1996-1997:Guy De CatSwitelLange Wapper
1997-1998:Johan De WachterMustiHewes
1998-1999:Hans CeulemansHaantjesHewes
1999-2000:NNBuffaloReuzegom
2000-2001:NNGizmoReuzegom
2001-2002:NNPertoReuzegom
2002-2003:NNHugghiesReuzegom
2003-2004:Jan Van den BrandeBruceSinjoria
2004-2005:Maarten DeschepperPoloLange Wapper
2005-2006:NNAdèleReuzegom
2006-2007:NNMonkReuzegom
2007-2008:NNLeurderReuzegom
2008-2009:Robin PeetersHoedSemini
2009-2010:Jeroen Holthof (***)KachotSemini
Andreas BodartBouledogLange Wapper
2010-2011:NNGargamelReuzegom
2011-2012:NNKnalkoenReuzegom
2012-2013:Oliver JanssenDreiSemini
2013-2014:NNMalheurReuzegom
2014-2015:Yannick DelporteFriendzoneSemini
2015-2016:NNBabylonReuzegom
2016-2017:NNRafikiReuzegom
2017-2018:Frederik Van HoolKapazaSinjoria
2018-2019:NN (****)KletsmajoorReuzegom
(*) Trad af in december.
(**) Trad af bij het begin van het academiejaar.
(***) Trad af na het eerste semester.
(****) Verloor zijn functie op 6 december 2018 toen Reuzegom uit het SK werd gezet.

Praesides van de Brabantse Gilde te Leuven

1884-1885:Jean-François Heymans (†)--
1885-1886:Jean-François Heymans (†)--
1886-1887:Jean-François Heymans (†)--
1887-1888:Joseph De Lantsheere (†)--
1888-1889:Joseph De Lantsheere (†)--
1889-1890:Karel Van den Bruel (†)--
1890-1891:Theophile Vander Hasselt (†)Theo-
1891-1892:Arthur Van den Bruel (†)--
1892-1893:Eugene Loncin (†)--
1893-1894:Alfons Van Engeland (†)--
1894-1895:Arthur Luyten (†)--
1895-1896:?--
1896-1897:?--
1897-1898:?--
1898-1899:?--
1899-1900:Eugène Verstockt (†)-Ons Hageland
1900-1901:Frans van Cauwelaert (†)--
1901-1902:Leo Goossens (†)--
1902-1903:Piet Vander Smissen (†)--
1903-1904:Frans Verheyden (†)--
1904-1905:Frans Verheyden (†)--
Arthur Vloeberghs (†)--
1905-1906:Eugène Bosteels (†)--
1906-1907:Emiel De Wever (†)--
1907-1908:Arthur Poodt (†)--
Alfons Sterckx (†)--
1908-1909:Paul Van Cauwenberghe (†)--
1909-1910:August van Cauwelaert (†)Gust-
1910-1911:Gustaaf Wayteck (†)Gust-
1911-1912:Frans Willems (†)SusPayottenland
1912-1913:Frans Willems (†)SusPayottenland
1913-1914:Philippe Mes (†)-Payottenland
1914:Emiel Noppen (†)-Ons Hageland
1914-1918:geen werking
1918-1919:Louis Monsieur (†)-Payottenland
1919-1920:Jan Valvekens (†)-Ons Hageland
1920-1921:Jan Valvekens (†)-Ons Hageland
1921-1922:Emiel Van Cappellen (†)-Payottenland
1922-1923:Carlos Stas (†)-Noord-Brabant
1923-1924:Omer Evenepoel (†)-Payottenland
1924-1925:Egied Van der Hasselt (†)-Payottenland
1925-1926:Frans Hiers (†)SusPayottenland
1926-1927:Frans Heulens (†) (*)-Ons Hageland,
Bezem Lovania Brussel
Karel Van Cauwelaert (†)-Payottenland,
Bezem Lovania Brussel
1927-1928:Karel van Cauwelaert (†)-Payottenland,
Bezem Lovania Brussel
1928-1929:Lode Vande Gaer (†)-Ons Hageland
1929-1930:Arnold Claessens (†)LokiBezem Lovania Brussel
1930-1931:Arnold Claessens (†)LokiBezem Lovania Brussel
1931-1932:Hendrik Wyckmans (†)RikNoord-Brabant,
Bezem Lovania Brussel
1932-1933:Juul Heremans (†)PallieterBezem Lovania Brussel,
Payottenland
1933-1934:Dolf Loeckx (†)PhoebusPayottenland,
Bezem Lovania Brussel
1934-1935:Albert Neetens (†)BarkoPayottenland,
Bezem Lovania Brussel
1935-1936:Roger Van Keymeulen (†)AailenPayottenland
1936-1937:Wim Aelvoet (†)-Noord-Brabant
1937-1938:Wim Aelvoet (†)-Noord-Brabant
1938-1939:Albert Clerckx (†)HagenNoord-Brabant, Payottenland,
Bezem Lovania Brussel
1939-1940:Jules Lemmerling-Lovania, Ons Hageland
1940-1941:Albert Wolfs (†)BertOns Hageland
1941-1942:Alfons Van Eeckhoudt (†)FonsPayottenland
1942-1944:geen werking
1944-1945:Emiel Valkeniers (†)SpanuitPayottenland
1945-1948:geen werking
1948-1949:Jan Verbinnen-Lovania
1949-1951:geen werking
1951-1952:Hubert VanderroostCambrienPayottenland
1952-1953:Julien de Raeymaeker-Lovania
1953-1954:Louis Lamberts (†)PlaveiPayottenland
1954-1955:Renaat LettensGitaarPayottenland
1955-1956:Jozef De Lepeleire-Lovania
1956-1957:Frans De Proost-Noord-Brabant, KSC
1957-1958:Roger Van de Vondel (†)KalichkeNoord-Brabant, KSC
1958-1959:Jozef De KeersmaekerGondelPayottenland
1959-1960:Willy Van der Veken?Noord-Brabant
1960-1961:Leo Heremans (†)RaarPayottenland
1961-1962:Hubert Van MelkebeekKadolNoord-Brabant
1962-1963:Edwin JacobsKaarPayottenland
1963-1964:Jos SchepersGezwelLovania
1964-1965:Johan AmandWannesKSC
1965-1966:Piet LommezGigoloPayottenland
1966-1967:Eric Van HoeckKeuNoord-Brabant, Payottenland,
Ons Hageland, KSC
1967-1968:Luc PlatteauSjapperPayottenland
1968-1969:John Descurieux-Noord-Brabant, Ons Hageland
1969-1970:Jean VanderhasseltLeubbenPayottenland
1970-1971:Jean VanderhasseltLeubbenPayottenland
1971-1972:Jo De MeirsmanVatKSC
1972-1973:Leon LaeremansBoerinLovania
1973-1974:Dirk BourguignonPistongPayottenland
1974-1975:Johan GeleynsSpinnekopPayottenland
1975-1976:Luc LemmensMatrisPayottenland
1976-1977:Rik WeverberghBizjePayottenland
1977-1978:Yvo StroobantsStropkeLovania
1978-1979:Chris CockmartinPezzewollePayottenland
1979-1980:Henri Van EeckhoudtWaainbeesPayottenland
1980-1981:Marc JegersTrombongPayottenland
1981-1982:Peter DomsPoldergeistMechlinia-Reynaert
1982-1983:Ward HensKleerkastMechlinia-Reynaert
1983-1984:Herman Van EeckhoutKlimopPayottenland
1984-1985:Lieven StassijnRammeleirPayottenland, KSC
1985-1986:Jan HuysBuffalo!!KSC, Payottenland,
Ons Hageland
1986-1987:Patrick De GreefVolondatMechlinia-Reynaert
1987-1988:Pieter De SchouwerSpinosjKSC, Noord-Brabant
1988-1989:Marc VermylenPlutoMechlinia-Reynaert,
Noord-Brabant
1989-1990:Koen Janssen (**)TouchéLovania
Patrick ClaeysPensOns Hageland, Noord-Brabant
1990-1991:Jo DarisKapotPayottenland
1991-1992:Erwin RaetsPickupMechlinia-Reynaert
1992-1993:Koen KempeneersVVTLovania, Mechlinia-Reynaert
1993-1994:Bert VermeireKermitLovania, KSC
1994-1995:Luc Van AsschePsychoMechlinia-Reynaert,
Noord-Brabant
1995-1996:Geert MijtenBarabbas, KoekoekOns Hageland, Noord-Brabant
1996-1997:David LenaertsRiskyMechlinia-Reynaert, KSC
1997-1998:Philip De Weyder (*)EnkiePayottenland
Stijn Van VugtGeiserPayottenland
1998-1999:Kristof DebeckerBleuLovania, Ons Hageland
1999-2000:Lieven PoulinPicoloKSC
2000-2001:Michaël KestemontArroKSC
2001-2002:Steven ClaesEchoMechlinia-Reynaert
2002-2003:Kristof DereeperToewtEndivia
2003-2004:Joost KlykensBosjLovania
2004-2005:Cedric BerckmansWolverineMechlinia-Reynaert
2005-2006:Stefan Van de WeyerFantaKSC, Endivia
2006-2007:Bart Reunes (***)PapyrusLovania
2007-2008:Maarten MallantsBagaarOns Hageland
2008-2009:Thomas Van RompuyBakkesKSC
2009-2010:Thomas BrenninkmeijerMaftKSC
2010-2011:Joris WeymiensTefalOns Hageland
2011-2012:Hans Vander VelpenTrisjPayottenland
2012-2013:Issmael BentoutouhContreirOns Hageland, KSC
2013-2014:Ward SmetsKetKSC
2014-2015:Jonathan Van BeeumenGarantiOns Hageland
2015-2016:Tom HoornaertDolerKSC
2016-2017:Philip Van PuyveldeTornadoPayottenland
2017-2018:Sébastien VandenbusscheAméliPayottenland
2018-2019:Laurens VermylenHimanPayottenland
(*) Nam ontslag bij het begin van het academiejaar.
(**) Nam ontslag in januari na o.m. de mislukte invoering van de gildepet.
(***) Nam één week voor de verkiezingen formeel ontslag. Stefan Van de Weyer v. Fanta was even interim-senior en had ook al sinds eind februari de feitelijke leiding over de gilde en het praeseslint.

Praesides van de Limburgse Gilde te Leuven

1885-1886:Lodewijk Plessers (†)-?
1886-1887:Lodewijk Plessers (†)-?
1887-1888:Lodewijk Plessers (†)-?
1888-1889:Arnold Hendrix (†)-?
1889-1890:Joseph Smets (†)-?
1890-1891:Joseph Smets (†)-?
1891-1892:Henri Philippen (†)-?
1892-1893:Emile Seyens (†) (*)-?
Henri Van Ormelingen (†)-?
1893-1894:? (1)-?
1894-1895:? (1)-?
1895-1896:? (1)-?
1896-1897:? (1)-?
1897-1898:? (1)-?
1898-1899:Modest Byvoet (†)-Heidebloem
1899-1900:Antoon Wijgaerts (†)-Hesbania
1900-1901:Bonaventure Romsé (†)-Hesbania
1901-1902:Jozef Mevis (†) (**)-?
Modest Byvoet (†)-Heidebloem
1902-1903:V. Schraeyen (†)-?
1903-1904:Leo Spaas (†)-?
1904-1905:Leo Spaas (†)-?
1905-1906:Edward Boes (†)-?
1906-1907:Karel Indekeu (†)-Heidebloem
1907-1908:?-?
1908-1909:Emiel Wagemans (†)-?
1909-1910:J. Martin (†)-?
1910-1911:Aloïs Quintens (†)-?
Alfons Vandergraesen (†)-?
1911-1912:Theofiel Ghoos (†)-Heidebloem
1912-1913:Aloïs Quintens (†)-?
1913-1914:Jozef Bollen (†)-?
1914-1918:geen werking--
1918-1919:Jozef Bollen (†)-?
1919-1920:Alfons Kerkhofs (†)-?
1920-1921:Alfons Kerkhofs (†)-?
1921-1922:Rik Ballet (†)-?
1922-1923:Lode Somers (†)-?
1923-1924:Rik Ballet (†) (***)-?
Urbain Cleeren (†)-Heidebloem
1924-1925:Joseph Hendel (†)Jef?
Urbain Cleeren (†)-Heidebloem
1925-1926:Mathieu Croonenberghs (†)Thieu?
1926-1927:Paul Cools (†)-?
1927-1928:Everard Berben (†)-?
1928-1929:Jan Wilms (†)-Hesbania
1929-1930:René Spaas (†)-?
1930-1931:René Spaas (†)-?
1931-1932:Winand Castijns (†)-?
1932-1933:Jozef Bergmans (†)Jef?
1933-1934:Kamiel Vanderlinden (†)Kemel Pacha?
1934-1935:Kamiel Vanderlinden (†)Kemel Pacha?
1935-1936:Jozef Beckers (†)-?
Achiel Cornelissen (†)-Heidebloem
1936-1937:Jef Stouten (†)-Hesbania
1937-1938:Gilbert Van de Weerdt (†)Balder?
1938-1939:Mathieu Hendrix (†)-Heidebloem
1939-1940:Alfons Geussens (†)-Heidebloem
1940-1941:Jozef DarisJos?
1941-1942:Jean Boes (†)-Hesbania
1942-1943:Jean Boes (†)-Hesbania
1943-1944:Maurice Odeurs (†)-Hesbania
1944-1945:Georges Reynders (†)BillMaaslandia
1945-1946:Albert Hillen (†)-Heidebloem
1946-1947:Albert Hillen (†)-Heidebloem
1947-1948:Jan Gruyters (†)-Hasseleta
1948-1949:Hubert Geyskens (†)-Heidebloem
1949-1950:Hubert Geyskens (†)-Heidebloem
1950-1951:Louis van Soest (†)-Heidebloem
1951-1952:Paul Indekeu (†)-Mijnlamp
1952-1953:Paul Indekeu (†)-Mijnlamp
1953-1954:Henri Van Balen (†)-Heidebloem
1954-1955:Willy Peumans-Hesbania
1955-1956:Willy Peumans-Hesbania
1956-1957:Yvo Uyttendaele-Maaslandia
1957-1958:Jo Dessers-Hesbania
1958-1959:Karel TheunissenWitte?
1959-1960:Emiel Houben-Mijnlamp
1960-1961:Armand Vandevenne-Maaslandia, Hesbania
1961-1962:Eric Souren (†)-Hesbania
1962-1963:Gerard Leyssen-Heidebloem
1963-1964:Jos Stryckers-Hasseleta
1964-1965:Frans Lievesoens (†)-Heidebloem
1965-1966:José CrommenChoukeHesbania
1966-1967:Jan Coenegrachts-Hesbania
1967-1968:Toon Geukens-Hesbania
1968-1969:Maurice Kerkhofs-Mijnlamp
1969-1970:Hubert Engelen-Maaslandia
1970-1971:Harry Sevens-Heidebloem
1971-1972:Johny Cardinaels-Heidebloem
1972-1973:Roger Thijs-Hesbania
1973-1974:Tony Geussens-Maaslandia
1974-1975:Guido Swerts-Hasseleta
1975-1976:Marc Theunissen-Hasseleta
1976-1977:Erik VandenboschGrote BeerHesbania
1977-1978:Dirk Van Vuchelen-Maaslandia
1978-1979:Carl SpaasSpastHasseleta
1979-1980:Patrick Eyben (†)PatjeHeidebloem
1980-1981:Jos Jans-Hasseleta
1981-1982:Jos RaetsJRHesbania
1982-1983:Jos Vanhoof-Heidebloem
1983-1984:Luc GeebelenGöbelsMijnlamp
1984-1985:Eric VerhoevenBlackieBoves Luci
1985-1986:Michel VanbockrijckSlappeBoves Luci
1986-1987:Jan SwennenGonzoBoves Luci
1987-1988:Danny De Hooghe (*)DoegeHasseleta
Jan Van de HeijningPaalMijnlamp
1988-1989:Philippe Rosias-Heidebloem
1989-1990:Koen RouxPutMijnlamp
1990-1991:Geert LandmetersPoeperkeHeidebloem
1991-1992:Bart ColsonLiftMijnlamp
1992-1993:Johan GorsToebakBoves Luci
1993-1994:Luc DebruyneZwijnMijnlamp
1994-1995:Piet HermansNichtHesbania
1995-1996:Harald CallebertZeikHesbania
1996-1997:Vincent VroninksBefkeHeidebloem
1997-1998:Frederic MichilsKikkerHasseleta
1998-1999:Koen FissetteBompaHasseleta
1999-2000:Anthony BeckersOezoKlamme Hand
2000-2001:Vincent JadoulBoskakkerHeidebloem
2001-2002:Ralph NevenAmbrasMaaslandia
2002-2003:Wim SmeetsAnacondaHesbania
2003-2004:Steven Willems1-2-4Hesbania
2004-2005:Jan ChristiaensIceHesbania
2005-2006:Filip VanrykelTomatHesbania
2006-2007:Niels Busschots (****)RoverHesbania
Mathieu SnoeksDjeezesHesbania
2007-2008:Karel VandersmissenToroHesbania
2008-2009:Toon HungenaertCabanaHesbania
2009-2010:Jan Willem MeugensInoxHesbania
2010-2011:Pieter RoppeRamboHesbania
2011-2012:Joris GhysenSiloHasseleta
2012-2013:Bram KerkhofsBorokovMijnlamp
2013-2014:Maarten HermansZwanMijnlamp
2014-2015:Jef KeijersFreddieHasseleta
2015-2016:Laurent WithofsViséKlamme Hand
2016-2017:Michel FransenMest/TriggerHesbania, Hasseleta
2017-2018:Gijs ClerixXpeeHasseleta
2018-2019:Gianni VandeveldeAngloHasseleta
(1) In de jaren 1894-1898 zouden onder meer Holm en Van Dionant gildepraeses geweest zijn. (*) Trad af aan het begin van het academiejaar.
(**) Overleed tijdens de zomervakantie.
(***) Trad af in december.
(****) Trad af aan het begin van het tweede semester om praeses van Hesbania te worden.

Praesides van de Oost-Vlaamse Gilde te Leuven

1884-1885:Leon de Béthune (†)--
1885-1886:Denis Mayart (†)--
1886-1887:August Raemdonck (†)--
1887-1888:August Raemdonck (†)--
1888-1889:Leo Bruynincx (†)--
1889-1890:Leo Bruynincx (†)--
1890-1891:Clément Van Heteren (†)--
1891-1892:Clément Van Heteren (†)--
1892-1893:Paul Pieraert (†)-Domper
1893-1894:Paul Pieraert (†)-Domper
1894-1895:Paul Pieraert (†)-Domper
1895-1896:Edgard Dobbelaere (†)-?
1896-1897:Karel Heynderickx (†)-Waasse Club
1897-1898:Karel Heynderickx (†)-Waasse Club
1898-1899:Karel Heynderickx (†)-Waasse Club
1899-1900:Paul Smets (†)--
1900-1901:Hector Vanden Daelen (†)-Domper
1901-1902:Jozef Cieters (†)--
1902-1903:Albert Van Steenberghe (†)-Domper
1903-1904:Joseph De Reu (†)--
1904-1905:Hector Cuelenaere (†)--
1905-1906:Joseph Vanden Eynde (†)JefMeetjesland
1906-1907:Joseph Vanden Eynde (†)JefMeetjesland
1907-1908:Aimé Vercruysse (†)-Oudenaardse Club
1908-1909:Leo Lambrechts (†)-Waasse Club
1909-1910:Alfons Leyman (†)-Oudenaardse Club
1910-1911:Maurits Lievens (†)-Domper
1911-1912:Pieter Claeys (†)-Ros Beyaert
1912-1913:Armand Roelens (†)-?
1913-1914:Jules Vergaerd (†)-?
1914:Jules Vergaerd (†)-?
1914-1918:geen werking--
1918-1919:Jules Vergaerd (†)-?
1919-1920:Albert Borremans (†)-Domper
1920-1921:François Dierickx (†)-?
1921-1922:Omer Crommelinck (†)-Domper
1922-1923:Jozef Mistiaen (†)-Ros Beyaert
1923-1924:Raymond Vanderdonckt (†)-Oudenaardse Club
1924-1925:Tony Herbert (†)-Waasse Club, Ros Beyaert
1925-1926:Joris Onghena (†)-Waasse Club
1926-1927:Leopold Van Houteghem (†) (*)-Oudenaardse Club
Gaston Flamée (†)-Domper
1927-1928:Maurice Van Vaerenbergh (†)-Domper
1928-1929:Maurice Van Vaerenbergh (†)-Domper
1929-1930:Regule Depraetere (†)-Oudenaardse Club
1930-1931:Gerard Gabriëls (†)-Domper
1931-1932:Emile Vander Schueren (†)-Domper
1932-1933:Emile Vander Schueren (†)-Domper
1933-1934:Karel De Belie (†)-Waasse Club
1934-1935:José De WolfDzeeneDomper
1935-1936:Eleuthère Lejour (†) -Oudenaardse Club
Hector Lamont (†)-Oudenaardse Club, Meetjesland
1936-1937:André Roeland (†)-Domper
1937-1938:Michel De Mulder (†)-Oudenaardse Club
1938-1939:Ghislain Otte (†)-Domper
1939-1940:Albert Asserickx-Domper
1940-1941:Emiel Olemans-Domper
1941-1942:Emiel Olemans-Domper
1942-1943:Etienne Vandermeersch (†)--
1943-1945:geen werking--
1945-1946:Marc Van Coppenolle (†)-Oudenaardse Club
1946-1947:Maurice Chevalier (†)-Domper
1947-1948:Daniel Van DammeDannyMeetjesland
1948-1949:Karel Annicq-Oudenaardse Club
1949-1950:Walter Herregodts-Domper
1950-1951:Jules Dhont-Oudenaardse Club
1951-1952:Paul Van Overbeke-Meetjesland
1952-1953:Paul Van Overbeke-Meetjesland
1953-1954:Jozef De CleenePetitWaasse Club
1954-1955:Willy Brecx-Domper
1955-1956:Luc Wiemeersch (†)-Ros Beyaert
1956-1957:Antoon De Wilde-Waasse Club, Meetjesland
1957-1958:Tony De Schrijver-Waasse Club
1958-1959:André Van Ongevalle (†)-Oudenaardse Club
1959-1960:Eric Van Eeckhout-Oudenaardse Club
1960-1961:Jan CaudronJancalliDomper
1961-1962:Luk de Schrijver-Waasse Club
1962-1963:Rik Van den DoorenLangen EndjDomper
1963-1964:Piet Van Cauwenberghe-Oudenaardse Club
1964-1965:Tilo Dedeyne-Oudenaardse Club
1965-1966:Willy Desmet-Meetjesland
1966-1967:Jozef DauweSnelpoeperRos Beyaert
1967-1968:Arie AbbeloosArubaRos Beyaert
1968-1969:Jaak Lenaerts (**)-Waasse Club
Didier Van der Linden (†)-Waasse Club
1969-1970:Yves Ghysbrecht (†)SlipRos Beyaert
1970-1971:Geert Van KeerPionRos Beyaert
1971-1972:Pieter D'HollanderTrippelRos Beyaert
1972-1973:Johan Vercammen-Ros Beyaert
1973-1974:Johan Vercammen-Ros Beyaert
1974-1975:Frank Van WolvelaerWoelfsWaasse Club
1975-1976:Marc Pieters (†)PieWaasse Club
1976-1977:Koen Bracquené-Waasse Club
1977-1978:Eric Meersschaert-Waasse Club
1978-1979:Eric Meersschaert-Waasse Club
1979-1980:Bart Van SteenbergeAyatollahZuid-Oost-Vlaamse Club
1980-1981:Jan MynckeZanneZuid-Oost-Vlaamse Club
1981-1982:Christophe De LandtsheerPrinsZuid-Oost-Vlaamse Club
1982-1983:Pieter Vander SticheleClO2Zuid-Oost-Vlaamse Club
1983-1984:Geert De BrabandereGreteZuid-Oost-Vlaamse Club
1984-1985:Jan Vander SticheleSnoopyZuid-Oost-Vlaamse Club
1985-1986:Geert De NeefMarcelZuid-Oost-Vlaamse Club
1986-1987:Rik HeymansPilchardZuid-Oost-Vlaamse Club
1987-1988:Rik HeymansPilchardZuid-Oost-Vlaamse Club
1988-1989:Bruno De DonderToeterRos Beyaert
1989-1990:Hans De NeefAlbertZuid-Oost-Vlaamse Club
1990-1991:Patrick Van HaudtPatatjeRos Beyaert
1991-1992:Erik Van den BremptGrüberRos Beyaert
1992-1993:Thomas Van KelekomDutieDomper
1993-1994:Luc De Roeck (†)WettelDomper
1994-1995:Bruno Raemdonck?Waasse Club
1995-1996:Johan RaedemaekerKingkongRos Beyaert
1996-1997:Steven Van MolMarginalDomper
1997-1998:Raf RolierHengstWaasse Club
1998-1999:Thomas Vande VyvereJexcuusZuid-Oost-Vlaamse Club
1999-2000:Jelle StassijnsKoeperMoeder Oilsjterse
2000-2001:Michaël De SchrijverJuniorWaasse Club
2001-2002:Sebastien VanhouckeNaf-NafZuid-Oost-Vlaamse Club
2002-2003:Olivier Le ComteFiskadengMoeder Oilsjterse
2003-2004:Benoit SpitaelsMoilMoeder Oilsjterse
2004-2005:Jean DutordoirKalfMeetjesland
2005-2006:Pieterjan EemanLudoMoeder Oilsjterse
2006-2007:Michel IdeSlabberZuid-Oost-Vlaamse Club
2007-2008:Floris Van Den BroeckBiejstMoeder Oilsjterse
2008-2009:Frederik GrysolleGebbelZuid-Oost-Vlaamse Club
2009-2010:Charles BouckaertVaderZuid-Oost-Vlaamse Club
2010-2011:Arnaud PersynKapisMoeder Oilsjterse
2011-2012:Kristof GrysolleDransjelMoeder Oilsjterse
2012-2013:Vincent VanderstraetenZjaarMoeder Oilsjterse
2013-2014:Lucas DeFourBerberZuid-Oost-Vlaamse Club
2014-2015:Francis De SmechtDynamoZuid-Oost-Vlaamse Club
2015-2016:Maxime BuelensTroesjelMoeder Oilsjterse
2016-2017:Frederick HemelaerEscapeZuid-Oost-Vlaamse Club
2017-2018:Karel Van de WinkelBazoefMoeder Oilsjterse
2018-2019:Constantijn De CremGazetZuid-Oost-Vlaamse Club
(*) Trad af in november.
(**) Trad af na zijn verkiezing tot senior van de Waasse Club.

Praesides van de West-Vlaamse Gilde te Leuven

1882-1883:Paul Vanneste (†)-Roeselaarse Club
1883-1884:Juliaan Delbeke (†)-Roeselaarse Club
1884-1885:Juliaan Delbeke (†)-Roeselaarse Club
1885-1886:Emile Devisschere (†)-?
1886-1887:Henri Buyse (†)-Meense Club
1887-1888:Ernest Reynaert (†)-Kortrijkse Club
1888-1889:Ernest Reynaert (†)-Kortrijkse Club
1889-1890:Ernest Reynaert (†)-Kortrijkse Club
1890-1891:Alfons Iserbyt (†)-Kortrijkse Club
1891-1892:Gaston Vandenbulcke (†)-Veurnse Club
1892-1893:Gaston Vandenbulcke (†)-Veurnse Club
1893-1894:Maurice Boucquey (†)-Veurnse Club
1894-1895:August Peel (†)-Kortrijkse Club
1895-1896:August Peel (†)-Kortrijkse Club
1896-1897:August Peel (†)-Kortrijkse Club
1897-1898:Georges De Laeye (†)-Brugse Club
1898-1899:Georges De Laeye (†)-Brugse Club
1899-1900:Jules Ghyoot (†)-Kortrijkse Club
1900-1901:Leon Boereboom (†)-Brugse Club
1901-1902:Emiel Vermeersch (†)-Roeselaarse Club
1902-1903:Edgard Singier (†)-Kortrijkse Club
1903-1904:Alfons Baert (†)-Westland
1904-1905:Richard Deloof (†)-Brugse Club
1905-1906:Maurice Vandenbulcke (†)-Westland
1906-1907:Leon De Snick (†)-Veurnse Club
1907-1908:Gaston Van Thournout (†)-Meense Club
1908-1909:Alfons Degroeve (†)-Brugse Club
Alphonse Vandensteene (†)-Roeselaarse Club
1909-1910:Oscar Lagae (†)-Kortrijkse Club
1910-1911:Jozef Verduyn (†)-Westland, Tieltse Club
1911-1912:Hugo Vandenbulcke (†)-Kortrijkse Club
1912-1913:Emiel Cardoen (†)-Westland
1913-1914:Aloïs Stroobandt (†)-Tieltse Club
1914: Valère Stubbe (†)-Oostendse Club
1914-1918:geen werking--
1918-1919:Valère Stubbe (†)-Oostendse Club
1919-1920:Robert Pil (†)-Westland
1920-1921:Andries Devos (†)-Roeselaarse Club
1921-1922:Gerard Iserbyt (†)-Kortrijkse Club
1922-1923:Marcel Stroobandt (†)StrotenTieltse Club
1923-1924:Remi Maddens (†)-Meense Club
1924-1925:Antoon Ampe (†)-Kortrijkse Club
Emiel Devos (†)-Westland
1925-1926:Stefaan Coene (†)-Kortrijkse Club
1926-1927:Jozef Sansen (†)-Westland
1927-1928:Noël Vanhoutte (†)-Kortrijkse Club
1928-1929:Aloïs Vande Moortele (†)-Tieltse Club
1929-1930:Constant Boutens (†)-Oostendse Club
1930-1931:Germain Mulliez (†)-Kortrijkse Club, Meense Club
1931-1932:Jef Goddeeris (†)-Mandel Club
1932-1933:Carlos Baeckelandt (†)-Kortrijkse Club
1933-1934:Godfried Thiers-Mandel Club
1934-1935:Eugène Mattelaer (†)-Kortrijkse Club
Michiel Verkinderen (†)-Meense Club, Kortrijkse Club
1935-1936:Marcel Vandeburie-Kortrijkse Club
1936-1937:Antoon Staes-Mandel Club
1937-1938:Albert Florizoone-Veurnse Club
Pierre Van De Weghe-Oostendse Club
1938-1939:Urbain Reynaert-Westland
1939-1940:Hubert Maréchal (†)-Veurnse Club
1940-1941:Joris Demey-Kortrijkse Club
1941-1942:Leon Verbeke (†) (*)LouteMeense Club
Willy De Nolf (†)-Mandel Club
1942-1943:Frans RommelaereBrugse Club?
1943-1944:Daniel Noyez (†)-Izegemse Club, Kortrijkse Club
1944-1945:Jozef Vandepitte (†)-Brugse Club
1945-1946:Jozef Vandepitte (†)-Brugse Club
1946-1947:Robert Carton-Meense Club
1947-1948:?-?
1948-1949:geen werking--
1949-1950:Frans Moelants (†)-Kortrijkse Club
1950-1951:Jacques Gruwez-Westland
1951-1952:Willy Hespel (†)-Waregemse Club
1952-1953:Jean Craye (†)-?
1953-1954:Jozef Verstraete (†)-Mandel Club
1954-1955:Norbert Derycke-Waregemse Club
1955-1956:Robert T'Jonck-Oostendse Club
1956-1957:Roger Lannoo-Tieltse Club
1957-1958:Paul Lietaer-Kortrijkse Club
1958-1959:Franz Van SteenkisteDe BaronIzegemse Club, Kortrijkse Club
1959-1960:Jaak Stichelbaut (†)-Kortrijkse Club
1960-1961:Paul Priem (**)-Westland
Philippe De Gryse (†)-Tieltse Club
1961-1962:Johan David-Oostendse Club, Kortrijkse Club
1962-1963:Frits Herreman-Izegemse Club
1963-1964:Rik Vandekerckhove-Mandel Club
Arthur Dheedene (†)-Waregemse Club
1964-1965:Jacques Rabaut-Kortrijkse Club
1965-1966:Leo Eggers-Oostendse Club
1966-1967:Albert DaenekindtBerryWaregemse Club
Raymond Catrysse-Oostendse Club
1967-1968:Marc D'HulstZoetjeKortrijkse Club
1968-1969:Luc Gheysens-Meense Club
1969-1970:Johan Tahon-Westland
1970-1971:Bernard Lafaut-Tieltse Club
1971-1972:Marc Lannoo-Waregemse Club
1972-1973:Joris Degroote-Meense Club
1973-1974:Luk GeldofLucky LukeMandel Club
1974-1975:Jacques D'HoogheFisherWestland
1975-1976:Fritz VerhaegheFritzeIzegemse Club
1976-1977:Bertin Dussourd-Brugse Club
1977-1978:Marnix ViaeneDe BiesteIzegemse Club
1978-1979:Henri LamiroyWiwiBrugse Club
1979-1980:Gaby Van Parijs-Izegemse Club
1980-1981:Patrick SchreursPatje SerieusMandel Club
1981-1982:Luc De BroeBroesseOostendse Club
1982-1983:Erik DegadtGatjeWestland
1983-1984:Philippe CouvreurLeegaardMeense Club
1984-1985:Ivan DevolderVoldrioTieltse Club
1985-1986:Renaat Celens-Oostendse Club
1986-1987:Paul DereerePolleMandel Club
1987-1988:Francis MaselisMasseTieltse Club, Mandel Club
1988-1989:Koen ChanterieKoenieWaregemse Club
1989-1990:Dirk DeclercqDDCIzegemse Club
1990-1991:Luc BoretJumboWestland
1991-1992:Frank StockxSpockOostendse Club
1992-1993:Johan Van HoorewegheCloetheBrugse Club
1993-1994:Philippe VanhoveHerwigTieltse Club
1994-1995:Koen BreysbaertTeekBrugse Club
1995-1996:Kenneth VermeireJuniorOostendse Club
1996-1997:Wim DemeesterLinksenBrugse Club
1997-1998:Stefaan RobroeckPoedelWaregemse Club
1998-1999:Vincent LambrechtJimmyWestland
1999-2000:Stefaan DebaeneBinkyTieltse Club
2000-2001:Chris PierensKrisisBrugse Club
2001-2002:Chris PierensKrisisBrugse Club
2002-2003:Karel FranchoisTrompetteWestland
2003-2004:Alexandre DevosStillnOostendse Club
2004-2005:Rembert DochyAmphoBrugse Club
2005-2006:Hermes DochyPinoMeense Club
2006-2007:Anthony DochySméagolKortrijkse Club
2007-2008:Karel HolvoetKnuppelBrugse Club
2008-2009:Sander IdeBollieMeense Club
2009-2010:Lucas DegandtBakkieMeense Club
2010-2011:Alexander NosedaBroodzakIzegemse Club
2011-2012:Laurens LammensDollyMeense Club
2012-2013:Tuur Van LooSkandeKortrijkse Club
2013-2014:Guillaume De BruyckerBoyIzegemse Club
2014-2015:Reinout VerhelstVizzeIzegemse Club
2015-2016:Arthur D'hondtCyrilKortrijkse Club
2016-2017:Arnaud De WaegenaereLorrenzoIzegemse Club
2017-2018:Pieterjan De NysKapootnOostendse Club
2018-2019:Manu ByttebierZalfjeBrugse Club
(*) Vertrok op stage en trad af aan het begin van het academiejaar.
(**) Trad af aan het begin van het academiejaar.

Praesides van het Meisjesseniorenkonvent (MSK) van Leuven

1994-1995:Nathalie Bekaert (*)-Aphrodite
1995-1997:geen werking--
1997-1998:Ruth NeirinckEchtwaarVader Fortuna
1998-1999:Isabelle Van MieghemCachotVerboden Vrucht
1999-2000:Isabelle Van MieghemCachotVerboden Vrucht
2000-2001:Marie SalonikidisWaaromVader Fortuna
2001-2002:Karolien Van Holder (**)TiktakAphrodite
Julie LeusPaparazziVader Canard
2002-2003:An ChristiaensComplexVader Mandel
2003-2004:Elsbeth van Paridon (***)KinkyVader Artemis
Karoline LenaersClodelleVader Mandel
2004-2005:Katrien BosquetBondVader Artemis
2005-2006:Sofie AllegaertExtremisVader Artemis
2006-2007:Els GoubertHuppelSint-Goedeleconvent
2007-2008:Henriette PeetersPressureAphrodite
2008-2009:Valerie RobberechtsFlashOmnia
2009-2010:Aurélie MaesSirèneVerboden Vrucht
2010-2011:Laurence DeltommeBridgetVader Caravan
2011-2012:Isha BexPervertVader Canard
2012-2013:Valerie GhysenKlepAphrodite
2013-2014:Virginie StegerZwangieVader Artemis
2014-2015:Caroline BongersZwierAphrodite
2015-2016:Stéphanie SmeetsSlipVader Artemis
2016-2017:Evy LuyckxHaantjeVader Fortuna
2017-2018:Nathalie OryeKrankVader Canard
2018-2019:Frédérique van de WaterVeulenHollandia Lovaniensis
(*) Mislukte oprichtingspoging.
(**) Nam na veertien dagen ontslag.
(***) Trad af bij het begin van het academiejaar.

Praesides van het Fakulteitenkonvent (FK) van Leuven

1935-1936:Jozef Vande Wiele (†)Germania
1936-1937:?-
1937-1938:?-
1938-1939:?-
1939-1940:?-
1940-1941:?-
1941-1942:?-
1942-1943:?-
1943-1944:?-
1944-1945:?-
1945-1946:Jan Piers (†)VRG
1946-1947:?-
1947-1948:?-
1948-1949:?-
1949-1950:?-
1950-1951:?-
1951-1952:?-
1952-1953:?-
1953-1954:?-
1954-1955:?-
1955-1956:?-
1956-1957:Jos Chabert (†)VRG
1957-1958:?-
1958-1959:?-
1959-1960:?-
1960-1961:?-
1961-1962:?-
1962-1963:?-
1963-1964:?-
1964-1965:R. Nieuwdorp?
1965-1966:Raf De Canck?
1966-1967:Raf De Canck?
1967-1968:?-
1968-1969:Kris MerckxMedica

Praesides van het Leuvens Studentencorps (LSC)

1944-1945:Jef Claes (†)
1945-1946:Carlos Gits (†)
1946-1947:Bob Vanes
1947-194?:?
194?-194?:E. Leemans
194?-1964:?
1964-1965:J. Bouckaert
1965-1966:R. Nieuwdorp

Praesides van de Vlaamse Katholieke Meisjesstudenten (VKM)

1940-1941:?
1941-1942:?
1942-1943:?
1943-1944:?
1944-1945:?
1945-1946:Marie-Thérèse Materne
1946-1947:?
1947-1948:?
1948-1949:?
1949-1950:?
1950-1951:?
1951-1952:?
1952-1953:?
1953-1954:?
1954-1955:?
1955-1956:?
1956-1957:Monique Brackelaire
1957-1958:?
1958-1959:?
1959-1960:?

Praesides van KSC Brussel

1944-1945:Leo Lindemans (†)Leonidas
1945-1946:Paul Vandenbussche (†)Viking
1946-1947:Raymond SaliënTheybaert
1947-1948:Jef De Koster (†)Daidalos
1948-1949:Cyriel Stabel (†)Patske
1949-1950:Jos PelgrimsOxo
1950-1951:Roger Bossens (†)Tristan
1951-1952:Roger Bossens (†)Tristan
1952-1953:Laurent VerlindenJef Mandel
1953-1954:Laurent VerlindenJef Mandel
1954-1955:Bert HertecantHermes II
1955-1956:Marc ServotteDiogenes
1956-1957:Jos Chabert (†)Demosthenes
1957-1958:Jef LarivièreEupirides
1958-1959:Jozef DurantGeerstegraan
1959-1960:Lambert Roggen (†)Toto
1960-1961:Piet Chabert (†)Pythagoras
1961-1962:Joost ProesmansPetroesjka
1962-1963:Staf DotremontBros
1963-1964:Hugo MeulemansTom
1964-1965:Dirk Van de GenachteToffepoes
1965-1966:Hugo VranckxCassius Clay
1966-1967:Erik Van WinghemBig Ben
1967-1968:Jan De GreefPebbel
1968-1969:Jan WalraetSekstet
1969-1970:Jan ConventsTrinculo
1970-1971:Gusty GorisBock
1971-1972:Yves CoenenTobias
1972-1973:Gabriël Van WayenbergheGaga
1973-1974:Erik VandenbusscheMinibus
1974-1975:Kris Van Saene (†)Van Zwam
1975-1976:Filip Van EsscheSjas
1976-1977:Herman VanderweeëenFlip
1977-1978:Filip Van EsscheSjas
1978-1979:Mark RaportConto
1979-1980:Kris HoubenPeej
1980-1981:Kris De KelverTisj
1981-1982:Jos GoubertLegum
1982-1983:Filip TangheRaffal
1983-1984:Jan HuysBuffalo!!
1984-1985:Karel Van EeckhoutSalamie
1985-1986:Jos LeyssensWeuttel
1986-1987:Erik LoosveldtKwatsj
1987-1988:Paulus De BoeKartasj
1988-1989:Paul VangenechtenBifi
1989-1990:Paul StruysIlleseinkeur
1990-1991:Stefan BlatonFluut
1991-1992:Koen VranckenStoefkaroot
1992-1993:Carl DotremontBroske
1993-1994:Sven LoopmansHagar
1994-1995:Alain NijsDynamo
1995-1996:Alexander SeverynsBeustel
1996-1997:Steven VangervenBles
1997-1998:Stijn CalleObelix
1998-1999:David LenaertsRisky
1999-2000:Ben Vanden BergheAgrikol
2000-2001:David DaneelsOboe
2001-2002:Marnix Daneels (*)Cheval
2002-2003:Stefan Van de WeyerFanta
2003-2004:Sarah VangindertaelThatcher
2004-2005:Bram VranckenBietel
2005-2006:Els Goubert (**)Huppel
2006-2007:Thomas Van RompuyBakkes
2007-2008:Ben CoeneBlack-Out
2008-2009:Marie-Caroline LenaertsVapeureke
2009-2010:Stijn De LeenerSuppo
2010-2011:Thomas BrenninkmeijerMaft
2011-2012:Karen BrenninkmeijerSoutien
2012-2013:Ward SmetsKet
2013-2014:Melisa RodriguezTorres
2014-2015:Sander VaeckDiva
2015-2016:Evert Van TrappenGamin
2016-2017:Tomas de ClercqRalph
2017-2018:Adriaan Wulgaert (***)Zalm
Eva GansemanSneaky
2018-2019:Thomas BooneProfeet
(*) Was ziek en werd tussen 31 oktober 2001 en 3 februari 2002 tijdelijk vervangen door Stefan Van de Weyer v. Fanta.
(**) Werd tussen 20 februari 2006 en 14 maart 2006 tijdelijk vervangen door Thompas Van Rompuy v. Bakkes.
(***) Trad af aan het begin van het tweede semester.

Praesides van NBHC Endivia

1999-2000:Filip De Cauwer (*)Kuikentje
Kristof DereeperToewt
2000-2001:Kristof Dereeper (**)Toewt
Filip De CauwerKuikentje
2001-2002:Stefan Van de WeyerFanta
2002-2003:Kristof DereeperToewt
(*) Trad af in november.
(**) Trad af bij het begin van het academiejaar.

Voorzitters van de Leuvense Overkoepelende Kringorganisatie (LOKO)

2005-2006:Thomas DelaetWina
2006-2007:Frederiek VermeulenEkonomika
2007-2008:Klaas KeirseHistoria
2008-2009:Arne SmeetsWina
2009-2010:Jonas BoonenVTK
2010-2011:Dennis De RooverEkonomika
2011-2012:Bram SmitsPolitika
2012-2013:Ruben Bruynooghe-
2013-2014:Rien HoeyberghsVTK
2014-2015:Karel Van Den BosscheMedica
2015-2016:(*)-
2016-2017:Bram Van BaelenVRG
2017-2018:Pieterjan VaneerdeweghVTK
2018-2019:Kenny Van MinselHistoria
(*) Geen voorzitter aangeduid.

Voorzitters van Scientica

2003-2004:Wouter Van HumbeeckWina
2004-2005:Stijn Van KerckhovenMerkator
2005-2006:Stijn BormansWina
2006-2007:Kurt De MeyChemika
2007-2008:Seppe DiercksChemika
2008-2009:Seppe DiercksChemika
2009-2010:Wouter ProostChemika
2010-2011:Ruben MaesMerkator
2011-2012:Jasper LaurentMerkator
2012-2013:Pieter Van DijkBios
2013-2014:Frédéric Van den OstendeGeos
2014-2015:Wannes DejonkheereBios
2015-2016:Lars De SmedtGeos
2016-2017:Brent BruynseelsChemika
2017-2018:Vincent VerswijfelGeos
2018-2019:Tibor BarabásMerkator

Voorzitters van de Overkoepelende Kringraad (OKeR) van de KHLeuven / UCLL Leuven

2000-2001:Wouter MignonDiana, Soca
2001-2002:Tim VerheyenSoca
2002-2003:Tim VerheyenSoca
2003-2004:Melanie AdamSteil
2004-2005:Roderik van der VeerDiana
2005-2006:Jeroen StuyckSoca
2006-2007:Nele MassaerSoca
2007-2008:Sven DeclerckSoca
2008-2009:Christof TesseurSoca
2009-2010:Sanne LambertDe Kelten
2010-2011:Sanne LambertDe Kelten
2011-2012:Philippe BeeckmansDiana
2012-2013:Tessa VerberckmoesDidactica
2013-2014:Henri LendersSteil
2014-2015:Cedric Van den WijngaertDiana
2015-2016:Eli BeelenSteil
2016-2017:Walat ErDe Kelten
2017-2018:Yassine QuisquaterSteil
2018-2019:Aurélie GilenSteil

Praesides van de Rodenbachsvrienden

1887-1888:Lodewijk De Bock (†)
1888-1889:Lodewijk De Bock (†)
1889-1890:Alex Cruyt (†)
1890-1891:Paul Dierickx (†)
Jules Boeckaert (†)
1891-1892:Jules Boeckaert (†)
1892-1893:Martin Eyckmans (†)
1893-1894:Fernand Van Herreweghe (†)
1894-1895:Fernand Van Herreweghe (†)
1895-1896:Amedée Van Waesberghe (†)
1896-1897:Amedée Van Waesberghe (†)
1897-1898:Amedée Van Waesberghe (†)
1898-1899:Jules Mees (†)
1899-1900:Gustaaf Lefèvre (†)
1900-1901:René De Clercq (†)
1901-1902:Alois Van Loy (†)
1902-1903:Alois Van Loy (†)
1903-1904:Jozef Goossenaerts (†)
1904-1905:M. Mestdagh (†)
1905-1906:?
1906-1907:?
1907-1908:?
1908-1909:?
1909-1910:?
1910-1911:?
1911-1912:Jan Schinckel (†)
1912-1913:Joris Van Severen (†)
1913-1914:Modest Kyndt (†)

Praesides van het AVHV, afdeling Gent

1918-1919:Hilaire Gravez (†)
1919-1920:August De Schryver (†)
1920-1921:August De Schryver (†)
1921-1922:Remi Sterkens (†)
1922-1923:Felix Moerman (†)
1923-1924:Felix Moerman (†)
1924-1925:Roger Soenen (†)
1925-1926:Antoon Ampe (†)
Frans Bessems (†)
1926-1927:?
1927-1928:Geert De Rycker (†)
1928-1929:?
1929-1930:Herman Bouchery (†)
1930-1931:?
1931-1932:Amaat Bockaert (†)
1932-1933:Reimond Tollenaere (†)
1933-1934:Gaston Stuyck (†)

Praesides van de Vlaamse Club Gent / Gents Studentencorps

1930-1931:J. Vermeulen (†)
1931-1932:?
1932-1933:Amaat Monthaye (†)
1933-1934:Paul Persijn (†)
Amaat Monthaye (†)
1934-1935:Paul Persijn (†)
1935-1936:Willem Willems (†) (1)
Theo Brouns (†)
1936-1937:Willem Boonen (†)
1937-1938:Wim Eeraerts (†)
1938-1939:Oscar Bogaert (†)
1939-1940:Ernest Brone (†)
1940-1941:E. Verstraeten (†) (2)
Rik Carso (†)
(1) Afgezet op 2 februari 1936.
(2) Nam kort na zijn verkiezing ontslag.

Praesides van KVHV Gent

192?-1928:?
1928-1929:Jozef Hoet (†)
1929-1930:Herman Bouchery (†)
1930-1931:J. Van Den Steene (†)
1931-1932:Regule Depraetere (†)
1932-1938:geen werking
1938-1939:Ward Opdebeeck (†)
1939-1940:Ward Opdebeeck (†)
1940-1941:Raf Van den Abeele
1941-1942:Fons Robberechts
1942-1943:Herman Pauwels
1943-1944:P. Meulenaere
1944-1945:P. De Geest (*)
Lode Vander Vliet
1945-1946:Jef Van Rijckeghem
1946-1947:Jan De Sagher (†)
1947-1948:Wim Jorissen (†)
1948-1949:Jos Molenaers (†)
1949-1950:Vic Vermiert
1950-1951:Christiaan Van Sumere (†)
1951-1952:Jos De Schaepmeester
1952-1953:Eugeen De Facq (†) (*)
Jos De Schaepmeester
1953-1954:Carlos Tindemans (†)
1954-1955:Jef Ruysschaert (**)
Herwig De Jonghe
1955-1956:Herman Soetaert
1956-1957:Herwig De Jonghe
1957-1958:Karel Van den Bossche (†)
1958-1959:Guido Dewilde
1959-1960:Francis Antonis
1960-1961:Piet De Clippelle
1961-1962:Guido Rondelez (**)
Dirk Daelman
1962-1963:Jan De Boever
1963-1964:Dirk Renard
1964-1965:Johan Carton
1965-1966:Pol Swillens
1966-1967:Mark Van Wichelen
1967-1968:Emiel Swillens
1968-1969:Vic Van Branteghem
1969-1970:Luc De Paepe (†)
1970-1971:Dirk De Schepper
1971-1972:Jan Rutten
1972-1973:Freddy Seghers
1973-1974:Freddy Seghers
1974-1975:Freddy Seghers
1975-1976:Freddy Seghers
1976-1977:Roger De Cremer
1977-1978:Christian Verougstraete
1978-1984:geen werking
1984-1985:Charles Huysmans
1985-1986:Geert Wagebaert
Véronique Libert
1986-1987:Kathleen De Geyter
1987-1988:Karel Heeren
Peter De Smet
Philippe Vercruysse
1988-1991:geen werking
1991-1992:Koen Palinckx
1992-1993:Peter De Jonghe
1993-1994:Peter De Jonghe
1994-1995:Peter De Jonghe
1995-1996:Jan Schenkel
1996-1997:Jan Schenkel
1997-1998:Jan Schenkel
1998-1999:Patrick Logiste
1999-2000:Tom Laloo
2000-2001:Tom Laloo
2001-2002:Jochen Van Aalst (*)
Tom Vandendriessche
2002-2003:Tom Vandendriessche
2003-2004:Tom Vandendriessche
2004-2005:Stijn Derudder
2005-2006:Bart Meeus
2006-2007:Gilles De Geyter
2007-2008:Rien Vandenberghe
2008-2009:Dries Staelens
2009-2010:Dries Vaernewyck
2010-2011:Jonas Naeyaert
2011-2012:Jonas Naeyaert
2012-2013:Jeroen Van Hecke (**)
Jan De Backer
2013-2014:Jan De Backer
2014-2015:Michiel Vantongerloo
2015-2016:Wouter Boghaert
2016-2017:Bernard Depourcq
2017-2018:Michiel Deprez
2018-2019:Tim Deplancke
In 1940-44 als Gents Studentenverbond (GSV).
(*) Trad af in januari.
(**) Trad af bij het begin van het academiejaar.

Principes van het Gents Studentenkorps (GSK)

1998-1999:Tom LalooErikaKVHV
1999-2000:Tom LalooErikaKVHV
2000-2001:Tom DugardinDugarexKVHV, Damnosis
2001-2002:Tine BloeyaertTomatteMoeder Lies
2002-2003:Tim Vagenende-Ricarix
2003-2004:Kevin DepoorterFacteurRicarix
2004-2005:Willem-Jan PolspoelWimpiePihonia
Simon SmaggheBagareDrakentemmers
2005-2006:Simon SmaggheBagareDrakentemmers
2006-2007:Nic BertelsBoemelTaxandria
2007-2008:Sebastian WoutersHouzzoZandloper

Praesides van de West-Vlaamse Gilde (GSK) te Gent

2004-2005:Kristof SchotteyBulldogZandloper

Praesides van SK Ghendt

1934-1935:Hendrik Wyckmans (†)Limburgia, Rugcam
1935-1936:Hendrik Wyckmans (†)Limburgia, Rugcam
1936-1937:Roger De ClercqRodenbach
1937-1938:Jan BiegsLimburgia
1938-1939:Willy LesageRodenbach
1939-1940:Eddy VerstraetenAntwerpen Boven
1940-1941:Gaston WeytjensLimburgia
1941-1942:Herman MoonsAntwerpen Boven
1942-1943:Berten RyonRodenbach
Herman MoonsAntwerpen Boven
1943-1944:Jef DyckAntwerpen Boven
1944-1945:Maurice EeckhoutOudenaerdsche Club
Herman Vanderpoorten (†)Antwerpen Boven
1945-1946:Jozef Lasoen (†)Brugse Universitaire Kring
1946-1947:Roger BeckersRodenbach
1947-1948:Herman Neetens (†)Limburgia
1948-1949:Herman MaesWaasse Club
1949-1950:Erik Suls (†)Antwerpen Boven
1950-1951:Emiel Goossens (†)Scaldis
1951-1952:Hector Rombaut (†)Domper
1952-1953:Jean Pardon (†)Westlandia
1953-1954:Jaak Algoed (†)Zuid-West-Vlaamse Club
1954-1955:Frans VerberckmoesScaldis
1955-1956:Frans Vandewal (†)Zuid-West-Vlaamse Club
1956-1957:Guido VynckeOudenaerdsche Club
1957-1958:Erik VandervekenAntwerpen Boven
1958-1959:Theo Biesemans (†)Scaldis
1959-1960:Jos Metsers (†)Antwerpen Boven
1960-1961:Raoul BeerensDomper
1961-1962:Paul HeytensTieltse Universitaire Kring
1962-1963:Carlos Danneels (†)Tieltse Universitaire Kring
1963-1964:Kris VansteenbruggeLaetitia
1964-1965:Freddy StrumaneZandloper
Jef DevosZuid-West-Vlaamse Club
1965-1966:Eric StassijnsDomper
1966-1967:Nico ClaeysZuid-West-Vlaamse Club
1967-1968:Hector Cosaert (†)Westlandia
1968-1969:Hector Cosaert (†)Westlandia
1969-1970:Jef ThysenLimburgia
1970-1971:Hector Cosaert (†)Westlandia
1971-1972:Jocelyn Van EyckenZandloper
1972-1973:Ite BenoitGavergild
1973-1974:Vincent SalembierKortrijkse Club
1974-1975:Etienne StockxDe Klokke
1975-1976:Frank StrobbeDe Klokke
1976-1977:Marc SnebboutMeetjesland
1977-1978:Marc UytterhoevenDe Dijlebrassers
1978-1979:Bruno AlderweireldtWaasse Club
1979-1980:Leo Van der VlietDe Dijlebrassers
1980-1981:Danny HovaereWestlandia
1981-1982:Patrick GhyselsLaetitia
1982-1983:Pascal Houbart (†)Rodenbach
1983-1984:Hans FerynWestlandia
1984-1985:Bart StrubbeWestlandia
1985-1986:Michel De NijsSK-Fanfare
1986-1987:Herman CauwenberghsWestlandia
1987-1988:Alex Van OverloopDionysus
1988-1989:Luc BlommaertLaetitia
1989-1990:Wim RedantPayottenland
1990-1991:Jan DieltiensRodenbach
1991-1992:Jan DieltiensRodenbach
1992-1993:Kris CattrysseWestlandia
1993-1994:Pieter SpiliersKila
1994-1995:Pieter SpiliersKila
1995-1996:Bart De BeckerWase Club
1996-1997:Simon Van der MeerenKila
1997-1998:John Van OverscheldeMoeder Oilsjterse
1998-1999:Serge HuygheBrugse Universitaire Kring
1999-2000:Carl MeertWestlandia
2000-2001:Edwin MaesDionysus
2001-2002:Jean de ChaffoyMoeder Vagantse
2002-2003:Olivier De MoorMalheur
2003-2004:Stijn LemmensHermes
2004-2005:Misja De RidderDomper
2005-2006:Jan-Bart De MuelenaereKila
2006-2007:Vincent VerlaecktWase Club
2007-2008:Jern VermeirenScaldis
2008-2009:Cedric DierensMalheur
2009-2010:Brecht CassimanMoeder Egmont
2010-2011:Karen BourlezGeeraard
2011-2012:Nathalie SchoupVader Aalsterse
2012-2013:Jelle DemaréKila
2013-2014:Niels MachtelinckxDe Geeraard
2014-2015:Ewout LeysWestlandia
2015-2016:Bram VerdonckDionysus
2016-2017:Wannes SlosseDeliria
2017-2018:Arne HapDionysus
2018-2019:Xeno De VriendtAntwerpen Boven

Heersers van de Antwerpse Gilde (SK) te Gent

2005-2006:Tim JacobsAntwerpen Boven
2006-2007:Bram Van DaelAntwerpen Boven
2007-2008:Thomas VerveckenAntwerpen Boven
2008-2009:Thomas VerveckenAntwerpen Boven
2009-2010:Pieterjan VinckBrugse Universitaire Kring
2010-2011:Quentin JanssenAntwerpen Boven
2011-2012:Arnaud VerschuerenDijlebrassers
2012-2013:Jasper LievensAntwerpen Boven
2013-2014:Tom Van VaekDijlebrassers
2014-2015:Mathijs Van BaevelAntwerpen Boven

Praesides van de Oost-Vlaamse Gilde (SK) te Gent

1996-1997:Bart De BeckerWase Club
1997-1998:Bart De BeckerWase Club
1998-1999:Mieke De PaepeVader Aalsterse
1999-2000:Stéphanie VermeirenVader Aalsterse
2000-2001:Filip RoomsWase Club
2001-2002:Jurgen Van DaeleDe Geeraard
2002-2003:Dominic Van DoorenScaldis
2003-2004:Karl MissiaenWase Club
2004-2005:Geert Van der PijpenDomper
2005-2006:Tom Vergracht't Stropke
2006-2007:Tom Vergracht't Stropke
2007-2008:Jan FierensScaldis
2008-2009:Tim BuydtsScaldis
2009-2010:David Verhelst't Stropke
2010-2011:Kate De Maeyer't Stropke
2011-2012:Matthias SteenhautMoeder Egmont
2012-2013:Elske BleekerWase Club
2013-2014:Tijs Van Den BergheDomper
2014-2015:Emilie NeveWase Club
2015-2016:Thomas LionDe Geeraard
2016-2017:Willem De MitsMeetjesland
2017-2018:Kaan KanatliMeetjesland
2018-2019:Carolina SakkoMoeder Domper

Praesides van de West-Vlaamse Gilde (SK) te Gent

2002-2003:Tim Van LooRodenbach
2003-2004:Tim Van LooRodenbach
2004-2005:(*)-
2005-2006:Benny DemonieInternia
2006-2007:Benny DemonieInternia
2007-2008:Mathy VervenneInternia
2008-2009:Lies ValentinWestlandia
2009-2010:Bart VanmarckeInternia
2010-2011:Gualtiero BoeraeveWestlandia
2011-2012:Kasper WuytsSdA
2012-2013:Magali NaertInternia
2013-2014:Ewout LeysWestlandia
2014-2015:Frederik ParreinRodenbach
2015-2016:Wannes SlosseDeliria
2016-2017:Lars RosseelDionysus
2017-2018:Sebastiaan NaeyaertRodenbach
2018-2019:??
(*) De gilde werd geherstuctureerd o.l.v. van Jan-Bart De Muelenaere en Benny Demonie.

Praesides van het Fakulteitenkonvent Gent (FK)

1941-1942:Heli RoosensVlaamse Geschiedkundige Kring
1942-1943:André SamuelVlaamse Technische Kring
1943-1944:geen werking-
1944-1945:Paul Van de VeldeGermania
1945-1948:geen werking-
1948-1949:Joris De ClercqVlaams Rechtsgenootschap
1949-1950:Stani CallensVlaamse Economische Kring
1950-1951:Roland MoreelsVlaams Rechtsgenootschap
1951-1952:geen werking-
1952-1953:Adriaan VerhulstVlaamse Geschiedkundige Kring
1953-1954:Georges HoogewijsGermania
1954-1955:Alphonse SwijsenVlaamse Aardrijkskundige Kring
1955-1956:Josephus WillemsVlaams Rechtsgenootschap
1956-1957:Dirk CapiauVlaams Rechtsgenootschap
1957-1958:Georges HoogewijsGermania
Hugo DaeseleireVlaams Rechtsgenootschap
1958-1959:Georges HoogewijsGermania
1959-1960:Emiel GalanGentse Farmakring
Dirk StappaertsGermania
1960-1961:Willem FerketVlaamse Geneeskundige Kring
Walter BlommeGentse Farmakring
1961-1962:Frans TybergeinGentse Farmakring
1962-1963:Peter Van CleefPoliteia
1963-1964:Werner StuyvenKlassieke Kring
Eddy De WildeVlaamse Economische Kring
1964-1965:Marcel CollaPoliteia
1965-1966:Fred SchramPoliteia
1966-1967:Hugo De BackerVlaamse Technische Kring
1967-1968:Luk LambertChemica
1968-1969:André BerkvensVlaamse Psychologische en Pedagogische Kring
1969-1970:Daniel Van de WauwerWis- en Natuurkundige Kring
Luk Van den BosscheVlaams Rechtsgenootschap
1970-1971:Luk Van den BosscheVlaams Rechtsgenootschap
1971-1972:Herman Van den WegheVlaamse Landbouwkundige Kring
Paul Van CauwenbergheVlaamse Geneeskundige Kring
Robert VandersticheleVlaamse Geneeskundige Kring
Willem DambreVlaamse Rechtsgenootschap
1972-1973:Jan Op de BeeckChemica
Etienne SamsonVlaamse Technische Kring
1973-1974:Etienne SamsonVlaamse Technische Kring
1974-1975:Luc BloemVlaams Rechtsgenootschap
Etienne SamsonVlaamse Technische Kring
1975-1976:Luc BloemVlaams Rechtsgenootschap
1976-1977:Chris MerrePoliteia
1977-1978:Van MalleghemVlaams Rechtsgenootschap
1978-1979:Dirk VereeckenVlaams Rechtsgenootschap
1979-1980:Dirk VereeckenVlaams Rechtsgenootschap
1980-1981:Hans BlokPoliteia
1981-1982:Freddy Van LanckerVlaamse Psychologische en Pedagogische Kring
1982-1983:Peter DaeninckVlaams Rechtsgenootschap
Miguel StevensVlaamse Diergeneeskundige Kring
Freddy Van LanckerVlaamse Psychologische en Pedagogische Kring
1983-1984:Marc RogiersVlaams Rechtsgenootschap
1984-1985:Bernard VercruysseVlaams Rechtsgenootschap
1985-1986:Stephan WyckaertVlaams Rechtsgenootschap
1986-1987:Christof GheeraertVlaams Rechtsgenootschap
Erik De JaegerGermania
1987-1988:Erik De JaegerGermania
Wim DepauwVlaamse Technische Kring
1988-1989:Marnix ClaeysFAPUB
Ben Vanden BrandeGentse Biologische Kring
1989-1990:Brigitte LepageVlaamse Geneeskundige Kring
1990-1991:Brigitte LepageVlaamse Geneeskundige Kring
1991-1992:Luk BeelaertVlaamse Geneeskundige Kring
1992-1993:Stefaan WesemaelVlaamse Landbouwkundige Kring
1993-1994:Hajo BeeckmanPoliteia
1994-1995:Tom CoeneyeGentse Biologische Kring
1995-1996:Tim PotsPoliteia
1996-1997:Tim PotsPoliteia
1997-1998:Steve VanthuyneVlaamse Geneeskundige Kring
1998-1999:Wim BeelaertVlaamse Geschiedkundige Kring
1999-2000:Dieter VanheuverbekeVLAM
2000-2001:Ward CapoenGentse Biologische Kring
2001-2002:Nele VanslembrouckVlaamse Geschiedkundige Kring
2002-2003:Claire WeustenraedOosterse en Afrikaanse Kring
2003-2004:Hansj Van der BrachtVlaamse Geneeskundige Kring
2004-2005:Hans PijpelinkChemica
2005-2006:Frank KetelsOosterse en Afrikaanse Kring
2006-2007:Alexander DeweppeKunsthistorische Kring
2007-2008:Thijs VerbeurgtSlavia
2008-2009:Emmelien WerbrouckVlaamse Geschiedkundige Kring
2009-2010:Jan WillemsVlaamse Economische Kring
2010-2011:Laurens VerbekeVlaamse Economische Kring
2011-2012:Jochen MerlierSlavia
Tom CoeneVlaamse Economische Kring
2012-2013:Wim BekaertVlaamse Geschiedkundige Kring
2013-2014:Sam Van Den MeerscheGeografica
2014-2015:Jens Vanden MeersschautVlaamse Geschiedkundige Kring
2015-2016:Benoit De VriezeVlaamse Technische Kring
2016-2017:Adriaan LamaireVlaams Rechtsgenootschap
2017-2018:Stijn AdamsVlaamse Psychologische en Pedagogische Kring
2018-2019:Julien MarbaixWina

Majores seniorum van het Hogescholenkonvent Gent (HOK/HKG)

2010-2011:Benjamien SchmittPihonia
2011-2012:Sam CloetPihonia

Praesides van het Gents Studentencorps 'Hou ende Trou'

1916-1917:Arthur Mulier
1917-1918:Arthur Mulier

Voorzitters van het Gents Studentencorps

1933-1934:Pol Persijn
1934-1935:Pol Persijn
1935-1936:W. Willems
Th. Brounts
1936-1937:W. Boonen
1937-1938:W. Eeraerts
1938-1939:O. Bogaert
1939-1940:Ernest Brone

Praesides van KVTHV Mechelen

1949-1950:Gilliam Wauters (†)
1950-1951:Benedikt Buelens
1951-1952:Edward Segers
1952-1953:Eugeen Mampaey
1953-1954:Fernand van de Velde
1954-1955:Raf Uytterhoeven
1955-1956:Paul Van der Gucht
1956-1957:Paul Snaepen
1957-1958:Paul Reynaert
1958-1959:Walter Lambert
1959-1960:Walter Lambert
Jozef De Vos
1960-1961:Mark Van Criekinghe
1961-1962:Etienne De Backer
1962-1963:André Geens
1963-1964:Willy Ceustermans
1964-1965:André Blockx
1965-1966:Ludo Van Dessel
1966-1967:Rik Verheyden
1967-1968:Rik Verheyden
Jean Stijgers
1968-1969:Leopold Verbist
1969-1970:Leopold Verbist
1970-1971:Ivo Ulburghs
1971-1972:Stef Cleynen
1972-1973:Johan Van Hoeck
1973-1974:Johan Van Hoeck
1974-1975:Jean-Luc Marres
1975-1976:Jan Hendrickx
1976-1977:Paul Carpentier
1977-1978:Dirk Verbiest
1978-1979:Jef Matthé
1979-1980:Marina Verbruggen
1980-1981:Steven Goffin
1981-1982:Johan Gijbels
1982-1983:Kris Struyf
1983-1984:Willem Leybaert
Kris Struyf
1984-1985:Koen Vlaeyen
Kris Struyf
1985-1986:Philip De Coninck
1986-1987:Paul Saey
1987-1988:Lieven Derijcke
1988-1989:Lieven Derijcke
1989-1990:Koen Cools
1990-1991:Koen Cools
1991-1992:Tom Van Vooren
1992-1993:Tom Cloots
1993-1994:Tom Gueuens
1994-1995:Raymond Pauwels
1995-1996:Raf Hoste
1996-1997:Felix Amez
1997-1998:Felix Amez (*)
Paul Vliegen
1998-1999:Paul Vliegen
1999-2000:Stijn Brughmans
2000-2001:Stijn Bevers
2001-2002:Stijn Bevers
2002-2003:Albrecht Van de Gucht
2003-2004:Evie Peeters
2004-2005:Jozef Bats
2005-2006:Maarten Beyers
2006-2007:Jozef Bats
2007-2008:Joris Lambers
2008-2009:Boudewijn Callens
2009-2010:Willem Vreys
2010-2011:Vincent De Rore
2011-2012:Kevin Dictus
2012-2013:Jeroen Van Loon
2013-2014:Lore De Crom
2014-2015:Grétry Quartier
2015-2016:Wouter de Schutter
2016-2017:Harald De Vriendt
2017-2018:Dries Van Laerhoven
2018-2019:Kim Van Dijck
(*) Trad af na het eerste semester.

Praesides van KVHV Kortrijk

1965-1966:?Kulak
1966-1967:?Kulak
1967-1968:?Kulak
1968-1969:?Kulak
1969-1970:?Kulak
1970-1971:?Kulak
1971-1972:?Kulak
1972-1973:?Kulak
1973-1974:?Kulak
1974-1975:?Kulak
1975-1976:?Kulak
1976-1977:?Kulak
1977-1978:Johan Van HerwegenKulak
1978-1979:?Kulak
1979-1980:?Kulak
1980-1981:Carl EspritKulak
1981-1982:Bart PottieKulak
1982-1983:?Kulak
1983-1984:?Kulak
1984-1985:Frank Van HeldenKulak
1985-1986:?Kulak
1986-1987:Els VandenbrouckeKulak
1987-1988:Peter AmeelKulak
1988-1989:Peter AmeelKulak
1989-1990:Gerd Callewaert en Peter AmeelKulak
1990-1991:Tom PriemKulak
1991-1992:Immanuel DereuseKulak
1992-1993:Immanuel DereuseKulak
1993-1994:Immanuel DereuseKulak
1994-1995:Immanuel DereuseKulak
1995-2002:geen werking-
2002-2003:Kristof Schottey (*)Kulak
(*) Mislukte oprichtingspoging in 2002.

Praesides van het Kortrijks Seniorenkonvent (SK)

1999-2000:??
2000-2001:??
2001-2002:??
2002-2003:Nele JacquesIPSOC
2003-2004:Kurt DevroeKulak
2004-2005:Sofie HuysIPSOC
2005-2006:Sofie HuysIPSOC
2006-2007:Orinn VijnckeKulak
2007-2008:Jelle LipkensMercurius
2008-2009:Gavin Gheselle-
2009-2010:Bert BaekelandtCentaura
2010-2011:Frederic LootsMercurius
2011-2012:Matthias CrombezKerberus
2012-2013:Sven MollieMercurius
2013-2014:Lynn VandecasteeleCentaura
2014-2015:Arno VanweehaegheRiva Rocci
2015-2016:Frédéric HénoninMercurius
2016-2017:Thomas VanhoutteCentaura
2017-2018:Gauthier LounckeMercurius
2018-2019:Jonas Van den BrandeCentaura

Praesides van KVHV Antwerpen

1974-1975:Edwin Truyens
1975-1976:Edwin Truyens
1976-1977:Bart Vandermoere
1977-1978:Bart Vandermoere
1978-1979:Bart Vandermoere
1979-1980:Ivo Gillot
Herwig Praet
1980-1981:Herwig Praet
1981-1982:Kris Campo
1982-1983:Kris Campo
1983-1984:Jef De Jonghe (*)
Hans Brockmans
1984-1985:Hans Brockmans
1985-1986:Hans Brockmans
1986-1987:Hans Brockmans
1987-1988:Fons Borginon
1988-1989:Winfried Lehembre
1989-1990:Joris Giebens
1990-1991:Brecht Vermeulen
1991-1992:Brecht Vermeulen
1992-1993:Erik Stoffelen
1993-1994:Erik Stoffelen
1994-1995:Hans Van Hove
1995-1996:Hans Van Hove
1996-1997:Jo De Pauw (†)
1997-1998:Stefaan De Rop
1998-1999:Kris Clauw (†)
1999-2000:Kris Clauw (†)
2000-2001:Kris Clauw (†)
2001-2002:Peter Schiltz
2002-2006:geen werking
2006-2007:Peter Moelans
2007-2008:Peter Moelans
2008-2009:Peter Moelans
2009-2010:Gorik Van Den Bergh
2010-2011:Ewout Bruwiere
2011-2012:Dieter Peeters
2012-2013:David Cleiren
2013-2014:Wouter Jambon
2014-2015:Wouter Jambon (**)
Michaël Hoffmann
2015-2016Andreas Van Puyvelde
2016-2017Nicolas De Laet
2017-2018Filip Brusselmans
2018-2019Filip Brusselmans
(*) Trad af in november.
(**) Wouter Jambon was op Erasmus in het eerste semester en Michaël Hoffmann was toen interim-praeses. Jambon trad af bij het begin van het tweede semester.

Praesides van KVHV Brussel

1975-1976:Dirk WeemaesUfsal
1976-1977:Dirk WeemaesUfsal
1977-1982:geen werking
1982-1983:Filip Martens (†)Ufsal, KSC Brussel
1983-1984:Pascal D'HooreKSC Brussel
1984-1990:geen werking
1990-1991:Thomas BaertAloisiana
1991-1992:Luc PeetersAloisiana
1992-1993:Lode GarmynBruxellas
1993-1994:Herbert Van Den HouteAloisiana
1994-1995:Frank DenysCarpe Diem
1995-1996:Tom CarnewalMoeder Egmont
1996-1997:Gilles RassonHaawee
1997-1998:Kurt BeelenHonim
1998-1999:Kristof KinschotsHaawee
1999-2000:Kurt Beelen (*)Honim
Erik Van EeckeAloisiana, Bruxellas
2000-2001:Kinnie DendasPro Lingua
2001-2002:Koen SamynAloisiana
2002-2003:Mathieu VerstichelenMercator, Aloisiana
2003-2004:Philippe GevaertPro Gaudio
2004-2005:Werner LeemansAloisiana
2005-2006:Lienert Van CoilliePro Gaudio
2006-2007:Alexander Vanlerberghe (**)Aloisiana, Bruxellas
Christophe AnciauxHonim
2007-2008:Jeroen DelieAloisiana, Bruxellas
2008-2009:Dries NysPro Gaudio
2009-2010:Brecht CoenegrachtsKuba
2010-2011:Charlotte CapellePro Gaudio, Cleopatra
2011-2012:Charlotte CapellePro Gaudio, Cleopatra
2012-2013:Andries De ClippeleirSt.O.R.M.
2013-2014:Charles VanmarsenillePro Gaudio
2014-2015:Timo Van LerbergheAloisiana
2015-2016:Daen De BooseSt.O.R.M.
2016-2017:Cedric VereekenAloisiana, Bruxellas
2017-2018:Daan SchouterdenAloisiana
2018-2019:Jana Van VyncktSt.O.R.M.
(*) Trad af bij het begin van het academiejaar.
(**) Trad een paar dagen na de kiescantus af en werd opgevolgd door zijn vice-praeses.

Praesides van het Seniorenkonvent van de KUB / Kuba

1996-1997:??
1997-1998:??
1998-1999:??
1999-2000:??
2000-2001:??
2001-2002:??
2002-2003:Dimitri Cools?
2003-2004:??
2004-2005:Mike KestemontGermania
2005-2006:Loic RonseKUB-Rechten
2006-2007:Geoffrey BaudtsEconomica

Voorzitters van het Brussels Studentengenootschap 'Geen Taal Geen Vrijheid' (BSG)

1856-1946:?
1946-1947:Wilfried de Pauw
1947-1948:Sylvain Frey
1948-1949:Jan Wauters
1949-1950:Jan Wauters
1950-1951:Frans De Pauw
1951-1952:Marc De Kock
1952-1953:Karel du Bois
1953-1954:Vincent Peeters
1954-1955:Vincent Peeters
1955-1956:Vincent Peeters
1956-1957:Marc Bafcop
1957-1958:Bart De Schutter
1958-1959:Bart De Schutter
1959-1960:Willy Claes
1960-1961:Wilfried Decrock
1961-1962:Fernand Moeykens
1962-1963:Gaston Demarez
1963-1964:Paul Kempeneers
1964-1965:Paul Kempeneers (*)
Roland Aerden
1965-1966:Hendrik Peeters
1966-1967:Luc Mares
1967-1968:Mike Collard
1968-1969:Eric Decadt
1969-1970:Guy Delvoie
1970-1971:Etienne De Belder
1971-1972:Luc Bartels
1972-1973:Marc Van Heupen
1973-1974:Danny Vanwalleghem
1974-1975:Christian Leysen
1975-1976:Christian Leysen
1976-1977:Luk Deconinck
1977-1978:Filip Van der Schueren
1978-1979:Eddy Conjaerts
1979-1980:Filip Hermans
1980-1981:Jef Nelissen
1981-1982:Ludo Brands
1982-1983:Sytse Kuijk
1983-1984:Nicolas Joschko (**)
Benny Carlé
1984-1985:Debora Waterschoot
1985-1986:Jean-Marie Roman
1986-1987:Jan Rimbaut
1987-1988:Philippe Vandermeer
1988-1989:Filip Moeykens
1989-1990:Filip Moeykens
1990-1991:Sven Dumortier
1991-1992:Frédéric Leirman
1992-1993:Laurent Calonne
Koen Vandendurpel
1993-1994:Koen Vandendurpel
Raf Devos
1994-1995:Raf Devos
1995-1996:Antonella Van de Putte
1996-1997:Francis Rommel
1997-1998:Bart Hompes
1998-1999:Bram Gilles
Bart Hompes
1999-2000:Stijn Peeters
2000-2001:Karen Pisane
2001-2002:Jimmy Baes
2002-2003:Bart Haevermaet
2003-2004:Karel Demuynck
2004-2005:Kristel Pennewaert
2005-2006:Gregory Batavier
2006-2007:Kay Bellemans
2007-2008:Mélanie Lhoest
Bart Van Campenhout
2008-2009:Yves Catteceur
2009-2010:Jakobus Monteyne
2010-2011:Niels Callier
2011-2012:Sam Vancampenhout
2012-2013:Nicolas Dutré
2013-2014:Nicolas Dutré
2014-2015:Maxime Opsomer
2015-2016:Dominiek Stroo
2016-2017:Joeri Luypaert
2017-2018:Arnaud Moeykens
2018-2019:Dylan Vermoortele
(*) Tot eind oktober.
(**) Tot eind september.

Praesides van de Regionale Kringen aan de VUB

1992-1993:Geert DepoortereWestland
1993-1994:Geert DepoortereWestland
1994-1995:Telat DemirciLimburgia
1995-1996:Bart HompesLimburgia
1996-1997:Bram GillesCampina
1997-1998:Bram GillesCampina
1998-1999:Olivier VerschaeveWestland
1999-2000:Steve De PoorterKinneke Baba
2000-2001:Juliaan AdriaensVrijzinnige Studentenkring Mechelen
2001-2002:Kevin ?Vrijzinnige Studentenkring Mechelen
2002-2003:Sophie Walschap?
2003-2004:Laurent BekaertKinneke Baba
2004-2005:Johan SpeybrouckCampina
2005-2006:Johan SpeybrouckCampina
2006-2007:Rikkert SchoofsWestland

Praesides van het Brussels Seniorenkonvent (BSK)

1978-1979:Klaus SchincariolManu Juvanta
1979-1980:Mario LevantaciManu Juvanta
1980-1981:Luc VerhelstTechnica
1981-1982:??
1982-1983:??
1983-1984:??
1984-1985:??
1985-1986:??
1986-1987:Piet DekeyserPopo
1987-1988:Gert SandersTechnica
1988-1989:??
1989-1990:Rudy de CaesteckerPopo
1990-1991:Frederic IngelaereTechnica
1991-1992:Bart Van Den BroeckTechnica
1992-1993:Luc WoutersTechnica
1993-1994:Luc WoutersTechnica
1994-1995:Ief JanssenHOT
1995-1996:Marc BessemansManu Juvanta
1996-1997:Daevy DendauwMoeder Gevaar
1997-1998:Geert DriegheHOT
1998-1999:Filip ClemeurTechnica
1999-2000:Lieven Vastenavondts?
2000-2001:Anick DruartNormalia
2001-2002:Vana ?Iverto
2002-2003:Lieselot ?Iverto
2003-2004:Siegfried WeverbergTechnica
2004-2005:Pieter BoyMoeder Gevaar
2005-2006:Tom Van HoofOmega
2006-2007:Pieter De ClercqVilvordia
2007-2008:Pieter De ClercqVilvordia
2008-2009:Steven De PrinsTechnica
2009-2010:Cindy PouilliartManu Juvanta
2010-2011:Thomas WyseurTechnica
2011-2012:Geoffrey VilletteCommin@
2012-2013:Filip VanhoorelbekeTechnica
2013-2014:Frédéric SnyersPolytechnic
2014-2015:Aurelie Gallemaert Technica
2015-2016:Margot MoortgatManu Juvanta
2016-2017:Arno DeflorenneCommin@
2017-2018:Zachary van RhijnNormalia
2018-2019:??

Praesides van KVHV Oostende

1991-1992:Stefan De Brouwere
1992-1993:Stefan De Brouwere
1993-1994:Lieven Bonte
1994-1995:Bruno Vercruysse
1995-1996:Axel Vanhee
1996-1997:Kurt Geldhof
1997-1998:Jan Millet
1998-1999:Steven Stalmans
1999-2000:Bert Schepers
2000-2001:Kristof Gorissen
2001-2002:Michaël Cant

Praesides van Studenten Hoger Onderwijs Aalst / SHOA-KVHV Aalst / Seniorenkonvent Aalst

1989-1990:Luc HavauxMoeder Technica
1990-1991:Luc HavauxMoeder Technica
1991-1992:Luc HavauxMoeder Technica
1992-1993:Peter VijvermanMoeder Technica
1993-1994:Peter VijvermanMoeder Technica
1994-1995:Peter VijvermanMoeder Technica
1995-1996:Peter VijvermanMoeder Technica
1996-1997:Peter VijvermanMoeder Technica
1997-1998:Gunther Van Haut (*)Paids
Olivier Van der GuchtMercurius
1998-1999:Filip BeerensCaepa Vestigia
1999-2000:Wim Debolle (**)Enal
Kim Schollaert (***)Mercurius
Adriaan LisonCaepa Vestigia
2000-2001:Wim DaelmanMercurius
2001-2002:Frederik Van HeckeMercurius
2002-2003:Tini VerdicktCuraia
2003-2004:Pieter MoensCaepa Vestigia
2004-2005:Pieter MoensCaepa Vestigia
2005-2006:Kenneth EvenepoelCaepa Vestigia
2006-2007:Kenneth EvenepoelCaepa Vestigia
2007-2008:Levy De VosMercurius
2008-2009:Kenny Van Den NesteAjonista
2009-2010:Kenneth De MeyerMercurius
2010-2011:Robin De SmetNursaia
2011-2012:Robin De SmetNursaia
2012-2013:Michaël De CorteMercurius
2013-2014:Michaël De CorteMercurius
2014-2015:Jolien LoosCaepa Vestigia
2015-2016:Pieter VerhelstLorem Ipsum
2016-2017:Ken RoosensMercurius
2017-2018:Shani BequeLorem Ipsum
2018-2019:??
(*) Afgezet tegen het einde van zijn ambtstermijn.
(**) Trad af na het eerste semester.
(***) Interim-praeses tot aan de verkiezingen.

Praesides van KVHV Aalst

2013-2014:Gil De Boeck

Praesides van het Mechels Seniorenkonvent (MSK)

1986-1987:Guy VerbistToeristika
1987-19??:?-

Praesides van KVHV Mechelen

1997-1998:Kurt CallaertsRetabo
1998-1999:David VandingenenRetabo
1999-2000:Erik PasteelsToeristika
2000-2001:Koen VanbenedenTopas
2001-2002:Bjorn VandenbrouckLimburgia
2002-2003:Sam WoutersRetabo
2003-2004:(*)-
2004-2005:Bjorn VandenbrouckLimburgia
2005-2009:geen werking-
2009-2010:Mike van den Boogaert (**)Imaxys
2010-2011:Mike van den Boogaert (**)Imaxys
(*) Na onenigheid over de te volgen koers werd er geen nieuw Verbondsbestuur verkozen.
(**) Heroprichting niet erkend door de oud-leden en de kringen.

Praesides van het Seniorenkonvent Mechelen (SKM)

2010-2011:Wout NeckermannToeristika
2011-2012:Gil Van EyckImaxys
2012-2013:Wout De KoningToeristika

Seniores seniorum van het SK Ancienitas

1975-1976:Gilbert DewanckeleAmazonen
1976-1977:Gilbert DewanckeleAmazonen
1977-1978:Roger CasteleynFarve
1978-1979:Johan ReynaertKomo
1979-1980:Dirk VerduynPro-Deo
1980-1981:Michel ForrestOKU
1981-1982:Geert BenootAmazonen
1982-1983:Eddy RosseelOKU
1983-1984:Patrick ClaeysPro-Deo
1984-1990:geen werking-
1990-1991:Kris DevriendtOKU
1991-1992:Koen AppelsMoeder Sliekmussel
1992-1993:Dirk LahayeMoeder Moeial
1993-1994:Ludo DemeyereLichterveldse Universitaire Club
1994-1995:Lieven VanbelleghemMoeder Baekelandt
1995-1996:Geert ClareboutMoeder Blauwvoet
1996-1997:Kurt GunstMoeder DUC
1997-1998:Kris VanwassenhoveOKU
1998-1999:Kurt FranssensMoeder Kloeffe
1999-2000:Nicolas LuyssenMoeder Kloeffe
2000-2001:Johan DeblauweMoeder DUC
2001-2002:Koen BenteinMoeder Baekelandt
2002-2003:Jo VereeckeMoeder Dust
2003-2004:Nicolas HerregatMoeder Kloeffe
2004-2005:Evelyne DewulfMoeder Sliekmussel
2005-2006:Nicolas GarmynMoeder Kloeffe
2006-2007:Marleen DecordierMoeder Sliekmussel
2007-2008:Benny DemonieMoeder Baekelandt

Seniores seniorum van het SK Westhoek

2008-2009:(*)-
2009-2010:(*)-
(*) Het SK Westhoek werd geleid door een bestuur, zonder echter de functies te verdelen.

Seniores seniorum van het SK Zuid-Westers

1982-1983:Luc VandewieleMoeder Ezel
1983-1984:Johan LefebvreMoeder Thraso
1984-1985:Bart DeblaereCentaura
1985-1986:Dominique DemurieMoeder Vichte
1986-1987:Dominique DemurieMoeder Vichte
1987-1988:Bruno VerbruggeCentaura
1988-1989:Jan Van de Sype?
1989-1990:Philippe RiemMoeder Vichte
1990-1991:Wouter ManhaeveCentaura
1991-1992:Frederik VerhelstMoeder Wevelgemse
1992-1993:Filip Van HulleCentaura
1993-1994:Jurgen ManhaeveThraso
1994-1995:Frederik DemeytenaereMoeder Wevelgemse
1995-1996:Bart VermaeteMoeder Vichte
1996-1997:Maaike ManhaeveThraso
1997-1998:Tom LeleuMoeder Ezel, Centaura, Thraso
1998-1999:Frederik CoussementMoeder Vichte
1999-2000:Dave DelvoyeMoeder Wevelgemse
2000-2001:Tom DecaluwéCentaura
2001-2002:Bruno DebackereMoeder Ezel
2002-2003:Philippe DeleuMoeder Werviksche
2003-2004:Christof LeleuMoeder Werviksche
2004-2005:Dieter DewitteMoeder Thraso
2005-2006:Annelies GhesquiereMoeder Werviksche
2006-2007:Dominique VermeireMoeder Deerlijkse
2007-2008:Lander DewaeleMoeder Ezel
2008-2009:Benoit VandenbrouckeMoeder Wevelgemse
2009-2010:Sven GrymonprezMoeder Ezel
2010-2011:Domien DeschutterHarelbeekse Hoogstudentenvereniging
2011-2012:Lander VanrobaeysMoeder Werviksche
2012-2013:Bert BaekelandtCentaura
2013-2014:Amélie VandenbusscheMoeder Werviksche
2014-2015:Gilles VoetDie Freule
2015-2016:Jilly EveraertDie Freule
2016-2017:Ian LecluyseHarelbeekse Hoogstudentenvereniging
2017-2018:??
2018-2019:??

Praesides van de Kempische Gilde (thuisclubs)

1978-1979:Marc HeylenMoeder Nijle
1979-1980:Wim TruyensDolfijnen
1980-1981:Dirk DomsDolfijnen
1981-2013:geen werking-
2013-2014:Marc Zienkowski (*)Dolfijnen
Steven CoesemansDolfijnen
(*) Trad af aan het begin van het academiejaar.

Praesides van het Limburgs Overkoepelend Studentenorgaan (LOSO) / Ambiorix

1985-1986:Erik VermeireLekoh
1986-1987:Alex CoenenMercurius
1987-1988:Koen VanhoveASG
Yves Van Aelst?
1988-1989:Alain BeutelsHermes
1989-1990:Guy KustersOrbis
1990-1991:Tjerk BoersmaKerberus
1991-1992:Tjerk BoersmaKerberus
1992-1993:Stijn TeeuwenMater Salvatoris
1993-1994:Johnny PeetersASG
1994-1995:Mario VandersmisseASG
1995-1996:Johan Everaerts?
1996-1997:? (*)?
Filip LenaertsProminos
1997-1998:Danny VaesSofa
1998-1999:Jan Verstrepen?
1999-2000:Koen VaessenAgogica
2000-2001:Mark VankerkomDip's
2001-2002:Bert CeyssensASG
2002-2003:Bjorn HoubenASG
2003-2004:Stijn CronenborghsKerberus
2004-2005:Dirk BroekxASG
2005-2006:Bert RaymaekersASG
2006-2007:Denis LoisenDip's
2007-2008:Denis LoisenDip's
2008-2009:Dennis PellensProminos
2009-2010:Maarten van de SandeASG
2010-2011:Mike MassotSofa
2011-2016:geen werking-
2016-2017:Thomas WithofsIngeniosa
2017-2018:Thomas WithofsIngeniosa
2018-2019:Jordi IjzendoornHexion
(*) Afgezet.

Voorzitters van de Studentencoördinatiecommissie (SCoCo)

1974-1975:Karel Van Loon
1975-1976:Karel Van Loon
1976-1977:Frank Van Loock
1977-1978:Philippe Decoutere
1978-1979:Patrick Knapen
1979-1980:Jan Gielen
1980-1981:Lut Lynen
1981-1982:Boudewijn Michielsens
1982-1983:Peter Van Wonterghem
1983-1984:Kristiaan Deckers
1984-1985:Annemieke Claes
1985-1986:Marc Van Ranst
1986-1987:Michel Collet
1987-1988:Gert Poortmans
1988-1989:Karin Verelst
1989-1990:Stefan Van Den Abbeele
1990-1991:Stefaan Desplenter of Koen Suy?
1991-1992:Marc Graulus
1992-1993:Gilles De Caluwe
1993-1994:Lieve Geerts
1994-1995:Terry Vinck
1995-1996:Geoffrey De Smet
1996-1997:Daniel Del Olmo
1997-1998:Christophe De Rynck
1998-1999:Dirk Fontaine
1999-2000:Johan Stouten
2000-2001:Inge Hermans
2001-2002:Annelotte Bollen
2002-2003:Annelotte Bollen
2003-2004:Steven Gerits (†) (*)
Barbara Flossie
(*) Trad af bij het begin van het academiejaar.

Praesides van het Diepenbeeks Hoogstudentenverbond (DHSV)

1990-1992:?--
1991-1992:?--
1992-1993:Johan FiasAnaBoves Luci
1993-1994:?--
1994-1995:?--
1995-1996:?--
Sinds 1996? werd er geen senior seniorum of overkoepelend bestuur meer aangesteld.

Praesides van het Diepenbeeks-Hasselts Seniorenkonvent (DHSK)

2002-2003:Bob HeppMatrakTijl Uilenspiegel
2003-2004:Kristof BoursDrolSCAF
Sinds 2004 werd er geen senior seniorum of overkoepelend bestuur meer aangesteld.

Praesides van het Antwerps Studentenverbond (ASV)

1941-1942:Hendrik BlockWikings
1942-1943:Willem AertsWikings
1943-1944:Jozef De RoeckWikings
1944-1945:Frans Grootjans (†)NSK
1945-1946:A. Van de FonteyneWikings
1946-1947:Frans GeudensNSK
1947-1948:?-
1948-1949:?-
1949-1950:?-
1950-1951:E. Van HulleNSK
1951-1952:(*)-
(*) Geen koepelbestuur aangesteld.

Praesides van Unifac

1966-1967:Luc Thomas
1967-1968:Chris Morel
1968-1969:Jan Gypen
1969-1970:Jacques Vanden Berghe
1970-1971:Hugo Giebens
1971-1972:Jacques Vandist
1972-1973:Michel Salden
1973-1974:Konrad Bronder
1974-1975:Eric Durnez
1975-1976:Johan Van Hecke
1976-1977:Marcel Heymans
1977-1978:Alain Denis
1978-1979:Tom Caessens
1979-1980:Paul Seynaeve
1980-1981:Patrick Michielsen
1981-1982:Hans Van De Cappele
1982-1983:Dirk Van Daele
1983-1984:Jan Van Esbroeck
1984-1985:Gerrit Janssens
1985-1986:Hans Suijkerbuijk
1986-1987:Joris Van Derbeken
1987-1988:Erik Van Espen
1988-1989:Erik Van Espen
1989-1990:Joan Van Loon
1990-1991:Jan Bussels
1991-1992:Steven Pyck
1992-1993:Steven Pyck
1993-1994:Dimitri De Rooze
1994-1995:Filip Standaert
1995-1996:Monique Hennekens
1996-1997:Henk Adriaenssens
Martine Van Aperen
1997-1998:Margo Vermeiren
1998-1999:Daniël Buyle
1999-2000:Nick Van Uffelen
2000-2001:Timmy Baert
2001-2002:Pieter Hanssens
2002-2003:Inne Remeysen
2003-2004:Michael Verdonck
2004-2005:Toon Peeters
2005-2006:Mervin Portier
2006-2007:Koen Peeters
2007-2008:Roel Boons
2008-2009:Maarten Vanderhenst
2009-2010:Annelies De Corte
2010-2011:Maarten Avonts
2011-2012:Maarten Vyncke
2012-2013:Jonas Van Orshoven
2013-2014:Caroline Leys
2014-2015:An Pustina
2015-2016:Elke Mets
2016-2017:Wouter De Boeck
2017-2018:Marnik Aerts
2018-2019:Emma Van Overtveldt

Praesides van ASK

1965-1966:Roland Van Den Berghe
1966-1967:Roland Van Den Berghe
1967-1968:Robert Lipschütz
1968-1969:E. Coussement
1969-1970:R. Vancaeyzeele
1970-1971:F. Moralis
1971-1972:E. Codde
1972-1973:R. Manthé
1973-1974:J. Bruyninckx
1974-1975:A. Van Hauter
1975-1976:G. Embrechts
1976-1977:J. De Clercq
1977-1978:Bert Janssen
1978-1979:Willy Bens
1979-1980:Werner Soors
1980-1981:Pierre Swinnen
1981-1982:Jan-Pieter Salomé
1982-1983:Rudi De Paep
1983-1984:Luc De Bock
1984-1985:Luc De Bock
1985-1986:Jeroen Lambert
1986-1987:Jeroen Lambert
1987-1988:Paul Boonefaes
Dimitri Durlet
1988-1989:Alain Cuppens
1989-1990:Christophe Burrick
1990-1991:P. Calluy
1991-1992:F. Van Trier
Joris Smeulders
1992-1993:Wim Van der Borght
1993-1994:Fred Meire
1994-1995:Geert Hufkens
1995-1996:Gerald Naelaerts
1996-1997:Tom Thijssens
1997-1998:F. Neel
1998-1999:Kris Sanders
1999-2000:Stijn Van Rijselberghe
2000-2001:Bénédicte Colpaert
2001-2002:Bram Lybaert
2002-2003:Jochen Clockaerts
2003-2004:Carla Clé
2004-2005:Giovanni Gijsels

Praesides van Stuwer

1972-1973:Wim Vaes
1973-1974:Jan Jespers
1974-1975:Robert Dierickx
1975-1976:Koen Van Gorp
1976-1977:Jan Claes
1977-1978:Jan Claes
1978-1979:Marc Demaeght
1979-1980:Chris De Laet
1980-1981:Dieter Van Looveren
1981-1982:Steven Cuypers
1982-1983:Erik Versavel
1983-1984:Pierre Van Damme
1984-1985:Peter Meeus
1985-1986:Dirk Devroe
1986-1987:Peter Vanwonterghem
1987-1988:Hilde De Vleesschauwer
1988-1989:Dirk Arnout
1989-1990:Leen Eeckeleers
1990-1991:Peter Heynen
1991-1992:Johan Peeters
1992-1993:Erik Cryns
1993-1994:Piet Van Hove
1994-1995:Olaf Nagels
1995-1996:Steven Pauli
1996-1997:Olaf Nagels
1997-1998:Michiel Steel
1998-1999:Axel Willemssens
1999-2000:Lode Jacobs
2000-2001:Kristof Goossens
2001-2002:Jens Van Krieken
2002-2003:Jens Van Krieken
2003-2004:Maaike Van Overloop
2004-2005:Jan Coveliers

Praesides van ASK-Stuwer

2005-2006:Thomas Panis
2006-2007:Stijn Paridaens
2007-2008:Wybrich Cnossen
2008-2009:Peter Hellinckx
2009-2010:Delphine Draelants
2010-2011:Sten Luyckx
2011-2012:Brecht Gorissen
2012-2013:Caroline Vogels
2013-2014:Nick Ideler
2014-2015:Hans Vercauteren
2015-2016:Jens Op de Beeck
2016-2017:Chaim Van den Berghe
2017-2018:Bianca Adam
2018-2019:Owen Diebels

Woordvoerders van de Verenigde UA-Studenten (VUAS)

2003-2004:Michael VerdonckUnifac
2004-2005:Toon PeetersUnifac
2005-2006:Mervin PortierUnifac
2006-2007:Koen PeetersUnifac
2007-2008:Roel Boons Unifac
2008-2009:Peter HellinckxASK-Stuwer
2009-2010:Annelies De CorteUnifac
2010-2011:Maarten AvontsUnifac
2011-2012:Maarten VynckeUnifac
2012-2013:Jonas Van OrshovenUnifac
2013-2014:??

Praesides van het Convent van Antwerpse Studentenclubs (CASC)

2000-2001:Michael Van PeelWikings
2001-2002:Chrisje GeeraertsPulhof
2002-2003:Thomas MeylaertsVulcanis
2003-2004:Tjalling EekmanKinesia
2004-2005:Tanja RogiestMedia
2005-2006:Dave DanckaertsAmentia
2006-2007:Alexander NaessensTranslatio
2007-2008:Kevin KaersVulcanis
2008-2009:Tom VerhofstedeMagistra
2009-2010:Tom VerhofstedeMagistra
2010-2011:Tom VerhofstedeMagistra

Praesides van het Seniorenkonvent West-Vlaanderen

2003-2004:Glenn JonesBrihos
2004-2005:Glenn JonesBrihos
2005-2006:Glenn JonesBrihos
2006-2007:Olivier De MarezSd'A Oostende
2007-2008:Frédérique SingierBrihos

Praesides van Atomos

1957-1958:?
1958-1959:?
1959-1960:Gerard Vandeweyer
1960-1961:Walter Gilis
1961-1962:?
1962-1963:?
1963-1964:Renaat Slegers
1964-1965:Jozef Swolfs
1965-1966:Hubert Van Neer
1966-1967:Wilfried Feyen
1967-1968:?
1968-1969:?
1969-1970:?
1970-1971:?
1971-1972:?
1972-1973:?
1973-1974:?
1974-1975:?
1975-1976:?
1976-1977:?
1977-1978:?
1978-1979:?
1979-1980:?
1980-1981:?
1981-1982:?
1982-1983:?
1983-1984:?
1984-1985:?
1985-1986:?
1986-1987:?
1987-1988:?
1988-1989:?
1989-1990:?
1990-1991:?
1991-1992:?
1992-1993:?
1993-1994:?
1994-1995:?
1995-1996:?
1996-1997:?
1997-1998:Filip Kenis
1998-1999:?
1999-2000:?
2000-2001:?
2001-2002:?
2002-2003:?
2003-2004:Joris Doumen
2004-2005:Tim Peeters
2005-2006:Bart Van Loon
2006-2007:Bart Van Loon
2007-2008:Kim Van Doninck
2008-2009:Stijn Bluekens
2009-2010:Toon Goor
2010-2011:Stef Sterckx
2011-2012:Kevin Nuyts
2012-2013:Diederik Sterkens
2013-2014:Nick Serneels
2014-2015:Sander Palmans
2015-2016:?
2016-2017:Bart Maes
2017-2018:Hannes Luyckx
2018-2019:Tom Bosmans

Seniores seniorum van de Nationalistische Studentenvereniging (NSV)

1977-1978:Edwin TruyensNSV Antwerpen
1978-1979:Edwin TruyensNSV Antwerpen
1979-1980:Edwin TruyensNSV Antwerpen
1980-1981:Edwin TruyensNSV Antwerpen
1981-1982:Edwin TruyensNSV Antwerpen
1982-1983:Edwin TruyensNSV Antwerpen
1983-1984:Edwin TruyensNSV Antwerpen
1984-1985:Hans CarpelsNSV Antwerpen
1985-1986:Hans CarpelsNSV Antwerpen
1986-1987:Karl Van Camp (*)NSV Brussel
Jan ArnouNSV Gent
1987-1988:Jan ArnouNSV Gent
1988-1989:Jan ArnouNSV Gent
1989-1990:Jan ArnouNSV Gent
1990-1991:Jan ArnouNSV Gent
1991-1992:Jan ArnouNSV Gent
1992-1993:Jan ArnouNSV Gent
1993-1994:Marcel GerritsenNSV Leuven
1994-1995:Jan-Bart HuybrechtsNSV Antwerpen
1995-1996:Jan-Bart HuybrechtsNSV Antwerpen
1996-1997:Jan-Bart HuybrechtsNSV Antwerpen
1997-1998:Jan-Bart HuybrechtsNSV Antwerpen
1998-1999:Jan-Bart HuybrechtsNSV Antwerpen
1999-2000:Michael de BronettNSV Gent
2000-2001:Michael de BronettNSV Gent
2001-2002:Hans VerreytNSV Antwerpen
2002-2003:Hans VerreytNSV Antwerpen
2003-2004:Hans VerreytNSV Antwerpen
2004-2005:Gert GillisNSV Antwerpen
2005-2006:Gert GillisNSV Antwerpen
2006-2007:Gert GillisNSV Antwerpen
2007-2008:Arno D'hoogheNSV Gent
2008-2009:Arno D'hoogheNSV Gent
2009-2010:Tom Van GriekenNSV Antwerpen
2010-2011:Tom Van GriekenNSV Antwerpen
2011-2012:Nils Van RoyNSV Hasselt
2012-2013:Ruben Rosiers (*)NSV Mechelen
Nils Van RoyNSV Hasselt
2013-2014:Karl PeetersNSV Brussel
2014-2015:Karl PeetersNSV Brussel
2015-2016:Jeroen BolckmansNSV Leuven
2016-2017:Dennis BelsNSV Leuven, NSV Westland
2017-2018:Dennis BelsNSV Leuven, NSV Westland
2018-2019:??
(*) Trad af na een paar maanden.

Grootmeesters van de Academische Bourgondische Orde (OAB)

1997-1998:Steven JanssenHelmut de BocqueFraternitas
1998-1999:Steven JanssenHelmut de BocqueFraternitas
1999-2000:Steven JanssenHelmut de BocqueFraternitas
2000-2001:Steven JanssenHelmut de BocqueFraternitas
2001-2002:Steven JanssenHelmut de BocqueFraternitas
2002-2003:Steven JanssenHelmut de BocqueFraternitas, Plutonica
2003-2004:Steven JanssenHelmut de BocqueFraternitas, Plutonica
2004-2005:Stijn ConingsPanPlutonica
2005-2006:Stijn ConingsPanPlutonica
2006-2007:Akim WillemsHerr W.Castrum
2007-2008:Akim WillemsHerr W.Castrum

Alle aanvullende, liefst volledige, lijsten zijn welkom!

We willen ook alle mensen bedanken die meegewerkt hebben aan deze pagina, in het bijzonder Jan Huys, Brecht Vermeulen, Filip Rooms, Stefan Van de Weyer, Bram Hermans, Lars Hansen, Johan Lefebvre, Philippe Deleu, Hugo Geeraerts, Eddy Huysmans, Jan-Klaas Gillis, Jan-Bart De Muelenaere, Tom Vandendriessche, Rien Vandenberghe, Jern Vermeiren, Ewout Leys, Benny Servranckx, Lander Vander Linden, Kenneth Biscop, Kevin De Pauw, Koen Vits, Sven Brouwers en Frederik Houben.

Informatie uit deze pagina mag enkel overgenomen worden met bronvermelding. Je kan ook een rechtstreekse verbinding met deze pagina leggen.

© 1996-2018, Limburgse Hoogstudentenclub Plutonica